Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gittynka
31. led 2014

@jaja35 @fidac me nco udelali tam, ale lh fsh a jeste neco chteli 2. nebo 3. den cyklu, takze jsem byla u sveho gyndare ten mi napsal zadanku do laborky a vysledky jsem posilala Stelclovi meilem

jaja35
31. led 2014

@fidac No je fakt, že já se s tou konzultací zrovna trefila na ten 3.DC, takže mi to vzali tam.

fidac
31. led 2014

@gittynka
@jaja35 bych právě ráda vyfasovala léky ještě na konzultaci...abych tam zas nemusela zbytečně jezdit kvuli jednomu receptu 😵

gittynka
31. led 2014

@jaja35 tak prdolum se dari:
2x - morula
2x - 10bunecne
8x - 8bunecne
1x - 4bunecne

jaja35
31. led 2014

@gittynka Tééda ty jedou 🙂 Jedna z těch dnešních morul se do Ti do sliznice zahryzne ještě na sále. Paráda. Mně bolesti chvílema ustávají, jen nohy mám takový těžký a zadržuju vodu, takže mám pěknej pupek 🙂 .

jaja35
31. led 2014

@fidac Tak uvidíš. Mně recept na pilule ochotně Reprofiťáci poslali i poštou. Vrchní sestra mi sama říkala, že je blbost kvůli tomu jezdit. A také se dá domluvit, že Ti recept vystaví Tvůj gyňďař v místě bydliště.

ivcacig
31. led 2014

@olousek35 Olíííí, tak jakááááááá? Stál na Tebe myslím.........

gittynka
31. led 2014

@jaja35 to je dobry znameni ten pupek 😉

kacatka
31. led 2014

@ivcacig no u tebe je to už taky na spadnutí co? Ale zasloužíš si to po těch šílených peripetiích 😵

olousek35
31. led 2014

@ivcacig no, abys nebyla rychlejší ty 😀 Já nastupuju v pondělí a v úterý bude císař. Tak doufám, že do tý doby vydržím. 😉 Jak válčíš ty? Jak ti je? Taky máš pocit, že musíš každou chvíli prasknout 😀

lenka27
31. led 2014

@olousek35 a kam nakonec razíš rodit?

olousek35
1. únor 2014

@lenka27 Milosrdní to vyhráli. Bude mě řezat dr.Nagy, tak snad to nějak dáme.

ivcacig
1. únor 2014

@kacatka Děkuji, ani nevíš jak moc se na to malé těším, jak zalepí ty roky zklamání a snahy. Ale nyní jsem ve stadiu, že přímo řvu, ať už je venku, jak je neposedný🙂

ivcacig
1. únor 2014

@olousek35 já si dnes nechala udělat hamiltona, protože to co prožívám v noci nemá s těhotenstvím snad nic psolečného. Muka, tvrdnutí břicha od 1 hod a dnes až do půl 4. Už jsem vysílena. Do toho šílená rýma takže jsem na odpis. Budu na tebe tedy v úterý myslet, závidím Ti, že už za dva dny se budeš mazlit s miminkem🙂

kacatka
1. únor 2014

@ivcacig no tak já porodila po hamiltnu do druhého dne, bohužel ale jsem byla už ve 41tt, malej nechtěl za boha na svět ☹ Navíc byly venku ty 40° vedra a to vyčerpání ještě před porodem dobře znám. Ale neboj za chvíli budeš mít mimčo u sebe a to bude ta nejkrásnější odměna za to všechno 😉 Tak se holka drž 😵

kacatka
1. únor 2014

@olousek35 Olí, tak v úterý tfuj tfuj 😉

lenka27
1. únor 2014

@olousek35 tak na tebe budu myslet a drzim palce ať vse probiha bez problemu at jsobe v pohode. A jak se bude vlastne princezna jmenovat?

olousek35
1. únor 2014

@lenka27
@kacatka holky, dík. Pokud nezměním jméno, tak to bude Daniela.
@ivcacig Takže mě v porodu předběhneš. Téééda, jsem si to myslela. Já se teda cpu hořčikem, ale náročný to je. V noci teda moc nespím, ale do úterý to už zvládnu. Dospávám dopoledne a s malým odpo. Tak nám pak napiš jak proběhl porod a vše kolem. At hlavně není dlouhý a moc bolestivý. Jinak určo ho uspíšíš, když si dáš pár pater po schodech. Aspon mě to minule porod málem vyvolalo.

cermi77
1. únor 2014

Olousek35 a ivcacig, at to mate rychle za sebou, hodne stesti !!! 😵 Ten posledni mesic se tahne jako sopel 🤐

misha83
2. únor 2014

@olousek35
@ivcacig holky hodne stesti na porody 🙂 .

