Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

beruska35
8. črc 2011

@olousek35 díky za info, ty odběry krve se dělají jen 2 den? Někde jsem četla, že se dělají víckrát. Gratuluji k těhotenství, jsi pro mě inspirací.

mourinka29
9. črc 2011

holky tak my máme 9 embryjek zatím 😵 😵 😵 😵 😵 ,včera bylo 7 ale dvě seprý ještě dovyvíjely 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,embryoložka říkala,že je to krásné,ale je tam 5 2buněčných,tak ty jsou pozadu néééé 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😀 ,ale když říkala že super,to by mi asi řekla,že sevyvíjejí zle že??? 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,hrabe mi,já vím 😵 😵 😵 😵

saminka
9. črc 2011

@mourinka29 wow tak to je krasny vysledek z minimalky.🙂 urco se ted budou krasne vyvijet . My meli jen tri embrijka,zavadeli mi dve 8bunecne a jedno mi ted kope v brisku 🙂takze si myslim ze mate velkou sanci a mozna i do mrazacku 😉drzim palce

olousek35
9. črc 2011

@beruska35 myslím, že se dělají 1.-3.den cyklu. Abys měla víc možnosti se netrefit do víkendu. Pak už mi v reprofitu jiné odběry nedělali. No a stimulka je pak hned další cyklus, pokud není nějaký problém atd. Držím pěsti.
@mourinka29 no vidíš, super číslo. To bylo zbytečného strachu.

safarikovap
9. črc 2011

Ahoj holky! Tak nás čeká první konzultace tohle úterý - bojím, bojím ☹ I když - @olousek35 @meggar nebo @bellka jsou dobrou inspiračkou 😉
@mourinka29 držím palce 😉

olousek35
9. črc 2011

@safarikovap neboj, jsou tam všichni moc fajn. Taková příjemná rodinka. 😉

safarikovap
9. črc 2011

Jojo, to se Ti to teď mluví 😀 No, bude to masakr, ale jdeme k Vitouškové, tak snad to bude O.K. Nečekám zázrak během jednoho měsíce, ale konečně se prostě pohneme někam dál.

mourinka29
9. črc 2011

@olousek35 no joo,to bylo strachu a ještě nepřestal 😀 😀 😀 😀 😀 ,já už si toho prošla tolik,že se už fákt bojím noo 🙄 🙄 🙄 🙄
@safarikovap je to boj,a my ho vyhrajem,ted je jen otázka KDY 😒 😒 😒 😵 😵 😵 😵
@saminka no ono to byla sice minimálka,ale dopíchavala jsem gonal,takže to vlastně nebyla uplně minimálka 😀 😀 😀

mourinka29
9. črc 2011

@safarikovap a Olouse má pravdu,já se ta cítím vždy moc příjemně,to se o minulém CARU říct nedalo 😠 😠 😠 ,já chodila ke Štelclovi,ten je uuplně super 😀 😀 😀 😀 😀 ,jen mi oznámil,že má ode dneška dovču 😢 ,chtěla jsem ho mít i na ET,protože vím,že by to byla prdel 😀 😀 😀 😀 a třeba mi přinesl štěstí 😀 😀 😀 ,ale snad ho nosí všichni tam 😵 😵 😵 😵

olousek35
9. črc 2011

@safarikovap VItoušková je snad úplně nejhodnější a nejmilejší paní doktorka Reprofitu. 😉

olousek35
9. črc 2011

Jinak mám dnes super den. Vlezu před hodinou do auta a potřebuju nutně se psama odjet a ono nejde pohnout klíčem v zapalování. Opel asistance nemá v Brně zámečníka a odtah je mi na prd, když stojím před domem. Fakt super. Potřebuju se přemístit se 2 psama o 6 km dál a v pondělí se 3 psama zpět. Samože koše a dostatek vodíteek nemám a MHD neumí jezdit. Je to nádhera.

meggar
9. črc 2011

@safarikovap Ahoj, vítej mezi náma. Konzultací se neboj, jak říkáš, hlavně se někam posunete. Já jsem teda nikdy neměla strach z toho, co se dozvím, protože vím, že s manželem bysme to zvládli, ať by šlo o cokoliv. 😉 A taky že jo a teď jsou z toho dvojčátka 😀 😀 😀
@olousek35 Tak to máš dneska super den, teda. My sice doma dostatek vodítek máme i koš by se našel, ale nedovedu si představit, jak bysme toho našeho jednoho mastodonta nastrkali do MHD. Nám se vždycky sekne u jakýkoliv dveří, kde to nezná, protože má strach, že ji někde necháme 😀 😀 😀 (Jen pro informaci- to jsme nikdy neudělali).
A jak se daří? Je ti ještě špatně? Mě bývá nejlíp ráno a po snídani hotovo. Odpoledne to ještě jde, ale večer to je hrůza. Mám hlad a je mě špatně z hladu a jakmile se najím, tak je mě za chvíli zas špatně z jídla. Ale nestěžuju si, hlavně aby byli prcci v pořádku 😉

