Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
27. led 2012

Ahoj holky,takže naši andílci se vyvíjí pěkne 😵 😵 ,akorat jeden bobanek se nám zastavil 😢 ale jsem moooopc štastnáááá... 🙂

safarikovap
27. led 2012

@bublenudle Csss, máš takovou zásobu dobrých embryjek, že zbyde ještě na zamražení 🙂 Takže...zavedeš 2?

jana321969
27. led 2012

holky hezký víkend všem a tobě HEZKOU NEDĚLI 🙂 🙂

jana321969
27. led 2012

HOLKY KDYZ NEKOMU VYCHAZI 12/13 DEN CYKLU ODBER SOBOTA/NEDELĚ TAK BY ODBĚR MĚL BYT I O VÍKENDU I KDYZ O VÍKENDU SE JIM DO TEHO MOC NECHCE URCO.

mihule111
27. led 2012

@bublenudle Leo, to nevadí ... nesmutni, jak píše Peťa máš ještě takovou zásobu, že Ti ještě zbyde na zamražení 🙂 🙂
Už se blíží nedělééééééé 🙂 🙂

bublenudle
27. led 2012

@safarikovap Petulko,já jsem moooc štastnáá,ten jeden bobanek byl stejně bonus,akorat mě to mrzí,jsou to prostě všechny moji andílci....tak proto je mi to líto... 😉 ale těěěšim se,no jasně že dáme 2 !!!! 😵 😵 😵

bublenudle
27. led 2012

@mihule111 no ano,neděléééééé je za chvilku.... 😀 😀 😀 😀 moooc se těšinkáám...a co Ty???? jak pokračuješ????

bublenudle
27. led 2012

Holky,vola se i v sobotu do laborky ohledně embroušku,jak se jim daří ????? 🙂 🙂 🙂 🙂 nebo jen přes týden tam jsou???

olousek35
27. led 2012

@bublenudle den před ET už se nevolá. Jinak tam jsou so i ne, takže klid. Ale info o víkendu podává dr, který má zrovna službu. Už to máš za pár. Normélě ti závidím. Bych do toho šla znova 😀

bublenudle
27. led 2012

@olousek35 No,ja už se fakt nemužu dočkat....tak si počkam až do nedele 😉 to budou nervy hahahah 😵 😵

bublenudle
27. led 2012

Holky mám dotaz....odvezli jste se někdo samy po ET domu autem???? nebo je nutny odvoz????

olousek35
27. led 2012

@bublenudle Po ET není problém. Nejsi v narkoze. Ale pozor na euforii. At se někde nevybouráš. Až dojdu z porodky, tak chci vidět novou tabulku a nahlášené //, jasný???!!!!!!!!

bublenudle
27. led 2012

@olousek35 Jasny Oloušku, provedu 😉 já si raději domluvila sousedku. Mám to přece jen skoro 30 km.. Muj musí pracovně pryč rano.. Doufám, ze už mas tašku u dveri ??

olousek35
27. led 2012

@bublenudle pravdu? Ještě nemám zabalené nic. Ale aspon mám vyprané. Dnes jsem musela ve škole vyběhnout 4 patra, nejel výtah, tak mám dojem, abych do rána nerodila. Malej klesl pěkně dolů a bolí mě břicho.

bosorkajarka
27. led 2012

Ahoj holky prosim nevíte kolik se plati za inseminaci?

bublenudle
28. led 2012

@olousek35 Ty seš teda dračica.. Tak raději sbal SOS tašku ať jsi nachystana 😉 a opatrně s tema schodama. Já si přece jen dnes do laborky ještě zavolám.max mě reknou ať neotravuji haha

lenec
28. led 2012

@bublenudle ahojky, no myslím, že to ti neřeknou. Oni určitě vědí, jak se na embroušky těšíš a tak si to netroufnou. Jinak blahopřeji ke krásnému počtu a přeji ať jsou u maminky jako v peřince. Já jdu ve středu na IUI. Moc tomu šanci nedávám, ale stále je větší než přirozeně a vzhledem k tomu, že mám nervy v práci a se studiem, tak třeba budu myslet jen na to a zrovna to vyjde 🙂 kočičko, přeji ti a´t to zítra krásně zvládnete (ty i bobísci) a za přibližně 14 dní čekám hlášení o // 😵

lenec
28. led 2012

@bosorkajarka ahojky, no my neplatíme nic Jdu na to ve středu 🙂 ). Je to 6x ročně placené zdravotní pojišťovnou, tudíž pro nás pojištěnky zdarma, max. nějaký drobný doplatek za léky, ale já brala Clostík a den před IUI mám píchat Pregnyl a to je zadarmo. Některé CARy si účtují katetr, kterým zavádějí spermijky, ale to také není žádná finanční darda. Četla jsem, že někde holky platily 2000 Kč, ale to si myslím, že nebylo úplně OK.

cilkaa
28. led 2012

@bosorkajarka ahoj,tak to,co píse @lenec je částečně nesmysl.
V Reprofitu se doplácí za IUI 1.500 Kč (opravdu max 6x za rok,pak nevím,kolik to je), Pregnyl stojí jen za recept a Clostilbegyt také.
Pravdou je,ze v jiných Carech se to nemusí platit,ale v RF je to takhle (předpokládám,ze na to jsi se ptala).
Na jejich webu je i ceník.

