Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

carlik
20. říj 2011

@katem no to máš velikou pravdu, že manža ty tvoje pocity nemůže pochopit, je rozumnější ho tím někdy nezatěžovat a vyplkat se tady mezi babama, který ví o tom svoje a podrží tě v tom
@safarikovap tam když tak s velkým Č 🙂

bambulajda
20. říj 2011

@saminka ...no když má někdo tak pěkny děti, tak nevím nevím jestli by neměl mít i 3 😀 😉 ...já bych to alespoň ještě na jeden rok prodloužila a pak se uvidí. 😉
@katem ...no je to možné, že jsou to jen 3 měsíce, já bych to stejně raději tak dlouho neodkládala....nic méně dnes odjíždím na služebku, tak jsme domluvené, že jak se v neděli vrátím tak ti gratuluju jo 😉 😀

@agnes88 ten určitě nebude načučenej se furt směje, jinak mě tu mojžíšovku pochválil, že to doporučuje

katem
20. říj 2011

@bambulajda jses hodna.. mej se krasne na sluzebce a v nedeli!!... jestenejkych 20hodin a pujdu testovat...
Musim si jeste jit koupit nejaky tet, jak me tu holky doporucovali!! 😎 😕 😵
@samika - jinak ja souhlasim s @bambulajdou.. ze bych to asi na ten jeden rok zkusila a pak to budes vedet urcite. Moje kamaradka rika, ze kdyz si nejses s necim 100% jista, tak nic "drastickyho" nepodnikej!!!
@carlik no jo, jsem rada, ze muj manzel reaguje jako manzel.. ono je to obcas dobre, ze neposlouchaji ty nase "bla bla bla" .... od toho mame kamaradky 😉 oni by to stejne nepochopili, oni jsou totiz s te jine planety! 😀
@safarikovap Peto, ty jsi super.. ja opravdu nevim, co tem vsem okolo me koupim k tem vanocum!! vim, co koupim akorat psum - zradlo!! 😀 no a to je tak vse 😝 . Ted jsem si te pridala na facebooku do pratel 😉

agnes88
20. říj 2011

děvčata, já sem Alžběta 🙂 když mě machač dnes volal do ambulance tak mi říká Alžbětko, pojďte 🙂 🙂 sem myslela že na něj hned hopnu 🙂 jinak žádanku mám vypsanou, nic sem nepodepisovala a léky budu mít merional a orgalutran, esi sem to nepopletla. Na gyndě sem si vyzvedla žádanku na mojžíšovku, tož tam odpo hupnu, díky @bambulajda za kontakt, do špitálu se mi vážně nechtělo, takhle to budu mít kousek od nádru, pak jen hop na vlak a frrr dom. Dárky neřeším, my opravujem domek, ségra opravuje domek a naši taky, takže už pár let si dáváme nový montérky a rukavice na prácu 🙂 letos možná naši dostanou fotku z utz 🙂 už se začínají vyptávat

bublenudle
20. říj 2011

Čau kočky,šmarjáá vy jste toho naprndaly,tady snad nikdo nemaká a jen jste na pc 😀
já už jsem docela v cajku,jsem moc ráda,že už mám vše za sebou a pohřeb taky....ted už se s tim nejak vyrovnat a krásně vzpomínat...to je prostě život,bohužel.... ☹ už se ted zase strašně těšim na mrchu,a jak začnu stimulku na dalši boj.....ve čtv jedu na služebku,pak tu budu 4 dny a frrr zase pryč...aspon mi to vše krásně uteče a pak budu až do testiku doma.... 😉 zadný litaní...jak se četla,tak Vánoce začinaji být v plném proudu jo 😀 😀 nooo,taky stromek letos brzo nazdobím a budu šikanovat Ježiška,aby mi donesl vysněný dáreček...mám takovej dojem,že už si ho opravdu po tom všem zasloužím... 😵 😵 😵

safarikovap
20. říj 2011

@katem 😵 😵 😵 Joooo? Tak až přijdu domů, tak to hned potvrdím 😉 😉 😉 V práci jsou všichni trapní - nikdo si toho mýho stromku s betlémem nevšímá 🙄 🙄 🙄 Ještě, že se můžu pochlubit tady... 😒
@bambulajda Přes víkend na služebku? 😕 Hnus!!! Přežij to tam!!!
@bublenudle Leonkooo, jsem ráda, že jseš zpátky a ready 😉 Teď si naplánuj služebek a nákupů s babičkou v Brně co nejvíc, ať Ti to rychle uteče 😉 Pletu se nebo MS bude někdy kolem poloviny listopadu?

bublenudle
20. říj 2011

@safarikovap Achoooj Petulko 🙂 jj,už se zapojuji do normálniho života zase 😉 😉
jj,máš pravdu,myslim tak kolem 13.11 ms....tak doufam,že bude vše ok a mužeme zase nastartovat...a kdy Ty???

