Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

okcelok
2. zář 2010

@rebeca_1 na něj to bohužel neplatí,jen sekt,ten můžu!!! 😀 😀

dorra
3. zář 2010

Tak 2dcl červeného doporučujou všichni chlapi i u transferu, prý je to lepší jak lepidlo na embrya. Kdysi se to tu probíralo, že existuje jakési lepidlo, které si můžete asi za 3000 koupit na transfer. Chtěla jsem se na to zeptat, jestli to v repráku mají a co si o tom myslí, ale zapomněla jsem. A Kouďák najednou po ET řekl, abychom si dali vínko, že to je nejlepší lepidlo. Spousta holek bez IVF dlouho netuší, že jsou těhotné, pijou, kouří, sexují jakobyšumák a embryo se udrží. Tak buďte hlavně na pohodu!! Můj muž mi víno taky občas naleje a obvoďák doporučuje decku na ex na spravení tlaku. Já skleničku cucám celý večer, nebo si dělám střik. Né každý den, ale fakt když jsem někde na večírku, nefňukám, bo trošičku vína můžu. A doma je to teď nejlepší, bo můj muž (lékař, takže z jeho rukou tuplem můžu) vždycky likviduje archív a nosí ze sklepa samé dobrůtky, ledová vína v malých lahvičkách, a vždycky při nich oslavujem nějaké těhuúspěchy. Relax na prvním místě!

rebeca_1
3. zář 2010

Ahojte zlaticka,
Chcem sa spytat ci davaju v Reprofite UTZ fotku pri ET.... Mne Vitulka vcera nedala a ja som tiez nato uplne zabudla....

rebeca_1
3. zář 2010

@dorra tiez som pocula o lepidle na embryjka ale myslim, ze vinko je lepsi napad a hlavne prirodzenejsi..........

dorra
3. zář 2010

@rebeca_1 si piš!!

dorra
3. zář 2010

@rebeca_1 nedostala jsem ji vždycky. A embryjka si fotil můj muž sám.

rebeca_1
3. zář 2010

@dorra aj moj mazel chcel ale nejako sa rozhodol, ze nebude brat nakoniec fotak. (((((

hanulinecka
3. zář 2010

Ahoooojte kočkyyyyyyyyy 😵

hanulinecka
3. zář 2010

@rebeca_1 no co to čtu super zprávičky

dlouho jsem tady nebyla doma nějaká krize tak se pročistil vzduch 😝 já mám ms za sebou a přišla přesně tak ted tu další začínám a rěším se čím dál víc 😀

rebeca_1
3. zář 2010

@hanulinecka jej, vitaj po dlhom case!!!
Tak veru, stimulka bola uspesna a teraz je to uz rukach Bozich....
Prehod sa medzi stimulantky a mooooc ti drzim palceky!!!! Kedy mas UTZ?

hanulinecka
3. zář 2010

@rebeca_1 jěště ne já si teprve pojedu pro léky a rozpis měla bych to dostat kolem 28 září tak pak začínám .........

tobě moc moc držím pěstičky a kam jedete jěště jsme všechno nedočetla..........

rebeca_1
3. zář 2010

@hanulinecka aha, zle som si to precitala. Preco si sa takto rozhodla, nechcela si stimulovat uz teraz?

V utorok letime na Maledivy.

hanulinecka
3. zář 2010

@rebeca_1 čekám na schválení léku takže jsem to nestihla

jujjjjjjj Maledivy tak to je sen stráášně závidím nádhera to bude super na kolik dní letíte??,

rebeca_1
3. zář 2010

@hanulinecka tak to ano, u nas schvalenie trvalo takmer vzdy 6 tyzdnov.
Nie, nezavid! Ja mam z tejto dovolenky mierny stres ale Vitulka to vcera odobrila tak som trosku pokojnejsia. Letime na 9 dni.

dorra
3. zář 2010

@rebeca_1 hoď se do klidu, já taky jednou jela po transferuna služebku do Itálie, autobusem, a jednou do Polska. Vždycky mi to chválili, že to nemá na ET vliv, jela jsem skoro týden po a hlavně! člověk aspoň na to tolik nemyslí, nebo není v denodenním pracovním stresu . Stála jsem v moři a říkala si, že jestli otěhotním, tak za rok tam přijedu s miminem. Ale potratila jsem.

