Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

zuzuza
19. lis 2012

Ahoj holky, tak jsem si dnes 15. den po Et zajeda do RF na krev a vysledek je 400, tak co myslite? divala jsem mse do tabulky na netu a tak je rozmezi 14 dni po oplodneni 4-420 nebo tak nejak a na uzv jdu 3.12:). tak snad vydrzi...

haaappy
19. lis 2012

@zuzuza Je to taaaam, moc moc gratulujuuu 😵

jantarka
19. lis 2012

@zuzuza super gratulujeme 😵 Hele ty trdélko....oni měří pouze do 400j....to je pro ně pozitivní. Klidně jsi mohla mít i 1000j , ale to už neřeknou, páč to jim stačí 😉 Takže super!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵
Já jdu do poradny 5.12. tak budeme mít podívanou obě 🙂

misha83
19. lis 2012

@haaappy Děkuji moc, ani nad tím moc nepřemýšlím, jen se vlastně i těším na ten transfer🙂.
@jantarka Děkuji🙂.

haaappy
19. lis 2012

@misha83 A dobře děláš! TĚŠIT SE je polovina úspěchu 😵

misha83
19. lis 2012

Tak máme bojovníčka u sebe 🙂.

lenka27
19. lis 2012

@zuzuza já měla taky tak nějak a jakýho mám fešáčka 😉

zuzuza
19. lis 2012

Holky děkuji za uklidnění🙂, by mě ve snu nenapadlo, že by se to mohlo povest...tak uvidime, co bude dal a moc děkuju za podporu!!!! A za rady jantarce, že si mám dojet na krev, ted byvch tady zase jinak seděla a dělala 2 testy ráno, jeden v poledne a 2 večer heh

sajmona
20. lis 2012

Ahoj holky,moc sem nepřispívám,ale čtu si vás pravidelně a všem držím palečky. Chtěla bych vás všechny snažilky povzbudit, abyste nepřestávaly věřit,protože v Reprofitu se to prostě podaří.My jsme se snažili cca 4 roky,v jiným caru jsme podstoupili 5 npokusů a neuspěšně...a v Reprofitu stačila jedna minimální stimulace a máme doma týden tento malý zázrak. 🙂 budu držet dál palečky a těm kterým se už podařilo moc gratuluju 😉

haaappy
20. lis 2012

@misha83 Já chci takyyyyyy 😅 Moc držím pěsti. Hlavně klídek a nohy v teple 😀

misha83
20. lis 2012

@haaappy Jsem v naprostým klídku, zítra už půjdu do práce, ale mám samá jednání, takže budu sedět a mluvit, což mi jde výborně 😀 . Tentokrát jsem dostala ještě injekci medrol, má to být něco místo prednisonu, tak třeba to pomůže.
@sajmona Gratuluji k úžasnému pokladu!

petriska
20. lis 2012

@sajmona To je nádherný chlapeček, pevně doufám, že půjdu v tvých šlépějích;). Také mám za sebou 3IVF v jiném centru a teď jsem měla minimálku v Reprofitu. V pátek mi "zavedli" jednu hatchující blastocystu. Tak věřím, že se zadaří a na testu budou //. Ještě jednou gratulace k tomuto malému "velkému" zázraku . ;)

lenajsek
20. lis 2012

@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel
6. pokus září 2012, bohužel opět nevyšel...
7. pokus minimálka - listopad 2012, to už musí klapnout!!!! - 1 folík, vypadá to na OPU 17/11, 19/11 ET, moc moc držíme palce!!!!!!! 😉
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu
podzim 2012 - Františkovy lázně, tak pořádně osahávej pinďu... do RF až v novém roce, určitě to vyjde!
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF RF
nyní 2IVF, pláno OPU 9/11, ET 14/11 - 1 emgryjko, moc moc držíme palce!!!! 😉
@zuzuza
32 let, 1xIVF+ICSI v Unice, poté přirozené těhotenství- syn Sebastián, nyní v RF snaha o sourozenečka
minimální stimulace, 12-15 folikulů, OPU 31/10 - 5 oplodněných vajíček, ET 5/11, jeden bojovníček, moc moc držíme palce!!!! - 12/11 našla // a sílí, jen tak dál!!!! - 19/11 - potvrzeno hCG z krve 😵

TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce, zadařilo se po první IUI, TP 26/11 - čeká holčičku, gratulace!!!
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013. a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //, srdíčko, NT negativní, TP 26.2.2013 - čeká chlapečka Tobiáška, gratulace velká! Velký UZ v pořádku emoticon
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.= těhotenství, veliká gratulace!!!
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET = těhotenství, velká gratulace!!! , TP 7.4.2013
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4neúspěšný..- ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme srdíčko! NT negativní, TP 27/4, gratulujeme! emoticon
@adella1:
Snažení 4roky, podstoupeno 3xIVF a 1xKet-z toho biochemické těhotenství,1x minimálka-neg.1x změněn CAR a díky RF máme dvě srdíčka , gratulace velká!!! ♡♡ - screening negativní, TP 9/5/2013 emoticon
@montysek:
3 roky snažení, 3x IUI, 1IVF a 1KET vše nagativní, změna CAR v RF, kde bylo 2IVF a výsledek je pozitivní, je tam srdíčko!! , gratulace velká!!!

@lenajsek:
druhé dítko - 1x KET, snažení doma, září 2012 minimální stimulace, OPU 25/9, tři oplodněná vajíčka, ET 30/9 - 1 embryjko - 7.10. našla //, 26/10 máme srdíčko!!!!, gratulujeme! 22/11 kontrola u gyndr, 12/12 screening

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.201

olousek35
20. lis 2012

@sajmona nádherný bobeček. At dělá jen a jen radost.
@petriska určitě budou, věřím tomu. A těším se na vložený testík.

Rerprofit je nej. Už jen přístupem personálu. Už se těším na jaro, že se za nimii opět podívám.

lenajsek
20. lis 2012

Ahoj holky, jen nakukuji...

@misha83 - super, že OPU vyšla a že máš bojovníčka u sebe, moc moc držím palce!!!! A kdy bylo vůbec OPU a ET? Nevím, jestli OPU bylo 17/11 a ET 19/11? To mi nějak nevychází... 😉 Hodně štěstí!!!

@zuzuza - to je paráda, jen tak dál!!!!! Budu držet palce na UZ!!! 😉

@sajmona Ahoj, máš nádherného chlapečka, ať je zdravý a šťastný v životě! 😉 V Reprofitu ty krásné děti fakt umí... 😉

@kacatka Jak se Ti daří kočko? Držím moc palce, aby se bojovníček už pěkně zakousnul a už nepustil!!!

A jak se daří ostatním? Moc na vás všechny myslím... mně se krátí čekání na kontrolu, snad zmizel ten hematom a mimčo povyrostlo, mám úplně strach, že neroste... ale snad je vše OK.
Jdu se věnovat malýmu čertíkovi, pěkný večer všem!

misha83
20. lis 2012

@lenajsek Jj, je to tak, správná data.

jantarka
20. lis 2012

Krásný večer 🙂
@misha83 pořád držíme pěstičky 😉
@lenajsek neboj, uteče to jak voda a uvidíš broučínka jak krásně povyrostl 😵
@sajmona gratuluju, moc krásný brouček. Taky už jednoho čerta z Repra máme a nyní čekáme čerticu 😅

kacatka
21. lis 2012

@lenajsek ahoj děkuji za optání, tak dneska 8 den po ET a ráno // na testu, ale zatím druhá čárka slabá, ale viditelná, tak uvidíme, ale hrozně mě bolí břicho jak před menses, mám i návaly, tak snad to nevěstí nic špatnýho. Ale na druhou stranu stojím nohama na zemi 😉

