Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
7. srp 2010

@maja3.s slabucka stimulka. Zavidim Vam vsetkym, ktore s takymito nizuckymi davkami mate vajicko alebo aj viac....
Ja som mala prazdne folicky, no nic to... Nabuduce sa trosku viac dotankujeme )))))

@78marcela perfekne! Uzasna spravicka!!!!
To si mala zrejme hatchajucu blastulku a aj ta druha urcite krasne zabojuje )))))
S testikom neponahlaj, pekne si to uzivaj!!!!
Vitouskova je zlata, nam sa vzdy velmi dobre pocuvala. Doslova sme si pri nej oddychli.... aj ked do Reprofitu za oddychom nechodime ))))))
Moc ti drzim palce!!!!!

maja3.s
7. srp 2010

78Marcelka...tak supr zpráva...líp už to dopadnout nemohlo. Určitě to vyjde a 20.najdeě // 😉

maja3.s
7. srp 2010

no jo...vajíčka jsou, ale těžko říct, jak kvalitní, když to tak dopadá ☹

gabikri
7. srp 2010

Holky děkuju za rady, tak nakonec to byla baterka, tak snad to do úterý vydrží 😵 Jinak na termín konzultace jsme čekali už od dubna, takže ne nějak rychle. Do té doby jsem si jen psala s dr. Šteclem. No a máme už zároveň termín odběru vajíček dárkyně, tak se moc těším, že už se "zase" něco děje 😵 😵 😵

rebeca_1
7. srp 2010

@maja3.s hm.... teraz to dopadne dobre, uvidis! ))))))

rebeca_1
7. srp 2010

@gabikri jejda, tak to je dlho. Ja som sa objednavala do Reprofitu 1.6. a 23.6. sme mali konzultaciu.
Ale ten termin OPU darkyne velmi prekvapil, budem moc drzat palceky!!!!
A to cakanie, to je asi najhorsia vec na svete ((((( Takze ked sa nieco deje tak sme asi vsetky spokojnucke....

gabikri
7. srp 2010

rebeca: no já jsem na doktora trochu zatlačila, mám poslední pokus na pojišťovnu a v říjnu mi bude 39 let, tak aby mi nepropadl jenom kvůli věku. To bych musela jít jinam. Máš pravdu, to čekání je děs 😒 Ale mám teď radost, jedna kočka co si s ní píšu je z Reprofitu těhule, hned napoprvé, tak už se taky těším 😵 😵 😵

rebeca_1
7. srp 2010

@gabikri 39? No to by som vobec nepovedala. Na fotke vyzeras skvele ))))
Su situacie kedy trosku na lekarov zatlacit, hlavne, ze sa to podarilo ))))
Ja mam pocit, ze s darkynami to ide vsetko lepsie. Predsa sa tu mladucke baby a maju kvalitnejsi material. Ja mam 32 a ledva pri vysokych davkach vyprodukujem 7-8 oocytov ((((
Tak drzim palce, nech to klapne!!!!!! Nie je to lacna kupa miminka, tak nech to vide na prvy krat!!!!!!

gabikri
7. srp 2010

gabi : no jo, fotka je fotka, je dva roky stará ze svatby a měli jsme opravdu dobrého fotografa, který udělá i z opice krasavici 😀 Jinak hormony udělaly své, 7 kg navíc je znát...ale to vem četr, hlavně aby se povedlo už konečně 🙂
Jinak 7-8 je dobré číslo, to máš velkou šanci 😉 Já měla při prvním IVF dvě a při druhém žádné 😒

gabikri
7. srp 2010

čert...píšu jak hotentót 😉

rebeca_1
7. srp 2010

@gabikri 2 a ziadne vajicka to si mala pri klasickom IVF alebo minimalkach? Prepac, ze sa pytam! Samozrejme nemusis mi odpovedat. Pochopim ))))
No ja som tiez pribrala za tie roky co beham po lekaroch ale zaujimave je, ze vzdy ked stimulujem tak zhodim 3-5 kg, co tiez nie je zrovna dobre....

