Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

katem
19. říj 2011

@olousek35 dekuji, dekuji.... je to napeti.. moje nejlepsi kamaradka se take nemuze dockat, ta vi, jak dlouho na to cekam a vzdy to se mnou prozivala! No kdyz tak rikate, tak si koupim jeste jeden nebo dva navic!! 😉
pro jistotu!!!
Jsem rada, ze tvuj kopac ti kope a ze bude hodnoucky az ho dostanes domu! Tak pozdravuj kopace a pejsky!! 🙂

bellka
19. říj 2011

Čau kočky 🙂
Všechny vás moc zdravíme a koukám, že se Machač všem líbí 😀 😀 😀 Jj, je to kusanec a hlavně sympaťák a jak jsme jeli od něho domů, celou cestu jsem se usmívala jak měsíček na hnoji aj s manželem 😉 Jinak si myslím, že kdyby tohle všechno jeho manželka četla, že by se jen pousmála, určitě si uvědomuje, kolika lidem její manžel změnil život, teda pomohl k tomu, jak on říká 🙂
@saminka no, kontroly u něj byly vždy o držku, třeba jsem ležela, on kontroloval folíky a najednou plác mě po stehně a prý: nooo, super reakce, ták se mi to líbí 😀 😀 😀 no fakt je to prostě šíleně pozitivní človíček a já jsem mu uvěřila hned na první konzultaci 😵
Mějte všichni krásný den, budí se mi postýlka 🙂

saminka
19. říj 2011

@olousek35 tak to je pekne ze te maly tak hezky okopkava tak je vzdy uklidnujici, no uz jsem napjata jak ksandy kdy to na me prijde, ale pripada mi ze nad tim az moc myslim, tak se musim uklidnit, protoze minule nas to tak prekvapilo. no a co to bude opravdu netusim......tehu mi probiha stejne jak u miusky ale ani podle toho se to neda odhadnout,holcicka by byla super pro Miusku, chtela bych aby mela sestricku ale chlapecek by urco taky nebyl k zahozeni a urco by byl mamincim mazanek tak jak je ted Miuska s tatinkem, hlavne at je miminko zdrave 😉 kamaradce se pred tydnem a neco narodil chlapecek tak ho jdem zitra omrknout,uz se moc tesim 😉 a jmena??? no pro holcicku asi Lilly a pro chlapecka Filipek 😉 a co vy a jmena??? taky ti schvaluji ojety kocik, ja mam ted taky z druhe ruky a urco nam bude stacit, uz jsem si uzila vseho noveho u miusky tak uz nemusim jen nove, NO ale zas tak moc noveho jsme nemeli, postylka i kolibka je od jamesovi sestry po nekolika detech ale v super stavu tak jsme jen dokoupili nove matrace, tak dobre vyberte 😉

@katem to ti verim, ze mas strach, snad vsechny jsme hrozne nervozni a vystrasene jestli se tam objevi nebo ne, ale nema cenu myslet negativne a proste tomu verit, tak moc vam to prejiiiiiiii!!!!!! Drz se holka 😉

saminka
19. říj 2011

@bellka hahahaahaha!!! tak to se mi libilo 😀 no ja ho taky mela na par kontrolach a na et i Opu a vzdy na me pusobil jak takovy klidas a pohodar proste ze me vzdy veskera nervozita spadla a opravdu jsem od tamtud vychazela cela rozzarena nabita optimismem!!!A teda hlavne na me zapusobil tim, jak rychle mi vzdy odpovedel na email, na to jsem fakt nebyla zvykla byt v kontaktu primo s doktorem 😅 😉

carlik
19. říj 2011

@katem no tak to budeš určitě muset jít do lékárny znovu pro další testíky, aby tam byly aspoň 2 kousky. Ten Mammatest se právě prodává po 2. A když sestřička v RF řekla, že 21. je šťastný den, trak to musí bejt 🙂 Jo a B.J. je můj vzor, prostě i věkem atd. Už se těším na ten další díl.
@saminka no abys fakt nepřenášela, ale neboj, to vydržíte a mimčo bude za chvilku s váma 🙂
@bellka přesný s Machačem, mě teď místo po stehně plácne po břichu, že malá tam má dost plodovky apod. Už jsem si zvykla a nestydím se tak jako na začátku 😉 Ale jeho manželka bych nechtěla být, páč bych šííííleně žárlila 😒 A to víte, že je vášnivej rybář? Nevím kdy na to bere čas....

