Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

carlik
3. říj 2011

@katem no náladička se zlepšila, hlavně že to počasíčko je pořád letní. A mimi mě teda budu docela často, takže dneska zase od 5 h. vzhůru 😒 No co už nadělám, aspoň mám víc času na čtení, pletení, na telku atd. Jo a včera jsem byla v kině na Muži v naději a je to úžasnej film na odreagování. Doporučuju ! Tobě zítra budu držet všechny palce, ať Marcelek vydoluje aspoň ty 3 kousky 🙂
A kde máme pořád tu @safarikovoup? Snad ji neopustila ta optimistická nálada, jestli to teda na poprvý nevyšlo ☹ Vyjde to kdyžtak příště jo!

katem
3. říj 2011

@carlik jo jo.. pocasicko je fajn a je to dobre. Rikas, ze ti Muzi v nadeji jsou fajn.. no tak to budu muset se jit podivat 😉... Doufam, ze budes mit cas behem dne trosicku na dospani?
Diky, ze mi budes drzet palecky!! Budu je moc potrebovat ... 😵

katem
3. říj 2011

Holky, tak se zacinam bat na ten zitrek. Tak bych si prala, aby to tentokrat vyslo!!... citim se trosku jako balonek 😉

saminka
3. říj 2011

@katem neboj, vse bude ok, budem na tebe myslet a v Repaku to umi 😀 😀 😉 drzime palecky!!!

jak se vsechny mate? nejak to tu utichlo... 😕 😕

ja uz mam novy pouzivany kocik doma tak uz jsme vybaveni, vymnenili jsme si se znamyma kocik a tak mame sourozenecky Phil a ted, fakt parada 😉

vsechny zdravim

katem
3. říj 2011

@saminka dekuji mockrat sami... jsi moc hodna!
Uz aby mi rekli, ze ty vajicka jsou OK 😉!!
To je parada, ze mas novy/pouzivany kocik 😉 listopad je tu coby dup 😉 to mas senzacni....
Je tady klid 😉 az tedy na me 😉

carlik
3. říj 2011

@katem to že jsi jak balónek je myslím jenom dobře, folíci poporostli a zítra si chvilu pospíš a pak pošupajdíte domů. Nejhorší je to čekání ten další den do 13 hod. na telefon do RF jak se embrysci vyvíjí 😉
@saminka teda tobě ty týdny letí jako o závod 🙂 My jsme vlastně o 10 týdnů, no už abych byla aspoň tak daleko... No a utichlo to tu,protože někdo ještě chodí do práce a jinak tu máme pořád babí léto, tak si toho chceme užít dokud můžeme 🙂 Mě začínají vycházky od 15 h., tak se už taky těším ven.

katem
3. říj 2011

@carlik vim, ze je to dobre, citim se jako kdybych byla tehotna 😉 no jsem rada, ze tomu tak je...
Zitra me je vsechny hezky vytahnou 😉 a potom to cekani!!! - to rikas spravne.... je to opravdu tezke a take to nemam rada!
No a tvoje brisko se uz hezky kulati, ze.. a leden, to bude hezky darecek do noveho roku! tak si to uzij venku, je tam moc krasne...
Ja pracuji z domova, tak proto jsem tu 😒 budu muset vyjit s pejsky pozdeji!

ivka3901
3. říj 2011

ahojte holky.hlásim,že cysta je preč ten indol3C pomohol super,ale aj tak sa k vám zaradím až po novom roku s manželom sme sa dohodli,že si ešte užijeme peknú jeseň pojdeme niekde cez zimu na chatu silvestrovať a potom sa do toho pustíme s novými silami a dúfam,že to dotiahneme do úspešného konca aj ked celé tehotenstvo je lotéria 🙂

carlik
4. říj 2011

Pěkné ránko holky, tak já už to vypozorovala, jeden den spím do 6.30 (jako dnes) a druhý se budím co 2 hodiny už asi od 3 ☹
@katem tak tfuj tfuj, na dnešek! Já bohužel na to čekání telefonu neměla vždy dobré zprávy, takže vím jaký to je i z druhé strany 😒 Ale ty se zítra dozvíš jen dobré!!!! Pak za 14 dní nám budeš hlásit ještě lepší 😉
Jo a moje bříško už je tada kulatý dost, naštěstí mám necelý 4 kila navrch, tak snad nebudu mít moc co shazovat 😒 Dneska mám další kurz předporodního kurzu s cvičením, tak se aspoň protáhnu.

