Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
26. říj 2011

@bublenudle Opatruj se 😉

lenka27
26. říj 2011

@holino je to kousek, můžete jít i pěšky 🙂
@olousek35 no já ti to říkala už před tvým otěhotnění, že je rok králíka a znáš tu pověry o králíkách ne? 😀

lenka27
26. říj 2011

@veera2 tak zvyšování o jednou tolik splňuješ tak není co řešit 🙂

drndapetka
26. říj 2011

@agnes88 jupíííí, tak nakonec služebka nebude 😀

carlik
27. říj 2011

@lenka27 není rok zajíce? A ten je teda plodnej taky jak králík, tak j to asi fuk 🙂
@katem tam něco k homeop.přepíši: na nevolnosti: SEPIA OFFICINALIS 15CH - na ranní nevol., zvracení, přecitlivělost na zápach v prvních 3 měs. těhu. -bere se 5 granulí ráno nalačno, lze dávku během dne při potížích zopakovat 3x
COCCULINE - 1 tabl. rozpustit v ústech, max 6 denně (při jakékoliv nevolnosti)
Je v té brožuře spousta druhů homeopat na cokoliv v těhu, zkuste se holky mrknout na www.hla-homeopatie.cz
@safarikovap teda ty bacilonosičko, to jsi doufám neroznesla i po půl ČR s chlebem v Penamu 😒 A holky ti už vysvětlily jak píchat injekce, abys nebyla jak jehelníček ty blondýnko naše 😉
No a já včera pořídila doceladobře v dia.poradni. strašně milá Dr a sestřička tam byly, žádný čekání jak kdybych šla do FN, dostala jsem letáky s jídelníčkem co můžu, nemůžu a po 14 dnech budu chodit na krev a s močí, kterou budu sbírat doma za 12 hod. No nějak to zvládnem, nemusím nic vážit a nějaký to sladký taky můžu zhřešit 🙂

safarikovap
27. říj 2011

@carlik Zřejmě se urazím... 🙄 😀 Takže i na ten větrník s náma nakonec můžeš😉

carlik
27. říj 2011

@safarikovap no větrník asi zrovna nee 😉 nějaký lehčí tvarohový dortík 🙂

theresa
autor
27. říj 2011

Ahoj holky, ráda bych Vás všechny pozdravila. Před 4 lety jsem zakládala tuto diskuzi. A dneska jsem se vrátila z Reprofitu a opět čekáme miminko - měli jsme KET zbylo nám pouze 1 embryo a zase úspěch. V Reprofitu jsou prostě nejlepší. Miminku už ťuká srdíčko a my pořád nemůžeme uvěřit, že se to opět povedlo. Je to zázrak. Občas Vás pročítám a držím pěsti, ať je Vaše cesta za miminkem, co nejkratší a brzy se dočkáte vytoužených drobečků.

jana321969
27. říj 2011

ahojte holky no nám se to krátí ale od úterka jsem nějaká nachcípaná a rýmu mam musísm se dat do pořádku, zrovna se budem snažit a bát se do února aspon nechytnout ten nějaký bacil a ja už ho mám ted.

jana321969
27. říj 2011

@theresa supr supr gratuluji

jana321969
27. říj 2011

@safarikovap ahoj ahoj dlouho jsme si nepsaly - hezký víkend 🙂 . Takže ty nezačneš klasiku Puregonem nebo Gonalem???

agnes88
27. říj 2011

@theresa ahoj, tak to je mazec, že vám vyšlo hned první ivf a pak z toho ještě ket, prolouskla sem si začátek diskuze...jak to vypadalo před těmi třemi lety v RF? Dyt to teprv začínali. Jinak je celkem pozitivní číst že to takhle krásně vychází. Blahopřeju k mimi 🙂 zustaň tu s námi a dej se do tabulky, potřebujem víc těhulek abyste nás inspirovaly a podporovaly 🙂 🙂

@jana321969 jo já su taky nějaká zasoplená, celej rok (už asi tak 5 let) su zdravá, ani rýmu nemívám a teď... ještě mám tak 14 dní se vylečit a pak hurá na stimulku.