drndapetka
19. říj 2011

@carlik jééé, vášnivej rybář? No můj manža taky, to si budou rozumět 😀 Já teda nebyla zvyklá, aby mi při kontrole gyndař plácal přes stehno 😅 Přesně za 25 hodin se s ním už setkáme tváří v tvář 🙂 Na té fotce od Bellky se mi staršně líbí 😅 Hodně podobnej typ mýmu manželovi 😀 Ale Machač teda působí z té fotky jako větší rošťáček než můj manžel (a ten teda je pěkný rošťák) 😀

carlik
19. říj 2011

@drndapetkano to si manža bude rozumět se Štěpánem, ale snad je rošták jen na pohled 😉 Tak ať vám naleje optimismu do žil a brzo se zadaří 😉

gerdusha
19. říj 2011

ahojte baby,

chcem sa aj vas spytat, ci ste niekedy s lekarom preberali, ci je lepsi merional alebo menopur, pripadne bravelle na stimulaciu. mne tvrdia, ze je to uplne jedno, ale citala som, ze niektore kocky si z nejakych dovodov presadili menopur. co vy na to?

olousek35
19. říj 2011

@gerdusha mně tvrdili všichni, že fostimon a puregon je taky jedno, že je to stejné. Trvala jsem si na svém a po fostimonu 4 vajucha, po puregonu 8 a mnohem lepší kvality a taky píchání kratší dobu. Takže rozdíl v lécích je. To z mé vlastní zkušennosti.

gerdusha
19. říj 2011

@olousek35 ,

kurnik sopa, toto ma dokaze rozculit...tak ako mozu ti lekari tvrdit, ze to je jedno, ked to jedno nie je??...na jednej strane je fajn, ze ma silou mocou nezenu do tych najdrahsich liekov...ale ak by mi to malo pomoct, tak radsej dam jeden cyklus 3x viac za drahe injekcie, ako tam chodit 5x s lacnymi injekciami...

tak fakt neviem ...

katem
19. říj 2011

@carlik no ja mam BJ take hrozne rada, s moji velice dobrou kamaradkou jsme se na to divaly nekolikrat... 😉 no a je pravda, ze je to cloveku blizsi i tim vekem atd... moc hezky zpracovano!! Opravdu bude dalsi dil?

bellka
19. říj 2011

@gerdusha já mám opačnou zkušenost 😀 hnali mě vždy do těch nejdražších za každou cenu a nic z toho a nakonec jsem měla při minimálce jen 3x Fostimon a stačilo bohatě 😉 myslím, že každá reagujeme jinak a na něco jiného, tak hodně štěstí 🙂

meggar
19. říj 2011

@gerdusha Taky mě říkala doktorka, že některý ženský reagují líp na ty levnější léky (hl.ty trochu starší). Že není daný, že dražší léky = pro tu ženskou lepší, že se to musí vyzkoušet. Já měla 2x Gonal a 1x Puregon a reakce stejná. Tyto léky, ale patří mezi ty dražší a jsou skoro stejný. Fostimon, Merional a Menour jsou zas z těch levnějších, takže jsou taky na stejné úrovni.
@olousek35 Nazdar spolutěhule. Mimča už kopou. Mám obě placenty na předních stěnách, tak mě doktor na UTZ ve 20tt říkal, že je ještě dlouho nemusím cítit pořádně a dost se divil, že je cítím. Je to ale fajn, když si tam tak pokopávají, vědět, že jsou v pořádku. 😉
@katem Držím moc moc moc palce na testovačku. Jiní výsledek než // čárky se tady ale nebere 😀
Jinak zdravím všechny, na které jsem zapomněla. 😉

jana321969
19. říj 2011

Ja mam doma jen jediny těhotenský test co mě z xxxx testů zbyl a doufam, že ho využiji a bude poslední. 🙂

jana321969
19. říj 2011

@katem ahoj taky když jsem vždy testovala tak jsem to oddalovala, protože furt byla aspon nějaka naděje. Doufám že začneš ty s dvěma čarkami a my ostatní te tady budem jen a jen nasledovat 🙂

bambulajda
19. říj 2011

...no páni děvčata, teď jsem všechno dočetla - ste ale kecalky 😀 ...ale to je dobře 😉
@olousek35
@saminka ...no mamky si ty týdny snad připisujete, to není možny to tak valí 😲 ...miminka jsou za chvilku tady 😉
@gerdusha já jsem měla poprvé gonal f, to je prý jak puregon - to jsou ty dražší, ale co vím, tak každá žena reaguje jinak, někdo reaguje víc na menopur - asi si to musí každá vyzkoušet. Teď budu mít menopur, tak uvidíme ...popravdě já nejsem zrovna extra nosnice, takže vajuch asi moc nebude 😅 ...ale vždycky se oplodní všechny

veera2
19. říj 2011

Ahoj reprofitačky, naposled jsem tu byla před měsícem, snad si ještě někdo vzpomínáte. Jsem po další minimálce a čekám na test. Tak nějak se tentokrát cítím jinak- je mi slabo, časté močení... Nechci to ale zakřiknout.
Co je tady nového? Všechny vás zdravím

bambulajda
19. říj 2011

@safarikovap ....no tak to jsme dokonale sehraný 😀 ...taky krátkej, taky menopur a MS dorazí 2.11. no většinou ji dostávám o jeden den dřív takže 1.11. 😎 😀 ...takže v listopadu na to jsme 4 ženy- super!!

