Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

hanulinecka
3. čer 2010

chanel jj prvně já a ty v těsném závěsu 😀 😀 😀

maja3.s
3. čer 2010

Ahoj holky,tak máme dnešní konzultaci za sebou. Domluvili jsme se na IUI s dárcem.Myslím,že kdybychom chtěli zkoušet ještě s našima,tak Machač je pro,ale už je toho moc a chtěli bychom se hnout trochu dopředu,at víme na čem jsme.Zkusíme teď dva, tři pokusy no a pak se uvidí,pak se domluvíme co dál,pokud to opět nevyjde.Takže dnes teprv dorazila MS, tak od 3.dne začínám s Clostilbegydem a pak huráááá na to 🙂

hanulinecka
3. čer 2010

Maji tak super,že konzultace dopadla dobře 😵 😵 a mužu se zeptat jaký máte spg??

maja3.s
4. čer 2010

hanulinecka....ve spg.máme špatnou progresivní pohyblivost a morfologie. Ta pohyblivost nevadí, stejně si vždycky necháváme ICSI, ale problém je asi morfologie....je fakt, že poslední dobou měl manža morfologie skoro normální (dřív tak 1 až 2% a naposled měl dokonce 24%) takže se obávám, že problém bude ve vajíčkách,ale začít chcem tím nejsnadnějším a uvidíme. Kéž by stačilo tohle a nemuseli se už dál trápit.

ellaaee
4. čer 2010

Ahoj Holki tak jak se vám tady všem daří?

chanel
4. čer 2010

Hanuli: ani nevíš, jak moc bych si to přála 😔 Maji: tak to je super, tak at se co nejdřív zadaří!! Prosím tě ,co je to morfologie, to je pohyb? Já jsem taky vždy měla ICISI,ale to kvůli málo vajíčkům,abych neriskovala. 🙄 Ella: ahoj, sluníčko, pořád stejně, co Ty a miminko? Jak se cítíš? Máš už bříško,malinkaté??

maja3.s
4. čer 2010

chanel...morfologie je vlastně stavba spermie,tzn.jestli jestli není třeba nějak zdeformovaná (některé spermie můžou mít např. deformovanou hlavičku, dva bičíky...)prostě vypadá jinak, než by měla

ellaaee
4. čer 2010

ahoj chanel, no já byla včera na krvi ohledně genetiky a přísti tyden ve čtvrtek jdu na gen. ultrazvuk, tak se bojím. Jinak taky nic nového. Jen koukám, že vás tady strasne hodne přibylo a rozjelo se to tady.
PAneska a co ty?

petinax
4. čer 2010

všem děkuji za odpovědi, za 3 dny jdu na to, je to divný ale celkem se těším že už to všechno vrcholí.i když obavy z nezdaru mám samozřejmě také

chanel
6. čer 2010

Maja: aha, to jsem nevěděla 😅 Ella: neboj, všechno dobře dopadne!!! Petinax: to není divný, já se taky vždycky těším a obávám dohromady, na nezdar ted vůbec nemysli!!!!!!!!!

dorra
7. čer 2010

Tak děvčátka, teplý sluníčkový víkend skončil a začíná další dobrodružství!
@petinax Hodně štěstí, sil, pevných nervů a optimismu!
A to přeju vám všem ostatním taky!!!!
@paneska Kdepak jsi, holko?

hanulinecka
7. čer 2010

kráásné poledne

jéé to byl kráásný víkendík super sluníčko i ms došla

¨holky mám dotaz dr.mě říkal brát ten clostil od 2 dne silného krvácení takže já včera špinila až odpoledne a dneska špiním víc tak si myslím,že se to rozjede až večer nebo zítra tak nevím kdy to začít brát
jinak podle horoskopu dítě tam je a holčička by to mohla být 😵 😵 ,ale v červenci má marek v horoskopu nějaký blbý saturn ten tam měl prý i před 3 měsici kdy jsem potratila tudíž v červenci raději ne,ale zase psala že mám krásně postavený neptun a ten je pro vnitřní klid a intuici 😵 ptala jsme s e i na práci a napsala mě že v dohledné době tam nic nevidí takže bud budu bez práce nebo na mateřské 😀 no uvidíme
u marečka mě napsala at v něm podopříme vědy a studia pujde mu všechno samo a bude chytrej atd atd,ale bude to slabota na city nebude je umět dávat ani přijímat takže vztahy u něho sice budou ,ale... 😀 no jo štírek...

