Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kalipso
19. čer 2014

Holky, HCG je dnes (15 DPO) 266. S dcerkou jsem ve stejný den měla 139, takže to vypadá dobře 😵

simkar
19. čer 2014

@kalipso Tak to je super.

Tak u mě novinky. Už mi další IVF nedoporučili, v úvahu připadá jen nativ. Vajíčko bylo totiž velmi nekvalitní, proto mi ho nazavedli. Takže u nás asi miminko nebude 😔 Doporučili mi nějaké povzbuzovadla, uvidím, jestli to ještě pomůže. Už jsem vyzkoušela takových blbostí, který vůbec nepomohly.... za tisíce

delfi75
19. čer 2014

@kalipso krásné! !!!!!ještě jednou gratulace a ať je vše ok 40týdnů 🙂

delfi75
19. čer 2014

@simkar vajíčka nebo embrya? A co doporučili na zkvalitnění?

simkar
19. čer 2014

vajíčko .... a pak embryjko. Mám zkusit Femigard a pak se uvidí

kalipso
19. čer 2014

@simkar to mě mrzí, ale zase nativ taky není k zahození, možná jen špatně snášíš hormony a v přirozeném cyklu bude vajíčko v pořádku.

delfi75
19. čer 2014

@simkar taky ho teď užívám, jsem zvědavá. ...my totiž měli špatnou kvalitu embryí a samozřejmě mě také napadlo, že by to mohlo být kvůli vajíčkům...tak uvidíme teď při 2.IVF. ..

simkar
19. čer 2014

a cítíš nějakou změnu? Já se dívám, kde ho koupit, ale moc internet. obchodů ho nemá. A bereš ještě něco? U nás to jsou urč. špatná vajíčka, už druhý den tam docházelo k nějakým fragmentům.

delfi75
19. čer 2014

@simkar změna ani ne, ještě beru Nosifol. Jsi z Brna? Koupila jsem přímo od distributorky asi za 380.

cermi77
19. čer 2014

Taky jedu na Femigardu od ledna s přestávkou v dubnu, jsou to zázračné bylinky a opravdu pomáhají.

simkar
20. čer 2014

Nosifol mi vůbec nepomohl, žádná změna, nic. Jsem z Brna, kde by se dal ten Femigard kopit? Ta cena je dobrá.

delfi75
21. čer 2014

@simkar 1Ti můžu prodat. S mojí pravidelností užívání asi to další balení nestihnu vůbec načnout ...

1miska
21. čer 2014

@ella123 delali nam před 1. IVF genetiku, imunologii i trombofilni stavy vcetne cysticke fibrozy, stitnou zlazu... a nevim co ještě - imunologie vysla OK ale i tak jsem mela prednison ( i když mi rovnou rekli ze tech 5 mg co se bere je spis placebo efekt, který nepomuze, ani neuskodi)

1miska
21. čer 2014

@kacatka jasne pokud se ma chytit, tak se chyti... i s rehabkou a vsim ostatním.... jak bude male rok, tak taky zkusime druhé stesticko, nebo chtěla jsem az ji bude rok ale ještě nemam ani menses po porodu a kdo vi kdy prijde s kojenim, tak pak pockam pul roku aby se telo hormonalne srovnalo a proslo par cyklu a pak Halo dr. štelcl 🙂

simkar
23. čer 2014

@delfi75 a jak bychom to předaly? Kde býváš k zastižení?

monatek
23. čer 2014

Holky,čeká mě mé první IVF.Mám krátký protokol.To se berou léky od prvního dne menstruace?Jak dlouho?To jste měli třeba i tabletky a zároveň jste si píchali léky do břicha???Nebo není to tak strašné?

simkar
23. čer 2014

@monatek Většinou se jen píchá jedna inj. denně. Inj. nebolí, chce to jen trošku zručnosti. Píchá se od 2. nebo 3. dne a asi 10 dní. Někdo k tomu ještě zobe prednison, ale to by ti asi řekli už při konzultaci o plánu. Vše se dá zvládnout, ani ty hormony nakonec nic moc nedělaly a to jsem měla vysoké dávky. Tak hodně štěstí!