olousek35
2. únor 2014

@ivcacig doufám, že si v noci nerodila. Jsem na tebe myslela, když jsem viděla to šílený náledí. Ne, že bych ti to nepřála, abys to měla za sebou, ale v noci by to byl fakt velkej hazard. 😉

gittynka
2. únor 2014

@jaja35 ahoj 🙂 tak mam v sobe hatchujici blastocystku 🙂 nejak v tydnu mi daji vedete jestli budou mrazacci, vypada to max na 4 🙂

jaja35
2. únor 2014

@gittynka Ahoj, to vyjde, uvidíš 🙂 Držím všechno co mám. A jaktože jen 4 mrazáčci? Se začala embryjka zpožďovat nebo vyřadili ty rychlejší? Já včera neměla vůbec žádné bolesti, bylo mi fajn, měli jsme návštěvu přítelovu známou s přítelem, takoví dva hippíci v oblečení s motivy marihuany. Tak jsme pokecali a vyposlechli si, jak budou sázet brambory do zetlelého sena a jak budou svůj baráček zateplovat slámou. Tak jsem se zas něco dozvěděla. Dnes mě zas trochu začalo bolet břicho, ale zas to ustalo. No uvidíme, jak to dopadne. Vyskakují mi beďary, tak jsem úplná krasavice.

gittynka
2. únor 2014

@jaja35 no pry se diky te prodlouzene kultivaci projevila kvalita, takze i kdyz je jich vic tak oni zamrazi jen jednickovy.. Treba normalne davaji i dvojkouvou kvalitu, ale na to mrazeni projdou pry opravdu jen nejlepsi, ti 4 jsou zatim ve stadiu expandovane blastocysty a myslim ze museji byt take hatchujici... Takhle nejak mi to dr. vysvetlila, ale i tak jsem spokojena, ona rikala ze je to nadprumerny vysledek a kdyz videla moji bublinku tak rekla, ze je ucebnicova 😀 hihi ... Mozna to rika vsem, aby lidi uklidnila 😀 kazdopadne ja jsem se pak bala i jit vycurat 😀 .... To jste meli teda zajimavou navstevu, no aspon taky trochu jine myslenky ze? 😉 hele to zni teda dobre to brisko, v tech papirech co jsem dnes dostala je primo napsany, ze bolest jakoby na ms muze byt normalni a tez drobne spineni nebo slabe krvaceni, takze to opravdu nic neznamena a akne je taky dobry znak spousta tehotnych vypada jak 14lete deti 😀

jaja35
2. únor 2014

@gittynka Jj a hned po té návštěvě přišel od vedle Pavlův švagr, ať jdeme hrát deskovou hru Doba kamenná, je to taková hra v kostky, těžíš suroviny, sbíráš kartičky.... tak jsem to oběma natřela s přehledem 🙂 . Dnes byla odveta, tak už jsem byla jen druhá. Mamka i ségra mě uklidňují, že ty bolesti taky nemusí nic znamenat. Mamka dokonce v těhotenství slabě krvácela, ségra pokaždé zašpinila a jinak nic, ale obě měly bolesti jako na MS. No stejně jsem dnes 24.DC, tak ještě mám na krvácení trošku čas. Uvidím, testovat se dopředu nebudu, počkám až na příští sobotu.

jaja35
2. únor 2014

@gittynka A Kuřecová je taky sympatická, že? I když Štelcl je holt Štelcl 😀 .

gittynka
2. únor 2014

@jaja35 jo Štelcl je booooorec 😀 ale pani doktorka Kurecova je vyborna, moc mila, vse pekne vysvetlila bez zbytecnych kravinek, ktere teda Štelcl dost dela 😀 a vsechno se ji libilo, tak ono je jasne ze pozitivni zpravy se poslouchaji dobre vzdycky 😀 jsi dobraaa 😉 ja mam taky moc rada hry, jsem na ne uchyl hlavne na takove jako jsou activity, party hry, twister atd. 😀 teda je fakt, ze je na to potreba dobra parta lidi

jaja35
2. únor 2014

@gittynka Koukala jsem na Štelclovu zprávu z ET a žádné uklidňující věty typu, že bolesti břicha jako na ms nic neznamenají, tam nejsou. Holt každý má asi svůj formulář. Venku to prý docela klouže, jsem zvědavá, jak zítra dolezu do práce.

gittynka
2. únor 2014

@jaja35 mam na mysli tenhle papir je do zelena a neni to zprava spis takovy letak Reprofitacky, z druhy strany je vysvetleno kvalita a stadia embryi je to na kridovem papire... Dnes mi to prinesla i se zpravou Kurecova

gittynka
2. únor 2014

@jaja35 nejde mi to na tabletu otocit., ale precti si aspon 1. odstavec- pobolivani menstruacniho charakteru je VELICE CASTE