safarikovap
19. říj 2011

@bambulajda Hezká profilovka 😉 No ženo, tak to odpadneš, až Ti řeknu, že @jana321969 začíná cyklus 30.10. - takže jsme fakt všechny v rozmezí dvou-tří dnů🙂 Už se těšííííím 😉 😉 😉
@veera2 Tak budeme napjatě čekat na testík s Tebou - držím palce!!! 😵

olousek35
19. říj 2011

holky, někde v minulosti je tabulka, zkusme ji najít a obnovit. Já se tu naprosto přestávám orientovat a štve mě to. Přece jen jsem postarší a pamět selhává

olousek35
19. říj 2011

SNAŽILKY:
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI
bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....zamlklé těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní
daguli (27let):1IVF minimalka (Reprofit), 2 IVF (klasika) rijen?
bublenudle (38let) 2xIVF´+ICSI -(2 embryjka),1xIVF´+ICSI+PICSI bez ET (1 embryjko),1XKET ( 2 embryjka)(Repromeda vše negativní) ,březen 2011 přirozene mimoděložní těhu 7tt, čekáni na ms a Minimálka zaří ??
TĚHULKY:
saminka (33 let) : 1.IVF s minimalkou+ ICSI, 3 embryjka,ET 2 8-mi bunecnych, 2.3. TT //
meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)
2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)
3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012
olousek35 (35 let) : 1.IVF říjen 2010 MA, 2.IVF květen 2011 1 embryjko, // tt, TP 9.2.2012

MAMINKY:
bellka (36 let): 8x IVF (2x IVFgyncentrum Ostrava, 4x IVF+ICSI +1x KET Fertimed Olomouc, 2x IVF s minimálkou Reprofit)...14. 4. 2011 Šimonek 3500 g a 50 cm

veera2
19. říj 2011

@safarikovap Děkuji.
Holky, ta tabulka je na 306 stránce. Hledala jsem mourinko, bo ta otěhotněla v době mého předchozího ivf,ale nenašla jsem jí tam. Jinak tu mám taky zmatek,ale doufám, že brzo doženu mezery. 🙂

veera2
19. říj 2011

@olousek35 Jéé, jsi rychlejší.

Holky, měla jste tu některá vypsanou neschopnost od RF? Jaké vám píšou vycházky?

safarikovap
19. říj 2011

SNAŽILKY:
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI; TT negativní; listopad - krátký protokol IVF+PICSI
bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....zamlklé těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní
daguli (27let):1IVF minimalka (Reprofit), 2 IVF (klasika) rijen?
bublenudle (38let) 2xIVF´+ICSI -(2 embryjka),1xIVF´+ICSI+PICSI bez ET (1 embryjko),1XKET ( 2 embryjka)(Repromeda vše negativní) ,březen 2011 přirozene mimoděložní těhu 7tt, čekáni na ms a Minimálka zaří ??

TĚHULKY:
saminka (33 let) : 1.IVF s minimalkou+ ICSI, 3 embryjka,ET 2 8-mi bunecnych, 2.3. TT //
meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)
2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)
3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012
olousek35 (35 let) : 1.IVF říjen 2010 MA, 2.IVF květen 2011 1 embryjko, // tt, TP 9.2.2012

MAMINKY:
bellka (36 let): 8x IVF (2x IVFgyncentrum Ostrava, 4x IVF+ICSI +1x KET Fertimed Olomouc, 2x IVF s minimálkou Reprofit)...14. 4. 2011 Šimonek 3500 g a 50 cm

jp11
19. říj 2011

ahojte holky tady je ale babinec teda nějak se to tady dost rozjelo paráda 🙂 holky holky jeden dotaz chtěly jsme jit na inseminaci ale nepřipadá v úvahu s manž. vysledky šel někdo do umělého když progresivita byla jen 2 procenta a normalních O???

safarikovap
19. říj 2011

@veera2 A kdy se bude testovat?

safarikovap
19. říj 2011

@jp11 Tak my to máme přesně obráceně - progresivita 0%, morfologie 2% a byla nám doporučena metoda IVF+PICSI 😉

veera2
19. říj 2011

Zítra ráno.Budu 8. den a měla jsem prodlouženou kultivaci 2 blastocystišky.

drndapetka
19. říj 2011

@safarikovap ty a myslíš , že by udělali IUI když mám jeden průchodnej vejcovod a manžel má morfologii mezi 20-30%? A 2x jsme otěhotněla přirozeně? nebo nemá cenu si o to ani říkat? Kolik vůbec v RF IUI stojí? Já mám pořád pocit, že bych měla do toho ledna, než dojde k té minimálce ještě něco podniknout 😅

safarikovap
19. říj 2011

@veera2 Tak to už máš za pár - takže příští týden budeme napnutí, páč 2 blastocysty po PK.... 😵 😵 😵