gabikri
7. srp 2010

rebeca : při klasickém IVF, mám vysoké FSH 20-30, patřím do 1% žen, co má blížící se přechod před 40tým rokem 😒 Zjistili mi to, když mi bylo 36 😒 Před tím jsem se dva roky léčila s myomem. Prostě ženská je bohužel omezená věkem, to mají chlapi výhodu, ti mohou rozsévat do 70ti 😝

rebeca_1
7. srp 2010

@gabikri ano to mas pravdu, chlapy mozu stale.
Ja nemam taketo vysetrenia urobene. Robili mi len HSG v roku 2003, tam to bolo v poriadku a teraz zaciatkom minuleho roka ked mi robili LSK a znovu HSG tam mi uz nasli nepriechodnost vajcovodov.
Teraz cakam na genetiku, vysledky z hemy uz mam.
Jedine co ma trapi je to ze pri vysokych davkach mam tych 7-8 vajicok a v aprili mi nezostalo nic na mrazenie, dokonca ET bol na treti den. ((((
Teraz pri minimalke nebolo ziadne vajicko (((((

rebeca_1
7. srp 2010

REBECA_1 32r. 4IUI negativne 2003 Gyn-five BA, 1.IVF, ICSI negativne 2003 Gyn-five BA, 2.IVF, ICSI, OHSS september 2009, KET negativny januar 2010 Ferticent BA, 3.IVF, ICSI negativne april 2010 Ferticent BA, 4.IVF soft bez ET jul 2010 Reprofit, 5.IVF soft august 2010 Reprofit

HANULINEČKA 2.IVF syn Mareček ,minimálka září 2010

OKCELOK 29 let 2 x neúspěšné IVF,2005 a 2010,srpen 2010 KET

78MARCELA 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010, negativne, 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, transferovane 2 blastocysty, krvne testy 20.8.2010

Maja3.s (31 let) červen 2008 IUI (Obilňák)-negativní, srpen 2008 minimálka (Obilňák) - negativní, říjen 2008 1.IVF (Obilňák) - biochemické těhu...pak bohužel negativní, květen 2009 IUI (Reprofit) - negativní, listopad 2009 2.IVF (Reprofit) - bez ET ,březen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, květen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, červen 2010 AIUI (Reprofti) - negativní.
Dnes 3.den cyklu, stimuluju na další AIUI (Clostilbegyt) - kontrolní UZ 17.8.

SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), FET zari 2010
Dnes v 15:04 • 1 dítě • Odpověz

gabikri
7. srp 2010

rebeca : já byla dvakrát na IVF se svými vajíčky, jednou, když nebylo žádné, tak se mi ten pokus nepočítal na pojišťovnu. Tak třetí pokus jsem měla v státním CARu, kde čekáš na dárkyni dva roky, ale já jsem tam přivedla kočku, tak jsem šla hned. A výsledek? Zase dvě vajíča. Zavedli mi dvě dvoudenní embrya a nic na zamrazení. 😒 Později jsem se dozvěděla, že to tam dělají tak, když má dárkyně víc vajíček, tak se to rozdělí mezi víc příjemkyň 😖 A prodloužená kultivace se tam skoro vůbec nedělá. Tak to mě dostalo a na nic jsem nečekala a změnila CAR 😉

rebeca_1
7. srp 2010

@gabikri dobre si urobila.
V Reprofite je to o inom, aj ked sa tam dlhsie caka vsetky oocyty budu tvoje. Pokojne mozes ist na PK a este budes mat aj snehuliacikov )))) Samozrejme tiez musi byt uspesna stimulka a verme, ze bude a vsetko sa dotiahne do uspesneho konca...

