Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

petinax
20. čer 2010

ahoj hani TAK JAK TO U TEBE VYPADÁ?

hanulinecka
20. čer 2010

Ahojte byli jsme celý den na zahradě a zima teda jak na podzim
jinak detektivka pokračuje 😒..........
tak jsme už z toho nějaká unavená od čtvrtka jenom čekám a vše je pořád nejisté volala jsme tam a Machač říkal,že nakonec vajíčko bylo těsně před dozráním tak ho museli ještě nechat a pak napíchli a jěště se neví jestli se oplodnilo chjoo mám zase volat zítra v osm co a jak 😒 takže zase nic nevím pořád mám na pul vše domluvené hlídání atd pořád musím vysvětlovat,že teda možná zítra nic nebude nedokážou to pochopit,že nevím nic určitě fakt jsme z toho už smutná kdyby hned řekli,že ne tak jsem stím nějak počítala ted pořád vše nejisté 😲 takže dneska mám depku jak vyšitou

a kam se tam ztratila chanel????ozvi se kočko 😵

petinax
20. čer 2010

hani-zitra to už bude všechno určitě ok.budu na tebe myslet!!!a držím pěsti

hanulinecka
20. čer 2010

@petinax díky moc fakt to dneska na mě padlo ,ale i tím počasím prostě je hnusně na zahardě jsme málem zmrzli no děs ted do toho ten telefonát tak nic,ale do rána už vydržím

a co u tebe jak se cítíš??mužu se zeptat kolik ti je a jak dlouho se snažíte než jste šli do caru???

maja3.s
20. čer 2010

Ahoj Hani...třeba proto,že je to všechno tak kompikované a není to pro tebe moc optimistické (to čekání je děsné,člověk faktž nevím,na čem je) tak to prostě vyjde a o to víc budeš ráda...stačí jedno vajíčko a jedna spermijka...a všechno může být suprovní.
No a depku mám dnes taky, večer musím zas do práce...navíc jsem zas nabila dojmu, že to nevyšlo...se mi o tom celém dnes i zdálo...že jsem vybírala dárce...no děs...jediné, co mě drží nad vodou je tedˇdovolená, na kterou se děsně těším 😉

hanulinecka
20. čer 2010

@maja3.s máji je to fakt děs a fakt dneska mě se taky celou noc zdálo jak ze mě Machač doluje to vajíčko 😔 😔 😀 a pořád dokola
jj vím,že to muže být to pravé,ael dneska to na vše všechno padlo jak .........nevím ani co 😀
nikdy jsme totiž neslyšela něco o těsně před dozráním ,že ho jěště nechaly jak jako dozrát samo?asi těžko nevím prostě ztrácím ten oprimismus co jsme měla,ale třeba zase zítra přijde
pak si říkám že jako zítra mě řeknou ,ře se třeba oplodnilo at přijedu?,raděi bych ho třeba jěště den nechala fakt nevím pořád se mě všechno honí hlavou a dokolečka dokola

neboj všechno dobře dopadne je super,že mužete zkoušet IUI segře nakonec vyšla třetí tak se drž a ty děláš noční??

paneska
20. čer 2010

Hani - hlavu vzhůru. Já byla na OPU v sobotu, taky jen jedno vajíčko. V neděli jsem do RF volala - neoplodnilo se a v pondělí mi volali z RF, že jsem měla přijít na ET. Já úplně vykulená, jestli se nespletli, že já určo nee, že jsem volala včera a vajíčko se neoplodnilo. Tak se prý oplodnilo v neděli večer. Sestřička ET ještě konzultovala s dokym, šla jsem si nakonec pro morulku ve středu, ale bohužel, špinila jsem, tak se nepovedlo.....Ještě není nic ztraceno 😉

Rebeca - držím palečky, ke komu jsi v RF objednaná?

