Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
11. črc 2010

@maja3.s kam ides za oddychom? Kde budes dovolenkovat? Prajem ti prijemnu dovolenku, uzi si ju!!!!
Mna dovolenka caka az prve dva septembrove tyzdne.
@manni ako sa citis?

manni
11. črc 2010

ahojte vsetky.dorri drzim palce.ja som si dnes rano robila test po 6tom dni et a bol negativny.ja teraz neviem ci to nebolo skoro,alebo bohuzial tehotna nie som. rebeca 1 ja som sa snazila o dieta 8 rokov.2 krat v ba a nic to bola katastrofa.potom som bola v brne v heliose a odtial mame syna.poto zasa ivf helios a nic.teraz dufam v reprofite ze stoho nieco bude ale neviem ked bol taky test.

vykyi
11. črc 2010

Ahojky, v noci jsme se vrátili z dovči.Tento týden jak příjde menstr.tak jdu do boje jsou to nervy, ale když to výjde stojí to zato. Stojí nás to všechny moc peněz ale stojí to zato, vím že se to píše lehko, musíme to vydržet 😉 .Holky co jste těhulky opatrujte miminka, co čekáte na testy tak držte nervy zvládnem to všechny,musíme 🙂 .

janib
11. črc 2010

Holky všechny tady moc zdravím, i nové holčiny a držím pěstičky do boje. 😉
Dorry, jsem ráda, že ses ozvala, nechtěla jsem Ti psát do IP, myslela jsem, že sem vůbec nechodíš.... Díky za dobré zprávičky, jsem tak ráááááááááda, že je vše OK. Já jdu na NT příští týden, tak snad se taky dočkám a bude vše v pohodě....
Přeji všem krásné dny...

slunicko312
12. črc 2010

Ahojte holky ... tak to jsem ráda, že jste všechny vpořádku - jednu dobu tady bylo docela mrtvo. Dorry - ráda čtu že jste vpořádku - už jsem si říkala, kde jsi se nám holka zatoulala - jsi takový náš všech světlý bod - že to nemáme vzdávat a určitě to nám všem vyjde. Janib - budu držet palečky ať NT test vyjde dobře. Já byla o svátcích na OPU - bohužel ze 3 foliků pouze 1 bylo zralé a tento bojovníček se i oplodnil teď jsem 6 den po ET - ale mám takové hloupé tušení, že to opět nevyšlo - test jsem si nedělala (říkám si, že je ještě brzo) - ale měla jsem až do soboty bolesti v podbříšku (tak jak by MS měla přijít) a potom už nic - teď jenom občas, ale to přisuzuji těm hormonům co beru - takže za 14 dnů jdu na krev tak uvidíme. Když tak v září další pokus.
Maja3 měj hezkou dovolenou, odpočiň si a v srpnu držím palečky.
Tak hezké tropické dny ................

manni
12. črc 2010

slunicko 312 tak si myslim ze sme natomrovnako.ja som dnes 7 den od et.a testnut sa po vcerajsku bojiii. 😨 ja mam dostat ms 17.7. tak uvidime

rebeca_1
13. črc 2010

@manni klud, to bolo este velmi skoro na testovanie. Skus zajtra alebo vo stvrtok.
Drzim palce!
@vykyi ideme spolu do stimulky, aj ja by som mala tento tyzden zacat..

@janib tak ty uz mas to najkritickejsie obdobie za sebou )))) Teraz si mozes tehulkovanie uplne uzivat.... Drzim palce aby bolo stale vsetko v poriadku!!!!

@slunicko312 celkom dobre znamenie, zabojuj! Nevzdavaj to popredu!!!!