saminka
7. srp 2010

@78marcela - tak super ze uz mas transfer za sebou tak ted nic moc nedelej,nezvedej a opatruj mimisky v brisku 😵 😵
@rebeca_1 - jojo meli jsme fakt asi stigro,ze nam to vyslo na poprve, dr.Machac me premlouval,ze vzhledem k memu veku a zdravi,ze mi bude stacit zavest jen jedno,ale my ho neposlechli a chteli zavest dve 🙂 no a asi v 7.tydnu jsem mela silene velke krvaceni kdy jsem si byla jista,ze jsem potratila,fakt hodne krve no a na stesti vse bylo v poradku jen si myslim,ze druhe embryjko bylo proste vytlaceno ven,no a ted si vem kdybych si nechala zavest jen jedno jak by to mohlo dopadnout 😖 jen ted u Ketu bych si nejradeji zavedla jen jedno jen teda nevim,kolik procent uspesnosti maji vlastne zamrazene embryjka,nevite nekdo?
a taky nevite jestli je normalni,ze kdyz ted beru antikoncepci ze mi to uplne zastavilo menzes a vubec nekrvacim? asi je to normalni,fakt nevim.....

rebeca_1
7. srp 2010

@saminka no vidis, dobre si urobila ked si si nechala vlozit 2 embryjka. Ja tiez chcem pri kazdom ET vlozit 2 embryjka. Pre istotu. )) A the tweens sa mi velmi pacia ))))
No ale kebyze uz mam domka jednu krasnu princeznicku tak pri dalsom ET by som uz vkladala len jedno embryjko. Ja urcite. Samozrejme, je to na kazdej z nas ako sa rozhodneme.....
A tebe prajem aby si sa rozhodla spravne!!!!
S tou antikoncepciou a ms ti neviem poradit.

gabikri
7. srp 2010

rebca : já si nechám dát tři, pokud budou a lékaři dovolí 😵 😵 😵

rebeca_1
7. srp 2010

@gabikri my mame na Slovensku tri zakazane. U nas vkladaju max. dve, museli sme podpisovat aj papiere, kde to bolo uvedene.
V Reprofite zatial k ET neprislo a myslim, ze Vitouskova by nam to ani nedoporucila 3. Neviem....
My sa snazime o miminko vyse osem rokov, tak aj ja by som najradsej supla do bruska rovno tri )))))

gabikri
7. srp 2010

rebeca : já jsem velká ( 180 cm) a stará koza, tak tři dovolí, moje tělo by to uneslo 🙂

rebeca_1
7. srp 2010

@gabikri juj, som sa teraz riadne zasmiala )))))
No ja som malinka 160 cm a k starej koze mi chyba uz len malinko )))))

gabikri
7. srp 2010

rebeca : 😀 😀 😀

saminka
7. srp 2010

@rebeca_1 - diky, jak tak procitam ruzne info o mrazeni embryjek tak jsou vetsinou zamrazene po dvou, tak nevim,asi to nechame na kvalite a rozhodnem se az na sale 😨 a co teda s tim zbyvajicim? uz se nezamrazuji podruhe myslim 😕 jinak me by to pripadalo hodne sobecke vuci Miusce kdybych otehotnela s dvojcatky, nakonec to nase vysnene miminko by bylo zapomenute 😨 protoze starat se o dvojcatka je opravdu makacka,ale kdyby to byl nas prvni pokus tak i tri bych si klidne nechala zavest jen abych mela vetsi sanci.