hanulinecka
20. čer 2010

@paneska já vím,že není nic ztraceno,ale tak nějak to na mě padlo.......člověk čeká když nečeká šetří peníze pak zase čeká no dneska bych nebyla dobrá společnice 😀

petinax
20. čer 2010

hanulinecka-já 26, můj 30.snažíme se od září 2008.do caru jsme šli v lednu 2010 a to jsme ještě odešli z fertimedu do reprofitu,v reprofitu se to všechno zrychlilo(tam chodíme teprve 2 měsíce)
cítím se ok, už jsem si zvykla na ty bolesti břicha...spíš abych už to měla za sebou,včera jsem byla nafouklá jak ve 3 měsíci 😀 byl to velmi dobrý pocit 😀 😀
už na mě jdou jakýsi blbý stavy, co když to nevyjde.
přijde mi totiž hrozně neskutečný,že bych mohla mít v břichu už další týden dětičky 🙂

kvakuska
21. čer 2010

@hanulinecka hanuli držím palce moc moc moc 🤐 ... máš pravdu, ta dezinfekce dělohy není nic moc příjemná, je vlastně horší než samotnej vpich 😠 ... fuj, ten mokrej studenej hadr když tam plácnou, tak to fakt rostu 🙄

hanulinecka
21. čer 2010

@kvakuska jj jinak se to fakt dalo

akorát teda konečný efekt nic volala jsem a vajíčko se sice oplodnilo,ale dál se dobře nevyvíjí takže se nehodí k tranferu jsem taková smutná,ale dalo se to čekat tak ted zvažuju co dál asi si dám měsic oddych a v srpnu pujdu do další
prý nebudu platit nic jen ze zeptám ty injekce toho bravelle,ale musím zapltit ne??
objednám se asi na konzultaci,protože mě zajímá kde teda byla ta chyba v té stimulaci a v srpnu se do toho pustím mám peníze na dva pokusy do konce roku tak tento byl + k dobru 😀
do konce srpna bych chtěla dát dolu 10 kilo tak se do toho hned pustím aby mě to rychleji utíkalo 😵 😵

hanulinecka
21. čer 2010

@kvakuska asi příště do toho pujdu zase když budu mít 2 neo 3 fakt pohoda a ta desinfkece než jse zaupěla uáááááááááááááá bylo po tom 😀 😀 😀 😀 😀

hanulinecka
21. čer 2010

Tak jsme tam volala,abych se objednala a zrovna u bááru 😀 stál Štelcl tak jsme splu mluvili že mě dal naději a prd tak jsme mu říkala,že to tak prostě je ,že se nedá nic dělat a ted to fakt možná dělá to,že už mám jendo dítě i když touha po druhém je obrovská
tak mě říkal že to příště vymyslíme líp,tak jsme zvědavá a zase s e začínám těšit 😀 😵

petinax
21. čer 2010

hani to je mi líto,tady člověk nikdy neví,jak to nakonec dopadne to je to nejhorší.srpen bude za chvíli,to uteče.tak přeji hodně vůle při hubnutí

maja3.s
21. čer 2010

Ahoj Hani....no to je fakt smůla...je mi líto, že to tak dopadlo ☹ jsou to fakt nervy a nakonec takový výsledek. Ale myslím,že příště si dají na stimulaci záležet a budeš mít krásné vajucha...a srpen je za chviličku, tak se ani nenaděješ 😉 No já myslím, že pokud ti bravelle dávali oni, tak to platit nebudeš...budeš to mít celé grátis...to oni by se už ozvali. Já třeba za Pregnyl taky neplatila a na Obilnáku jsem si ho musela sama vyzvedávat v lékárně....tak držím pěsti do dalšího pokusu.

janib
21. čer 2010

Ahojky... Haňule, držím pěstičky do dalšího boje, jak říkaly holky, srpen je za chvilku, uteče to... Je to zkrátka život, nic s tím neuděláme a nezbývá než to zkoušet... Třeba na Tebe čekají ty dvojčata, tak to dopadlo jak to dopadlo. 😀
Jinak já jdu zítra na dlaší UTZ, já tak bojim, bojim aby bylo vše v pořádku, furt žádný extra příznaky těhu nemám, akorát ta únava... Mám nervy už dneska, musím vydžet do zítřka a uvidím na čem jsem... Tak na mě holky prosím myslete.... 😉

hanulinecka
21. čer 2010

@maja3.s jasný je to prostě tak a teda Machač právě ráno říkal a nic nebduete platit jen anestezii a za vteřinku říká a joo vy jste ju neměla tak nic máte to zadarmo
a já měla pregnyl svuj jěště z lednového ketu třeba se do toho vrhnu v červenci 😀 a hlavně asi nebudu chtít utz od nikoho jiného při stimulaci 😕

@janib no té nééé dvojčata ve hvězdách nemám 😀 😀 😀 takže to u mě nehrozí 😀 😀 😀 jinak na zítra tfuj tfuj v kolikátém jsi???a jedeš do reprofitu??

