Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sikulik
30. zář 2015

@moni34 neboj, příště už to vyjde, a než půjdeš do důchodu, zatančíš si na prckově maturiťáku 😉 . Já si o tom KETu jen matně vzpomínám, že mi Štelcl říkal, že by se mohlo stát, že budem mít po KET dvouvaječná dvojčata, i když mi zaváděli jen jedno, ale mohlo by se uchytit i to, co mi "uzrálo" samo, kdyby proběhlo domácí snažení 😉 , tak to sem tenkrát taky čučela 🙂 , a že jsme to i zkusili 😀

eliotka1
30. zář 2015

@jennyy12 Moc ti přeji, ať jsi v Reprofitu spokojená! 🙂 S Heliosem mám úplně stejnou zkušenost, naval prachy, nebo vypadni! Pan doktor Texl mě přesvědčil, že mu jde opravdu jen o prachy... Chodila jsem tam na preventivní prohlídky, tak mě ani nenapadlo naši neplodnost řešit někde jinde. Po té nám známá doporučila Reprofit a přístup milion a 1!!! Udělali mi po první konzultaci HSC sono vejcovodů a poté zjistili hlavní příčinu, proč se nám nedaří - neprůchodné vejcovody, tak jsme se domluvili na IVF a povedlo se na poprvé! HCG z krve 13. den od embryotransferu 890!! Ťuky ťuk! Zítra jdu na první ultrazvuk, teď jsem 6+2tt, tak jsem už docela nervózní a snad bude všechno v pořádku!

renisek
30. zář 2015

🙂 🙂 @eliotka1 to je krása!!!! Držím pesticky ať je vše v pořádku 🙂 🙂 😉

soleilll
30. zář 2015

@eliotka1 Moc gratuluju, držím palce a zdravím! 🙂

mirja85
1. říj 2015

Ahoj holky,
nevíte kdo v Reprofitu dělá hysterosalpingografii? Sestra mi říkala, že ji dělají jen út a stř a dělá to operatér a já blbka jsem se zapomněla zeptat kdo 🙂 a popř nemáte někdo zkušenost? děkuji

moni34
1. říj 2015

@sikulik jj to mi taky říkal, taky jsme to zkusili 😀 sice se už dvojčátek bojím, ale zase jsem si říkala, že je větší šance, že aspoň jedno vyjde 😉 taky jsem na to hleděla, myslela jsem si, že by poznali před transferem, že se zadařilo, ale poznají houby, ale bylo by to zajímavé, protože mám darované a pak bych nevěděla, jestli je to to moje, nebo to darované 😀
@eliotka1 to je krásné, moc moc držím palce, ať je vše v pořádku a srdíčko jako zvon 🙂
@mirja85 Ahojky, bohužel tohle nevím, ale nejsem si jistá, jestli se tam nestřídají 😉

sikulik
1. říj 2015

@moni34 brala jsem to úplně stejně, že je větší šance, že se aspoň jedno uchytí 🙂 . To bys určitě věděla 😉 , bylo by prostě TVOJE 🙂

eliotka1
1. říj 2015

Holky dekuji! Dopadlo to dobre! Uz jsme videli i srdicko ❤ tak jsem hrozne stastna ☺ a vas, ktere to ceka drzim moc pesti! Necetla jsem uplne vse, tak presne nevim, kterou z vas ivf ceka 😊
@moni34
@soleilll
@renisek

moni34
1. říj 2015

@eliotka1 moc gratuluji k srdíčku 🙂 Hlavně ať jsi zdravá a přežiješ ty podzimní virozy 😉

renisek
1. říj 2015

@eliotka1 jupiiiiiiiiii 🙂

soleilll
1. říj 2015

@eliotka1 Skvělá zpráva, jen tak dále! To bude mít budoucí tatínek krásnej dárek k narozkám. 🙂 A kdy ti dají průkazku, neříkali?

rezni
1. říj 2015

@moni34 já teprve čekám na MS asi za 11dní

rezni
1. říj 2015

@eliotka1 ahoj přidávám se ke gratulaci 🙂

rezni
1. říj 2015

@eliotka1 jo a musím taky říct , že s Heliosem mám jen ty nejhorší zkušenosti. Texl je vůl 😀

eliotka1
2. říj 2015

@soleilll Dekuji moc a vyridim Tomovi pozdrav ;) Ted uz budu v rukach sve gynekolozky, ke ktere se mam objednat na kontrolu za 2-3 tydny, takze predpokladam, ze prukazku mi vystavi pak ona 🙂 Docela me mrzi, ze uz do Reprotifu nebudu chodit na kontroly, protoze ti doktori tam jsou fakt uzasni, ale na druhou stranu prave ta moje gynekolozka v Reprofitu pracovala v minulosti a sama s jejich pomoci otehotnela, takze az tak moc smutnit nemusim a vim, ze jsem v dobrych rukach 🙂

eliotka1
2. říj 2015

@rezni Dekuji 🙂 A Texl anooo 😀 Konzultace s nim probihala tak, ze si mezitim parkrat odskocil, nekolikrat vyrizoval telefonni hovory, kdyz me vysetroval, tak ani nemel bilej plast, ale byl v riflich a mezitim na me hazel castky za IVF a ja na nej koukala pekne vystrasena, protoze mi nic poradne nevysvetlil a ja tehdy od nej dchazela jak spraskanej pes... Leta jsem chodila na prevencky do Heliosu k Dr. Sulovi, ten byl sice taky ignorant, jeho nej slova pri prohlidce "prsa si vysetrujete doufam pravidelne sama, ze?", ale na Texla nema 😀 A i ty sestricky mne prijdou chladne jak led. To v Reprofitu se na me vsichni usmivaji, zdravi, komunikuji... Uplne jina liga! Taky jsem Helios opustila i v ramci prevence a nasla si na doporuceni doktorky Kurecove z Reprofitu jinou doktorku.

