Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kacatka
26. pro 2013

@beruskaevuska1 však já to vím, proto má každý svého doktora, který každé z nás doporučí to, co je pro ni nejlepší. Mě je taky 34, ale třeba mě dr. Koudelka řekl, že jedno je vždy na zavedení lepší, hlavně z hlediska uhnízdění. Ale jistě záleží na každém jak to chce. My radši zkoušíme embryjka po jednom ať máme víc pokusů od pojišťovny. A mimochodem, já bych dvojčátka asi nezvládla ☹ Mám co dělat s naším capartíkem 😀 Je to ta nejmilovanější hatchující blastocysta, jak mi dr. Koudelka napsal 😉

beruskaevuska1
26. pro 2013

@kacatka my jsme oba s mužem spolu s dr. koudelkou probírali jestli zavádět jedno nebo dvě embrya. a popravdě, fyzicky i finančně miminka i klidně dvojčata bychom zvládli. naši rodiče jsou v důchodu, na vnoučata se těší jako saně na podzim, že přijde zima a sníh........ a on řekl, že věří, že za ten rok, co s ním komunikujeme, bychom dvojčata zvládli. chceme dvě děti, takže pokud se nezadaří za dva tři roky znovu, do reprofitu se s důvěrou vrátíme. plánujeme postavit si na domečku půdní vestavbu a v ní byt, tam se v pohodě vlezeme i s třemi dětmi. okolo domu máme zahradu, školku i základní školu půl km od domu a naproti školce i dětskou lékařku, která je dobrá...............

anubis12
26. pro 2013

Ajojte holčiny, děkuji za Vase názory. 🙂 vím že rozhodnutí je na mě. A v 90procentech dávám na rady lékařů a dr. Koudelky si velmi vážím. Chtěla jsem slyšet i názor někoho jiný ho. Nejspíš dám na jeho rady. Já se navíc rozhoduji i dle mého zdrav. stavu. 2 roky jsem na těhotenství kvuli nemoci nesměla ani pomysle a když už mi to dr dovolí tak se nedaří. Navíc začínam cítit zase zhoršení mých střevních problémů. Někdy když sem u mého "střevaře" 😀 pakuje mi furt, ze až to přijde ať hned přijdu, že mi hned napíše papíry k tomu že musím rodit císařem, tak se mi chce smat- ještě nejsem tehu ale už mám naplánováno jak a kde budu rodit. 😀

kacatka
27. pro 2013

@beruskaevuska1 no jasně, však dvojčata proč ne, já jen psala, že mi dr. Koudelka řekl, že pro uhnizdění embryjka je lepší, když je v děloze jedno. Ale je to názor od názoru. A my kdybychom měli dvojčátka, tak bychom se museli přestěhovat do většího, ale samozřejmě kdybych je čekala, tak bych je milovala nade vše a udělala pro ně všechno 🙂

kacatka
27. pro 2013

@anubis12 neboj, vyjde to, v reprofitu jsou fakt odborníci, kteří ti pomůžou. Jo a co já bych dala za císaře. Ještě teď mám od přirozeného porodu problémy a to v létě plánujeme druhé 🙂

evule1982
27. pro 2013

Ahoj holky, chtěla bych se Vás zeptat na názor ohledně Reprofitu, akorát mě nejde o umělé oplodnění, ale o zkušenost s lékaři v gynekologické ambulanci. Chtěla bych změnit svou gynekoložku, takže by mě zajímalo s kým jste v Reprofitu byly spokojené (jak po odborné, tak osobní stránce). Preferovala bych asi gynekoložku. Budu ráda za pozitivní i negativní komentáře. Děkuji 🙂

1miska
28. pro 2013

@evule1982 myslim ze na gynekologickou ambulanci si moc nebudeš moci vybirat :( skoro všichni mají plne stavy a neberou - před rokem byla jen MUDr. Zahradkova která ještě brala, ale ted uz taky nebere..... tak si tam spis cinkni u koho by bylo volno a podle toho si pak vybírej...... jinak MUDr. Zahradkova je asi nejzlatesi gynekolog, kterého jsem potkala - trpeliva, hodna....

evule1982
28. pro 2013

@1miska Diky moc za odpověď, v pondělí si tam zavolám. Kamarádka nedávno začala chodit k Mudr. Pospíšilové, ale ona tam byla i na IVF, takže třeba proto ji vzala. Tak uvidím, jestli bude mít volno ona nebo třeba někdo jiný...

