Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

meggar
19. črc 2011

@mourinka29 Jo, bolelo mě na MS, dokonce i teď mě ještě pobolívá občas břicho. Ale každý těhotenství je jiný a čárka ti pěkně sílí, tak nestresuj a těš se na krev.

mourinka29
19. črc 2011

@meggar no mě právě vždycky taky ,ale ted jsem si psala s holkama a je zase břicho nebolelo vubec,je to asi ruzné 🙂 a krev nevím nevím,u nás tady se myslím je tak nedá jit a muj gyn má ordinaci jen středy,on je jinak primářem,vzal by mě asi i v porodnici,ale já to ted nebudu hrotit,oficiálně mám testova až 26.7 😀 a já s k němu skoknu příští středu na utz,on má ordinaci 5 minut autem z domu,to už budu 5tý týden a to byla vidět u minulého těhu bublinka,stejně bych musela jit víckrát na krev ,tak rovnou když tak skočím na utz a když tak by mi vzal krev tam

mourinka29
19. črc 2011

já ještě do CARU ani nevolala,to až po ofiko testování,páč by si asi klepali na čelo,že testím tak brzo 😀 😀 😀 😀

onno
19. črc 2011

@mourinka29 Ahoj dnes jsem zkoušela testnout to samé,ale říkají že se má zkusit až za 2 dny od udělaného testu.No raději jsem dneska byla na krvy.Doktor nebyl moc optimistický .Sliznici mám velkou a že tam mám nějakou tekutinu.

mourinka29
19. črc 2011

@onno aháá,tak to jsem teda zvědavá,co to bude 😒 😒 ,budu držet palce 🙂

olousek35
19. črc 2011

@mourinka29 no, já se hlavně do caru nemůžu dovolat. Hlásí mi to, že číslo se nepoužívá. Chci se objednat na ten screening. 😀 Na krev si do caru zajed klidně 12.den. To ti udělají a budeš vědět za pár hodin výsledek. A na ultrazvuk tě objednají za 14.dní na to. 😉

mourinka29
19. črc 2011

@olousek35 no joo,já mám CAR 200km z domu 😀 😀 😀 😀

olousek35
19. črc 2011

@mourinka29 ahááá, tak to tam nejezdi, to nemá cenu. Hezky tedy u svýho gyndaře. 😀

mourinka29
19. črc 2011

@olousek35 😀 😀 😀 😀 😀

meggar
19. črc 2011

@mourinka29 😀 😀 😀 Tak to fakt nemá cenu tam jezdit jen na krev. 😉
Holky mě už před tou zítřejší kontrolou hrabe. Včera mě pobolívalo břicho a dneska trochu taky, ale hl. mě bolí v křížích, tak už stresuju, aby bylo zítra všechno v pořádku.

katem
19. črc 2011

Holky, tady jeste dokoncuji fotky pro mou kamaradku - ta ruzova ji moc slusi... to je pro vsechny, abyste meli silu!! 😵

olousek35
19. črc 2011

@meggar neboj, bude to dobrý. Už se těším na fotky. Já se včera se zádama skoro nepohla, jaká to byla bolest. Ani jsem se nepředklonila ke psům. Mazec. 😉

meggar
19. črc 2011

@olousek35 Už tady pročítám diskuze a jsem klidnější, píšou tady, že je to normální. Ale stejně budu v čekárně asi na omdlení 😉

katem
19. črc 2011

@meggar to bude dobre! Vse dopadne ok

mourinka29
19. črc 2011

@katem krásně fotííš 😵 😵
@meggar mě taky u minulého těhu bolely záda a podbříšek,hned v začátku 🙂 a vše bylo v pořádku 🙂 ,mě pravě znepokojuje opak 😀 😀 😀 ,muj jediný příznak je,že mám pocit nastydlého močáku,už jak jdu z wc,tak mám pocit,že se mi zase chce 😀 😀 ,hruuza a vždy na večer a noc,v noc chodím čurat co hodinu 😀

saminka
19. črc 2011

ahoj holky zase nam blbne net tak tu moc nejsu.