Dnes 36 stupnov, uff....

rebeca_1
13. črc 2010

Baby, nevzdavajto to!!!!
Prec s negativnymi myslienkami!!!!

janib
13. črc 2010

Rebeco, děkuji za palečky. Jo, snad je to nejhorší období za náma. Stále mě nic není, těhotenské problémy se mě netýkají- to jsem moc ráda. Špatně mě není, to nevím vůbec co je 😀 , chutě taky žádný... Takže to poznám akorát vždy na kontrole, že nám mimísek roste... 😀 A teď už teda trošku začíná růst bříško a prsa...
Holky, vím, že je to těžké, ale moc přeji pozitivní myšlenky... Uvidíte, vyjde i vám dlouho čekajícím, miminko tam někde nahoře už určitě na vás čeká a kouká jak se stím tady dole perete a čekají na ten správný čas, až se za váma vydají... Držím všem moc pěstičky!!!!!!!!!!!!!!!

manni
13. črc 2010

dik vsetkym za podporu.testnem sa zajtra.

rebeca_1
13. črc 2010

@janib tak aspon to brusko )))) Opatruj sa a papaj vitaminky!

@manni drzim palce na zajtra, nech mas z testovania obrovsku radost ))))

dorra
13. črc 2010

@janib Tak právě jsem se asi rozsekala. V utroušovém delíriu jsem si objednala toho růžovobílého chodícího muže, jak s ním můžeš poslouchat děcko. Dnes pošťák přitlačil krabičku, hodinu jsem se s ní mazlila, bo je na magnety, pak jsem luštila návod v aj a pak bez něj zapojila a rozsekala se. Ještě že má mm dnes krátkou a přijde do pěti domů, snad ještě pojede baterka! Jsou tam slyšet i pohyby a já vážně nevím, jestli ještě dneska něco udělám. A to jsem měla krásně rozpletou skalku z rána.. Píšu Ti to proto, že ty ozvy můžeš poslouchat od 12tt, což už jsi. A můžeš mít tak aspoň pocit, že malé žije, když kopance cítit nejsou. Držím Ti pěsti na NT. Holky tu většinou píší, že je to úžasný zážitek, já nevím, já jsem měla napřed hrůzu, že je malé mrtvé, bo jsem neviděla srdíčko, a pak zase byla úleva, že žije, když doky začal měřit. Jinak si jen pamatuju, že je to v oukeji, ale ostatní bylo asi v narkoze.
Těhupřízraky nemám taky žádné a nevadí mi to, v tomhle horku blít je otrava. Jeden týden jsem měla děsný hlad, taky jsem přibrala 6kilo, ale už se to srovnalo.
@manni
@slunicko312 holky, testujte, pokud nemůžete vydržet, taky testuju už od 6. po ET. Ale zároveň se uklidňuju, že ještě pozitivní nemusí být!!!! Tak žádné schízy, ty si přivolávejte až 14.den po ET. První můj pozitivní test v životě byl duch až někdy po 20min vytažený z odpadkového koše a nebylo to 6.den po ET. Takže klídek a dokud to doky neodpíská, držte plody!

olousek35
13. črc 2010

Ahoj holky, zatím nejsem tak daleko,jako vy, ale právě jsem se vrátila z reprofitu z hysteroskopie. Paní doktorka byla spokojená a prý máme co nejrychleji začít s IVF. Takže čekám na MS a jdeme do toho. Všem tady taky držím moc pěstičky a těm, kterým se zadařilo, tak přeji moc krásné a šikovné miminko. 😉

dorra
13. črc 2010

@olousek35 šikovná!Já byla na hysterce vloni v květnu a v srpnu už jsem byla těhotná. Tak ať se vede!

vykyi
13. črc 2010

Ahoj holky,já jsem byla na IVf v dubnu a kdybych nevysadila utroš tak by měsíčky nepřišli. Tak v tom mám zmatek.Pobolívalo mě v podbříšku, třetí den se mi udělalo špatně.

dorra
13. črc 2010

@janib něco jsem Ti našla. Doufám, že se to bude hodit i ostatním reprofiťačkám.
http://www.igyn.cz/screening_vad.html

rebeca_1
13. črc 2010

@olousek35 HSG v Reprofite sa robi bez narkozy?
Pytam sa preto lebo mne HSG robili prvy krat bez narkozy a druhy krat s narkozou ale spolu s LSK.
Mam z teba radost, teraz uz len sup do stimulky )))))

dorra
13. črc 2010

Mi ji dělali s takovou tou lehkou, na 15min jsem si spinkla, pak mě dovedli na pokoj, byly jsme tam tři a všechny jsme vesele baletily a vůbec jsme se vracely podpírané, ale ohromně pobavené, kdo ví, co nám tam píchli, bo když jsme se probudily, tak ani jedna jsme si to nepamatovaly.

