Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

mourinka29
11. črc 2011

@katem aano,RF je víc jak OK 😀 😀 😀 😀 ,chválím chválím chválím 😵 ,prostředí,personál,ochotu a v neposlední řadě krásnou urodíčku 😀 😀 😀 😀 ,

holky kouknětena naše štěnátko 🙂 🙂 🙂 ,je to raubíř 😀

katem
11. črc 2011

@mourinka29 ahoj... balhopreji k tomu uspechu.. ja jsem se chtela zeptat, jestli by jsi doporucila REPROFIT?... chystam se na IVF a chci si vybrat prijemnou a uspesnou kliniku! DIky a jeste jednou blahopreji

beruska35
11. črc 2011

ahoj holky, musím se přiznat, že trošku závidím jak už jste daleko, ale v dobrém.
@mourinka29 krásné štěňátko, taky máme, ale už trošku odrostlejší. Zítra budu držet palečky, máš neschopenku, nebo si ji necháš teprve vystavit.
@katem myslím, že RF je správná volba, mi taky dojíždíme

katem
11. črc 2011

@beruska35 no tak to jsem rada... diky.. byla jsi na tom IVF poprve? a nebo jsi to zkousela nekde jinde? Ja uz jsem se bojim neco porad zkouset! ale ty znis hrozne positivne 😉

katem
11. črc 2011

@beruska35 jak daleko dojizdite? jde to zvladnout na dojezdy a nebo je lepsi si zaridit nejake ubytovani?
a jaka je pravdepodobna uspesnost u RF?... doufam, ze vse probiha dobre v tvem pripade

katem
11. črc 2011

@mourinka29 tak diky za to povzbuzeni! po kolikate to delas? a ze to tak krasne vyslo? nejaky specialni recept?? 😉 dzrim pesti, at to vse krasne dopadne... me totiz prijde, ze nektere kliniky si jen nauctuji a potom at to dopadne jak to dopadne 😒

olousek35
11. črc 2011

@mourinka29 hezkej jorkšírek. že jo? já moc malý pesany nemusím, ale tohohle můžu. 😉
@katem ahoj a vítej. Do reprofitu lítají páry z celého světa a to hlavně díky reprofitáckým úspěchům. Saminka ti určitě napíše. Sama je z Irska. Nebo mě opraví. Gabča dojížděla z Prahy, Bellka taky, myslím, není brnačka a ještě kdosi byl myslím z Teplic. Výsledky reprofitu stojí za dojezd, personál, doktoři naprosto skvělí - lidští, příjemní, ochotní, na telefonu 24 hodin. Líp si nevybereš.

mourinka29
11. črc 2011

@katem aano,RF je víc jak OK 😀 😀 😀 😀 ,chválím chválím chválím 😵 ,prostředí,personál,ochotu a v neposlední řadě krásnou urodíčku 😀 😀 😀 😀 ,

holky kouknětena naše štěnátko 🙂 🙂 🙂 ,je to raubíř 😀

mourinka29
11. črc 2011

🙂

onno
11. črc 2011

To nevím ,ale spíš ne manžel má ze 100 % 0.5 % dobrých spermii ,tak to asi těhotná nejsu to by byl zázrak.Jestl to nepříjde do zítra tak asi zavolám do CARU.

katem
11. črc 2011

@olousek35 no tak to je super zprava... ja jsem mela 3x v zahranici a potreti jsem ale potratila v 8-mem tydnu a ted jsem delala v Praze a moc se mi tam nelibilo... bylo to vse tak nejak narychlo, male, vsichni tam byli jak v "kralikarne"... po transferu tam zenske lezely na brise... coz tedy ve svete vubec neni - je to v leze a ve 40st sklonu asi tak 2hod!... no rada tam dojedu, kdyz rikas, ze je to tam super!! Me jde o to, abych se tam citila dobre, nestresovala, vedela vse co a jak se bude dit.. no a samozrejme uspesnost!.... v Praze jsem byla v male mistnosti s ctyrmi dalsimi devcaty, no a byly jsme tam jak sardinky! 😕
Takze ti moc a moc dekuji za tvoji referenci!! - manzel neni cech, takze jestli tam jezdi z celeho sveta, takze by meli mlvit 😉

