Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

pajulinecinka
7. zář 2014

@simkar no já pořád zavádím na noc crinone gel a ještě 3týdny budu, myslím, že i ten mi to bříško pěkně nafukuje, navíc mám strašně bolestivá a napuchlá prsa a celý den bych prospala.

delfi75
7. zář 2014

@pajulinecinka jééé to je pěkné🙂 tak ať se daří dál 😉 nějak to tady utichlo, tak jsem ráda, že jsi zareagovala 🙂

pajulinecinka
7. zář 2014

@delfi75 tady je naše "eskymo", říkala paní doktorka, že je to prý fakt krásný miminko🙂 nějak brzy🙂

lenka27
7. zář 2014

@pajulinecinka no krása 🙂 ja ti rikala, ze v Reprofitu se to určíte povede 🙂 jen tak dál

pajulinecinka
7. zář 2014

@lenka27 i já repráku hrozně věřila, už jen díky tomu, že tam otěhotněla moje sousedka po 7letech snažení a moje sousedka z dětství po 14letech snažení - ta byla mojí velkou nadějí🙂

delfi75
7. zář 2014

@pajulinecinka no i my doufáme🙂 jinak fakt krásný foto 😉

78marcela
7. zář 2014

Holky, kterým se v Rf povedlo, zatím je to tedy předčasné, ale kdyby to v pátek dopadlo dobře, nesli jste tam doktorům nějaké poděkování? Pokud ano, tak co? A komu vlastně? Mému hlavnímu lékaři co jsem ho viděla jednou nebo doktorce co mi dělala transfer? Teď mě to tak napadlo a nevím, jestli se něco dává nebo ne.

kalipso
7. zář 2014

@78marcela já nic nenesla, nějak mi to nesedí, jsou placení a hlavně mi nepřijde fér, že veškerou "slávu" sklidí doktoři, ale na pracovníky v laboratoři se vůbec nemyslí a přitom o těch je to z velké části taky, možná snad hlavně o nich, oni ty miminka tvoří 😉
@pajulinecinka krásná fotka, fakt už oc pěkné miminko. 😵

78marcela
7. zář 2014

@kalipso já zatím taky nikdy nic nedala když jsem někdy byla s něčím v nemocnici. Ale tohle je pro mě situace naprosto neznámá, tak abych neudělala něco špatně.
Já vím že jsou za to placení. Na druhou stranu třeba vím jako učitelka, že když mi na konci roku přinese dítě nebo student kytku, jakou mi to udělá radost, že si váží moji práce a že mi chce poděkovat. I když jsem za to placená.
Ale máš rozhodně pravdu v tom, že dik si zaslouží všichni, nejen doktoři. To je právě taky to, co řeším. Přijde mi blbé nést něco doktorovi, kterého jsem viděla jednou. Pokaždé jsem u někoho jiného.

kalipso
7. zář 2014

@78marcela já jsem právě po porodu poslala na Vitouškovou (můj hlavní lékař) a na ten jejich obecný email (info@...) email s fotkou malé a poděkováním celému týmu, že jsem byla moc spokojená a že jsem vděčná. Ale to mi přišlo dostačující 🙂

kacatka
7. zář 2014

@78marcela já nesla jen pozornost dr. Koudelkovi až Honzíkovi bylo skoro 8m, byli jsme ho tam ukázat a sestřičkám a embryologům jsem dala čokošku. Já jak dělám ve špitále, tak jsem asi na tom trošku jinak, já vždy i když jsem ležela v nemocnici, tak jsem něco dala, byť jen malou čokošku 😉 Ale je pravda, že je to jejich práce a dost dobře placená, to nepopírám.

sblanch
7. zář 2014

@78marcela Ahojky, mi nesli Kodelkovi, protože jsme se s ním viděli často a vždy nám dobře poradil a fandil nám 🙂 A pak ještě "obvodní" gynekoložce, je taky z RF. Bylo to víno a psané poděkování.

lenka27
7. zář 2014

@78marcela já jsem poděkovala až s Adámkem v náručí a při příležitosti konzultace. A po porodu jsem nu posilala děkovný mail