1miska
28. pro 2013

@anubis12 to je tezke rozhodnuti každého.... ale pokud mas i jiné nez jen gynekologicke problémy tak bych plne respektovala lekare a pokud radi zavest jedno - zavedla bych jedno - nez mit pak plne rizikovou graviditu s dvojčátky, která mohou tvůj zdravotni stav rapidne zhorsit - a ber to třeba i tak, kdyby jeden KET nevysel, tak budete mit ještě dalšího prdolku v mrazacku na další pokus. hodne zdaru při rozhodovani 🙂

pt1981
28. pro 2013

@anubis12 my jsme chtěli pořád jedno a až na sále jsme se rozhodli pro 2. Je to větší šance a dvě děti se dají zvládnout, 2.1. máme první UZ a uvidíme, jak nám to vyšlo...

misha83
28. pro 2013

@evule1982 evi maji tam dost plno. Mozna Otevrel by mohl brat, protoze tam neni tak dlouho, ale toho ja za sebe nedoporucuji. Jinak pokud tva kamaradka podstoupila IVF, tak ti lekari si pak jsou ochotni pacientku nechat, mam to stejne. Jinak svet je malej, ze na tebe tady narazim bych necekala 😉 .

evule1982
28. pro 2013

@misha83 Jee, ahoj Miso 🙂 At zije anonymni internet 😉 Diky za info, zkusim a uvidim. Doufám, že ty i malej se mate skvele! 🙂

misha83
29. pro 2013

@evule1982 jj, malej je hrozne hodnej, mame ho asi za odmenu 😀 .

mili78
2. led 2014

ahojte dievcata....na stranke reprofitu citam, ze cyklus s darovanymi vajickami stoji cca 90 tis.ceskych a v tej cene je 8 vajicok....neviete, taka moznost asi nie je, ze si vezmete len 4 vajcika za mensiu sumu? musim zobrat vsetkych 8? nemate niektora skusenosti? dakujem

misha83
2. led 2014

@mili78 tezko by ti pak mohli garantovat dve embrya vysoke kvality. Proto zaroven garantuji 8 vajicek. My meli 10 a z toho nakonec tri embrya, dve zavedli a jedno mame zamrazene. Moznost je vyuzit mrazena vajicka, tam je ta cena myslim 78 tis.

mili78
2. led 2014

@misha83 ...a ty si mala mrazene vajicka? ako citam, tak vyssia uspesnost je pri cerstvych...a ako dlho si cakala?

agneszka
2. led 2014

@mili78 písla jsem ti zprávičku,mně řekli že úspěšnost u mražených vajíček je o maličko nižší,ale jen při oplodnování těch vajíček,mají to myslím i někde na jejich stránkách,každopádně my měli z 8 vajíček 3 kvalitní embrya,zatím ,ale těhule nejsem ,protože mimi odešlo u prvního pokusu ,zřejmě vlivem polypu,který mi v RF odtsranili a už se chystám na další pokus.

katika11
2. led 2014

ahojte.dievcatka, prosim vas o par rad. chceli by sme sa objednat v RF v Brne alebo aj Olomouc. Poradte, prosim, ku ktoremu z lekarov. Mame uz 4 nevydarene IVF. Kedze to mame dost daleko, da sa pri stimulacii konzultovat aj telefonicky, ak by robil sono moj gynekolog? ci je v tom problem.