bellka
4. říj 2011

Krásný úterní den 🙂 @katem tfuj tfuj tfuj, držíme palušky 😉 @bublenudle si odfrčíš na služebku a my abychom si tu okousaly nehty nervozitou 😀 @safarikovap haló, beruškooo, kdepak se touláš 🙂 @saminka jééé, co nevidět máte broučínka v náručí, až se mi chce brečet, se tááák těším 🙂 @olousek35 @meggar @carlik téééda, holkýýý, to není možné, jste si jistě ty týdny přidaly 😀 jejda, toto letííí 🙂 @ivka3901 jen si pěknně užijte a pak šupky dupky do toho, hlavně být v pohodě 🙂 @gabikri @kornelka11 zlatíčkaaa, moooc na vás myslím 😵
U nás celkem nic nového, že je Šimonek zlatíčko píšu pořád, ale on je fakt zlaťoučký a teď už se tááák krásně tulí a máme dva zoubky dole, no jsem z něho do slova a do písmene hotová, jak strašně moc ho miluju a přeju vám to všem zažít a věřím, že se dočkáte😵 😵 😵 Zdravím všechny maminky s mrňousky @veveram @okcelok @lenka27 @janib těhulky i snažilečky moc, moc, moc, i nejmenované, protože si nejsem schopna více zapamatovat 🙂

agnes88
4. říj 2011

@katem myslím na tebe, aby vydolovali všechny vajíčka 🙂

katem
4. říj 2011

@agnes88
@bellka
@carlik
@saminka
@bublenudle
Dekuji Vam holcicky za takove krasne podporovani! jste vsichni moc a moc hodni!! Dekuji Vam ze srdce.
V RF byli vsichni super. Porad se divuji, jak jsou tam vsichni proste nadherni a mily!
Pan Dr. Marcel 😉 - je opravdu sprymar a myslim, ze se ani neumi zlobit nebo se mracit! 😉
Proste nadhera... vydoloval me tedy 4 vajicka... no tak uvidime, jak preziji ten Brnensky vzduch a jestli se uchyti!! 😉 hodlky mje zlate, ted to cekani!!
Dekuji vsem jeste jednou 🤐 😵 🙂

jana321969
4. říj 2011

ahojte holky říká se to lehce a těžko dělá snažit myslet pozitivně to taky dělá dost. HOlky me doporučují ET k prodlouženou kultivaci po ICSI!!! což je 5 den závést až takže zaleží asi jak kemu u minimalky asi 3 dny a dají zpět a u klasiky asi teda 5 dní??? a so savarikop??? vyšel testík pozitivně dlouho tady nebyla holčina 🙂

jana321969
4. říj 2011

jo holky Dr. tento tyden bude žádat pojištovnu - takže snad na konci října můžem jít poprvé do stimulačky!!

bellka
4. říj 2011

@katem 4 vajuška, jééé, tak teď držíme pěstičky, ať bojují, bojovníčci 😉 stále na něco čekáme a stále jsou to nervy, ale nakonec si na to ani jedna z nás nevzpomene 🙂
@jana321969 prodlouženou kultivaci dělají, když jsou více jak 3 embryjka. U první minimálky jsme měli jedno a zaváděli 3. den a u té druhé byly 4 a 2 transferovali 5. den 🙂

carlik
4. říj 2011

@katem tak hurá, 4 vajucha jsou prima, a neboj, na brněnský vzduch moc nepůjdou 😉 zítra po 13. hod. tady čekáme další prima zprávu a v pátek si jedete pro mimuša do bříška 🙂
Je tu nějaký klid, asi si užíváte posledního sluníčka co? Taky po 15. h. půjdu....