rebeca_1
13. črc 2010

@dorra tak predsa sa to robi pod narkozou? No ved to je jedno.
Mne sa len nezda ta moja obojstranna tubarna nepriechodnost vajcovodov. Povedala som to aj Vitouskovej a ona mi povedala, ze aj oni v Reprofite robia HSG. Tak mozno ma to este raz caka.
Ale teraz idem do stimulky, sice do slabej ale idem...

janib
13. črc 2010

Dorry, díky za články. Koukám a čtu...

dorra
14. črc 2010

@janib no já byla vykulená, dopředu jsem nic nestudovala a pak jsem měla hrůzu z nevědomosti třikrát větší. A jak se ten, jinak velice příjemný, doktor tvářil, měla jsem v prvních chvílích dojem, že mimino je mrtvé, ani srdíčko jsem neviděla. A zbytek vyšetření jsem zas nevnímala, bo jsem měla radost, že mrtvé teda není. Tak až teď jsem porovnávala výsledky v papírech a hledala, co mi vlastně měřil. Myslím, že vědět dřív, byla bych při tom vyšetření klidnější.

janib
14. črc 2010

Dorry, tak mám objednáno! 😀 Včera jsem si ten "kouzelný přístroj" na poslouchání mimíska objednala a už se nemůžu dočkat. Já fakt nevěděla, že už takhle "brzy" něco existuje... Co baterka, vydržela včera ještě pro manžu? 😀
Za ty články fakt dík, já už četla něco přímo na stránkách Prenatalu, tak uvidím, jaké to bude... A strach opět funguje... Jen doufám, že si do úterky než tam jdu, mimíska poslechnu ještě doma.. 😀

manni
14. črc 2010

ahojte vsetky koceny 😉 rano som si robila test a je negat. ☹ ☹ ☹ som stoho trosicku sklamana.lebo som verila ze sa teraz zadari.tak sa majte pa pa

dorra
14. črc 2010

@manni jak jsem Ti psala včera, je skoro něco odpískávat, dej tomu ještě aspoň tři dny! Tři dny negativních testů vydržíš, pak se třeba duch objeví. Já ty první mívala taky až po limitu.

manni
14. črc 2010

dorry dik moc ale predsa je to uz 9 den po et.

rebeca_1
14. črc 2010

@manni vazne? A ako sa citis? Skus este trosku zabojovat!
Neviem, ja by som teraz stala skor pevne nohami na zemi a verila testu. Ale bolo tu uz aj take, ze testik ukazal // az na 12-14 den.
Daj tomu este trosku cas, trpezlivost ti babatko prinesie )))

janib
15. črc 2010

Manni, nehaž flintu do žita. Já si dělal první těhu test 7. den po ET, byl tam tak tak viditelný duch a když koukneš tady na fotoblok, některý holky mají sotva znatelný třeba i 9.den... Opravdu ještě počkej, ještě není nic ztraceno!!!! Držím moc palce!

manni
15. črc 2010

uz som to dievcence vzdala ☹ ☹ uz vnic nedufam zacala som spinit. 😢 tak sa stym musim zmierit.zajtra nastupujem do prace takze ine myslienky uz budem mat.tak caute

rebeca_1
15. črc 2010

@manni objimam ta.. Je mi to luto.
Viem ze tato otazka nie je teraz pripustna ale kedy pokracujes?
Ak si mala softik, mohla by si ist hned do dalsieho. Nepremyslala si nad tym?
Ja by som urcite isla, ak ti da lekar zelenu, nemas na co cakat....

manni
15. črc 2010

rebeca 1 dik ,ale teraz neviem kedy budem pokracovat.nemam nato teraz ani peniaze 😒 😒 mala som minimalku.som velmi rada ze uz 1 dieta mam 😵