safarikovap
9. črc 2011

@meggar
@olousek35
@mourinka29
Vďaka holky, ale víte jak - nový prostředí, nový lidí...věřím, že "nejhorší" bude jen to úterý a pak už se trošku otrkáme. Pro mě vlastně ani tak ne, jako pro přítele 😒 Ještě asi nerozdýchal výsledky spermiogramu, takže si občas dává za vinnu celou "situaci", ale tohle zvládneme 🙂 Zvlášť, když vidím výsledky Reprofitu v tomhle tématu 😉 😉 Každopádně - v úterý podám hlášení 😉

mourinka29
10. črc 2011

holky nám se drží všech 9 miminek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,6 je prý krásných 8mi buněčných ,2 jsou 7mi buněčné a jedno 5ti buněčné,takže prý krásné říkala embryoložka 😵 ,transfér v uterý v 16 hodin ,normálně tomu furt nevěřím,protože já měly vždy jen 3,4 a z toho bez PK s bídou zbylo jedno dvě 😠

bellka
10. črc 2011

Ahojky všem snažilečkám, těhulinkám a maminkám s mrňousky 🙂
@safarikovap ahojky 🙂zase se budu opakovat, ale tady jsi na pravém místě, věř, že do konce roku jistě budeš nosit pupíka 😉 Vitoušková je úžasná, dělala mi ET a z něj máme Šimonka a když jsem brečela, tak mě tááák krásně uklidňovala 😉 a přítele chápu, taky jsem si to dávala za vinu, ale pak to přejde a budete si to jen užívat 🙂 @mourinka29 gratulace velikááá, jen tak dááál 🙂
U nás vedro jako blázen, do toho uklízím jak divá, ještě že je Šimonek tak hodňoučký, opravdu je to miláček zlaťučký 😵 😵 😵 tak jdu pokračovat v úklidu a zase na vás nakouknu 🙂

safarikovap
10. črc 2011

@bellka Ahoj 🙂 Když čtu Tvůj příběh, tak jedno oko nezůstalo suchý 😉 Šimonek se vám teda povedl 😉 Doufám, že to dotáhneme taky ke zdárnému konci. Kéž bych už byla tak daleko jako @mourinka29 🙂
@mourinka29 Sice tomu prd rozumím (ale počkejte po pár konzultacích - to už se budu taky orientovat), ale předpokládám, že 9 miminek je nadstandardní "množství" 🙂 V úterý moc držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

meggar
10. črc 2011

@mourinka29 Gratulujúúú! Úplně jsem si vybavila ty moje infarktový stavy před každým voláním. Když nám embryoložka řekla, že se vyvíjí krásně, tak jsem se jí chtěla zeptat, jestli se nespletla(v předchozích pokusech jsme měli pokaždé z 16 embryí na transfer jen 2, jak se nám špatně vyvíjeli) 😀 Tak si to užívej a držím palce i nadále. A neboj, je rok zajíce a ten je plodný 😀 😀

@bellka Zdravím tebe i Šimonka. Užívejte si to hodné zlato 😉 Tak dlouho jste se načekali a on vám to teď vrací přesně tak, jak si zasloužíte.

@safarikovap 9 je standartní počet na klasické IVF, takže na minimálku je to dost luxusní počet 😀

mourinka29
11. črc 2011

@safarikovap no né,9 si myslím,ženení nadstandartní nééé 😲 😲,to je spíš nadstandart u mě 😀 😀 😀,páč já vždybojovala max do 4 kousku 🙄 😀 😀 😀

@meggar no to jsou infarktové stavy 🙄 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 😀

olousek35
11. črc 2011

@meggar ahojda, tak já ty dvě nechala doma a dnes se přemistovala jen s jednou busem domů. Moc se jí nechtělo nastoupit, ale nakonec to zvládla. Jinak dodávám že mám 3 německé ovčačky, takže žádný drobky psy.
Zle je mi asi tak jak tobě. Ale už si asi zvykám, nebo to není tak hrozný jako na začátku. Nejlíp je mi po probuzení do prvního jídla. Pak musím jíst skoro pořád a po všem je mi zle. Čištění zubů, nebo pachy mi vyvolávají dávení, ale nezvracím. Auto už nedám s klimou, ale musím mít otevřené okno. Klima smrdí, lednice smrdí. Tekutiny dávám jen džusy a silně přechlazené. Tak snad se prcek drží a nijak neblbne. By mě už fakt naštval.
@mourinka29 9 je u minimálky nadstandart. U minimálky dozrává tak 1-2 vajucha normálně. Není to klasické IVF.
@bellka no krásná nová fotečka v profilu. Za chvilku začne Šimonek běhat, jak to letí. 😀

mourinka29
11. črc 2011

@olousek35 jj vím jak to myslíš,ale za minimálku se považujejen clostyl néé?? a já měla doma ještě gona,tak já ještě dopíchávala po 112J víš,tak to myslím,že ono to sice je jako minimálka,ale prakticky jse píchala jako u ivf 🙂 🙂