safarikovap
20. říj 2011

@bublendule S MS nevím 😠 Přišla už dneska, místo příštího týdne, takže jestli se to do listopadu srovná do normálu, tak začnu se stimulkou chvilinku po Tobě 😉 V klídku si všechno dočti, dej si trošku oraz a zase bude všechno dobrý 😔

bublenudle
20. říj 2011

@safarikovap Tak to je fajn,budem bojovat spolu 😉 už se zase strašně těšim.... 😵 😵

veera2
20. říj 2011

@safarikovap Ahojky, flákám se v práci 🙂 a mám toho už plný zuby a to doslova, bo je dělám 🙂 Už se těším domu, jsem nějaká přetažená.
Jinak všem moc děkuji za gratulace, večer si vás musím pročíst a trošku se tu zorientovat. 🙂

jana321969
20. říj 2011

@safarikovap ahoj to si děláš srandu ☹ jaktože došla už ted, naše tělo si dělá s nami co chce jak vidim.

jana321969
20. říj 2011

jo holky a je to pravda, že souhlas z pojištovny fakt platí jen 3 mesíce.

mourinka29
20. říj 2011

ahojte holky,přišla jsem vás pozdravit,ale koukám,že většinu neznám 😲 😲 😀 😀 😀 ,nově příchozím v RF držím mocmoc palečky 😵 😵 😵 a věřte,záázraky se dějí,já jsem toho příkladem 😵 😵

safarikovap
20. říj 2011

@mourinka29 Ahoj mouri🙂 Občas mrknu do albika, jak Ti roste bříško - náááádhera 😉

mourinka29
20. říj 2011

@safarikovap děkujiii 🙂 ,taky se určitě dočkáš,držím palečky vám všem 😵 😵 😵

safarikovap
20. říj 2011

Dneska už se na koníka asi nedostanu, takže @katem - ráno jsem tady coby dup a čekám 😉 Mrkla jsem na FB - krásný fotečky a manža sympaťák 😉 A zítra jen dobré zprávy!!!

katem
20. říj 2011

@safarikovap diky, diky... ted jsem si zrovna koupila jeste ten Mamatest, jak holky doporucovaly!! tak uvidime. Snazila jsem se koupit ten // carkovy, tak doufam, ze mi je prodala 😉
dobrou noc

saminka
20. říj 2011

@katem
@bambulajda
@safarikovap teda holky, moc diky za pochvalu ale fakt nevim, nevim, urco ted ale nic nebudu resit dokud nebudu mit mimiska v naruci 😉 zrovna dneska jsme ho/ji videli na ultrazvuku a uz se pekne chysta a pripravuje na cestu ven 😉 jen bych jeste rada presne vedela na kdy to chysta 😀 😀 😀 a je fakt pravda, ze to poslali v hodne nevhodnou dobu 😒 no nemaji prehled o kazde tehulce 😀
na zitrek drzim moc palecky Katko 😉 jinak ja jsem Denisa 😉

@agnes88 me taky Machac vzdy oslovoval Denisko 😀 😀 bylo to takove hezke od nej 😵 tak parada ze mas uz vse predepsane a muzes na to ted pekne skocit 😉

@mourinka29 jee tobe to pekne utika, to je nadhera ze je po tom vsem trapeni ted vse v poradku, jen tak dale!!!!

@vaculik no moc nevim s temi Ketiky, nam dva nevysly, vzdy jen cerstve 😖 a s kontrolama to zalezi asi ktery si den, ja u klasickeho IVF byla snad 8.den a pak 12. uz opu, u minimalky jsem byla az 10.den a opu 13.den. Krev me ale nebrali 😕 jinak ohledne toho kolik zavest nas dr Machac vzdy premlouval at zavedem jen jedno, ze jsem mlada atd ale my ho neposlechli a dvakrat zavedli dve a vzdy se jedno chytlo takze ja bych zase sla urco do dvou 😉 v obou pripadech ale musis byt pripravena ze se muzou chytit obe takze je lepsi o tom popremyslet, to je pravda 😉

@safarikovap ty ses dobrej blazinek s tim stromeckem 😀 tady se nejprv slavi Halloween a pak to zacne s tou vanocni vyzdobou, stromecek se tady zdobi skoro dva tydny pred Vanoci 😉 a o darkach jeste teda ani nepremyslim, vzdy to nechavam na posledni chvili 😒

@drndapetka tak jaky mas prvni dojmy ?

