Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

hanulinecka
21. říj 2010

@rebeca_1 a tobě ani nebolely prsa???

hanulinecka
21. říj 2010

@okcelok jéé to je krásný neboj za chvilku bude líp mě teda taky bylo špatně s marečkem do 15tt pak najednou mě bylo uplně super tak jěště chvilku vydrž a bude líp a budeš si užívat to bříško
😵

okcelok
21. říj 2010

@hanulinecka no kéž by jsi měla pravdu,už z toho začínám být zoufalá,už totiž nevím,co jíst,protože na nic nemám chuť,všechno mě smrdí a zároveň mám hlad!!!! 😝 😝 😝 😝

hanulinecka
21. říj 2010

@okcelok tak přesně ty pocity znám taky mě všechno smrdělo já se nemohla ani navonět to jsme š¨la hned objímat mísu 😀 když jsme otevřela ledničku tak taky bylo to hrozný,ale přešlo to neboj se ,alespon víš že brouček je v pořádku 😵

okcelok
21. říj 2010

@hanulinecka no ani mě nemluv o vůních!!!Prací prostředek a aviváž mě tak smrdí,že musím i této zimě dávat prádlo na terasu a to jsem ty záludné věci přestala používat.Když přijde manžel ve věcech,které jsou vyprané ještě tím inkriminovaným zbožím,tak ho odháním a vonět jsem se přestala,stejnak mezi lidi teď moc nechodím!!!Do ledničky jsem koupila ten pohlcovač pachů,ale moc to nepomáhá! 😝 😝 😝 Nechápu,jak takový prtě může nadělat takovou neplechu!!!

hanulinecka
21. říj 2010

@okcelok 😀 😀 😀 😀 😀 tak to je fakt přesný jak jsmebyla já já vždycky milovala modrý lenor aviváž 😀 a od těhu už ho nepoužívám tak moc mě smrděl,že dodneška ho nemužu ani cítít a to jsme ho tááák milovala 😀 😀
jj takový prtě auž snáma cvičí 😀

rebeca_1
21. říj 2010

@hanulinecka didusky ma bolia stale ale ovela menej ako ked som tehulka nebola.

@okcelok aky ste uz velky... Parada ))))

hanulinecka
21. říj 2010

@rebeca_1 no mě právě vubec 😔 denska teda mě bolí hlava a žaludek jak na vodě,ale to je určitě tím jak jsme nervní 😀

okcelok
21. říj 2010

@rebeca_1 no však vy už budete alespoň na 4 cm!!! 😀

okcelok
21. říj 2010

@hanulinecka asi tak nějak! Já osobně jsem vždy byla avivážový maniak,měla jsem doma minimálně 4 různé aviváže a pořád je střídala,nikdy neředila a nádržku plnila až to teklo ven a teď bych nejraději aviváž nepoužívala vůbec,jak smrdí.Doktorka mě ale snížila léky,tak snad to už buáde dobré.
Nebuď nervózní,to se mimču nelíbí!!! 😉

rebeca_1
21. říj 2010

@hanulinecka myslim, ze zaludok ako na vode nebyva z nervacenia. ))))
@okcelok mas uz aj termin podla UZ alebo len podla poslednej ms?

okcelok
21. říj 2010

@rebeca_1 já ještě u svého gynekologa nebyla,takže to mám podle poslední menses.Ale v pondělí se snad dozvím víc a dostanu konečně fotku!!

rebeca_1
21. říj 2010

@okcelok to uz bude krasna fotka, uz ste velky. Nechces zostat na gyn. v Reprofite, ved ty si z Brna. Preco menis?

kachen
21. říj 2010

@rebeca_1 ahoj, copak oni maji i gynekologii??? Ja myslim, ze ne. Ale bylo by super, kdybych se pletla, protoze to bych tam presla okamzite.

rebeca_1
21. říj 2010

@kachen ano, maju. O poschodie nizsie.

kachen
21. říj 2010

@rebeca_1 Fakt? Tak to je super. To jsem teda vubec netusila. Se stejnyma doktorama?

rebeca_1
21. říj 2010

@kachen tehotensku poradnu robi Vitouskova, Stelcl a Doubek. Doubek robi specialne UZ v 12, 20 a 30 tyzdni tehotenstva.

veveram
21. říj 2010

Ahoj ahoj všem,samé dobré zprávy koukám.

@okcelok :UZ super,jen tak dál,neboj přibírám i za tebe a asi i za rebecu 😀 😀 😀
@hanulinecka :držím moc moc palečky,určitě tam bude dálnice.Jinak ti můžu říct,že mě hlava bolí dost často,tak nevím jestli to mám někde nahlásit.Říkám si že to je z toho že málo piju,tak uvidím.

Jinak mě zítra čeká taky nějaké důležité vyšetření,tak dám pak vědět jak to dopadlo.

okcelok
21. říj 2010

@rebeca_1 já neměním,mám svého gynekologa,se kterým jsem spokojená,tak proč přecházet????

rebeca_1
21. říj 2010

@veveram myslim, ze uz som kilecko pribrala. Musim sa rano odvazit ))))

@okcelok jasne, ked si spokojna, nie je o com. Nie je dovod menit gynekologa. Ja som myslela, ze ty stale chodis do Reprofitu. Nehovorila si, ze ho mas za rohom?

okcelok
22. říj 2010

@rebeca_1 no jasně,mám,ale tam jsem šla za otěhotněním,oni svoji funkci splnili a tak jdu zase pryč.Jsem na svého doktora zvyklá a je super. 🙂 A doktor je stejně daleko jako RF,asi 10 min pěšky! 😀

gabikri
22. říj 2010

Ahoj děvčata, co je tady nového? 😵

U mě nic, mám břicho po tom Estrofemu jak balón a čekám a čekám 😝

@olousek35 : ty máš dneska OPU, že? Tak hodně štěstí 😉

@hanulinecka : tak už zítra..................budu držet palečky při testu 😉

danie
22. říj 2010

v sama doma je dnes dr.Koudelka,mrkněte.

olousek35
22. říj 2010

ahojda děvčata, tak se stala snad malej zázrak a dostali ze mně 5 vajuch. Zítra si mám volat, jestli a kolik se oplodnilo. Gabikri, tak to nám asi nevyjde na stejný den ET, jelikož mi tvrdil Štelcl, že buď v pondělí, nebo ve středu. Podle situace.

monulkab
22. říj 2010

danie taky jsem na Koudelku koukala, úplně jsem se kochala 🙂

olousek35
22. říj 2010

Holky, v kolik hodin se chodi na et v reprofitu?

okcelok
22. říj 2010

@olousek35 já šla na 11 hod a kamoška stejně tak!

veveram
22. říj 2010

Krásný večer všem,
tak jsem dnes absolvovala screening v I.trimestru a vše dopadlo dobře,i můj gynekolog byl rád,že to zrovna u mě tak dopadlo a že s tím ani nepočítal.Takže další kámen mi spadl,určitě jste to slyšeli 😀 Taky jsem si hned skočila na preventivku zubů,a ejhle kaz. 😢
Takže všem přeju samé dobré zprávy,hodně vajíček,krásně se vyvijející embryjka a hlavně tu dálnici:
@gabikri , 🙂
@olousek35 , 🙂
@hanulinecka 🙂

olousek35
22. říj 2010

Veveram mooc gratulujuuu. Za chvili ti bude prcek plakat v naruci. 😉

veveram
22. říj 2010

@olousek35 :už aby to bylo 😀 děkuji 😉