mourinka29
11. črc 2011

joooj vy ty fotky vidíte???? 😲 😲 😲 ,mi se tu objevily až ted 😲 😲 😲 ,tak se omlouvám,ta druhá je to samé 😀 😀

beruska35
11. črc 2011

@katem je to asi 70km, vždy se vracíme domů, byli jsme na jiné klinice v Brně a už po první konzultaci jsem věděla, že se tam nevrátím ☹ . Pak jsem si našla Reprofit přístup je úplně odlišný 🙂 . Na IVF jdem v srpnu poprvé. Jsem čekatelka. Zkus se mrknout na jejich stránky www.reprofit.cz

katem
11. črc 2011

@beruska35 diky, to je pozitivni.. ja jsem se take divala na Brnenske kliniky a pote i na Zlin, do Prahy uz nepujdu... takze jsem rada, ze se ti ten RF libi!! ja uz jsem jim poslala email, takze se urcite pojedu podivat! DEkuji moc a drzim palecky na srpen! - je to tvuj prvni IVF?

katem
11. črc 2011

muj pejsem 🙂

mourinka29
11. črc 2011

@katem
@beruska35 nemám neschopenku,jsem v domácnosti,takžejsem stále doma už rok 🙂 ,jinak já otěhotněla loni v repromedě a na druhé ivf jsem otěhotněla,ale miminko jsme museli dát ve 13týdnu pryč ☹ ☹ ☹ ☹ ,mělo vážnou vývojovou vadu zjištěnou na screeningu ☹ ☹ ☹ a od března jsem měla dvě minimálky,ale v minulém CARU mi to tak blbě dávkovali,měla jse stěží 3,4 vajíčka,a clostyl mi nechal až do desátého dne skoro 😠 😠 a sliznici jsem měla 6mm 😠 😠 😠 a ten hajzlík to tak nechal a udělal se ET a to ještě vkládali po 48hodinách 😠 ,což se prý taky už nedělá,embryjka tak brzo vložené do dělohy prý zažíjí nějaký šok a tudíš z toho nic nebude,prostě si myslím,že tohle vše tam bylo zle, 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ,jsem nasraná,ale už to nezměním,tedjsem ořipravena nejlíp,sliznice byla před OPU 11mmtakže nádhera a ted jen se modlit 🙂 🙂
@olousek35 já mužu taky jen malé pejsky,ale tohle je pusinka moje,od doby co ho mám,ta jsem trošku ukojila mateřské potřeby 😝 😀 a je mi líp 😵

katem
11. črc 2011

a braska - jeste stene.. ted ho musim vyfotit znovu, protoze uz je take ostrihany! 🙂

katem
11. črc 2011

@mourinka29 no to je nemile, ze ti to v te Repromede tak zmastili!! ted to bude zarucene vsechno fajn v te RF!! Hodne uspechu a tesim se na dobre zpravicky! 🙂

olousek35
11. črc 2011

@katem jj, mluví mnoha jazyky. Pokud je manžel cizinec, tak nejvíc jazyky mluví dr. Machač, ale i dr.Štelcl tam minule mluvil anglicky. Machač umí německy, anglicky, francouzky a myslím i Italsky. Nebo se při objednávání domluv na recepci, koho ti doporučí kvůli jazyku. Je to tam rodinné. Na pokoji, když to jde, tak si na OPU sama s přítelem. Ne vždy to ale vyjde. ET ležíš 15 minutek na zádech sama s přítelem v místnůstce. Zaplé rádio. Myslím, že budeš spokojená. A věšinou tam nečekáš. Nebo jen minimální dobu.

mourinka29
11. črc 2011

@katem ježíš Kati co to jeeeeeee 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 ,to neznám 😝

beruska35
11. črc 2011

@katem jj první, nevím přesně odkud jsi, ale oni mají pracoviště i v Olomouci.

olousek35
11. črc 2011

tak to jsou moje holky. Jen už není druhá zleva od podzimku. Taky je mám jako děti. 😀

beruska35
11. črc 2011

@mourinka29 to je mi líto, tentokrát to vyjde.
pokud jde ty pejsky taky ji mám trošku jako náhradu.