Holky prosímvás,jak je to s placením v RF????????? nám nikdo nedal fakturu a asi ani nemohl,kdy jsme nevěděli,kolik jic bude,ale zítra jedem na ET a tak nevím,kolik si vzít 😒 😒 😒 ,nebo dostanem fakturu????ani nevím,jak se to počítá,protože u minimálky se počítá 1000kč za ICSI a my jich měli 10 😲 😲 😲 😲

olousek35
11. črc 2011

@mourinka29 platí se v den ET dole na účtárně. Jde to hotově i kartou. Dokonce nám naposled nabídli i převodem z účtu- to bude asi na fakturu, ale měli jsme vybraný, tak jsme to dali hotově. Pokud nevíš kolik to má být, tak tam zkus zavolat. Je pravda, že icsi 10 ks by bylo 10 tisíc, že? Tak to asi udělají jinak, si myslím. Pak nám poreferuješ. 😉

mourinka29
11. črc 2011

@olousek35 tak ted jsem tam volala,a mělo být nějakých 21000,víc néé,takže táák 🙂 a pokud budou mrazáčci,tak nám prý fakturu pošlou později 🙂

olousek35
11. črc 2011

no, ale i tak to je teda slušnej mazec. Já si říkala, kolik jsme moc platitli na 2.IVF, když jsem chtěla puregon a celkem nás to stálo i se zamražením 15 tisíc. Mražení je ještě + 4 tisíce. Ale zase budou schovaný na sourozence. Pro mně to bylo lepší pro psychickou pohodu. Kdyby to ted nevyšlo, tak je pořád nějaké záloha.

saminka
11. črc 2011

@mourinka29 teda holka mate krasnou urodicku a jak se jim krasne dari!!! jinak i cena je super, my platili stejne a to jsme meli jen 3 embisky 😅 😅 😅 ja teda mela jen minimalku s clostylem a jednim pripichem puregonu protoze mi taky zbyl od minule ale myslim ze to bylo uplne zbytecne 😀

@olousek35 no ta cena za minimalku je tak akorat, jelikoz nic neproplaci pojistovna, kdezto vam neco proplaci 😉 pekne ti ty tydny naskakuji, kdy mas dalsi kontrolu?

@bellka mas moc peknou profilovou fotecku s milaskem!!! fakt zlatoucke mimi...ja jsem fakt zvedava, co to bude u nas, dnes se mi zdalo, ze jsem byla s kamoskou u doktorky a my si tam potaji delaly ultrazvuk a videla jsem taky pindika 😀 😀 😀 no fakt sila, ty moje tehu sny 😉 ale je nam opravdu jedno co to bude 😀

olousek35
11. črc 2011

@saminka hezké věštecké sny. Mně se taky do snů vkrádá kluk, ale já chci holku. ☹ I když je to opravdu jedno, hlavní je zdraví. Kontrolu mám ve čtvrtek a zase už se začínám bát, aby bylo vše v pořádku. Tak snad bude. Jak se ti daří? Už si pěkně těhu daleko. Co Miuška? Už to nějak vnímá, že bude mít sourozence? 😉

saminka
11. črc 2011

@olousek35 no ja uz se krasne kulatim, uz to neni jenom spek 😀 😀 je to tak uklidnujici kdyz se mimisek vrti, uz ani moc nepouzivam ten doppler na odposlech srdicka, ale vrele vam ho vsem doporucim, fakt me to vzdy uklidnilo kdyz jsem slysela srdicko mimiska 😉 Miuska mi sem tam da pusinku na brisko, jinak miminka jak v tv nebo i na zivo ma moc rada tak snad ji to vydrzi, ted se ji snazim odplenkovat ale nejak se ji do toho nechce, na nocnik je zvykla ale jeste to asi neumi udrzet, no jeste mam par mesicu cas 😉 ma svoji panenku a kocarek tak budem jezdit spolu 🙂 🙂 🙂
na kontrole bude urco vse ok, neboj zase uvidis mimiska a bude lip 😉 drzim palecky

onno
11. črc 2011

Ahoj měla jsem jít na ket ,ale malej dostal neštovice a já je ještě neměla ,tak byl zrušen .Brala jsem do 15 dc estradior a ještě jsem nedostala měsíčky .Břicho mě bolelo jako na MS ,ale zatím jen bělavý výtok.Tak nevím co si počít

olousek35
11. črc 2011

@onno a nejsi těhotná? To by vysvětlovalo ten bělavý výtok.

olousek35
11. črc 2011

@saminka můžeš sem dát odkaz na ten dopler? Nedovedu si to vůbec představit. A asi na něj nebudou ani penízky. Ale natěšit se můžu, to já ráda. 😀

katem
11. črc 2011

Rada bych se Vas zeptala jake mate zkusenosti s REPROFITEM... bydlim 50km od Brna a uvazuji o IVF v Brne a tak premyslim, jestli REPROFIT je ok?... Dekuji mockrat za jakoukoli odpoved!