Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
5. zář 2010

@rebeca_1 maličko sem udělala blnbé mezery, ale to se třeba příště opraví...
Mě tak štve ten utroš, vůbec mi to nevoní, vadí mě nejvíc ze všechn prášků, ach jo.

rebeca_1
5. zář 2010

@78marcela preco? Si z neho unavena alebo co? A uz ho mas brat? Este je skoro, nie? Ved KET mas az v piatok... Ale sice aj ja som ho nasadzala hned od OPU.

78marcela
5. zář 2010

@rebeca_1 Od včera ho beru, říkal Štelcl. Unavená z něho ani moc nejsem, ale když ho zavádím, tak se mi to vůbec nelíbí, připadám si tam špinavá pořád a nevoní a to mě štve.

rebeca_1
5. zář 2010

@78marcela no to mas pravdu. Co vsetko si musime vytrpiet, vsak? Ale neznechucuj si to! Pekne mysli pozitivne, mysli nato, ze to robis pre ten najvacsi pokldik na svete...

anielik84
5. zář 2010

Ahoj holky. Můžu se přidat? Minulý týden mi bylo sděleno, že nás pošlou s manželem do IVf centra ale možná nejdřív budou stimulovat. Myslím tedy můj gynekolog... ,což jsem měla za to, že jde jen v CARu a ne u běžného gyndaře... na Reprofit jsem slyšela jen chválu. Chtěla jsem se zeptat, asi jste taky spokojené, že?
Ještě mě zajímá, na kolik Vás jedno IVf a IUI vyjde? IVF počítám i s KET.. Dívám se na netu po Brněnských klinikách a asi zvítězí tato. jen koukám nemá smlouvu s pojišťovnou 205, tak se musím přeregistrovat....

rebeca_1
5. zář 2010

@anielik84 ahoj, vitaj! )))))
Mensie stimulacie ti moze nastavit aj tvoj gynekolog ale vacsinou su to len tabletkove stimulacie s clostilbegytom. Citala som uz aj tu na MK, ze boli na IUI u svojho gynekologa, nie v CAR ale je to skor len nejaka vynimka....
Co sa tyka Reprofitu, myslim, ze si na spravnej adrese )))) Urcite nebudes lutovat..... Su tam skveli ludia, skveli odbornici......

veveram
5. zář 2010

@anielik84 :ahojky,já jsem taky pojišťovna 205 a bylo to v pohodě,nemyslím si že by ses měla přehlásit,mají to sice na netu,ale zřejmě to nejsou aktuální udaje.IVF by tě mělo vyjít kolem 20 000kč,záleží jaký protokol ti nastaví.Reprofit můžu jen doporučit.

anielik84
5. zář 2010

@veveramjééé děkuji, počítala jsem s takovou cenou ale někdo říkal i vyšší... Aha, tak to je fajn. děkuji za info a prosím tě ty protokoly? co to je? Četla jsem něco o krátkém a o dlouhém.. ale jsem v tomto začátečník, zjišťuji co a jak

anielik84
5. zář 2010

@rebeca_1 děkji mockrát, mě o něm říkala kamarádka, že tam jezdí hodně ženských z jiných zemí a, že jsou tam moc hodní a profíci... Takže jsem prvně hledala reprofit.

veveram
5. zář 2010

@anielik84 :to je vlastně druh stimulace,oni to tak mají asi rozdělené,prostě podle výsledků a stavu se rozhodnou,co ti nejlépe bude sedět.Jo a je to tam samý cizinec,jsou tam prostě dobří.Nemám z nich pocit,že chtějí rýžovat peníze,ale že se snaží co nejlépe pomoct.Takže ti přeju hodně štěstí,ať ti to vše vyjde.

saminka
5. zář 2010

ahoj holky opet zdravim,vidim ze od zitrka tady bude pekne hodne ketiku atd moc vam vsem drzim palecky a snad vsechny budem krasne tehulkovat spolu.my uz jsme se presunuli do brna po super vikendu u segry v praze.ted jsme v brne do stredy tak snad si to tu uzijem.je to ale hodne zmen pro malou porad se tak stehovat a spat na jinych mistech,no snad se aspon trochu vyspime na ten zitrejsi ket.mame i mensi darek pro dokturky a sestry z reprofitu za ten nas darek nejvetsi 🙂a dokonce jsem to nase zlaticko nasla v galerii jejich deticek,je to fakt moc hezke.tak jeste jednou vas pozdravuju a preju krasny vecer,pisu jen z mobilu tak jen kratce

okcelok
5. zář 2010

@saminka Tak moc držíme palce na zítřek a ať se to povede!!!!!!!!!!!! 😀

rebeca_1
5. zář 2010

@saminka ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!!!!!!!!
Zajtra budem na teba moc mysliet uz od rana..... Nech ma Mudr. stastnu ruku!!!!!!!