@gabikri - uplne te chapu,ze by sis nechala zavest i tri,urcite to zvysuje sanci a i po urcitem veku ta sance na trojcata po ivf stejne klesa, dvojcatka jsou ale moooc casta,a i v Reprofitu se jich rodi cim dal vic, chodim na anglicke stranky Reprofitu a tam je mooc zenskych co se snazi nebo uz ocekava miminka z vajicek darkyn, maji tam super povest 🙂 a i nedavno kocka z konika otehotnela z darcovskych a to mela nekolik nezdarilych pokusu,v Reprofitu proste delaji kouzla 😵 😵 hodne stesti 😵

gabikri
7. srp 2010

@saminka : děkuji za podporu, já jsem taky dlouho hledala a ta spousty těhoulek z Reprofitu mě potvrdilo, že jsem se rozhodla správně 🙂 Díky!!

rebeca_1
7. srp 2010

@saminka to je take tazke sa rozhodnut kolko embryjok zaviest ked uz mas domka princeznicku.
Ale dobre si to napisala, uvidis ako sa rozmrazia a na sale sa rozhodnes. Myslim, ze v Reprofite ti s rozhodovanim aj pomozu )))))
@gabikri urcite si sa rozhodla spravne )))))

luckap123
8. srp 2010

Ahoj holky,můžu se k vám přidat?
18.srpna nás čeká první návštěva reprofitu...tak nevím co od první návštěvy čekat 😎

jinak doma máme přirozenou cestou..sice taky po delším snažení..skoro 4-letou dcerku a ted se snažíme rok a půl o druhý...spermio i můj horm. profil je o.k. já ovuluju normálně,cykly mám taky normální,od ledna jsem brala 4 měsíce duphaston,pak v květnu píchlý pregnyl a nic...v červnu jsem byla na akutní operaci prasklé cysty žlutýho tělíska...a prý mám vaječníky a spodek docela hormonálně nabuzen..takže se dalších hormonu docela bojím,ale v CAR to asi bez hormonu nejde,že......
a bude jim stačit náš výsledek spermia z dubna nebo budou chtít svůj..a při první návštěvě nebo kdy....moc budu vděčná,když mi někdo napíše co a jak 🙂 už mě to čekání nebaaaaaa 😀

maja3.s
8. srp 2010

luckap123 ...moc tě zdravím, určitě můžeš mezi nás 😉 čím víc, tím líp.
Při první návštěvě po vás určitě spermio chtít nebudou, bývá to jen takové povídání, informační zchůzka...a pak se domluvíte na dalším...určo tvůj hormonální profil-aktuální- a spermiogram určitě taky, duben je dávno pryč, budou chtít aktuální výsledky. Z hormonů zas takový strach mít nemusíš...podle toho co píšeš, tak je vše o.k. takže spíš jen pohlídají cyklus, zkontrolují na UZ a jen vám pomůžou spermie rychle a bezpečně dostat na správné místo 😀 IUI. A určitě tě nebudou prát velkýma dávkama hormonů...někdy to může být úplně bez v přirozeném cyklu a pak jen s Pregnylem, který už znáš...

rebeca_1
8. srp 2010

Ahojte zlaticka, tak ako sa dnes mate? Mame trosku lepsie pocasie, mozeme sediet zase trosku aj vonku ))))

@luckap123 vitaj, samozrejme, ze sa mozes k nam pridat ))))
Vsetko ti pekne vysvetlila maja3.s, no ja by som poopravila ten spermiogram. Ja chodim Vitouskovej a ano navrhla mojmu manzelovi hned na prvej konzultacii spermiogram, on vsak vtedy odmietol /nemal dodrzanu abstinenciu, tak radsej spg. odmietol/. Tak prvy spg. bol az v den mojho OPU.
Moc ti drzim palceky, urcite sa 18.8. na vsetkom dobre dohodnete a coskoro budes tehulka )))))

saminka
8. srp 2010

ahojte holky ,

@luckap123 taky te vitam. Z prvni schuzky nemusis mit teda vubec strach,jak uz ti holky napsaly,jsou tam vsichni moc prijemni a mili a vubec to tam neni jak nekde v nemocnici 😅 a i teda nam zkontrolovali spermiogram hned na prvni schuzce 😀 😀 tak at je manzel kdyz tak pripraven 🙂

@rebeca_1 - u nas je taky pekne,sviti slunicko tak vyrazime s malou na prochazku 🙂