Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

ruby356
25. pro 2015

Ahojky, díky za reakci-je mi 31, tak je to tak na hraně - jinak AMH mám 10 - takže zásoba dobrá))) Já jsem celkem plašan - vysadila jsem HA v květnu - pak dve MS po 30 dnech-dozvuk antikoncepce, pak ten dlouhý cyklus 52 dnů na UTZ folík, co praskl ten 44 den-snažení, ale i pro tu krátkou luterální fázi nic. Šla jsem rovnou do CARu-nasazen utroš, další kolo clostil a utroš-ovulace byla, ale nepovedlo se, pak jsme zkušeli stimulovat Menopurem-ale to se vůbec nepovedlo-na každé straně deset folíků ale nerostly-asi špatný protokol(((mám vysoké Lh a menopur obsahuje LH a FSH -myslím, že to byl ten důvod((( hned mě přemlouvali do "velkého" IVF - je to malý CAR v Teplicích - myslím,že jim jde hlavně o penízky, proto jsem ochotna jezdit i do Brna, jen chci být v dobrých rukou))). Právě nevím co teď- jestli to zkusit nahodit přírodně nebo jít rovnou do stimulace a objednat se ke Koudelkovi. Jinak tu průchodnost jsem neřešila, ale stav dělohy a velikost vaječníků vše ok, tak snad není pro tohle vyšetření důvod- nevím kdy se provádí....

rezni
27. pro 2015

@ruby356 ke Koudelkovi chodím taky a je výborný🙂 a to neříkám jen tak. Mám 4 IVF za sebou a v únoru mě čeká 5 IVF ☹ ale já mám jiný problém nemám vajucha. Co chci říct je že Dr Koudelka ti doporučí jenom to ,co opravdu je třeba. Pokud uvidí jinou cestu než IVF tak ti ji určitě doporučí. Za sebe opravdu musím říct , že díky němu stále věřím, že otěhotnim a rozhodně peníze ze mě netahá.

serenna30
27. pro 2015

@ruby356 ahoj mela jsem to stejne. Po vysazeni ha ktere jsem brala 10 let došla ms jednou po 30 dnech a nic. Pak vzdy injekce na vyvolani, nasazen utroš a kecy o IVF. Nechali jsme se s manžou vysetřit, jeho spermio ok, ja pco. Pruchodnost mi nedelali, Dr me tam nechtel poslat, dodneska nevim proc. Nevzdala jsem se, nasadila jsem nosifol, kontryhel, femigard, zkusila jsem kde co. Ono je to na palici, ale podařilo se! Jsem v 10tt, tehotna jsem po necelych 2 letech od vysazeni. Po Novem Roce jsme chteli jit na IVF, je mi 31. MOC Držim palce!

rezni
27. pro 2015

@serenna30 velká gratulace 🙂

soleilll
27. pro 2015

@ruby356 Co se týká PCO - výsledky AMH v tomto případě můžou být hodně zavádějící, podle mě je to vyšetření s diagnozou PCO k ničemu. Hlavně PCO bys měla mít potvrzené z ultrazvuku. Metformin jsem brala asi měsíc, takže jeho vliv na úspěšnost léčby nedokážu asi dobře posoudit, i když v následujícím cyklu se nám IVF zadařilo. Ale ty vedlejší účinky.... Bez diagnostické laparoskopie bych na tvým místě nic dalšího nezkoušela - může to sice vyjít, ale taky můžeš zbytečně ztratit čas. Držím palce.

ruby356
28. pro 2015

Holky díky moc za zprávičky))) hlavně ty o tom, že tenhle boj se dá vyhrát)))). Ke Koudelkovi se určo objednám, zatím jsem začala cvičit hormonální jógu a dělá mi to moc dobře-cítím se mnohem lépe))) jinak od příštího týdne budu chodit k čínské doktorce na akupunkturu a zkusím i jejich bobulky-prý má s léčbou pco moc dobré zkušenosti-tak Vám pak poreferuju))). Podle čínské medicíny je problém ve studených ledvinách a blátivé slezině-což způsobuje i chlad v děloze, pak je problém pro mimíska se chytnout. Projevuje se to studenýma končetinama a bílým potahem na jazyku.

