Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

chanel
27. kvě 2010

Peci: At se Ti přání vyplní!!! 🙂

pecicka
27. kvě 2010

chanelko-moc děkuji 🙂 taky ti přeji moooooooooooooc štěstíčka, jak daleko jsi ty? 🙂

chanel
27. kvě 2010

2IUI, 3IVF, ted v srpnu další pokus 😠 , děkuji za přání, 🙂 🙂

hanulinecka
27. kvě 2010

peci to by bylo aby nebylo..... 😵 😵

chanel a u vás je spermio ok???
májo taky držím,aby jsi viděla//

pecicka
27. kvě 2010

hanuli-děkuji 🙂 tentokrát to bude, cítím to v kostech 😀

hanulinecka
27. kvě 2010

peci tak to je super,že to cítíš kdy testuješ????

pecicka
27. kvě 2010

na krev jdu 7.6. 🙂

hanulinecka
27. kvě 2010

a jěště se zepám embryjka vkládají po 2 dnech????a kolik tě stála ta minimálka celkem???

já jsem na sebe zvědavá přece jenom už je to přes 3 roky kdy jsem stimulovala a bylo opu,et a tak prostě ty emoce to prožíváni jsem zvědavá jak ted to ponesu i když si připadám,že jsem na to skvěle připravena 😀

hanulinecka
27. kvě 2010

takže netestuješ???já vždycky testovala tak jak jsme měla takže já teda neduchařím 😀 jsem na to posera

pecicka
27. kvě 2010

záleží, jestli jich máš na prodlouženou kultivaci nebo ne, musí být aspon 4. Já měla dvě obě se krásně oplodnily a vkládali mi je 3den a měli 8beněk, však koukni, mám je v albu 🙂 jinak minimálka stojí 10tis a za každé vložené vajíčko 1tis, já ted platila 12tis 😒 ale k tomu ještě 6tis za injekce 😒

pecicka
27. kvě 2010

hanuli-netestuji, nemám na to nervy, takže si zajdu rovnou na krev, tam je to jistota

hanulinecka
27. kvě 2010

a jěště jak máte v albumech ty embryjka to si fotíte sami jestli jsem to dobře pochopila???

pecicka
27. kvě 2010

no to mě ted poprvé říká paní doktorka, klidně si je vyfotte, tak je miláček vyfotil 🙂

hanulinecka
27. kvě 2010

a prodloužená kultivace je v těch 10 tisicich????nebo připlácíš ještě??

ona i tak ta cena je krásná já když bych byla na unice kam jsem chodila dřív bych musela na celý pokus a dát kolem 30 tis a to i když ted třeba mám dám raději 2 minimálky máme problém ve spermiich já jsem v pohodě tak nepotřebuju vyprodukovat 20 vajíček mě stačí jedno emryjko to právé 😵

hanulinecka
27. kvě 2010

tak to je super ta fotečka u nás to bude trochu komplikovanější budu tam jezdit sama jen na opu se snad chlap urve z práce uvidíme jak to bude vycházet s jeho prací

pecicka
27. kvě 2010

hani-připlácí 🙂

hanulinecka
27. kvě 2010

takže v ceně je kolik hodin nebo žádná??,nebo jak jééé promin ,že se táák ptáám 😀

hanulinecka
27. kvě 2010

ted jsem teda vyčetla 3 dny jsou v ceně??a dál se připláci???kolik???

pecicka
27. kvě 2010

kolik hodin čeho? 🙂 platí se 10tis, za každé vložené vajíčko 1tis, prodloužená nevím kolik stojí, tu jsem ještě neměla a zamražení 4tis 🙂

hanulinecka
27. kvě 2010

jj už jsem to vyčetla takže tobě je po 3 dnech vrátili a nic si neplatila 🙂

hanulinecka
27. kvě 2010

já se táák těším 😀 ,že se začne něco dít
😵

pecicka
27. kvě 2010

jo,jo už to chápu jsou v tom 3dny 😀

hanulinecka
27. kvě 2010

a jaký je u vás problém??koukala jsem ti na fotky a super jsi kočka 🙂 a děti máš teda už velkýýý to by to miminko u vás pěkně oživilo 😵 😵 😵