@mourinka29 teda tak brzo a tak pekne carky!potichounku gratuluji😉
@meggar na zitrek ti drzime palecky at je vse v poradku🙂

@katem moc krasnoucka ruzova princeznicka!
Gratuluji k novym mimiskum holky,maminky🙂 uzivejte si to s nema jak se da,leti to fakt rychle😖 at jsou zdrave a spokojene miminka
@olousek35 zada me taky na zacatku dost bolela,i kostrc ale pak to zmizelo tak snad je to tim roztahovanim delohy a taky se to zklidni.

veera2
19. črc 2011

Ahoj reprofitačky, tak dnes jsem byla na ETu, máme 2 krásná embryjka a třetí snad půjde i zamrazit. Dělala mi to nějaká mladá Dr. Kuřecová, moc příjemná, neznáte ji?
@mourinka29 mourinko, který den jsi poprvé testila? Ty budeš určitě dvojička

pajafra
19. črc 2011

@veera2 MUDr. Kuřecová dělala v Heliosu, byla jsem u ní jen jednou, potom zmizela (zřejmě v Reprofitu) - co jsem četla, tak si ji moc chválili🙂 Jinak gratuluji k embryjkám🙂

mourinka29
20. črc 2011

@veera2 já testila poprvé 5dní po ET,

jinak holky mi dneska testík nezesílnil,mám pocit,že je i o krapet světlejší?? 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,ac joo,to jsou nervy,porovnávat každý stínek 😠 😠 😀 😀 😀 😀 ,ale tak snad je to v pořádku

marmar79
20. črc 2011

@meggar Tu bolest v kříži mám taky, jsem z toho celá nervózní a na UTZ jdu až příští čtvrtek. Ať ti kontrola dobře dopadne.

veera2
20. črc 2011

@pajafra koukám,že je to tam, jak škatulata hejbejte se 🙂 🙂
@mourinka29 5 dní, tý jo, to jsi dobrá, to já nejdřív 8.den,ale uvidíme jak budu blbnout tentokrát 🙂 Vydrž prdka, vydrž! 🙂

mourinka29
20. črc 2011

@veera2 😀 😀 😀 😀 😀 ,no já testovala už od ET kvuli pregnylu 😀 😀 😀

veera2
20. črc 2011

@mourinka29 😀 😀 😀

meggar
20. črc 2011

@mourinka29 Je to tam, tak v klidu. Častý čurání parří k těm pozitivním příznakům. Když se embryo uhnizďuje, tak vypouští něco močopudného(tak jsem to teda četla).
@veera2 Ke Kuřecové jsem chodila poté, co naše MUDra odešla na mateřskou, je fajn. Držím palce, ať nám za pár dní fotíš 2 čárky.

veera2
20. črc 2011

Holky, ležely jste doma po ET, nebo jste šly do práce? Já jsem si nechala 2 dny oddech,ale v pátek už jdu makat. Naštěstí toho nemám tolik, tak to nebudu přehánět.

veera2
20. črc 2011

a ještě jeden dotaz, v RF nenabízejí neschopenku,nebo si o ní musíte říct?

olousek35
20. črc 2011

@veera2 ahoojda, já si o neschopenku řekla vždy u ET doktorovi a ten mě poslal k sestrám, které ji vypsaly. Já mám od ET celou dobu neschopenku a nebudu jii rušit. Je mi na ni moooc fajn. 😀
@saminka zdravím Tě, Sami. Jak je v Irsku? V čr se trochu ochladilo a dnes zatáhlo. Co celé dny děláš?

Zdravím všechny ostatní a napjatě čekám zprávu od meggar. 😉

olousek35
20. črc 2011

Tak jsem se dovolala do reprofitu. Mají změněné číslo, proto to nešlo. Screening domluven, sláva. Ted ještě, aby to bylo vše v pořádku. Jdu tam stejný den jako do poradny na gyndu. 😀

mourinka29
20. črc 2011

@veera2 já jsem v domácnosti,takže tohle fákt nevím 😖
@olousek35 a jaké tam mají číslo,napiš nám ho 😀 😀 😀 .

jinak já si včera stěžovala,že necitím bříško a dneskaho menstruačně cítím víc než dost a myslíte,že jsem spokojená??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

olousek35
20. črc 2011

Na recepci, odkud přepojí je 543516001 a na sestřičku je: 543 516 015.