kejt29
2. říj 2015

Ja to vazne nechapu, konkurence je velka a penez, co to stoji...to je fakt takovy problem chovat se lidsky? My to zazili v Ostrave v Gyncentru, hned mezi dvermi jsme museli zaplatit 500,- " dobrovolny prispevek" a behem 10 minut jsme se dozvedeli jen to, ze to bude stat cca 25tis. Utikali jsme pryc. Radsi pojedu stovky km do Brna nez to zazit znova. RF je proste nej 😉

rezni
2. říj 2015

@eliotka1 ano tak u mě se také nesnažil zachovat minimum profesionality a vyšetřoval mě v tričku ve kterým přišel. Byl docela i hrubý u vyšetření. Nezná nic jen prodlouženou kultivaci , PGD a hlavně prachy. Tam se otěhotnět při potížích nedá. Minimálky , nativ ten pojem ani nezná. Hold hodně práce,málo peněz 🙂

lenka27
2. říj 2015

@eliotka1 mam stejnou zkusenost, proste hrozny chovani a Texl umi jenom hazet castky, je to obchodnik no

lleap
3. říj 2015

Ahoj holky. Chodím také do Reprofitu a teď mám po neúspěšném IUI. Vzhledem k mým a partnerovým problémům mi již další IUI doktorka nedoporučila, a domluvily jsme se, že už budeme zkoušet ICSI. A ted můj dotaz. Nyní mám druhý den menses a zítra bych měla začít stimulovat. Má doktorka má však dovolenou a logicky mě tak neodpověděla na email. Mám doma clostilbegyt. Můžu začít i s ním, nebo se při ICSI užívá jiný druh stimulace? Moc si mimi přejeme a při představě, že budu muset úplně zbytečně čekat další měsíc na další menses, je mi úzko. Díky a všem úspěšným maminkám přeji hodně zdravíčka .. 🙂

kalipso
3. říj 2015

@lleap pokud má jít pokus na pojišťovnu, tak to musí prvně pojišťovna schválit. Clostilbegyt se může používat, ale je vhodný pouze při minimální stimulaci pro specifické případy. Většinou se používají jiné léky na stimulaci. To si ale musíš domluvit s doktorem. Jeden měsíc není žádná dlouhá doba, aby jsi to nevydržela, osobně bych určitě počkala na odpověď lékaře, než do sebe pravděpodobně zbytečně cpát Clostilbegyt.

lleap
3. říj 2015

Tyjo !!, já na tu pojišťovnu úplně zapomněla.... 😕 díky moc za radu... počkám a uvidím dále 🙂

soleilll
3. říj 2015

@lleap ICSI je metoda oplodnění, je jedno, jakým způsobem byla stimulovaná produkce vajíček. Nicméně Clostilbegyt je specifický lék a sama si ho určitě neordinuj a počkej na protokol užívání. Je škoda, že jste se s dr. včas nedomluvily, zvlášť, když měla odjet na dovču... Každopádně měsíc uteče jako voda.

jezevcikova
4. říj 2015

@lleap jestli jste domluvené na normálním IVF a ne na minimální stimulaci, tak na to se většinou Clostilbegyt nepoužívá. A co zkusit do Reprofitu zavolat? Já byla pokaždé u jiného doktora. Myslím, že je jedno, kdo je ošetřující. Ale jestli už bys měla začít dneska, tak to nevím. Každopádně bych tam asi zítra zavolala a poradila se.

jezevcikova
4. říj 2015

@lleap teď jsem si všimla teprve té zprávy, že nemáš ještě vyřízenou pojišťovnu. Tak aspoň to bude v klidu a můžeš počkat na svou doktorku. Ať ti to rychle uteče! A hodně štěstí 🙂

moni34
4. říj 2015

@lleap určitě počkej na pojišťovnu, pak ti v RF dají rozpis léků na papíře, tam bude přesně napsané, co máš kdy brát 😉

rezni
6. říj 2015

Děvčata nevíte někdo jak dlouho se čeká v Reprofitu na DV. Vím, že je to asi 3-4 měsíců, ale mě spiš zajímá realita

lleap
6. říj 2015

Holky díky, počkám jak se MUDr. vrátí z dovolenky 🙂 Jsem prostě jen trochu nervozní, s IVF teprve začínám a zjišťuji co a jak 🙂

moni34
6. říj 2015

@rezni my jsme čekali necelé 2 měsíce na konzultaci a potom 4 měsíce do transferu, čekala jsem to horší, ale prý záleží na tom, jaký jsi tip, když hledají neobvyklou dárkyni, tak to trvá, ale modrookých blondýn mají hodně 😉

rezni
7. říj 2015

@moni34 bingo, jsem modrooká, blond ne ale zrzka,tak to je jedno.