pecicka
27. kvě 2010

hanuli-já jsem se rozvedla a s novým manželem děti nemám, problém nemáme žádný, jen jsem po sterilizaci a můj nový mqnžel děti nemá. Nikdy by mě nenapadlo, že to budu muset řešit 😒

hanulinecka
27. kvě 2010

jj peci četla jsem ,že máš nového partnera ,ale neboj jěště že něco takového existuje a dá se spoustě párum pomoci

maja3.s
27. kvě 2010

Ahoj holky...tak jsem konečně dorazila z práce a jsem po těch 14 dnech volna zcela k.o. No fakt to byl záhul.
Holky, tak jsem ráno testla a bohuže zase jenom jedna čárka ☹ ach jo...život je fakt sviňa 😅 Kupodivu mě to zas tak nerozhodilo(teda zatím, známe se....)V práce nebyl čas na to myslet, takže jsem vlastně ráda, že jsem se celý den nezastavila. 😅 Příští týden jdem na konzultaci co dál..musím sebrat trošku sil, ať můžu bojovat dál. Mám teď neskutečný strach, že to prostě nevyjde nikdy 😨

Pecicka...držím pěsti, ať to vyjde. To je supr, že tomu věříš, já už bohužel tolik optimismu nemám i když bych si to přála

Sluníčko...souhlasím s holkama...bolí to vždycky, mě asi čím dál víc, ale i přesto to člověk nesmí vzdávat. I když mám vždycky strach, co bude, hrozně se těším na to, až začnu stimulovat, pojedu na kontrolu, prostě vím, že se něco děje a něco pro to "dělám" Jsi na začátku, máš spoustu času a možností, takže to rozhodně nevzdávat. Každá z nás ví, jaké to je a naprosto ti rozumí. Tvoji blízcí, i když tě mají rádi a soucítí s tebou, nemůžou nikdy pochopit, čím si člověk musí projít a co to udělá s psychikou (nemluvím o fyzičnu-ale to už jsem asi probíraly...tu naši celulitidu, špíčky 😀 ) Takže se drž, hlavu vzhůru a hurá do dalšího boje.
HOlky těhulky..a co vy? Opečováváte bobánky důkladně?Jsem přesvědčená, že si je hýčkáte..to je dobře, moc vám to přeju 😉

maja3.s
27. kvě 2010

Hanulinecka...PK v ceně není, doplácí se za ní 6tis.

hanulinecka
27. kvě 2010

májo to je mě líto chjoo neboj se všechny se dočkáte a budete maminky holt někdo má tu cestu horší 😵 ale neboj jednou to vyjde
takže 3 dny kultivace jsou v ceně do těch 5 dní platíš 6.tisic to je celkm dost,ale uvidíme

slunicko312
28. kvě 2010

Dobré ráno - všechny Vás zdravím.
Holky díky Vám všem za podporu. Nemůžu říct, že je to už OK, ale je to lepší po tom co jste mi dodaly sílu - za pár dnů už o tom budu uvažovat úplně jinak. Asi tím prvním zklamáním si člověk musí projít vždycky aby poznal, že není všechno jednoduché a život občas má i nějaké ty slepé uličky. Jsem ráda, že jsem mezi Vás přišla - díky.
Holky myslíte si, že cvičení podle mojžíšové může trochu pomoci - já na něj chodím už skoro půl roku mám úžasnou fyzioterapeutku - hrozně ráda k ní chodím - je stále vysmátá a je u ní pohoda ikdyž mě někdy docela dosti láme - cvičení mi hodně pomohlo od bolestivé menstruace, bolestí zad a krční páteře - všichni mi tvrdí, že je to dobré také k otěhotnění. Takže jsem poctivě cvičila a opět cvičím, ale nevím zda to má až takový pozitivní efekt. Máte s tím taky některá zkušenost?

A jaké injekce jste měly při minimálce vedle clostibegytu ? Ráda bych se také na to informovala u své doky jestli bychom druhou min. nezkusili i s těmi injekcemi.

Maji uvidíš, že to štěstíčko jednou sedne i na Tebe - potažmo na nás všechny.

carlin
28. kvě 2010

Slunicko :
Urcite cvicenim Mojzisove nic nezkazis, ba naopak. Melo by zlepsovat prokrveni a metabolismus male panve. Nekomu muze pomoci zpruchodnit vejcovody.
Ja jsem se po nem vzdycky citila vyborne a to se prece taky pocita 🙂.