jiank všem držím pěstičky kdo má kontrolu

janib
7. čer 2010

Krásné poledne holky...
Hanulinečko, já měla s tím clostíkem podobný problém, já špinila a opravdová MS se mě dostavila až za 2 dny. Taky jsem nevědala kdy ho začít brát, tak jsem nelenila a začala jsem brát 2.den špinění. (abych něco nezameškala 😀 ) No a 3.den jsem to dostala naplno. Při kontrole jsem to říkala Dr., ten mě řekl, že jsem to měla brát opravdu až při tom silnějším krvácení, bylo to poznat na velikosti vajíček (byly fakt o 2 dny menší). Tak jsem za ty 2 dny šla znovu na UTZ a už byly akorát...Neboj, nic jiného se ale nestane, než to, že si to kdyžtak posuneš... Takže to jsou moje zkušenosti... takže začínáš se stimulkou, ty jo, držím pěstičky ať vše jde hladce a v pohodě... Haňuli, já mám spoustu kamarádek, které se zabývají kartama a astrologiíí, říkají, že hvězdy ukazují co se může stát, ale všechno záleží opravdu jen a jen na Tobě. Takže neváhej,skoč
dohoto!
No a já jdu na první UTZ ve středu, bojim, bojim, nic mě totiž kromě toho, že mě občas pobolívají prsa není. Jsem fakt v pohodě, žádný špatně,možná trošku víc spím... 😀 Čím víc se to blíží, tím jsem nervóza větší... 🙂 Už ale netestuju, testovací čárka byla rudá okamžitě, to už nemá cenu... Ale nic jiného na tom nepoznám. Je to takový další krůček k jistotě, tak snad se povede a bude líp na dušičce...

slunicko312
7. čer 2010

Ahojte holky, všechny Vás zdravím po krásném slunečném víkendu v dnešním krásném slunečném dni. Snad nám to sluníčko už vydrží až do konce září. Všechny zdravím a držím palečky. Konečně jsem se nějak dostala z toho mého smutného období a začínám nabírat sílu a chuť do dalšího boje - už se těším na konec měsíce to bychom měli opět začít stimulovat - takže Clostík a hurá do toho. Dneska jsem se nechala opět srovnat od mé fyzioterapeutky, která je ženská úžasná a nalila mi do žil plno optimismu - učily se u ní dvě holčiny takže to byla docela sranda.
Holky držte mimísky u sebe hezky zabubané a užívejte sluníčka. Janib neboj vše bude OK - hlavně v klidu a uvidíš, že ve středu budeš mít zase jeden krůžek za sebou.

Holky stačil Vám ke stimulce jenom Clostík nebo jste měli i něco k tomu? Já měla na poprvé 3 folíky a tak nevím zda je to moc nebo málo při minimálce (zda bych ještě neměla něco brát k tomu).

😲

maja3.s
7. čer 2010

Ahoj holky...taky vás zdravím...víkend byl opravdu krásný, ale já ho bohužel celý strávila v práci 😒 Nicméně v sobotu jsme ještě stihli kolo a v neděl procházku, tak si nestěžuju.
hanulinecka...takže UŽ! To je supr, že už se to rozjelo, člověk má pocit, že se něco děje. S tím Clostelem ti neporadím, taky ho brávám od 3.do7.dne, ale MS je vždycky jednoznačná...takže asi jak psla Janib nebo si tam prostě brnkni a poptej se co a jak..oni jsou na to zvyklí 😉 No a co je to za astroložku, co jsi u ní byla? Je to zajímavé, co ti napsala...tak to vypadá, že to vyjde 😉
Janib...tobě držím pěsti, ať je vše o.k. Středa je za chvilku, to už uteče a budeš zas klidnější. Dokážu si představit,jaké to musí být nervy...nic nevíš, jen čeká, ale na to jsme už asi zvyklé 😀
Jinak já už polykám Clostík...a za týden jdu na UZ před IUI, tak jsem zvědavá, co a jak...na neděli jsem se objednala na masáž k paní, které uvolňuje pánevní oblast, bedra....má už hodně těhulek, tak tím nic nepokazím...vyzkouším a uvidím....