78marcela
6. zář 2010

@saminka držím pěsti!!!!!! 😉 😉 😉

okcelok
6. zář 2010

@78marcela aoj,už se nám to krátí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Taky se tak těšíš?!Já už nemůžu ani spát!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

okcelok
6. zář 2010

@rebeca_1 Ahojky,neodlítáte náhodou zítra???

rebeca_1
6. zář 2010

Ahojte zlaticka,
@okcelok jasne, zajtra odchadzame.
To tesenie sa mi na Vas paci. Treba sa tesit na pokladiky, urcite to vide!!!!!
A tesenie je zaklad uspechu.....

veveram
6. zář 2010

Ahoj holky,tak vám přeju všem na tento týden moc moc ůspěchů,ať se vše podaří a jste všechny těhulky. 😉

okcelok
6. zář 2010

holky,moc děkujeme,chystáme se vás následovat!!!
@rebeca_1 tak ať se vám ta exotika líbí,stojí to za to!!!!!! Šťastný let!!!! 😉 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

rebeca_1
6. zář 2010

Berusky moje, prave mi prisiel e-mail z Reprofitu. Mame zamrazenu jednu blastocystu s oznacenim XB1/2.

@okcelok dakujem, ja sem zajtra este nakuknem.....

78marcela
6. zář 2010

@rebeca_1 přeju ti štastnou cestu a užij si to, mimísky si hýčkej a opatruj.
@okcelok docela se těším, trochu bojím, ale těším...snad to uteče.

rebeca_1
6. zář 2010

Berusky moje, prave mi prisiel e-mail z Reprofitu. Mame zamrazenu jednu blastocystu s oznacenim XB1/2.

@okcelok
@78marcela dakujem, ja este zajtra urcite nakuknem....

okcelok
6. zář 2010

@rebeca_1 tak to je úžasný!!!!!!Gratulace do Bratislavy!!!!!!!!!!!!!! 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

okcelok
6. zář 2010

@78marcela to víš,že to uteče.Budeme si každý den sdělovat dojmy a pak si fotit pupky,jak rostou!! 😉

rebeca_1
6. zář 2010

@okcelok dakujem. )))) Mam radost. Nikdy by mam nenapadlo, ze pri minimalnej stimulacii budeme este aj zamrazovat jeden pokladik....
Ten Reprofit robi zazraky )))))

okcelok
6. zář 2010

@rebeca_1 i zázraky se dějí!!!Jsi plodná slepička! 🙂 Ale toho nebudete dlouho potřebovat,dvojčata dají zabrat! 😀

luckap123
6. zář 2010

Ahoj kočky 😉
@rebeca_1 zítra štastnou cestu a v pořádku se vratte..i s mimískama 😉
a všem ostatním držím palečky 😵
Já byla dneska na ultr. 10 DC takže všechno vypadá dobře..sliznice 8,6mm na pravé straně dominantní folik 20 mm a na druhé 18mm...volala jsem Štelclovi,ale je na sále,mám zavolat za dvě hodky a domluvit se kdy píchnout pregnyl a kdy máme přiet na IUI..já to vidím tak na čtrtek,co mysíte?

okcelok
6. zář 2010

@luckap123 ahojky,tak to je dobrý,třeba se to stihne ještě ve středu!

rebeca_1
6. zář 2010

@okcelok ty tak silno veris, ze budeme mat dvojicky?
@luckap123 dakujem. U teba to vyzera velmi dobre. Tiez tipujem skor stredu.....

okcelok
6. zář 2010

@rebeca_1 samozřejmě,protože byli obě kvalitní a zasloužíte si to!!!!!!!!Teď to samozřejmě myslím v tom nejlepším slova smyslu!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 No a přece nenecháš jednoho na Maledivách,to by se vám ty návštěvy miláčka pak pěkně prodražily!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