Já jsem nyní 9 dní po IUI. 🙂

mihule111
28. led 2012

@cilkaa A jak se cítíš ?? 🙂
Jinak já jsem taky v RF platila za IUI 1 500 Kč, ale i např. v Unice se platí, myslím, že 2 000 Kč ...

mihule111
28. led 2012

@bublenudle Leo, zavolej si tam ... určitě budou ochotní a poví Ti jak se bobíškům daří 🙂
Vím, že většinou to někde bývá, že v týdnu si voláš sama a o víkendu oni ... ale já bych nevydržela a zavolala, stejně tam jsou a určitě jim to vadit nebude ...
Doufám, že poctivě piješ červené vínko a doplňuješ to čajem ... už čechrej peřinku, zítra touto dobou budeš
mít bobíšky u sebe ... 🙂 🙂
Odvoz je dobrý nápad, hlavně kvůli té euforii, přesně jak píše Olča 🙂 🙂
Držím Ti palečky a hlavně po transferu ODPOČÍVEJ !!!! Jasan ?? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Mě by měla 2.2 začít stimulka, tak snad to tak bude ... 😉 😉

mihule111
28. led 2012

@olousek35 Ahoooj, tu tašku bych si nad tvém místě sbalila ... natož dnes ty schody, pobolívání pupku ...
Tak šup, ať pak nejsi překvapená ... 🙂
A brzy zde bude další RF miminko 🙂 🙂 🙂

carlik
28. led 2012

@olousek35 ty teda jsi odvážná, že nemáš sbalenou ani tašku 😒 Já ji měla asi 2 měsíce před nachystanou...
@bublenudle no a já třeba po ET jezdila vlakem sama, udělala jsem si napřed radost v cukrárně, pak nakupováním a tradá do Ol...neboj, oni se nevyklopí cestou v bříšku jim bude fajn 😉

bublenudle
28. led 2012

@lenec Ahooooj Leni 🙂 zlati,já omylem smazala ten tvuj mailík..prosim napiš mi ho do IP 😉
děkuji,už se nemužu dočkat,jupíííííííí až budu mit ty moje andílky u sebe!!!!!!!!! neboj,a nehaž flintu do žita,třeba se budeš ještě hooodně divit,moc ti to přeju,však víš 😉 měj se pěkně a pusinku Lucince 😵 😵

bublenudle
28. led 2012

@mihule111 Ahoooj beruško 🙂
no poslední dny jsem pěkně ovíněná 😀 teda večery,dam si vzdy tak 1,5-2 dcl a mám naváto 😎 a pak to splachnu čajikem,ten piju 2x denně...já si tam cinknu,max mě řeknou,že musim počkat do zitra,no zlobit se nebudu..ale za pokus nic nedám 😉 😉 furt na ty naše Andílky musím myslet 😵 😵 😵 už se strašně těšim na zitra..a ano,poveze mě kámoška... 🙂 🙂 🙂 bude to lepšííí....
A neboj,po ET budu jen a jen odpočivat,mám v praci volno až do testiku 🙂 🙂
No ty už to máš taky za pár,draha 2.2 😵 😵 😵 tak super,bojujem spolu 😉

bublenudle
28. led 2012

@carlik ty seš teda cestovatelka 🙂 poveze mě kámoška,tak jsem rada.....už zitra jupíííííí 😵 😵

bosorkajarka
28. led 2012

@cilkaa jojo to me zajimalo pred tremi lety jsme platili tisicovku tak jsem byla zvedava jak je to ted, protoze jsem se zapomela zeptat, tak abych vedela kolik penizku si nachystat sebou 🙂
jo a drzim palecky aby to vyslo, 9. den to uz budes za chvilku testovat ne?

olousek35
28. led 2012

@carlik já si ji zbalím v úterý, malýmu taky a ve středu hurá do porodky. Dnes už to je dobrý, včera to ale fakt stálo za to. To kdybych věděla, že nejede výtah, tak tam prostě nejdu. Ten docent přitom věděl jak na tom jsem, psala jsem mu meila, tak mohl mít trochu rozumu a napsat ráno meila, zda se na to vůbec cítím. Fakt arogantní pako.

evikj33
28. led 2012

@ bublenudle Tak jen pokračuj ve sluníčkové náladě,ted jak mrzne to všichni kolem určitě ocení.Nejvíc samozřejmě Tvá malá sluníčka.Tak už jen jedno vyspinkání a je den D 🙂 Budu zítra držet pěstičky.

cilkaa
28. led 2012

@bosorkajarka @mihule111
Nic mi není,sem tam pichne v břichu,ale to není nic směrodatnýho. Mam trochu víc výtok než normálně.
Asi budu testovat 1. nebo 2. No uvidím.
@bublenudle jůů,blasťáci jsou kabrňáci. Jak dneska?