Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
20. říj 2011

@bambulajda @olousek 35 No fakt holky - Vitulka přede mnou vyplnila tu žádanku (takový žlutý protokol) a dole jsem musela udělat 3 křížky 😀

@bambulajda Člověče - špinění neznám, nikdy jsem neměla...to bude fakt mrcha (přitom mám cyklus většinou 30-32DC). Ale od září jsem v podstatě v kuse nemocná, tak možná proto. Vys...se na to fakt - do RF ani volat nebudu - určitě to schválené ještě není. To teda znamená pro mě co? Začátek stimulky na konci listopadu a doma tak budu celý prosinec...no, taky to nebude špatný... 🙂

bambulajda
20. říj 2011

@safarikovap ...no to bude asi tou nemocí....tak počkáš jestli se mrcha rozjede nebo ne...no a když jo, tak to posuneš na ten prosinec, stejně čekáme už dlouho, tak ten jeden měsíc nás nerozhodí ne? 😉

saminka
20. říj 2011

@safarikovap hele holka nevzdavej to tak rychle, zda se mi ze mi Jana psala ze uz to ma schvalene, tak kdyz to bylo odeslano ve stejny den tak snad i tvoje zadost....zavolej a neblbni 😉

safarikovap
20. říj 2011

@saminka Jooo??? 😕 Jsme si včera s Janou psaly večer a nic neříkala 😕 😕 😕 Vzdávat to nebudu, ale i kdyby to schválené bylo a dneska to bylo jen špinění - tak do toho nejdu. Kdyby to bylo o těch 10 dní později (jak měla správně MS přjít) tak ano, ale začít třeba už zítra - ne-e - pořád pšikám, smrkám, hekám...Já se z toho potřebuju prvně dostat ☹
@bambulajda Jasná věc 😉 😉 😉

saminka
20. říj 2011

@safarikovap no me psala o pul devate ze je zadanka schvalena 😉 Ale radeji se ji jeste zeptej, jestli jsem to nepopletla 😅 no ale teda zalezi jestli se na to ted necitis tak radeji pockej 😉 jinak ja jsem mela pri stimulce sileny zanet stredniho ucha,byla jsem na antibiotikach ale i to nezabranilo tomu ze jsem otehotnela, si pamatuji ze na opu jsem si jeste davala asi dva brufeny jak me trestela hlava od toho ucha 😉

agnes88
20. říj 2011

tááák sem to nevydržela a napsala aj štěpánovi, snad nebudou naštvaní, ale já sem včera málem zavařila poštu, jaks em tam furt nakukovala 🙂

agnes88
20. říj 2011

@drndapetka ahoj, iui zkus, aspon se zeptej, když si přirozeně otěhotněla tak by ti mohlo iui vyjít. Já mám dole taky vše jakštakš v pořádku, až na to pcos, ale sem pruchodná, akorát můj muž nič moč 🙂 těším se na zprávičku, jak si dneska dopadla!!!! Vzpoměn si na nás, jak se tam budeš připitoměle culit 🙂 sem odkam dycky odcházela jak kdybych už byla těhu....

safarikovap
20. říj 2011

@saminka Přesně - necítím ☹ Potřebuju být úplně ready 😖 Ale Jaňuli pisnu - ona teda sice má jinou pojišťovnu, ale aspoň bych si jela injekce vyzvednout...Díke 😉

katem
20. říj 2011

@saminka
@jana321969 Diky moc a moc holcicky moje!!! jeste jeden den xxx

katem
20. říj 2011

@safarikovap diky, podpora na patek 😉 anni o den drive!! 😎

katem
20. říj 2011

@agnes88 uvidime, uvidime... uz to mamm opravdu za par 😉

katem
20. říj 2011

jinak vsechny tu zdravim 😉 jen jsem tu nebyla necely den a uz jsou tu dve stranky navic!! vy jste ale rychle.. clovek si to ani nestaci cist, ale ja si to prectu a na koho jsem zzapomnela, tak se omlouvam ... mejte se tady vsechny moc krasne a myslete na jedno... na ty nese miminka 😉!!! jeeee 😵

safarikovap
20. říj 2011

@katem 😵 😵 😵 Držím...všechno co mám 😵 😵 😵

vaculik
20. říj 2011

Ahoj holky, moc vás zdravím. Jsem tu nová. S CAR už nějaké zkušenosti mám, ale s Reprofitem ne. Byli jsme na konzultaci, začínáme se stimulkou. Jen těch informací bylo tolik, že jsem se zapoměla zeptat, kolim stojí mražení embrií. Prosím nevíte to někdo ? Moc děkuji

saminka
20. říj 2011

@vaculik ahojky my platili 4 tisice ale to bylo pred 3 lety, ted uz je to 5 tisic 😒

jinak mi zrovna prisel email jestli si chci taky prodlouzit zamrazeni dvou embryjek co nam zbyla z prvniho pokusu a to si uctuji jen 1800kc na rok.....hmmm tak nevim nevim...