nikitaguza
23. čer 2014

@monatek Ahojky,je to tak,jak píše simkar.Já měla od druhého dne ms začít brat Clostyl (prášky) a pak po asi pěti dnech,až půjdeš na kontrolu,jestli rostou folikuly ti dají injekci asi na dva dny,kterou píchneš do bříška. Nemusíš se ničeho bát,nebolí to a když něčemu nebudeš rozumět,klidně se zeptej.Doktoři jsou super,moc příjemní a trpěliví. Přeji hodně štěstí 🙂

delfi75
24. čer 2014

@monatek ahoj, já měla gonal, od druhého dne ms. pokud ms dojde po 16 hodině, pak je to ještě o jeden den posunuté. ale to vše říkají a je to i v pokynech. pokud máš nejasnosti, tak volej...

monatek
24. čer 2014

delfi75
děkuji,chtěla bych se zeptat,který den cyklu ti odebírali vajíčko a který den cyklu ho zase oplodněné zaváděli?Je lepší si vzít den volna na odebrání,nebo na zavedení?Oba dny bohužel nemůžu.......♥

delfi75
25. čer 2014

@monatek dělají ultrazvuk a odebírají dle velikosti, je to cca 12tý den. my měli ještě TESE u partnera, tak to bylo komplikovanější..Mně se po OPU ulevilo, bolelo to spíše druhý den. v pondělí bylo OPU a v sobotu ET. Záleží, jak Ti to vyjde. Byla jsem na neschopence, mám to v práci trošku komplikovanější. Ale kdybych se měla rozhodnout, budu doma po ET. ale jen pro psychický klid...

modrykonik2014
25. čer 2014

@monatek je to fakt podle UZ, mně odebírali vajíčka 11DC a zavádějí taky podle toho, jestli ne/budeš chtít prodlouženou kultivaci.

monatek
26. čer 2014

Holky a jak a kdy jste platily léky?Hned jak vám je vydaly a v hotovosti,nebo kartou?Mě řekla,že se to při převzetí platit nebude,ale v dnešní době aby vám něco vydali bez toho,abyste to zaplatila?Nebo to sečtou až bude po všem?......

delfi75
26. čer 2014

@monatek doktor nám rozepsal jednotlivé částky, léky, prodloužená kultivace, ICSI a v den transferu jsme platili fakturu, kterou jsme dostali v den OPU (tedy ta byla předběžná, ale cena se nijak nelišila) Na pokladně jsme platili kartou, je jim jedno, jestli hotovost + karta nebo ze 2 karet. Léky jsem opravdu při převzetí neplatila.

pajulinecinka
26. čer 2014

Ahojky holky,
od května taky chodíme do reprofitu, před tím 1IVF a 1KET na Obilňáku a obojí neúspěšné. Teď v květnu nativ a bez narkózy odsátí 2folikulů, bohužel bez vajíčka:( Včera transfer 2 časných blastocyst po minimálce a jsem jak na trní, už jsem nemohla vydržet a musela jsem to někam napsat. Celkově se snažíme 3roky, během nich 3operace...no už toho moje psychika zažila až dost....

bobulinka74
26. čer 2014

@pajulinecinka Tak hodně štěstí, věř jim, určitě to vyjde 🙂

pajulinecinka
26. čer 2014

@bobulinka74 moc děkuji, každá podpora je drahá🙂)

cermi77
26. čer 2014

@pajulinecinka Hodně štěstí a ať je návštěv v RF co nejmíň 🙂.

pajulinecinka
26. čer 2014

@cermi77 Moc díky🙂)

lenka27
26. čer 2014

@pajulinecinka vítám, tě tu a držím palce, a přeji ti co nejrychlejší úspěch a věř, že v Reprofitu to umí, já sama čekám už druhé Reprofiťácké miminko 🙂