janib
21. čer 2010

Haňuli jsem 9.týden, takže jak sama víš, ještě není nic vyhráno. Potřebovala bych tam nějaký kukátko a občas koukat, jestli tam je všechno v pořádku... 🙂 Jestli bude zítra vše Ok, už to bude prozatím moje poslední návštěva v RF a pak ke svý doktorce...
A co máš ve hvězdách, nepsala jsi minule, že by to měla být holčička? 🙂

hanulinecka
21. čer 2010

@janib neboj věř,že je všechno ok,ale jak píšeš ono není zase až tak vyhráno nikdy 😵 😵 😵ale neboj za chvlku budeš mít 1 trimestr za sebou

jen tak přemýšlím,že třeba na unice o vývoji embryí jsem vždycky mluvila s embryologem tady to říká dr.je to takový zvláštní když třeba jen čtou zprávu od emryologa

jěště jsme teda zvědavá jakej Marek měl speriogram jsme se zapoměla zeptat

janib
21. čer 2010

Hani já když tam volala jak se nám oplodnily a jak to vypadá, tak jsem mluvila přímo s embryoložkou. Volala jsem na recepci a oni mě přepojili. Ta mě dopodrobna vysvětlila jak tovypadá... Tak nevím...

maja3.s
21. čer 2010

Janib...na zítra budu držet palečky, ale uričitě je vše o.k. Věřím,že to musí být děsné nervy, člověk by chtěl kontrolu nejlépe každý den, aby mohl být v klidu a užívat si to 😉
No Hani, to máš těžko s tou stimulací...já při posl.IVF chodila jen k Machačovi a stejně to nebylo ideální...měla jsem 27!vajíček,rozjel se mi hyperstimulák...tu všechnu bolest by člověk zvládl,kdyby to dopadlo,ale...ani jedno vajíčko nebylo k ET...mě to tentkrát fakt dostalo,byl to pro mě šok a bylo mi fakt bídně...ale časem všechno přebolí (teda ne úplně,ale aspon trošku otupí) a bojuju dál. Takže ono to zrovna tento měsíc nemuselo být ideální a příště při stejných dávkách budeš mít ukázkové folíky....
No a co se týče těch informací o embryjkách...já nikdy s embryologem nemluvila ☹ Ona je tam nějaká koordinátorka,které embryologové napíšou info a ona to pak jen přečte...takže když jsem se náhodou ptala na něco víc, nic jsem se nedozvěděla...

hanulinecka
21. čer 2010

maji nemyslela jsme to zase až tak,že od nikoho,ale tak nějak mě to přišlo,že ta dr. kuřecová prd veděla řekla mě asi 2 věty typu dobrý den a já vám dám rozpis .......... 😖
vím že to třeba nebude nikdy ideální,ale...toto si myslím bylo celkem na prd ,ale co je to za mnou jedeme dál 😀 😀 😀
zase jedna zkušenost pro a jěště bez narkozy 😀 😀 😀 😀 to by se mě třeba jen tak nepřihodilo 😀 😀 😀

dorra
21. čer 2010

Ahojte děvčátka, od středy jsem neměla přístup k netu, tak vás kontroluju až teď. Škoda,
@hanulinecka , že to nevyšlo, tyhle náhody jsou na prd ☹ . Nemám ráda utěšovačky jako, že to příště vyjde, vim, jak to chodí a jak se to do dalšího příště vleče.. Tak Ti jen přeju sílu do boje a připomínám, že kdo to vzdá, nevyhraje.

@janib zítra budu držet pěsti, snad to přinese štěstí. Už máte plavce ploutvorukonohého, tak si to spolu užijte!

slunicko312
22. čer 2010

Ahojte holky, všechny Vás zdravím. Hanulinko to je mi líto, ale jak psala dorra můžeme Ti napsat jak je nám to moc líto (a opravdu je), ale nesmíš to vzdát - ono je to jenom na tobě, jak se k tomu postavíš. Neboj srpen je pomalu za dveřma měsíc není taková dlouhá doba vím to, protože před měsícem jsem myslela, že to bude trvat věčnost a než jsem se nadála tak je to za mnou a nová stimulka přede mnou. Včera jsem si skočila do RF pro Clostik a teď jenom čekám kdy dorazí ms a hurá do toho. Uvidíš bude hezké počasí a čas hned jinak bude utíkat. Janib Tobě zítra budu moc držet pěstičky ať Vám ten Váš malý brouček třeba i zamává. Potom písni jak se Vám daří.
No já když jsem si tehdy taky volala jak se má naše embryjko tak jsem taky mluvila pouze s tou IVF koordinátorkou a taky mi pouze suše řekla, že se tolik a tolik oplodnilo a že si mám zavolat druhý den znovu a potom jenom řekla hodinu na ET. Takže nevím kdo má to štěstí si zavolat přímo embryologovi a promluvit si s ním.

