Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
17. črc 2011

@katem neboj, oni ti to poví sami doktoři přímo v reprofitu. Já musela po revizi čekat 6 měsíců, i když jsem nechtěla. Ale dopadlo by to stejně, prý. A bylo to dobře, protože jsem další 4 měsíce cítíla dělohu a bolívalo mi břicho. Chtělo to čas a nelituju. Já bych asi tak 3 cykly zkoušela přirozeně. Jsi nastimulovaná a šance větší. Hodně holek tak otěhotnělo přirozeně, po neúspěšném ivf. Ale jak píšu, prober to s mudrem v caru. 😉
@meggar já jsem taky naivní, bo mi fakt už špatně není a věřím, že už ani nebude. Už to stačilo, ne? 😀

meggar
17. črc 2011

@olousek35 No už začíná osmá hodina večerní a už to zas začíná, takže předpokládám, že do čtyř do rána, to vydrží 😀 😀 Zítra asi nakoupím pepsi 😉

olousek35
17. črc 2011

@meggar mně se udělalo dobře v pátek večer, so dopo jen jemně zle, dnes zatím vůbec. Ale ještě jsem nečistila dnes zuby. To je vyvolávač dávení. Jdu na to. 😀 Neboj, ono to přejde. Ta pepsi je fakt fajn. Je v akci za 17 v kaufu. 😉

gabikri
17. črc 2011

@elis84 : ahojky, já chodím do Reprofitu na darované, sice ne k Machačovi, ale ke Štelclovi, ale je to stejné 😉 Cenově je to buď jestli máš ještě nějaký pokus na pojišťovnu, tak jsme dopláceli 39 tisíc, pokud ne, tak to stojí cca 93 tisíc. ( Já mám VZP a tu tam akceptují) Na stránkách Reprofitu je ceník😉 Jinak lepší kliniku která se zabývá touto problematikou v Čechách nenajdeš, já dojíždím z Prahy 😉 Držím palce 😉

gabikri
17. črc 2011

@lenka27 : gratuluji k Adámkovi a přeji mu krásný život 😵 😵 😵 😵

mourinka29
18. črc 2011

Dobré ránko holky 🙂 ,teda to testování je nerváááááááák 😠 😠 😠 😠 😀 ,ale čárečka trochu zesílila,tak snad to bude dobrý 🙄 😀 😀 😀 ,na živo zase krásná,vyfotila jsem ,ale hruuza 😀 😀 ,kruciš jak to fotíte,že to máte tak krásně z blízka,fotím přesmakro a furt prd 😠 😠 .ale nehodím fotečku,páč manža hned letěl do práce a vzal mi i foták,protože ho dnes potřebuje

mourinka29
18. črc 2011

už mám foták¨ááááááááááááááák 😀 😀 😀 ,tak tay kuk,snad není testík slabý,když vidím Olouska 😝 😝 😀

mourinka29
18. črc 2011

@olousek35 jak to fotíš?? taky přes makro?? 😒 😒 ,testík je ve skutečnosti uplně jiný jak tady ☹ ☹ ,ale mi to nejde tak krásně zvětšit jako tobě,nechápu to,nebo záleží i na fotáku,my máme digitál za 15 stovek jen 😀 😀

lenka27
18. črc 2011

@olousek35 posílám fotečku Adámka, snad se mi to povede.

lenka27
18. črc 2011

@gabikri děkuji za gratulaci, však já věřím,že to nebude dlouho trvat a budu přát i já Tobě 🙂

meggar
18. črc 2011

@mourinka29 My jsme fotili přes makro, ale taky snad 15 fotek, než se mě to zdálo dobrý. Je to dobrý sílí, tak je to jasný. A hlavně neporovnávej s ostatníma 😉 Když vidím ty časy tvých příspěvků, tak jsem si vzpomněla, jak jsme doma blbli ráno ve čtyři, dělali testy a hledali nejlepší světlo na fotky, protože jsem chtěla test z první ranní moči a už jsem to nemohla vydržet 😀 😀 😀

@lenka27 Malej je naprosto nádhernej. Ještě popsanej z porodnice 😀 A jak si hoví, je vidě, že se má dobře 😉

olousek35
18. črc 2011

@mourinka29 já to fotila telefonem. N70. Ta to brala fakt dobře a fotila jsem to v šeru místnosti, dal to dohromady blesk. Jinak testík krásnej. Jedno se určitě drží, to je jisté. 😉
@lenka27 ten je nádhernej. Vypadá tak vážně. Moc pěknej a spokojenej. Gratuluju, maminko. 😉