agnes88
4. říj 2011

@jana321969 konec října je tu coby dup! 🙂

safarikovap
4. říj 2011

BAF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jste se lekly, cooo? 😀
Dámy, omlouvám se, ale díky tatarům z Maďarska jsem teď byla posledních (skoro) 14 dní mimo - kdybych si aspoň mohla válet šunky u Balatonu, ale ta naše pobočka je od tama taaaaaaaak daleko 😠 Jednou tam ty "lemply" umlátím těma rohlíkama, co tam vyrábí...
Každopádně - večer si vás dočtu a pisnu 🙂
P.S. U mě nula bodů, příští týden konzultace v RF

jana321969
4. říj 2011

dík holky za vysvětlení kdyz je vice vajíček tak to dají dýl kultivovat kdyz ma honem zpět jo!! cca v průměru který den holky odebírají vajíčka 11-12-13 den cyklu???

bublenudle
4. říj 2011

@katem No gratulace obrovskaaaaa 😉 ,zitra podej hlaseni,kuknu sem..paaaa 🙂

bublenudle
4. říj 2011

@safarikovap Teda teda ,dostanes na prdel,uz jsem mela strach,co s tebou je...ja jsem ted taky na sluzebce,tak jen obcas kuknu... 😉

bublenudle
4. říj 2011

Holky,mam dotaz....estrimax zadrzuje ms,nebo jste ji nektera dostala i pri estrimaxu??? 😝 dikec

lenka27
4. říj 2011

ahojte holky, zdravím všechny prý z posledního hekého dne. Koukám, že se tady musí teď hodně držet palečky, tak my s Adámkem držíme všechy 4. -my se máme dobře, Adámek dělá hrozné pokroky na to že končí 3. měsíc. Otáčí se z boku na bříško zpět a je hrozně upovídanej 🙂 ted momentálně máme růstový spurtík tak bojujeme s kojením jak se dá, ale důležité je vydržet a nevzdat to. 😉 ale chybí mi ten pocit heky napapaného miminka 😒

ivka3901
4. říj 2011

@katem ty si mala taktiež minimálku?a stimulovala si z clostibegytem?

safarikovap
4. říj 2011

No tak vidím, že jsem se vrátila právě včas. Samozřejmě mě hned nastávající matka @bublenudle musela vynadat, ale tak nějak jsem s tím počítala 😀
@bublenudle @agness88 Holky, vy už v pátek testujete??? 😕 😕 😕 Tak to jsem prošvihla skoro celých 14 dní vaší "čekačky" 😔 Každopádně - jestli tam nebudete mít //, tak se s váma zase přestávám bavit 🙄 😀
@katem Kočko, dneska ET - jáááj, gratulace (sledovala jsem, že si měla taky celkem dost folíků po minimálce...tak nějak mně to zase navrtává, jestli tomu nedat ještě jeden pokus). Moc držím pěstičky 😉
@ivka3901 Takže je po cystě? A Ty ses tak bála...super zprávička. Pokud se na to necítíš a chcete si s manžou ještě dáchnout, taky bych zbytečně netlačila na pilu a nechala to až po novém roce. Snažení může probíhat i tak, přece 🙂
@bellka Ahooooj maminko 🙂 Dívala jsem se na nové fotečky - no, nevím, komu se to dělání "blbostí" (jak píšeš) víc líbí - jestli Šimonkovi nebo mamce s taťkou - spíš bych řekla, že pánům rodičům 😀 Ale roste jak z vody...
@carlik @saminka @olousek35 Ženy, ženy - krátí se vám to 🙂 Včera se mé milované kamarádce (nasekuratko) narodil Sebastianek - sice po velkých patáliích (po císaři, kdy jim u toho Lucka kolabovala), ale je překrásnej 😵 Hned jsem si na vás vzpomněla - samozřejmě na to, že to máte za pár (ne na to, že by měly být komplikace) 😉
@jana321969 Takže si nakonec taky pokročila - tak supeeer. Počkej a jak je to s pojišťovnou?

