Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
5. črc 2012

@mikula77 Ano,seš zlatíčko..........děěěěkuji !!!! 🙂 🙂

mikula77
5. črc 2012

@bublenudle 😀 😀 rádo se stalo,taky ji budu za pár dnů netrpělivě vyhlížet,tak můžu doufat že taky přijde.....

misha83
6. črc 2012

Ahoj holky, tak já dnes jsem 7 DC, 2 folíky 14 a 15 mm. Ale sliznice jen 4 mm, takže jsem dostala estrofem na zavádění. V pondělí bude OPU a uvidí se. OPU opět bez narkózy, ale Dr. říkal, že to tentokrát bude horší, protože to budou 2 z jednoho vaječníku (reakce jen na levém, pravý nic).

Tak nevím, minule bez clostíku jsem měla 8 DC na pravém 1x15 mm a sliznici 5,8.

bublenudle
6. črc 2012

@mikula77 určitě taky dorazí,ti ji objednáááám 😉

bublenudle
6. črc 2012

@misha83 Neboj,bude vše ok.... 🙂 🙂

misha83
6. črc 2012

@bublenudle Já se jen bojím, že ta sliznice nedoroste, ale tak prostě uvidíme.

mikula77
6. črc 2012

@bublenudle Jo tak to se mám.To je ironie veškeré ironie,teď to vyhlížíme jak Ježíška a za pár týdnů se budem modlit aby nám to ten nejvyšší skoro rok neposlal...............

mikula77
6. črc 2012

@misha83 Ten clostík je potvora,u mě je toto zbytečný právě kvůli té sliznici,jinak ji mývám oukej,takže tato cesta je u nás pasé.Tak to vypadá že na něj reaguješ taky tak.Ale k folíkům gratulace,ať se ještě hezky zakulatí.........

1miska
6. črc 2012

@misha83 to dela ten clostik :( ja ji mam normalne nizkou, takze rikal at na minimalku s clostikem zapomenu - mam normalne kolem 6 mm takze i tak bida a jednou jsme zkusili clostik a i s estrofermem byla jen 4 mm..... takze minimalku v zari budeme zkouset s tamoxifem, tak uvidime

misha83
6. črc 2012

@mikula77 @1miska Jj, já vím, že to je clostíkem. No uvidíme, jestli doroste, když tak pak budeme zase plánovat co dál.

mikula77
6. črc 2012

@misha83 Doroste,ještě má čas 😀

bublenudle
6. črc 2012

@mikula77 Tak jak řikáš 😀 je to celé na hlavu....prostě furt něco 😉

bublenudle
6. črc 2012

@misha83 Doroste,nebooooj,,...a bude pěkná peřinka nachystana pro mimi 😉

bobulinka74
6. črc 2012

@misha83 ahoj, chci tě trošku povzbudit. Zrovna jsem koukala do papírů z mé druhé minimálky s clostilem,při které jsem otěhotněla. Takže 8. DC sliznice 4 mm, žádné léky, a 10.DC sliznice opět 4 mm, až tam mi dali estrimax. Vložili mi jedno osmi a jedno šestibuněčné a jedno se chytlo. Sice jen do 9tt, ale to už je o něčem jiném. Jo a sliznice měla v den ET 10mm. Tak věř,že to bude dobré! A bude!! Hodně štěstí 🙂 😵

drndapetka
6. črc 2012

Ahojky holky,
dosla jsem Vas navnadit,ze v RF umi fakt zazraky,uz mam 3dny //, zatim sili,tak doufam a pevne verim,ze to tentokrat dobre dopadne.A to jsem vubec neverila tomu,ze vyjde KET-ja byla vzdy priznivec cerstvych embryjek a aby se zavedla dve,ted jsem se nechala presvedcit na jedno a vypada to,ze to klaplo😉 Jsem sice hodne opatrma ale doufam,ze na po ctvrte

drndapetka
6. črc 2012

to vyjde.
Holky,verte tomu,ze tó vyjde i Vam,strasne moc Vám to vsem preju,myslim na Vas a posilam t 😵 ehu bacilky

olousek35
6. črc 2012

@drndapetka gratujuju, moooocinkyyy. Ono prý jedno má větší šanci na uchycení než dvě. Ale Štelcl říkal, že by mi dal klidně i dvě, což u čerstvých zavrhnul a nenechal se ukecat. Každopádně reprofit umí zázraky. Jsem příkladem. Drž se a užívej si to. Moc Ti to přeji. 😉

misha83
6. črc 2012

@bobulinka74 Jéé, to jsi mě fakt povzbudila, moc děkuji, jsi zlatá 🙂 .
@drndapetka To je super, i když zatím se raduju za tebe jen potichounku a držím moooc pěsti dál 🙂 .