Všem přeji pěkné, v Brně zatažené, ráno.

lenka27
18. črc 2011

@meggar no zatím to nejde umýt 😀

lenka27
18. črc 2011

@olousek35 děkuji, oslovení maminko miluju 😀

ester32
18. črc 2011

ahojky.....ti co si mě pamatují,tak hlásíme,že dne 3.7. ve 22hod se nám narodil syn Tomášek s váhou 2090g a 47 cm)))) chvilku jsme si pobyli v nemocnici,ale vše je v pořádku)))) všem co našly na testu // mooooooooc gratulujeme a přejeme pohodové těhulkování a ten krásný uzlíček brzo u sebe

mourinka29
18. črc 2011

@olousek35 no tak to jde teda krásně vyfotit mobilem a já se tu s tím seru 😀 😀

mourinka29
18. črc 2011

@ester32 nááááááádheraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

tak jsem to fotla ještě jednou,je to možná trošku lepší,ale zase z vrtulníku 😀 😀 😀 😀 s takovou to neporovnám 😀 😀

gabikri
18. črc 2011

@ester32 : jůůů, gratuluji k Tomáškovi 😵 😵 😵

Téda holky, tady je hotový babyboom 😀

bublenudle
18. črc 2011

@ester32 Beruško,obrovská gratulace.......at je Tomášek zdravej .....pak na něj přijdu kuknout 🙂 ja čekam na ms a zacinam pichat gonal,se těěěěěším... 😵 😵 😵 😵 😵

onno
18. črc 2011

Ahoj mám takový dotaz měla jsem jít na ket a skrz neštovice byl zrušen. Hormony jsem přestala brát 15DC nedostala jsem měsíčky .Dnes jsem si dělala test jeden 10 mlu a jeden 20 mlu ten 20 negativní ,ale ten 10 je na něm duh druhý čárky.Píší tady že tyto testy jsou méně spolehlivé.Myslíte že můžu být těhotná?Jednou jsem už normálním způsobem otěhotněla ,ale bohužel špatně to dopadlo

lenka27
18. črc 2011

😀 @ester32 moc gratuluji k Tomáškovi, no my máme o 1 cm míň ale kilo víc. přejeme hlavně zdravíčko maličkému a spoustu krásných společných chvilek rodičům

olousek35
18. črc 2011

@ester32 gratulace k Tomáškovi. Je skvělej. Sice prcek, ale on to rychle dožene. 😉
@onno testni za dva dny a uvidíš. Mně 10 mamatest nikdy neukazoval jinak, než to bylo. Držím pěsti. Akorát může ukazovat ducha v době ovulace, tak popřemýšlej. Pokud neovuluješ, tak budeš asi maminkou. 😉

katem
18. črc 2011

@meggar mas pravdu, muj Dr, ktereho jsem mela v zahranici, tak mi rikal kolem tech 3.mesicu, tak uvidime, co mi rekne zde v Reprofitu... nepocitala jsem s tim, ze by to bylo drive, jen jsem chtela slyset Vas nazor 😉

katem
18. črc 2011

@olousek35 no mas pravdu. ja to proberu s doktorem.. ti to musi vedet 😉
no a uvidime... diky

katem
18. črc 2011

@ester32 super!!! moc a moc gratuluji a pripojuji se k ostatnim!! hodne zdravi a stesti!

okcelok
18. črc 2011

@ester32 moc gratuluju k broučinkovi!!! 😀 😀 😀 😀

mourinka29
19. črc 2011

Dobré ránko všem,, 🙂 🙂 🙂

@onno hmm,to je zajímavé,zkus i dnes testnout a hod nám fotečku kdyžtak 🙂

olousek35
19. črc 2011

@mourinka29 no super, pěkně sílí. Vítej mezi těhule. 😀

mourinka29
19. črc 2011

@olousek35 😀 😀 😀 ,holky těhulky,bolelo vás uplněv začátku břiško jako na ms?? mi to u obou těhu dělalo a ted nic,ale vubec nic,trošku mě to znepokojuje,minule jsem u těhu právě četla,že je to normální,že se roztahuje děloha a já necítím nic 😠 😠 😀 ,ale jak se znám,kdybych měla ms pokřečování,tak zas hysterčím,že dojde 😀 😀 😀

olousek35
19. črc 2011

@mourinka29 nezmatkuj, bude to dobré. Cpi se utroušem a těš se na krev. Kdy jdeš?
😉