serenna30
28. pro 2015

@rezni dekuju! Ale vyhrano jeste neni, v lednu jdu na screening tak snad bude vse v poradku

rezni
29. pro 2015

@serenna30 bude, neboj🙂

77hanivi
1. led 2016

Ahoj holky,máte někdo zkušenost s čínskou medicínou v Brně? Dělá to paní Věra Maníková. Našla jsem ji na netu. Ale asi bude lepší zajet přímo do Prahy k Dr.Zhang,že? Jinak všem přeju v novém roce hodně zdravíčka,štěstíčka a splněných přání 🙂

evulatko
1. led 2016

Holky prosim nemate nekdo aktualni mail na dr. Stelcla?Mockrat dekuji🙂

evulatko
3. led 2016

@fidac, mockrat dekuji🙂

drndapetka
4. led 2016

@fidac ahoj Leni, tak co u Vás nového? 🙂
Já dnes mám brát poslední Utrouš , počkám na menses a můžem rozjet KET. Začínám se bát 😀
Prosím Tě, chtěla jsem se optat. Ty si brala v KET cyklu Estrimax nebo ne? Mě Kozumplík totiž řekl, že vzhledem k tomu, že mám trombofilii, tak hormony nesmím a mám se domluvit se svojí doktorkou, zda mi vůbec Estrimax dovolí. Tak jsem z toho trochu nesvá, co když mi řekne, že ne, a mám po KETu ☹

fidac
4. led 2016

@drndapetka Ahoj Peti, u nás je nového to, že plánovaný KET nebude...Ježíšek nám pod stromeček nadělil pozitivní test...jinak teď jsem měla Estrahexal, jestli je to to stejné jako Estrimax nevím...bylo to bez problémů až doteď...hned druhý den po Štědrém dnu jsem si měnila náplasti a asi po 3 hodinách jsem začala dost krvácet, ale bolesti jsem neměla, tak jsem byla v nemocnici a tam mě nebyli schopní říct, jestli je to z těch náplastí...ale přikláním se k tomu, že jo protože krom silného krvácení ze mě šly nevím jestli sliznice anebo sraženiny velikosti pěsti...ale náplasti už nedávám a je to dobré, tak doufám, že to bylo tím...mě teda Kozumplík napsal Estrofem bez problémů aniž by se mě díval do karty... 😨

drndapetka
4. led 2016

@fidac teeeeda, no to jsou novinky 🙂 Tak to potichoučku graruluji a držím pěsti 😉 Na ultrazvuku jsi už byla?
No já doktora na to upozornila sams, tak chápu, že se sichruje. Ale u Nelky s tím problém nebyl, brala jsem Estrimax až do 15tt. Sice od transferu jsem už píchala miniheparin, ale i tak to nikomu nevadilo.
Jinak já dnes už špiním a to mám ještě večer brát poslední Utrogestan a měla bych to dostat až po vysazení, zas mě nějak tělo neposlouchá ☹

ivka3901
4. led 2016

Ahojte ako sa máte?inak všetko dobré do nového roka kočky 🙂 chcem sa spýtať,že ešte v RP máme jedného mrazáčika,ale patríme k dr. Macháčovi 😒 😒 teraz neviem či tento rok na jar si chceme ísť po neho a neviem či budem museť chodiť do Olomouca alebo do RP Brno 😒

fidac
4. led 2016

@drndapetka utz mě dělali hned ve špitále jestli je v děloze anebo jestli to bude na kyretáž a myslela jsem, že se to zase pokazilo, ale mrňús byl úplně v pořádku a za 3 dny už bylo vidět srdíčko, na další utz jdu ve čtvrtek tak snad už to bude v poho...
To znám...vždycky když to nejmíň potřebuješ, tak se to kazí... 😨