olousek35
20. říj 2011

@safarikovap postupně dočítám zprávičky od rána. Robotický vysavač už rejdí po domě. Vždy se dobije a zase maká. Je to super věc. Relativně je všude díky němu uklizeno. 😀 Pak zvažuju mamce Loreal, nebo Garnier krémy na obličej a otci novej Gilette holící strojek. Má ted být nějaká novinka - něco jako bylo dřív Fusion. No a příteli teda fakt nevím. Budu se ho muset zeptat. 😀

drndapetka
20. říj 2011

Ahojek vespolek,
omlouvám se, že se hlásím až teď.
Setkání s Machačem.....jedním slovem....ohromující 🙂 Manžel ho přímo hltal 😀
A co nám bylo doporučeno? 😲 K mému velkému překvapení - budeme se půl roku snažit přirozeně za pomocí Clostylbegytu a hlídané ovulace na UTZ. Vycházíme z toho, že jsem 2x otěhotněla přirozeně a manžel nemá zas až tak hrozný spermio, jsem mladá, půl roku nás nezabije, ušetříme penízky a ještě to bude příjemné 😵 Pokud selže tohle snažení vlítli bysme na jaře do minimálky - takže tu si zatím necháváme v záloze 😉
No a moje pocity? Zprvu šok, nemohla jsem to rozdýchat, nenapadlo mě, že mám ještě šanci otěhotnět přirozeně, když mám jeden vejcovod neprůchodný , ale jak řekl Machač: "Musíme otěhotnět zleva" 😀 Takže když budou folíky na levé straně jdeme na to. Pokud budou vpravo, máme smůlu. No uvidíme, jak to půjde. Zprvu jsem se zdráhala-ono udělat krok zase zpět, když už mám za sebou 2.IVF je těžké, ale půjde to......musí !!!!
Za 12dní jdu na UTZ, aby se podívali na to, jestli mi náááhodou nebude ovulka chodit sama, když jsem ještě nabuzená ze stimulace z 2.IVF. Ale dáváme si zatím od hormonů na jeden cyklus pauzičku....
Pořád tomu nemůžu uvěřit - budeme se zase snažit přirozeně 😀 To bude boj 😝
Holky a to znamená, že už teď nebudu v péči Machače? 😕 nebo když si nebudu něčím jistá a budu s ním chtít něco konzultovat, tak mu mám napsat email nebo si domluvit konzultaci v RF?
Přeji Vám krásný večer 🙂

veera2
21. říj 2011

Krásné ráno, posílám jedno povzbuzení pro reprofiťácký bojovnice. Která budete další na řadě? 🙂 😉

safarikovap
21. říj 2011

@veera2 Přísahám bohu - mám husinu a slzy v očích. Nevím, jestli z těch testů nebo z té věty, co jsi napsala... 🙂 🙂 🙂 Náááádhera 😵 😵 😵

Dneska testuje @katem, takže za chvilku je tady i s pozitivním testíkem😉

safarikovap
21. říj 2011

@drndapetka Peti supeer - tohle si ani nečekala, co? 😕 😉 Takže máte nakázáno snažení pod peřinou, žádné IUI - nevím, kdo se tady do něho dobrovolně hrnul a honil čas 🙄 😕 😀

@saminka Mně nikdo Petruško v Reprofitu neříká 🙄 😠 😀 No...nedám jim ani nepříležitost, aby si na mě zvykly a došly jsme k těmto familiérnostem, páč listopadové IVF je tutovka 😉

safarikovap
21. říj 2011

@bambulajda @jana321969 Dámy, takže já mám normálně MS, takže vás opouštím...teda...myslím s tou listopadovou stimulkou a jdu do toho s Leonkou @bublenudle 🙂

fidac
21. říj 2011

@drndapetka utz ti budou dělat asi jiní doktoři, podle toho kdo tam zrovna bude, protože Machač tam bývá jenom v pondělí a ve čtvrtek...ale na konzultace určitě k němu...my to tak teda měli.. 😉

jana321969
21. říj 2011

@safarikovap ahoj to je škoda tak aspoň do teho zase pujdete vy dvě 🙂

carlik
21. říj 2011

@katem kde jsi?????????? Jsou tam a ty se raduješ jak malá?
@veera ty jsi jasná těhule a další se budou přidávat 🙂
@drndapetka tak to jsem ráda, že Machač tak na vás zapůsobil,on to holt s náma umí. I @agnes88 je tak z něho natěšená co? A jménem nám v Ol taky říká a mě ještě občas zdrobnělým příjmením (je to slovíčko snažení pod..... 🙂
Jinak já dneska od 2 ráno nespala, tak jsem zase babouněla po bytě, pak šla zalehnout na gauč s kocorem a teď jsem nějaká rozlámaná 😒 Po 12 mám KO u Štěpána, tak se dozvím jak dopadl glukozovej test....

katem
21. říj 2011

@carlik
@safarikovap
@jana321969
@veera2
@olousek35
@saminka
@mourinka29
@agnes88
@bublenudle
@meggan
tak moje holcicky zlate!!! jsou tam 😉 // ja se tak hrozne raduji!! je to super 😵 😵 😵
@bambulajda

mourinka29
21. říj 2011

ježíííš holkyy,t je dneska veselooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,moc moc gratulujuuuuu a at sílíííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mourinka29
21. říj 2011

@drndapetka no já nevím,jak jiní dr. ale já měla na Stelcla meil a vždy se mnou vše konzultoval přes meil a měla jsem i to štěstí,že jsem u něj byla na každém utz,jen ET mi dělal někdo jiný,protože byl na dovolené v červenci 🙂