Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
4. srp 2010

@andinka22 zvyknu ho davat pred OPU, pri stimulacii ale len ked je ozaj nizska sliznica. Mne ho nikdy nedavali, len pri KET.

okcelok
4. srp 2010

@andinka22 No aby mě pak doktor nenadal?? 😕

andinka22
4. srp 2010

@rebeca_1 já jednou měla hodně nízkou sliznici, tak jsem ho dostala po OPU, jinak taky nee.

okcelok
4. srp 2010

@rebeca_1 No mě po neúspěšném IVF vzali utroš a dali tohle.

andinka22
4. srp 2010

@okcelok mudr. M. ti nikdy nevynadá, on poradí, pomůže, je to prostě pan doktor 🙂

rebeca_1
4. srp 2010

@andinka22 aha, tak to neviem. Ja som ho mala len pri KET a to az do krvnych testov, cely cyklus.

andinka22
4. srp 2010

@okcelok to jsi měla Estrimax místo Utroše, to je nějaká blbost ne? J
@rebeca_1 jj, já ho měla od OPU až do krevních testů také, akorát to byl ET.

okcelok
4. srp 2010

@andinka22 No když jsem si tak teď četla ten email,který jsem mu poslala,tak nevím nevím,jsetli mě nepošle do horoucích pekel! Jelikož jsem to psala v největší rozzuřenosti,že mě nikdo nechce pomoct,tak jsem nebyla zrovna nejpříjemnější! 😨 😨

okcelok
4. srp 2010

@andinka22 ne,měla jsem už před ET utroš a když jsem řekla,že musíme na KET,tak mi vzali utroš a dali Estrofem

andinka22
4. srp 2010

@okcelok on je na tohle zvyklej, já jsem se u něj na konzultaci rozbrečela a fakt mi moc pomáhá.
Nečekej ale žádné romány, odpovídá většinou jednou větou, jelikož mu asi chodí mnoho mailů. 🙂
Mě už si pamatuje, jen mě vidí a je na mrtvici. 🙂

andinka22
4. srp 2010

@okcelok tak to jo, mě to bylo hned divné. 🙂

andinka22
4. srp 2010

Holky pro dnešek se loučím,
jdu do hajan, zítra vstávám do práce. 🙂

rebeca_1
4. srp 2010

@andinka22 no tak potom ho zvyknu davat aj pri IVF.

rebeca_1
4. srp 2010

Aj ja uz bezim spinkat, dobru noc!

okcelok
4. srp 2010

Tak se nechám překvapit,dobrou noc a díky 😀

andinka22
4. srp 2010

@rebeca_1 já klasické IVF v Rep. nikdy neměla, chodím jen na minimálky, kde jsou nízké dávky hormonů, na mě ty koňské dávky hormonů nezabírají, měla jsem lepší výsledek po minimálce než kdysi po IVF

andinka22
4. srp 2010

Holky dobrou noc. 🙂

vykyi
5. srp 2010

Ahoj holky já po OPU beru Estrimax1-1-1,Utroš2-2-2,Anopyryn0-1-0,Prednison1-0-0.Když to čtu tak toho máte moc za sebou. Jájsem nejdřív čekala než se partner rozhodne, že mimi chce. Ještě ani neví, že jeho spermiogram není Ok. Podle mě je teda chyba na obou stranách, do OPU jsem si pořád myslela, že je jen chyba ve mě, jsem drobné postavy. Včera jsem se dvala na Dítě mi zničilo život, ty ženský ani nevědí jaký dostali dar.Jedna měla dvojčátka po IVF, ale moc pěkně tam nemluvila, spíš tak, že ji to optěžuje.Ach jo. Asi jste v práci, já se už doma nudím, nechala jsem si napsat PN, chci mít jistotu, že proto dělám vše a být hlavně v klidu, protože v práci to jsou občas nervy hlavně teď, když tam dělá problémy jedna kolegině 😠 .

okcelok
5. srp 2010

@vykyi já chci taky prednison! ☹

okcelok
5. srp 2010

holky,byly jste některá u dr. Kuřecové??

monulkab
5. srp 2010

andinka a co prodáváte? pošli mi do ip webovky, třeba mě taky něco zaujme.
Jinak Vás ženský snad ani nedočtu, začala jsem na str. 88 a chce se mi bulet, jsem dneska nějak na měko 😅

monulkab
5. srp 2010

Holky a měla některá z vás v RF teda i klasický IVF? Uvědomuju si že jsem vlastně nenapsala aktuální stav, byla jsem v RF na krvi, pak mi volal Koudy že to nedopadlo, a ať si dám měsíc pauzu, a já že bych chtěla začít hned, tak kvůli tomu zrovna nejásal, ale řekl že když chci tak ať teda začnu zase 3DC píchat....říkal že čeká na zprávu od embyologů a že na základě toho něco vymyslíme. Tak jsem se nakonec rozhodla, že ten měsíc počkám, a pak se asi domluvím na klasický IVF. Chtěla bych vědět na kolik vás vyšlo, pokud jste na něm některá v RF byla...

maja3.s
5. srp 2010

Ahoj holky.Tak dnes si užívám opět volna...teda užívám, spíš ani ne...měli jsme naplánovaný celodenní výlet na kole,ale manža musel do práce, tak mě to štve,kdyby bylo apson škaredě, ale oskar praží už od rána 😒
okcelok...u té dr.jsem byla...dělala mi IUI. Je příjemná, ale žádný názor na ni nemám, bo jsem s ní mluvila fakt jen chvilinku při tom výkonu, nic jsem po ní nepotřebovala,....takže fakt nevím. Ale Hanulinecka u ní byla na UZ, tak třeba písne víc m 😉
monulkab ...já byla v Reprofitu na klasické IVF jednou (mimochodem konečný výsledek taky horší než u minimálky). Přesnou cenu si už nepamatuju...vím, že byl doplatek kolem 5 tis.za léky (ale můžeš si zvolit, jestli chceš levnější za 500kč nebo dražší v peru - to je právě třeba Puregon) no a plus doplatky za nadstandart.výkony, takže...PK, ICSI,...

maja3.s
5. srp 2010

vykyi...a víš, proč všechno tohle zobeš? Já měla vždycky po ET jen Utrogestan a teda tenkrát na Obilnáku Prednison? Tak by mě to celkem zajímalo...

okcelok
5. srp 2010

@monulkab měli jsme klasické IVF a vyšlo nás to s PK na 11000 kč.

maja3.s
5. srp 2010

Jo...ono to tak asi nějak vychází že jo? 5tis. léky + 6tis.PK...asi jste už nic jinýho neměli?

okcelok
5. srp 2010

@maja3.s ne. Příště už přibude ICSI a možná AH,ale to bude zadlouho,jelikož nám teď vyjde KET!!!!! 😉 😉

okcelok
5. srp 2010

@maja3.s ale pokud by jsi nechtěla pero Puregon,ale normální injekce,tak těch 5000 neplatíš.

monulkab
5. srp 2010

mě je to celkem jedno, už jsem si 4x píchala fostimon, a míchání mi nevadilo, záleží jestli jsou ty léky za 5000 lepší než ty za 500.... a okcelok, kolik jsi měla vajec? překvapuje mě že má někdo horší počet než na minimálce.......já bych teď do toho klasického ivf chtěla jít právě proto, abych měla větší šanci.... 😔

okcelok
5. srp 2010

@monulkab nám Machač říkal,že mezi perem a injekcema není žádný rozdíl,jen ten cenový. Odebrali mě 21 vajíček a oplodnilo se jich 5.