78marcela
5. led 2016

@fidac drzim pesti😀

drndapetka
5. led 2016

@fidac tak to je paráda, že už je i srdíčko 🙂 Tak buď hlavně na sebe opa 😉
To nám už se asi přirozeně nepoštěstí. Ale neva, jsem dnes 1DC, tak rozjíždíme KET 😀
Leni, nevíš, jestli dělají v RF transfery i v neděli? Nebo to raději posunou na pondělí? Máme tam HB kvality B a doktor říkal, že KET bude 20DC a to vychází na neděli. No asi se budu muset optat. My máme totiž na tu neděli zamluvenej wellness pobyt s manželem, tak to by bylo blbý.

fidac
5. led 2016

@drndapetka to opravdu netuším, ale v září mě to vycházelo na 19 DC a na pondělí...třeba to po utz ještě trochu posunou... 😉 a tu kvalitu vám říkali???my tam máme ještě 11kousků, ale o kvalitě jsem se nikde nedočetla... 😕

drndapetka
5. led 2016

@fidac kvalitu vím z emailu, když mk před 3 lety posílali potvrzení o prodloužení zmražení. Takže vím, že Nelinka je hatchující blastocysta A a teď tam na nás čeká její brácha/ ségra 😀
Vy jste v září transferovali 5ti denní blastocystu? My máme už 6ti denní a prej proto ten KET na 20DC.

drndapetka
5. led 2016

@fidac mělo tam být : ségra/ brácha B 😉

fidac
5. led 2016

@drndapetka jo jo všechny máme 5 denní, mě na mail poslali např. ID 1 HB, prostě vždycky pořadí a stadium vývoje všechny máme HB krom dvou nebo tří ty jsou xB... 🙂 🙂

crazy_girl3
5. led 2016

ahoj holky, je vás tu hodně, tak se zkusím poptat. 1,5roku se snažíme o druhátko, v listopadu jsem byla na laparce, kde mi byla odstraněna cysta a ložiska endometriózy a následně jsem byla odeslaná do CARu, že přirozeně neotěhotním. Poslali mě na obilňák, ale já se objednala do Reprofitu k dr. Pospíšilové, máte s ní zkušenost?...Byla jste tam některá skrz endometriozu a pomohli vám? IVF nechceme...děkuji moc

lenka.dv
6. led 2016

Ahoj děvčata. Chci se optat, jak probíhá KET a platí se něco? A kdy na něj můžu po neúspěšném IVF?
Mám za sebou 1.IVF, těhu pozitivní, ale pak jsem bohužel začala krvácet, mimi se neudrželo a jdu zítra na revizi do reprofitu ☹ Zítra se tam samozřejmě na vše optám, ale zajímají mě i vaše zkušenosti... Děkuji.

fidac
6. led 2016

@lenka.dv KET probíhá úplně stejně jako při IVF...akorát embryo rozmrazí a vloží, jinak platila jsem za něho 7000 kč a kdy jít po revizi na další pokus nevím...každý doktor mluví jinak někdo doporučuje po 3 měsících, jiný zase po měsíci...to se domluv a zeptej v RF...

lenka.dv
6. led 2016

@fidac Díky za odpověď! A nějaké hormony se taky dávají, jak tak čtu? Máme zamraženy 4 embryjka...

Jo a někdo se tu ptal, jestli dělají transfery i v neděli, tak dělají. Mě ET vyšel zrovna na neděli.

fidac
6. led 2016

@lenka.dv já jsem měla jenom na růst sliznice, ale kdo asi nemá problém, tak asi néé a potom ještě před transferem až do testu Utrogestan

dejna0412
7. led 2016

Ahojte ,chcem sa spytat ktorá z vas ma skúsenosti s Dr.Kozumplik?dostala som ho na konzultáciu nakolko stelc tam uz neni:(on bol super a tento Dr mi pripadá ako keby bol nováčik?dakujem vam za každé info

eliotka1
7. led 2016

@dejna0412 Dr. Kozumlík mně dělal v Reprofitu vyšetření průchodnosti vejcovodů, potom ultrazvuky na kontrolu folikulů během stimulace a po transferu mně dělal ultrazvuk v počátcích těhotenství na potvrzení srdíčka. Nováček určitě není, je to velmi příjemný, možná trošku nesmělý doktor 🙂 Ale konzultaci jsem s ním neměla. Ještě jsem stihla Dr. Kuřecovou.