janib
7. čer 2010

Sluníčko, dík yza povzbudivá slova.... 😉 Já měla při stimulce kromě clostíku ještě injekce, ale jenom proto, že mě samotný clostík nezabíral... takže jestli ty máš 3 folíky, tak si myslím, že je to OK.... Vzhůru do stimulky!!!! 😉

maja3.s
7. čer 2010

Slunicko...tři folíky a v nich tři vajíčka jsou pro minimálku o.k....

janib
7. čer 2010

Maji, díky... 😉

hanulinecka
8. čer 2010

ahoojky
takže já v nedělu špinění ,včera už se to rozjelo odpoledne tak to počítám jako první den a dneska už síla takže druhej dneska začnu brát a uvidíme
janib a díky za odpovědi jj skáču do toho po hlavě 😀

majo našla jsme si j na netu a napsala jsme ji otázky co mě zajímá a pní milá mě ho udělala
holky do pátku odjíždíme na chatu užívat sluníčka tak se tu mějte a nespalte si nosíky 😵 😵

dorra
8. čer 2010

Tak šťastnou cestu a užijte si to!
Jinač ahojte, holky všecky.
@janib Už to máš za pár, budu na Tebe zítra myslet, ať tam to srdíčko je! Ke komu jedeš? Alespoň telepaticky pozdravuj, pokud jedeš do Brna.
@paneska ? Se na nás zlobí? My ju zlobíme? Děvčata, co se děje? 😕
Tož sisejte slunko dokud ho je, ať jste krásné a zdravé a vůbec se (s)mějte fanfárově!

janib
9. čer 2010

Ahojky.... Dneska je krásnej sluníčkovej a šťastnej den... Dorry děkuji za myšlenky... 🙂 Tak nám tam "zbylo" jedno miminečko , máme 6 - 7 týdnů a srdíčko nám tluče o sto péro... 😀 Zase další krůček a táááák jsem za něho šťastná.... Já na to zírala, furt tomu nějak nemůžu uvěřit, že se ten krásnej zázrak stal právě nám... Za 10 dní 21.6. jdeme na další ultrazvuk, už nás změří, teď jsme ještě malinkatý,máme 5 mm a nemají na nás ještě metr.. 😀, ale fotečku už mám... 😉 Měla jsem jít k Marcelkovi, ale byl nějak dýl na sále, tak nás prý moc pozdravuje a blahopřeje, nakonec nás vzala Dr.Vitoušková. Strašně moc příjemná paní doktorka, já si tam fakt nemůžu vůbec na nikoho stěžovat, jsou tam všichni fajn... Nakonec to stihl a přišel se podívat i Marcelek na toho našeho drobečka... 🙂
Dorry, ty jsi v kolikátém týdnu? A je Ti fajn? Já totiž nemám vůbec žádný příznaky, snad jen že teď furt spím...🙂, kdy jedeš na kontrolu?
Hanuli, užívej sluníčka a sbírej bronz... 🙂

dorra
9. čer 2010

No ahoj, matko 🙂 ! Dobré zprávy, šikovná! Tož už si to cápni do pasu, ať Ti tam ty týdny už naskakujou. Já byla na kontrole včera a bylo to taky dojemné jak sviňa. Můj muž je doktor, přesto tam včera běhal od jedné televize k druhé a pak doma byl celej rozpumprlíkovanej, že otevřel pálavu a dal mi i líznout, sosal na radost. Tož jsem ju měla a pořádnou! My už viděli ploutvonožce v pohybu, prostě neuvěřitelný sci-fi, jak ten malej červik mával jako "jé naši na mě čumí!". Měří už 2,5cm v nejdelším cosik, nerozumím tomu. Na další kontrole budeš taky vydřená 😀 . My jdeme až 25. června. Snad bude vše ok. Přízraky mám, ale dá se to lehce přisoudit progesteronům, které do sebe valím + každý den olejové injekce, takže nic moc určitýho. Ale nebliju. Jen mám už týden permanentní hlad, po dvou hodinách po jídle mi už žaludek řve, jako bych nejedla celý den. A taky mám furt plnou pusu slin. Tyhle dvě věci bych mohla těhotenství přiklepnout, bo jsem to ještě nikdy u sebe nepozorovala.
Holky mějte se fanfárově, držte dobrou náladu a Ty, @janib, drž plod!