petriska
21. lis 2012

@olousek35 Oj ty optimistko! ;) Ale je pravda, že v Reprofitu jsou velcí sympaťáci, v předešlém CARu jsem na takový přístup nebyla zvyklá. Takže teď jsem spokojená na maximum. ;) Jen ještě vydržet do soboty na testík. :D Takže ty máš na jaro velké plány? ;)

lenka27
21. lis 2012

@olousek35 ahoj no taky se tam chystám, na konci listopadu mám konzuĺtaci, ale uskutečnit to chceme taky na jaře😉 třeba budeme bojovat spolu🙂

montysek
21. lis 2012

@lenajsek Ahojky, to víš, že určitě roste ! 😉 Já byla včera na kontrole a snad dobrý.Myom s dutinkou co tam mám zatim neroste, tak jsem ráda. Brali mi krev na vady a výsledky budou příští týden, tak se bojím ale doufám, že to bude v pořádku.

lenajsek
21. lis 2012

@kacatka Potichounku gratuluji, moc držím palce, aby čárka sílila... jéééé, kdyby to fakt vyšlo, že... 😉 🙂 Tfuj tfuj tfuj!!! 😝 😉

@montysek Moc díky, pořád mám strach, minule bylo mimi fakt hodně malinkatý... dneska se mi dokonce zdál hroznej sen, že jsem v děloze neměla mimčo, ale miniaturní opici.... 😝 😝 😝 Snad se už zítra uklidním 🙂

misha83
21. lis 2012

@kacatka Drzim pesti at carka sili!

olousek35
21. lis 2012

@lenka27 uvidíme. Já bych mohla už v únoru, konzultaci prosinec, leden, ale asi díky státnicím zvážím až květen. Uvidím, co náš doktůrek v prosinci navrhne a jak to vě mně vypadá.

adella1
21. lis 2012

@kacatka ať čárečka sílí 🙂
@misha83 držím pěstičky 🙂
@petriska ať se krásně zakousne a za chvíli hlasíš // 🙂
@sajmona moc krásný chlapeček,ať vám dělá jen samou radost 🙂
@montysek já jsem byla taky včera na kontrole,u svého Dr.a zase mi ukápla slzička...bobánci krásně kopkali nožkama...jeden váží 138g a druhý129g.Brali mi krev a v pondělí jedu na další screening,tak jsem zvědavá jak dopadnu...teda ta krev,ale musím věřit,že to bude v pořádku a nebude chtít odběr plodovky. ☹

lenka27
21. lis 2012

olousek35 no taky jdu v prosinci k našemu doktůrkovi a uvidím co mi navrhne😀 a hlavně co mi na konzultací Dr. Štelcl poví na ten převoz sněhuláčků z Heliosu.

montysek
21. lis 2012

@lenajsek 😀 Koukám, že máš taky "krásný" sny jako já! 😀 Mě se poslední dobou taky pořád zdají tak hrozný sny. Dnes teda byl trochu i komický - prala jsem se s medvědy a všechny jsem je přeprala! 😀

montysek
21. lis 2012

@adella1 Já se taky bojím ale musíme věřit.... Tobě berou nějak víc krev koukám. Mě brali nějak ve 13tt a pak včera na ty vady. Mě ani doktor neříká, kolik mimouš váží a když jsem se ho ptala, jestli by už bylo vidět pohlaví, tak mi řekl, že ještě ne, že je brzo, že až tak ve 20tt. 😒 Ale on má takový obyčejný ultrazvuk, tak jestli třeba proto by to neviděl. Jak jsem byla v nemocnici na ultrazvuku kvůli tomu myomu, tak tam mají ten lepší ultrazvuk, tak tam by to možná už viděli ale tam už teď nejezdím.Můj doktor pak posílá ještě ve 20tt na genetický ultrazvuk, tak to se budu taky bát a zároveň těšit.

olousek35
21. lis 2012

@montysek mně se v těhu zdálo o Hitlerovi a válce. To byl hnus sen. Brrrr

montysek
21. lis 2012

@olousek35 Božínku, taky "dobrý "