beruska35
11. črc 2011

@olousek35 dívala jsem se na ty tvoje testíky. Ty jsi testila už 6 den po ET?

katem
11. črc 2011

@mourinka29 no to jsou kniraci 😉
😀

katem
11. črc 2011

@olousek35 Diky.. manzel mluvi pouze anglicky a cesky dovede rici jenom :dam si jedno pivo" 😉
no na tom transferu jsem v cizine lezela na zadech a jak jsem rikala kolem 3hodin 😉... 15min je celkem malo? nebo ja nevim....no vse zni pekne v tom RF 😉

katem
11. črc 2011

@olousek35 no a ty tvoji pejsi jsou krasni.. moje babicka mela stejne 😉 moc hodni pejsci!

bellka
11. črc 2011

Ahoooj všem 🙂
@olousek35 @meggar nebojte se nic, holky zlaté, ani se nenadějete a za chvilku budete za půlkou, ono to pak strašně rychle sletííí 🙂 mám z vás radooost 😉
@mourinka29 krásné zprávičky, jen tak dál, sleduju vás všechny 😉
@saminka tak Tobě se zdálo o pindíkovi, jo 😉 ale jak říkáš, je úplně jedno, co to bude, hlavně, ať je miminko zdravoučké 😵 @katem @beruska35 ááá, nové tváře, tak vítejte 🙂 jak už někdo psal, že jistě poreferuji, protože jsem chodící reklama Reprofitu 😀 12 let jsme se snažili o miminko, 10 let s pomocí CARů a až v Reprofitu se zajímali o příčinu našich neúspěchů a na druhé IVF s minimální stimulací nám v postýlce spinká Šimonek, který bude mít ve čtvrtek 3 měsíce 😵 kdybyste měly chvilku, tak koukněte na moje články, co všechno jsme zkusili a jak všechno probíhalo v Reprofitu 🙂 a my jsme z Rychvaldu u Karviné a po zkušenostech bych k nim jela i kdyby byli na druhém konci světa 🙂
Holky, já to tu píšu a normálně u toho brečím a mám husí kůži jak jsem šťastná 😵 a fakt ten pocit přeju všem, opravdu všem zažít a věřte, že všechny ty pády "na hubu" jsou rázem zapomenuty a všechna tíha světa je pryč, i když nastoupí zase jiný strach, ale hlavně to nepopsatelné štěstí 😵

meggar
11. črc 2011

@katem Ahoj, taky se přidávám s pozitivním ohlasem. Měla jsem 2x IVF v jiném CAR a nic, ani na zamražení nic nebylo a teď při 3.IVF v Reprofitu čekáme dvojčátka a máme ještě 6 mrazáčků. Co se týče peněz vyšlo nás to levněji než v předchozím CAR cca o 12tis., takže taky plus. Co jsem navíc ocenila, že chlap s tebou může být při ET na sále a ukážou ti vaše embryjka na obrazovce a všechno vám vysvětlí a navíc zavádí embrya pod UTZ kontrolou, takže se můžete na vlastní oči vidět, jak prcci zůstanou v děloze. To jsem předtím taky neznala.
Takže za mě Reprofit jednoznačně ANO.

katem
11. črc 2011

@bellka Diky belko!! no me vyhrkly slzy do oci.. ja uz se snazim asi pet let a mela jsem 3IVF v zahranici a 1IVF ted v Praze, kde jsem se nestacila divit. Asi jsem byla zvykla na neco jineho, ale opravdu jsem se tam moc dobre necitila.. bylo to jak ve "vlaku"... rada si tvoje clanky prectu a zeptam se na par veci. Ja jsem prave pred chvili dostala odpoved z RF od Dr.Koudelky, ze si mam s assistentkou dohodnout schuzku... jsem hrozne rada, ze Vam to vyslo a je to hodne povzbuzujici, ze se to povedlo... ja uz jsem unavena ze zkouseni... jsem stastna, ze ti to tak krasne vyslo!! 12let je celkem velka trpelivost.. tak moc a moc blahopreji!