maja3.s
9. čer 2010

Holky...to je tak krásné, jak to čtu...aj slzička skoro ukápla. Musí to být nádherný pocit, no kéž bych se taky někdy dočkala. Takže se obě opatrujte a prcky hýčkejte🙂

janib
9. čer 2010

Maji dočkáš, já tady od začátku píšu, že zázraky se dějí, my s Dorkou jsme zářivý příklad.... Tak určitě jednoho krásného sluníčkového dne.... 😉

hanulinecka
9. čer 2010

😵 Kráásný den
tak všem obrovská gratulka ke kontrolám janib super jeden bobíšek uplně stačí
dorko to je nádhera moc a moc to držíme dál palušky 😵 😵

jinak měli jsme být do pátku na zahardě,ale Mareček má teplotu tak jsme jeli domu nechce tam ležet jen lítat po zahardě tak doma leží a dívá se na pohádky uvidíme prý ho bolí ucho makám mu na něho a nic a podívám se do puse a rostou mu ty poslední stoličky tak snad to má z toho a zítra už bude fit 😵 😵

jinak už zobu ten clostil tak jsem teda moooc zvědavá co bude a nebude 😀 😀 holky cítily jste něco bolely vás vaječníky nebo tak něco při těch prášcích

dorra
9. čer 2010

@maja3.s dočkáš se, v RF určo!

janib
9. čer 2010

Dorry, celý odpoledne tak přemýšlím, mám za Tebe hrozně velkou a upřímnou radost, že Ti tak mimísek roste... Zkrátka mě ta Tvoje zprávička hrozně potěšila u srdíčka, jen tak dál 😉 A když jsem si představila jak ten Tvůj manža lítá od jedný telky k druhý... 😀 . Ten můj mi zas skoro nechtěl půjčit fotečku a když, tak jsem slyšela, "ježíííš, pozor ať to nezmačkáš" 😀 ... No jak říkáš, jsem zvědavá na druhý UTZ, snad to bude v pořádku...
Hanuli, díky za slovíčka...Mě u clostíku nic nebylo, akorát jsem měla šíleně, ale šíleně velký břicho, hrozně jsem byla nafouklá, ale to k tomu prý patří... Kdy jdeš na kontrolu?

hanulinecka
9. čer 2010

janib nevím musím si to spočítat mam jít 910 den cyklu takže příští týden zítra zavolám a objednám se
jééé holky závidím vám 😵 😵 😵 je to kráásnej pocit jěště bych ho chtěla taky zažít 😵 😵 😵

paneska
9. čer 2010

Nazdárek ženy 😉 ,

Paneška se nezlobí, ani vy ji nezlobíte, nic se neděje 🙂 , u nás je to jen na budku ☹ , chlapovi furt není líp a bůh ví, kdy bude. Zítra jdu za Machačem, jsem zvědavá na UZ, jak je na tom vaječník s cystou. Orgametril mi nic nedělá, tak se asi domluvím, že bych ani injekci nepíchala, proč měnit něco, co mi zle nedělá, ale uvidím, co Štěpán na to 😉

Další pokud asi budu muset odložit na později, než letošní podzim. Můj chlap je doma jako živnostník zadarmíko - parádička, líp už ani být holky nemůže. Nepřiplácel si pojištění, to bych se zase jen nasrala....., takže asi na podzim nebudou penízky, pokud se nevrátí brzy do práce, jak píšu, je to u nás na budku ☹

Janib - gratulace k mimísku, jen tak dál, jen tak dál...

Holenky, to jsou "kurva" pařáky, co ......, přemýšlím, co vymyslíme na víkend, když ten můj si nedojde ani na vecko, když ho ty borelkové stavy chytí.....

Dory z tebe mám velikáááánskou radost, taky jen tak dál, jen tak dál....

Hani, tobě palečky na UZ, ať jsou folíci....

hanulinecka
9. čer 2010

Panesko tak to je fakt na budku muj otec před pul rokem léčil borelku a hruza nemohl si hýbat nic brečel bolestí,ale polevilo to tak držte se držte bude líp dneska říká,že si nikdy nemyslel,že ho to přejde
a taky je drobnej živnostík a připlácel si a dostal 1500 měsičně což je vysměch ono totiž když by chtěl více musel by si připlácet mooooc a to fakt ne a nemuže jít třeba na pracák a na chvilku přerušit živnost
ta borelka je dlouhodobějšáí chjoo fakt teda máš starosti,ale nebooj všechno se jednou obrátí a bude líp 😵