drndapetka
6. črc 2012

@olousek35 moc dekuju 🙂 Ja mam radost,ale zatim stojim pevne nohama pri zemi,protoze za sebou mam uz 3nepodarene tehu 😢 Ale moc verik tomi,ze tohle vyjde!
Jsem moc rada,ze jsem kyvla na transfer jednoho,moc si dvojcata neumim predstavit,i kdyz pred pár lety mi to jeste nevadilo,jeden zdravej prcek staci😉
Na krev jdu az ve ctvrtek.Fotky testű profán v pondeli,jsem ted mimo domov a pocitac.

drndapetka
6. črc 2012

@misha83 zlaticko a Ty nezoufej,budes mit dve krasna vajuska a perinku podpor jeste materi kasickou,cetvrnym vinkem a grep dzusem a kusu to proste vyjit 😉 Et bude nejdriv za tyden,sliznice Ti jeste hooodne doroste😉 Ja mela 12DC sliznici 7,5mm,pri Clostiku na 8DC max.5mm a doktor to nikdy nevidel jako prohrany,embryjko se dokaze uhnizdit i do sliznice 6mm,to zvladnes urco,ted budu sedet pesticky ja Tobe 😉

misha83
6. črc 2012

@drndapetka Děkuji, jsi moc hodná. No právě vínko a grepík si dát nemůžu kvůli tomu močáku, co mě zlobil a mateří kašičku jím. Dnes jsem si koupila ještě kontryhel a od zítřka beru estrofem. Tak budu doufat🙂.

olousek35
6. črc 2012

@misha83 vínko si dávám za tebe- červeného modrého portugálka. Babi hlídá.

lenajsek
6. črc 2012

Ahoj holky, jen nakukuji a jdu do hajan...

@drndapetka Teda, paráda, že by konečně smůla prolomaná? Tak jen tak dál, potichounku gratuluji!!! 😉 Držím moc palce, aby se bobísek už nepouštěl a zůstal u Tebe celých 9 měsíců!

@bublenudle Ahojky, tak MS dorazila, paráda! Tak ať už je to konečně úplně naposledy! 😉

@misha83 Neboj, určitě sliznice poroste, moc držím palce!!! 😉

Jinak ohledně toho jednoho nebo dvou transferovaných embryí, u mě to teda bylo tak, že se mi chytlo jedno, když jsem měla transferované dvě a teď při KETu jednoho se nechytilo... takže já ybch řekla, že to je prostě asi náhoda, nebo osud, nebo jak to nazvat... pokaždé to fakt může být jinak.

Já zobu pořád mateří kašičku, každej den Kontryhelovej čaj, ještě tak pár dní, dávám si i vitamin E a dopuju jím i manžela a ještě selenem se zinkem, tak se budem víc doma snažit, než dřív... 🙂

Pěkný víkend všem!

1miska
6. črc 2012

@drndapetka gratulace velikááá 🙂 ted jen doufam a věřit !!!! 🙂

borufkam
6. črc 2012

Ahoj holky,
je mi 38 a 1 dítko už mám - bez problémů, ale už 2 rok se snažíme o další, ale nedaří se ☹ Máme za sebou 1 IUI 5/2011 neg., 7/2011 - ET neg., 9/2011 - 1 KET končí revizí pro MA, 2/2012 - 2 KET jen biochem. gravidita, 4/2012 - spontánní gravidita - opět zástava vývoje plodu mezi 5 a 6 tt, revize. .6/2012 hysteroskopie - OK, všechny testy dobré, tak nevím co je špatně...... Měla bych podstoupit laparoskopii?

borufkam
6. črc 2012

V srpnu mám konzultaci s dr, pak IVF. Do října daleko a pomalu to utíká 😒

katem
7. črc 2012

@bobulinka74 Dekuji mockrat!!

mikula77
7. črc 2012

@borufkam Ahoj,já teda nejsem mudr,ale řekla bych že laparoskopie by Ti neobjasnila nic co se týče neůspěšných těhotenství,ta je spíš třeba při nějaké poruše vaječníků,ale dle toho co píšeš vajíčka máš,ovuluješ,děloha dle hysteroskopie taky oukej,tak myslím,že Ti spíše doporučí nějaké imunologické,nebo genetické vyšetření vás nebo emryjka.Uvidíš poradí Ti a přijde se na ten oříšek,jedno dítko máš,tak to bude určo nějaká "drobnost",nebo budeš ještě do října než se tam dostaneš těhule 😀.Utíká to pomalu,to já znám,taky bych se nejradši probouzela ne další den,ale hned další měsíc.............Taky to ber tak že srpen je za chvilku,a pak už to pofrčí,zvlášť pokud by ses připravovala na IVF 😀 😀

katem
7. črc 2012

@bellka dekuji Belka.. je to krasne mit takeve dva andilky... sice nevim, kdy se dospim, ale stalo to za to!

katem
7. črc 2012

@saminka Dekuji mockrat.... jsi hodna.. tobe vse nej nej nej a malinkym pusinku na celicko!