Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

salinas1
22. kvě 2013

Ahoj...prosím vás..chci se jen zeptat jak to je po odběru vajíček? Krvácí se po tom nebo je jen bolest břicha? A co si mám vzít sebou? Jen přezůvky a nějakou košili? Díky 🙂

1miska
22. kvě 2013

tak dnesni kontrola OK, trochu me uklidnila i když klidna ještě par tydnu nebudu.... UZ uplne OK, odpovídáme 7+5, zadny hematom, byli uz videt rucky a nozky 🙂 další kontrola za tri tydny, kdy bude rovnou i placeny screening v 11 tydnu

1miska
22. kvě 2013

@salinas1 jj jen kosila a prezuvky, ja nekrvácela vůbec, nevim jak ostatní a bricho trochu bolelo ale opravdu jen trosku

pollka
22. kvě 2013

@salinas1 já taky nikdy nekrvácela a břicho mě bolelo jen malinko,jen narkózu snáším húře.

111safary
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
1miska
22. kvě 2013

@111safary a proc to sem jako vkladas? koukam ze jsi to vlozila skoro do vetsiny diskuzi o IVF.... :( :(

olousek35
22. kvě 2013

@1miska super, gratuluji. Teď to už začne utíkat šíleným tempem. Tak si každý den užívej. Až ti "to" bude večer řádit v postýlce, tak si vzpomeneš jaké to v tuhle dobu bylo. 😉

pollka
23. kvě 2013

@1miska mužu se zeptat co ve zprávě bylo že to bylo vymazáno? Pěkný den všem

1miska
23. kvě 2013

@olousek35 ještě chvilku ne, utikat to zacne az po 11 tydnu 🙂 🙂 ale jsem moc rada, ze chodim do práce, doma se porad pozoruju a když jsem doma tak vždycky zjistim ze mi něco je, v praci si na to ani nevzpomenu 🙂

1miska
23. kvě 2013

@pollka nejaka pani psala ze byla u uzasne vestkyne a ze ji vsem doporucuje jak je uzasna skvela - a byl tam mail na tu "vestkyni" a bylo to vlozeno do všech diskuzi - IVF, latkove pleny, rodíme v cervnu..... reklama na sebe jak vysita uplne mimo misu 🙂

cermi77
23. kvě 2013

Prosím radu, mám dilema, testovat zítra 14 dnů od IUI nebo počkat do pondělka 28 den cyklu...
Rozum říká, netestovat vůbec, prostě počkat jako vždycky, ale duše by ten kouzelnej papírek nejraději pomočila už zítra ráno 😀

salinas1
23. kvě 2013

@1miska Děkuju 🙂
Dneska jsem dostala první injekci Orgalutranu a teď tam mám světle červený flek a svědí to...jako od komára...to je asi normální že?
Jinak na utz dobrý...prej reaguju na Gonal až moc dobře (snad teda bude hooodně vajíček 😵 )...budu pak ještě zobat Dostinex abych neměla pak nějaký potíže po odběru...snad nebude hipertimulák 😖

salinas1
23. kvě 2013

@pollka díky 🙂 já už měla narkózu několikrát a zatím bez problémů 🙂

jantarka
23. kvě 2013

@cermi77 hele není kam spěchat....ale to jsem si říkala vždycky a stejně testila dřív jak měla. 😀

pollka
23. kvě 2013

@salinas1 Tak to je dobře že ji snášíš v poho,je fakt čím víckrát jsem ji měla tím jsem ji snášela lépe a lépe.Tak hodně štěstíčka přeji 🙂

salinas1
23. kvě 2013

@pollka děkuju...a příjemný zbytek těhulkování přeju 🙂

cermi77
23. kvě 2013

@jantarka já vím, já vím 😀, teď jsem třikrát vydržela netestit vůbec, ale cítila jsem , že nic nebude, vydržím do pondělí, nebo možná do neděle ??? 😀 😀

jantarka
24. kvě 2013

@cermi77 jasně 😀 Třeba bude konečně krásné překvapení 😵 Moc ti to přeju 😉

misha83
24. kvě 2013

@1miska ja jsem taky rada, ze chodim do prace, hrozne to leti 🙂 .

nikolav
24. kvě 2013

Holky chodí z vás některá po IVF v Reprofitu i na gynekologii?? A dá se tam přehlásit od svého gynekologa?

sanchezova
24. kvě 2013

@nikolav ahoj, mě vrátili zpět ke svému gynekologovi. ale třeba to půjde

nikolav
24. kvě 2013

No můj gynekolog je fajn a je v místě, ale nevezme mi ani krev a UZ má tak staré, že tam nejde nic vidět. A když už tak nechci jezdit kvůli každému vyšetření kamsi do centra Brna. Když tam by mi to vyhovovalo. Když už mám někam jezdit.

1miska
24. kvě 2013

@nikolav ja tam chodim k doktorce Zahradkove, je uplne zlata a super zenska - jen je trosku nevyhoda, ze je na materske, takze je tam pouze ve stredu, takze není moc sanci si vybirat dobu objednani.... registrovala jsem se před pul rokem a nabizeli mi Zahrádkovou a Pospisilovou - ostatní uz nebrali ze mají plno, tak se zkus poptat a uvidíš 🙂

nikolav
24. kvě 2013

@1miska díky. a chodíš na gyndu teda tam se vším jo? To by bylo dobré. Zkusím tam napsat. Nevíš jestli mají svůj mejl?

misha83
24. kvě 2013

@nikolav ahoj, ja ano, ale neni to automaticke.

nikolav
24. kvě 2013

@misha83 a musím se tam nějak registrovat? A kdy? Můžu i v průběhu těhotenství?

misha83
25. kvě 2013

@nikolav musíš se nejdříve domluvit jestli zrovna berou a kdo. A pak je to jako všude, registrace taky musí být. Urco se zeptej buď přímo na recepci a nebo svého doktora v rámci IVF.

nikolav
25. kvě 2013

@misha83 Děkuju za info. Zeptám se jak tam půjdu na krev.

1miska
25. kvě 2013

@nikolav jj zeptala jsem se na recepci a pak kdyz jeste bude nektery z doktoru brat, tak musis vyplnit registraci

nikolav
25. kvě 2013

@1miska Ok tak až tam půjdu zeptám se.