My měli včera doma menší dusno, dokonce sme spali odděleně...uvidím kdo to dýl vydrží 🙂 kdyžtak mu pak jen oznámím kdy má jít odevzdat vzorek...Asi je toho nějak moc

meggar
27. říj 2011

Ahoj holky, všechny vás zdravím. Dneska jsem byla na testu na cukr a nebylo to tak strašný, jak jsem si myslela. Nejhorší bylo včera nejíst večer nic sladkého. Testy jsou v pořádku, tak jsem to oslavila 2ma špičkama 😉
@agnes88 To jste doma měli dusno měli kvůli IVF? To nás to teda naštěstí spíš sblížilo. Tak držím palce, ať se to všechno brzo srovná.
@safarikovap Ty tvoje problémy s pícháním jsou fakt boží. Docela jsem se nasmála. 😉
@theresa Gratulace velikááááá

agnes88
27. říj 2011

@meggar hmmm, špičky 🙂 mňam. právě že na sebe štěkáme kvůli prkotinám, teda já štěkám a on kouká, můj milý je totiž děsnej splachovák, a to mě dokáže ještě víc zvednout...🙂 nemá to se mnou lehký a ví že neradno hladit kobru bosou nohou 😀

carlik
27. říj 2011

@theresa ty brďo, tak gratulujeme!!!! Někomu se fakt zadaří na první pokus, takže holky snažilky, nevzdávejte se!
@meggar no tak další taková, co jí glukozka chutnala 🙂 Jenomže si s tím sladkým budeš na rozdíl ode mně užívat dál 😒

meggar
27. říj 2011

@carlik No, tak to mě rozhodně nechutnala. Vypila jsem to, ale myslela jsem si, že mě upadne jazyk, jak strašně mě z toho brněl. Prckům asi taky nechutnalo, páč do 10min. začali kopat, jak pominutí a uklidnili se až za hodinu.
@agnes88 Taky mám doma kliďase. Jinej by mě asi už dávno zabil 😀 Jinak já teda nevydržím dlouho mlčet. Přijde mě to navíc jako ztráta času. Navíc bych ani neusnula, dokud to nemám vyřešený. 😉

katem
27. říj 2011

@carlik dekuji mockrat!!! vyzkousim to 😉 dnes je to o neco lepsi, ale vzdy se to zhorsi k vceru!!
@theresa tak moc a moc velka gratulace! tak Cerven 2012!! 😉 - senzace
@agnes88 jinak si nic z toho nedelej, ono obcas je potreba aby se clovek rozbouril! to zase prejde... jen bud v klidu! at jsi hezky pripravena na mimco 😉

lenka27
27. říj 2011

@carlik máš pravdu zajíce 😀 ale králík zní líp 😀

veera2
27. říj 2011

Ahoj holky, všechny zdravím

@theresa Gratuluji naší zakladatelce. Teda, to je nádhera! Mám v okolí taky jednu holku, co má 2 kluky ze 2 IVF, takže 100% úspěšnost.
@katem Je ti stále blbě? To já mám takový stavy tlačení v ýaludku a večer hroznou únavu,ale dnes nemám ani jedno a jsem zas nervózní, jestli je vše v pořádku, když mi teda nic není, no magořim!!!