@hanulinecka ahoj, kočko!

rebeca_1
3. zář 2010

@dorra dakujem Dorri, si pokladik!!!! Ty nam sem vnasas same pozitivne myslenie, teda aspon mne....

dorra
3. zář 2010

@rebeca_1 no nevim, jak na vás působím, ani působit nechci, ale pozitivní myšlení je děsně důležité, neděste se dopředu s*ačkama, těma se zabývejte, jen ésli nastanou. Jinak jsou tabu, jasný!?

rebeca_1
3. zář 2010

@dorra nerozumiem. Este raz prosim!!!!!

dorra
3. zář 2010

Prostě všechno je v pohodě, ničím se dopředu nestraš. Problémy se budou řešit, jen jestli nastanou! Jinak problém neexistuje, jasný?!

rebeca_1
3. zář 2010

@dorra jasne ))))
Kam chodis k lekarovi a kde planujes rodit? Kocik mas uz vybrany?

dorra
3. zář 2010

Nemám nic, jen kufřík na malířské potřeby a hrníček s čápem. Kočárek a další capiny ještě vůbec neřeším, těším se z toho, že jsem těhotná a ten zbytek kolem toho se ňák zařídí, času dost. Koupila jsem jednoho plyšáka, příležitostně, bo se mi líbil, ale zabrala si ho moje pejska.

dorra
3. zář 2010

Jo, o tom kufříku taky ještě nejsem pevně rozhodnutá, že bude Haničky. Líbil se mi-pro mě, ale musela jsem to muži ňák obhájit, aby mi ho koupil.

rebeca_1
3. zář 2010

@dorra ha-ha-ha. Teda.... pejsek? Tak teraz musis kupit noveho.. Naco kufrik na maliarske potreby? Ty sa este nezaoberas kocikom? Ooooooo........ to ja uz mam vybrany................

rebeca_1
3. zář 2010

@dorra Jezismaria jak som sa teraz zasmiala, no tysi cislo!!!!

dorra
3. zář 2010

@rebeca_1 Kočárek je pro mě stres. Stres=neexistuje.. kočárek neexistuje. Třikrát jsem potratila a jestli porodím tu živou a zdravou šunku, tak kočárek sehnat bude už to nejmenší.

veveram
3. zář 2010

Krásný páteční večer všem,tak jsem dnes měla 1UZG,těšila jsem se na dvojčátka,ale asi bude jen jedno,no nevadí,aspoň to jedno,tak doufejme že to nevzdá a vydrží fazolka až do konce.Za týden mě chce Macháč jěště vidět,budeme zase chytřejší.Ovšem dneska jsme se na řadu dostali po hodině a půl čekání,přítel to nemohl rozdýchat,tak ho asi příště nevezmu sebou.No prostě Macháč je v Olomouci na to sám,tak sse není čemu divit.Tak přeju hezký víkend,jdu odpočívat a načerpat dobrou náladu,jsem poslední dobou nějak protivná,ale to je asi normální co DORRI?Dáš mi za pravdu? 😀

dorra
3. zář 2010

@veveram Su protivná? Nebo to nebylo osobní? Já totiž vůbec nésu protivná. To jenom můj muž je občas protivný. Hele, tak jeďte do Olomouce v úterý. To tam mívá ještě kolegyni, ale k té zase většinou nikdo nechce chodit (milá, hodná, ale nová a ženská) a nikomu nevadí, že na Macháče dvě hodiny čeká. 😀

veveram
4. zář 2010

@dorra :né,osobní to nebylo,jenom jsem se chtěla zeptat,jestli máš taky takový pocit.Chtěla jsem to svalit na to těhotenství. 😒 😀 No a v ten pátek prostě přijedu o hodinu později než jsem objednaná,tím pádem snad nebudu čekat a budu na řadě.U kolegyně jsem už byla na pohovoru,děkuji,to si počkám na Macháče 😀 😀 😀

dorra
4. zář 2010

@veveram Mám zkušenost v Olomouci, že když přijdu na recepci, sestřičky si zapisují pořadí pacientek podle příchodu a podle toho je pak volají. Takže když se nás tam najednou nahrne devět, je jasné, že to na můj čas nemůže stihnout. A taky se mi stalo, že jsem stála na křižovatce na červenou a volala mi sestřička, jestli přijdu, že už bych tam měla být za pět minut, a když jsem tam dorazila o deset minut později, nikoho tam neměl. Si nevybereš. Já si říkám, že si klidně počkám, vždyť si nejedu pro výsledky na onkologii. Ale raději jsem tam o půl hodiny dříve a zapsaná u sestřičky.

78marcela
4. zář 2010

Ahoj, všechny zdravím...
Já byla včera na ultrazvuku před KET, myslela jsem, že to bude v pohodě kvůli té mojí sliznici, ale Štelcl dělal jenom hmm, hmm, hmm, no jo no, ale teda tak jo...
Takže sliznici mám jen 8 mm, ale prý do toho půjdeme i tak, takže za týden v pátek na třetí pokus.