78marcela
7. zář 2014

@sblanch
@kalipso
@kacatka
holky, díky za odpovědi. Tak když se to podaří, mám nad čím premyslet. Ale asi to udělám až se to malé narodí, až budu stoprocentně vědět, že to opravdu vyšlo. Abych dříve nic nezakřikla.
Snad to vyjde.

sblanch
7. zář 2014

@78marcela My to tak taky udělali, donesli jsme jim to po šestinedělí jak jsem byla na prohlídce. Z vděčnost, protože fakt si myslím nebýt nech neměli bychom žádné mimčo.
jo a omlouvám se za předchozí hrubku...

olousek35
7. zář 2014

já tam byla u svých dvou, co se o mně max.starali, když bylo malému cca půl roku. Ted jsem to nadhodila u konzultace a máme se prý přijít ukázat až prý bude i druhý chodit 😀 tak to tak máme v plánu. 😉

delfi75
8. zář 2014

@78marcela Marci, já to mám asi jako @kacatka , občas jsem vzala kafíčko a něco k němu, i když jsem byla na OPU nebo na krvi...

mystery22
8. zář 2014

Ahoj holky, taky se pochlubím miminkem z reprofitu!! Po těch všech utrapách se nám to konečně povedlo!! Jsem 11+0

78marcela
8. zář 2014

Tak dnešní hodnota hcg je 3311, což je pěkné, krásně se to skoro obden dvojnásobí, mám radost. 😀 🙂 😀 🙂
@sblanch @olousek35 @lenka27 @kalipso @kacatka @pajulinecinka @mikula77

lenka27
8. zář 2014

@78marcela no tak vidis, já ti rikala ať jdes na krev, že se pak krasne uklidnis 😉 no s takovou hodnotou už by to slo videt I na UTZ, ále vzdy je lepší cekat na srdíčko 🙂🙂 to bude zazitek uvidis, já jsem z toho byla v neskutecne euforii 🙂

78marcela
8. zář 2014

@lenka27 ano, jsem klidná, spočítala jsem si, že minimum, aby to prosperovalo, mělo být dneska 2500 a mám o 800 víc, tak je určitě vše v pohodě...holky, myslela jsem si, že si počkám ještě do pátku na utz, ale už to nemůžu vydržet a už si do svého profilu dám, že čekám mimi, čekala jsem na to tolik let a ted po krvi věřím, že je to pravda...

kalipso
8. zář 2014

@78marcela bezvadny 🙂 drzim pesti na srdicko 🙂

78marcela
8. zář 2014

@kalipso já doufám, že bude. snad ano. Budu 6+6, tak snad...ale taky jsem četla, že některé holky čekaly do devátého týdne, až bylo, tak aby to nebyl náš případ, když jsme byli od začátku takový zpomalený🙂

mikula77
8. zář 2014

@78marcela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

78marcela
8. zář 2014

@mikula77 a ted ty!!!

mikula77
8. zář 2014

@78marcela 😉

olousek35
8. zář 2014

marci, uzasny. Urco uz to bude dobry. Tesim se na fotku mimca.

kacatka
8. zář 2014

@78marcela no super HCG, kde já se na tě hrabu 😀 Já při Honzíkovi měla v tuto dobu něco málo přes 1000. A vidíš, je to kluk jako buk a zdravej. Tak u Tebe už to je na tuty 😵 Gratuluji ještě jednou 🙂

78marcela
8. zář 2014

@kacatka to ne, to už jsi určitě měla víc. Já už jsem totiž taky dnes 24 den po transferu. Jedna holka, co šla na transfer týden po mě, má dneska 3500. To je krasna hodnota. Ale stoupá nám to slušně, obden dvojnásob, jak ma, takže já věřím, že to je v pořádku a že to určitě dotáhneme do šťastného konce.

kacatka
8. zář 2014

@78marcela 21 den HCG 1337, ale je pravda, že já jsem měla nižší HCG i na NT, ale vše nakonec bylo ok. Prenatal má totiž dost drsné podmínky pro neg. screening. Čoveče, to je úplně super, já mám napsaný snad úplně všechno, kdy byla OPU, kdy ET, kdy první test, schovaný testy, UZ - fakt krásné a škoda, že už teď jen vzpomínky...