Holky, jak je to s pojišťovnou. Už se "asi" nechci nechat zvyklat na minimálku a ráda bych krátký protokol. Ten už jde taky přes pojišťovnu? Další cyklus mně začíná kolem 1.11. a to už jsem chtěla začít stimulovat, ale jestli se to v pojišťovně bude táhnout třeba 3-4 týdny, tak nevím 😒 Nechala bych to klidně i na prosinec, ale to určitě bude RF před Vánocemi zavřený...nemáte někdo zkušenost s "otvíračkou" v RF v době vánočních svátků?

bublenudle
4. říj 2011

@safarikovap Teda draha,ty tvoje absence 😠 ,to by tak neslo teda....jj,uz se to blizi a ja mam nervy na pochodu 😀 ,ale ocekavam jen pozitivni testik 😵 😵 😵 tak doufam,ze budu mit darecek k narozkam...mam je 11.10 😵

safarikovap
4. říj 2011

@bublenudle Ale já už zase dloooouho nikam nepojedu, takže tady budu sondovat denně 😀 Leo, moc bych Ti to přála - a nejen proto, že budeš mít narozeniny. Jak se máš, jak je Ti? A co mužská polovička - jak to čekání prožívá?

bublenudle
4. říj 2011

@safarikovap Petulko,jsi zlaticko,dekuji...no,nic mi neni,jen me obcas boli ta leva strana kde mam mimi jak na ms...ale pak je to zase pryc 😉 😉 😉 tak snad je to dobry,no...drahej je taky na nervy,ale asi ma nejvic strach z toho,ze pokud se nepovede,a ja budu zase na prasky..no,ale verim,ze kdyz jsme meli takove bojovnicky tak to musi byt ok......dny jsou strasne dlouhy a patek jeste daleko....chjooooo.....dnes jsem se byla zase podivat v obchode pro mimi a ukazovala jim,co vse jim koupim,kdyz zustanou....a hned v patek....tak snad me slyseli a poslechnou mamku 😵 😵 😵 😵

safarikovap
4. říj 2011

@bublenudle No tak ovšem - jestli tahle taktika zabere, tak jdu příště taky do toho (jako že budu chodit po shopingu a budu mimču ukazovat oblečky 😉 ). To čekání po OPU bylo přece daleko horší, než teď - zítra je středa, to už zvládneš 😉 Doufám, že se šetříš a nelítáš jak utržená ze řetězu (tak, jako já před těma 3 týdnama 😝 ).

Já jdu 11.10. k Vitouškové, tak doufám, že se domluvíme hned na další stimulce - protože jsem si na celý listopad vybavila v práci volno a budu pracovat z domu.

bublenudle
4. říj 2011

@safarikovap No jsem nervozni,jelikoz jsem vzdy 10den po ET dostala ms...a dnes jsem uz za..ale beru ten estrimax a ten to asi zadrzuje,ale nasla jsem kdesi i holku,co to dostala i pri estrimaxu...jj,ja to delala i v patek,nez jsem odjela..sla do Kr pole do Teska,tak jim ukazala vsechno obleceni od Original martines,kam chodim nakupovat,co jeste nemaji a dostanou,pak do toho Miminka a nakonec to vzala i pres to hrackarstvi Bambule,hahaha a naslibovala hory hracek..hned jak se mi ukazou na utz,tak jim je valim vsechny koupit...tak moc doufam,ze to zabralo a zustanou.... 😵 😵 😵