vaculik
20. říj 2011

saminka@ ahoj a moc děkuji za info. 5 tisíc je docela dost, stejně tak 1800 Kč, ale záleží kolik plánuješ ještě dětiček 🙂 . Určitě je lepší jít na KET, jak absolvovat vše znovu. A jak to probíhá na kontrolách ? Ráno odběr krve a v poledne ultrazvuk ? Nebo to udělají hned a nemusíš čekat ? Pořád taky přemýšlím kolik si nechat zavést embryí. Ještě se musím lékaře zeptat na úspěšnost. Je to boj 😢

agnes88
20. říj 2011

tak hlásdím že se dneska uvidím se štěpánem 🙂 snad nebude načučenej, že sem se mu tu tam tak vnutila...sem přemluvila sestřičku aby mě dneska vzal

vaculik
20. říj 2011

Já byla u Marcela, Štěpán mě přeobjednal k němu. Neměl ten den čas. 🙂

carlik
20. říj 2011

@safarikovap ta mrcha si chodí jak chce co? Ale určitě je lepší se vykurýrovat a posunout o měsíc. 🙂

katem
20. říj 2011

@agnes88 to bude ok, uvidis 😉

katem
20. říj 2011

@safarikovap no jeste zbyva par malo hodin 😉 tak se to blizi!! jak se citis ty? ty z take za chvili zacnes 😉 to bude bomba pred temi vanocemi....

katem
20. říj 2011

@safarikovap ted jsem prave se docetla zpetne, ze jsi trosku nachlazena a ta mrcha snad prisla?? mozna, ze je tim, ze jsem trosku oslabena, tak se ti to takhle ukazalo!! no musis se setrit a jist vitaminy... hlavne vit. C!!

katem
20. říj 2011

@bambulajda me rekli v PRONATALU, ze to IVF od pojistovny plati pouze 3mesice - tak nevim?

katem
20. říj 2011

@veera2 tak to je nadhera!! super vysledek!!!

safarikovap
20. říj 2011

@saminka A jak to brouku vidíš - ještě si je necháš v mrazáčku? Teď se to blbě rozhoduje, když jedna princezna už je doma a hlavně, máš těsně před porodem...Měli Ti to upozornění poslat až třeba v prosinci - to budeš určitě ještě v eurofii z porodu a šla bys do dalšího mimuška 😵
@carlik Tohle mně ta sviňucha udělala poprvé v životě 🙄 😠 Ale máš recht - kdyby mě to chytlo už při stimulce nebo před ET, tak nenadělám nic - ale teď si můžu vybrat a i když bych už mooooc chtěla začít a dočkat se toho zázraku, tak...ne za každou cenu 😔 Vy tady na mě počkáte a "podržíte mě" i za ten měsíc 🙂
@katem Já Ti na zítřek fandím 😵 😵 😵

Mimochodem - kde se fláká dneska @veera2 😕 Ráno sem hodí takovou jobovku a pak už se neukáže 😅

@agnes88 Brouku, držím palce!!!! Odpo pisni, jak si dopadla.

Holky, můžu se zeptat, jak se všechny jmenujete - už si píšeme tak dlouho, ale pořád jen nickama - já jsem Petra 🙂 Ale nevím, jak se jmenuje @katem, @carlik @agnes88 @bambulajda

@vaculik A Tebe samozřejmě vítám 😉

katem
20. říj 2011

@safarikovap jo jo... to je tedy mrcha, ale aspon to budes mit vse za sebou, krasne se vylecis a par HURA do boje !! 😉
jinak ja jsem katka 😉
Diky ze mi fandis.... ja tady budu pro tebe az tu v tom prosinci budes cekat na ty //carky!! 😉 😵 😵

safarikovap
20. říj 2011

@katem Bez toho bych si to mohla jít rovnou hodit, kdybych vás tady neměla - takže až budete řešit vánoční dárky, cukroví a stromek, tak já vás tady budu otravovat se stimulkou 🙂 Mimochodem - dneska jsem zabalila v práci první dárky - taťkovy a tchánovi poukazy do Bauhausu (pořád něco kutají) - jsem si s tím fakt vyhrála 😵

P.S. Jak Ti můžu nefandit - vidina toho, že sem přibude nějaká nová těhulka a zase tady trošku zvedne nám čekatelkám náladu - to je něco nepopsatelnýho 🙂

@olousek35 Teď mě tak napadá - nerozmyslela sis to doufám s tím robotickým vysavačem...ozkoušení proběho, ale platí pořád, že je to dárek, že jo? 😀

carlik
20. říj 2011

@safarikovap pokud se nebudeš zlobit, tak já jsem si chtěla nachat nějaký utajení, takže jsem pořád Carlik. Nikdy nevíš, kdo se semhle dostane a může roznášet drby 😒
A já kdybych měla 30 jako ty, tak neřeším měsíc stimulky sem, nebo tam 🙂 Neboj, taky se dočkáš....

katem
20. říj 2011

@safarikovap no vzdyt ja tu take rada chodim.. kdo jiny by mi rozumnel, nez vy tady!! mela jsem to doporucene od me kamaradky asi pred 3-mi lety a nikdy jsem se k tomu nedostala, ale ted jsem rada, ze jsem Vas nasla... Je to opravdu SUPER, si to tu takhle hezky vyrikat a zdelit... nedokazu si predstavit kdyz bych kazde rano nekomu rikala: " boli me prsa a je mi na zvraceni... atd "
DIky moc za podporu!! i ja a jsem tu pro tebe i pro ostatni 😎
@carlik souhlasim s tebou ... Petra @safarikovap je tak mladounka, ze to zvladne uplne hrave a na Vanoce bude mit vytouzeny darecek!

safarikovap
20. říj 2011

@carlik Já se určitě zlobit nebudu, ale ode dneška jseš pro mě Carlik s velkým C 😎

@katem Jojo, zase máš pravdu. Doma mám někdy pocit, že i když se Honza snaží mě pochopit, tak...jako chlap to prostě nikdy pochopit nemůže 😖 A mít s kým řešit ty svoje "stavy", nálady a ostatní ženský záležitosti je hrozně fajn 🙂