mili78
2. led 2014

@agneszka ...dakujem Agneszka, odpisala som ti...si zlata 😉

misha83
2. led 2014

@mili78 nn, mela jsem cerstva, my jsme si jeden pokus na pojistovnu schovavali.
@katika11 ja doporucuji doktora Stelcla. Neni problem komunikace po telefonu i mailu.

mili78
2. led 2014

@misha83 ... no my budeme samoplatcami 😝

pt1981
5. led 2014

Ahoj holky! Všem přeju krásný nový rok 2014 a přeju vám ( nám ) , atˇ je maximálně plodný 😀 . 2.1. jsem měla první ultrazvuk a vypadá to, že čekáme 2 miminka 😉 . Viděli jsme u obou i bít srdíčko... Mudr Sˇtelcl byl na horách, koukala na mě jiná, ale velice příjemná paní doktorka. Prý je strašně brzy a může se stát cokoli..., ale stejně věřím a doufám, že bude vše OK. Jsem v 7 týdnu, tak zítra budu volat na gyndu k ofiko prohlídce. Kontrolu v Repr. mám ještě 10.1. a pak už mě nejspíš předají, pokud bude vše OK. No a pak ještě jedna ko, někdy v únoru, ohledně studie... I když chlap je z toho nějaký nevrlý a celkem to i zapíjel, snad se zase srovná a budeme si oba užívat to štěstíčko 🙂

olousek35
5. led 2014

@pt1981 no ssuper, gratuluji a tiše dál držím pěsti. Do 10tt není jistého nikdy nic, ale je lepší si to nepřipouštět a radovat se z těhotenství. Dej nám pak vědět pohlaví a hlavně jak se s tím chlap srovnal. Oni stejně sami neví, co chtějí, že? Drž se. 😉

pt1981
5. led 2014

@olousek35 Olíí, přesně tak! Nejdřív se mnou absoulvuje veškerá vyšetření a zákroky a až máme těhu potvrzené, dělá koniny. Myslím ale, že je nejvíc zaražený z dvojčat. Vedli jsme dlouhé hovory na téma, jestli dát jedno embryjko nebo 2. On chtěl jedno, já dvě. Až na sále, těsně před zákrokem mi řekl, že to nechá na mně. Tak jsme dali 2. Mám v březnu 33 a pokud se zadaří a budou dvojčátka, další mimi už plánovat nebudeme. Asi má spíš strach z toho, jak nás uživí a jak to zvládneme, to je jasný. 100% dám vědět, jak se vše vyvíjí 🙂. Můžu se zeptat, jak to máš ty? Jestli už máš děti nebo se snažíte, jako my? Pěkný den přeju 🙂

olousek35
5. led 2014

@pt1981 já už mám jednoho skorou dvouletého raubíře z rf a ted čekám jeho ségru z Ketu 😀

kacatka
5. led 2014

@pt1981 gratulace veliká, super. Hele, všechno bude ok, čekáš dvojčátka a hotovo! Je to asi nějaké znamení. 3.1 se mojí kamarádce narodili jednovaječná dvojčata - kluci Olííííí a Adrian 😉 A jsou naprosto boží, tak se raduj a nemysli na nic špatného 🙂 Držím palečky 😵

kacatka
6. led 2014

Holky prosím Vás, neprodává někdo sportovní kočárek x lander xa starší typ - nafukovací 4 kola, přední s aretací? Potřebovala bych ho na chalupu. Cena max. 1500kč. Díky moc emoticon

siocka
7. led 2014

@theresa ahoj, chodím do Reprofitu od listopadu 2013. Zatím jsem přístupem nadšená, i když úspěšní jsme zatím nebyli.

anubis12
7. led 2014

@siocka všechno chce svůj čas, určitě se to brzo povede...🙂 hlavu vzhůru 🙂

pt1981
9. led 2014

@siocka budu držet pěsti, ať se vše zadaří. Musíšpozitivně myslet!!