@meggar Tak to jsem zvědavá na sebe až to přijde, protože já sladký od začátku vůbec nemůžu a to jsem byla milovník čokoládek, šlehaček...atd. 😝
@lenka27 Ať žije rok pořádnýho březího králíka 🙂

pingui
27. říj 2011

omlouvám se ,že sem lezu. Kolik má být sliznice u KET? Jsem 14dc a mám 11mm,KET příští čtvrtek....na kolik se musí až vyšplhat mm? Díky.

lenka27
27. říj 2011

@veera2 no já měla úplně stejně jako ty nechuť na sladký 🙂 a taky jsem měla podobné pocity magoření 😀 manžel byl ze mě hotovej, když mě něco bylo špatně, když mě nic nebylo špatně 🙂 takže buď klidná myslím, že jsme si tím všechny těhule prošly

veera2
27. říj 2011

@pingui Ahoj, nevím kolik u KET,ale myslím, že je to stejné jako u ET a ty máš uplně ukázkovou. Já měla naposled něco přes 6 mm
@lenka27 Jo, jo , dokud nebudem držet to naše vytoužené v náručí, tak je to těhulení spíš strach.

1miska
27. říj 2011

@agnes88 z toho si opravdu nic nedělej, my ted doma máme situaci, že si vše sama domlouvám a manželovi to ani neříkám, už toho bylo na něj asi moc - takže cokoliv o tom kdy si bude muset vzít volno v práci a dát vzorek... to jsme do noveho roku vypustili... V RF chteli udelat jeste kontrolni spermiogram, ale domluvila jsem se s nima, ze az po novem roce.... vim ze je z toho taky ve stresu, tak si pobrečím kdyz doma neni a snazim se o tom nemluvit. Bude zas lip, neboj 🙂 oni to chlapi nekdy nesou hur nez my 🙂

carlik
28. říj 2011

@pingui neboj, sliznici máš opravdu skvěle připravenou na embrouška/y 🙂
@lenka27 no jo zajic 🙂 králíka mám před očima na talíři 😉 A nechuť na sladký? To bych teď potřebovala při mým zjištění těhu cukrovky ☹
Holky přeju pěkný sváteční den 🙂

veera2
28. říj 2011

Krásné sváteční ráno všem přeju! Co děláte? Já peču, vařim, uklízím 😠 Ale jsem happy, že se u toho motám-známka těhu 🙂

katem
28. říj 2011

@carlik - tak hura... Kouda mi napsal.. byl na sluzebce v USA.. takovy hodny pan to je.. gratuloval mi a rikal, ze o vsem je informovan! 😉 tak me hned srdicko poskocilo!
Jak se ti dari? jsem rada, ze muzes ti to s tou stravou dopadlo dobre a ze nemas nic moc velke omezeni. Ono je to vse o psycgice, proste kdyz mas na to cukrovi chut, tak si ho radsi dej, nez kdyby jsi se trapila.. vseho s mirou a bude fajn 😉
@veera2 no je mi tak na 85% stale blbe, jako na zvraceni. Vcera odpoledne to bylo lepsi, ale mela jsem tolik zarizovani, ze na to telo nejak zapomnelo, ale myslim, ze to bylo vetsim stresem, ze to nejak prebylo!
- Asi to ti chlapy meli nejak nacasovane dohromady @agnes88
@safarikovap halo tam v PANAM, jak zacinas slavit Halloween 😉 mas uz nejakou tu dyni nazdobenou? 😉
@veera2 tak ty uz peces?? no to jsi teda dobra!!!

lentilkal
28. říj 2011

Ahoj holky tak jsem asi v haji zacinam krvacet Vitouskova me zvedla utrous ale myslim ze je to zbytecne a v pondeli na krev.

olousek35
28. říj 2011

@lentilkal holka, co to píšeš? Někdy krvácení bývá a je vše ok. V kolikátým tt jsi? Budu na tebe myslet a držet pěsti. Lehni a nevylízej z postele.

olousek35
28. říj 2011

@saminka ahoj Deni, dlouho si tu nebyla. Nemáš už náhodou miminko na světě? 😉

lentilkal
28. říj 2011

Olousku no uz to preslo zatim tak uvidim a dnes jsem 11 den po et a lehnout moc nemohu jsem sama doma s malou ale snazim se polehavat.