Všechny se moc držte 😲 😲 😲

hanulinecka
22. čer 2010

Kráásné ráno

hokky já to nevzdávám to rozhodně ne touha po druhém těhotenství,porodu a novoška je obrovská takže pokud to tak vyplynulo z mých přispěvku tak teda ne jsme odhodlaná jít dál i ted jsme tak si pohrávala s myšlenkou hned další měsic,ale s kalendářem jsme propočítavala co a jak a v červenci to nevyjde Markovi už ted si bral celý týden dovolený kvuli tomu,že jsme nevěděli kdy atd atd on toitž dělá 7 dní a 7 dní je doma tak to možná nakonec vyjde až na září,ale uvidíme jak moc přesně to dostanu atd
jinak jěště ,že by mě to neutíkalo to taky ne začíná být hezky přestěhujeme se na zahardu a budeme užívat sluníčka a bazénu a klidu s knížkou v ruce i ten Mareček mě moc nenechá trápit a sním mě ten čas utíká rychle a hlavně chci těch 10 kilo dát dolu takže to je ideální čas 😵 😵 😵
@slunicko312 budu moc a moc držet ,aby to byla ta pravá stimulka jdeš jen do minimálky taky???

hanulinecka
22. čer 2010

@dorra určitě to nevzdám,ale já třeba na topříště věřím 😵 ale jak říkám uvidíme a těším se

ted mě tak napadlo jde třeba zmrazit sperma??,ale zase asi čerstvé je čerstvé 😒

slunicko312
22. čer 2010

ahoj hanulinko...... tak to ráda slyším, že jsi už teď plná síly k dalšímu boji ... jo já jdu opět na minimálku je to moje druhá .. při poslední jsem měla na UTZ 4 foliky ale nakonec se odebraly pouze 2 ... takže si říkám, že na min. je to docela dobrý .... je to náš druhý pokus tak uvidíme .... zkusíme ještě jednu min. a potom když tak klasické IVF, ale uvidíme co nám když tak řekne doky.......

Sperma se určitě dá zmrazit, ale myslím si, že je lepší když je " čerstvé " ......

Užívej si zahrádky, knížek, sluníčka a Marečka ........... 🙂

hanulinecka
22. čer 2010

@slunicko312 tak to je super ono ta první stimulka je vždycky taková ,že se ukáže jak reaguješ atd ted ti určitě to bude lepší 😵 a jaký je u vás problém??
jj užívat si budu i třeba ty dva měsice by jsme to zkusili doma ,ale u nás na zázraky nevěřím 😀 to už bych chtěla moc

hanulinecka
22. čer 2010

@dorra jěště ted mě tak napadlo já spíš nemám ráda řeči typu to bych nezvládla jéé co to podstujute to je strašný viz sestřenice má 2 děti obě na první pokus přirozeně a teda ty kecy nemužu poslouchat jak otěhotní hned ,že je to hrozny,a ona by to nevydržela tenboj o mimi,ááále vydržela by to každá kdyby musela prostě

slunicko312
22. čer 2010

hanulinko těm ostatním, kteří si tím neprošli a nemusí tak dlouho čekat na miminko a toužit po něm se to vždycky velmi ale velmi těžko vysvětluje .... proto je lepší to prostě s nimi neřešit a ušetřit si mnohdy nepříjemná slova je důležité spíš aby člověk byl v klidu a nežil tím každý den ... tak to řešíme my ... u nás to ví jenom pár opravdu dobrých přátel, kteří někteři si prošli tím samým a nebo mají pro to pochopení a neodsuzují nás, ale naopak nám dodávají optimismu, ale takovým zdravým způsobem.....

u nás je asi horší spermio - pohyblivost a morfologie - zatím moc vyšetření nemáme - taková ta základní - papáme vitamíny E, Zn, C, listovku, Se, Karnitin, - aby se nám ty spermici trochu zlepšili .....