Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

vaculik
21. říj 2011

ahoj, všem těhulkám veliká gratulace 🙂 A já se prosím hlásím mezi listopadové snažilky 🙂 Máme krátký protokol + ICSI. Jinak jsem tu našla jednu známou tvářičku 🙂 tak jsem ráda- bublenudle( hrozně milá a hodná paní, co má ráda čokoládky 😀 )

Saminka@ moc děkuji za info, jen je trošku divné, že ani neberou krvičku, jak potom zjišťují hladinu hormonů? No nechám se překvapit 🙂

safarikovap
21. říj 2011

@vaculik Tož...musíš říct, jestli začneš stimulovat na začátku listopadu nebo spíš ke konci - pak Ti tady někoho přiřadíme do dvojky 😀 😉 A čím budeš u krátkého protokolu stimulovat, jestli se můžu zeptat? Já jen, že ho taky mám + PICSI 🙂

safarikovap
21. říj 2011

@carlik No, tak ještě že ses tohle nedozvěděla hned v pondělí, protože to by byl zkaženej celej týden. Na blbý zprávy je vždycky času dost 😖 Ale tak - to není zase tak moc zvýšený, ne? 😖

vaculik
21. říj 2011

Safarikovap@ Tož poslušně hlásím 😀 začínám na začátku listopadu a budu mít Gonal. Doktor mi chtěl dát Merional, ale ten jsem nechtěla. Čekám už jen na schválení poj. Pak vysadím léky a počkám na měsíčky, no a pak huráá na to.. ET by měl vycházet na druhou polovinu měsíce. Jen doufám, že to klapne. V práci je to k nevydržení, chci totiž těhotnět a jim se to nehodí.

katem
21. říj 2011

@carlik myslim, ze to byla Eva Capova - ta sesticka u Transferu

katem
21. říj 2011

Holky 😉 jaky je ted proces? co mam delat? mam si najit normalniho gynekologa? uz do RF se nechodi? 😔

bublenudle
21. říj 2011

@vaculik Ahojky,já čokoládky rozdávám, 😉 ale moc nepapám hihi....taky jdu zase v listopadu....zname se z Repromedy???? 🙂

safarikovap
21. říj 2011

@vaculik V tom případě...hmm...tady máme trojku - @bambulajda + @jana321969 a Ty 🙂 Totiž přesně nevím, kdy začíná @agnes88, když 31.10. si teprve pro léky. No, když tak vás ještě trošku "přeřadím" 😀
Tak já mám na krátký protokol Menopur a taky čekám na schválení pojišťovnou - příští týden bych už to měla mít, takže si půjdu nafasovat injekce a čekat, kdy mrcha mrchatá dorazí 🙄 Tak, já jsem to teda v práci neoznamovala, ale nahlásila jsem si na celý měsíc "zdravotní volno"(s tím, že budu pracovat z domu) , ať si na firmě myslí, co chtějí 😝
@katem No holky, to by mě taky zajímalo - kdy předává RF pacientku k jejímu gynekologovi? Když je srdíčko? Jojo Katy, budeš si muset najít gyndařku někde poblíž 😔

katem
21. říj 2011

@safarikovap to jsi dobra, ze si takhle nahlasis volnaka 😉 no je videt, ze jsi sefka! no to mate takovou super trojku - takovy trojuhlenik!!! 😉 - no tak Menopur je ok, mela jsem ho v PRONATALU... zalezi na kazdem jak reaguje, ale v PRONATALU stejne nemas na vyber 😒

bellka
21. říj 2011

tak jsem zase nakoukla, to je tady veselóóó 🙂
@vaculik ahojky 🙂
@katem za 14 dní po pozitivním testíku jedeš do RF a tam se kouknou na mimísko/a a jestli je srdíčko/a a nás pak už předali do péče mému gynekologovi 😉
Děvčátka, to je něco tak nádherného, když se začnou plnit sny, moc mě to dojímá 😵 @carlik gratuluju ke kontroličce, miminko v pořádku, to je hlavní a zvýšený cukr, to zvládneš levou zadní 😉 Už zase běžím, kňuká na mě Šimonek 😀

safarikovap
21. říj 2011

@katem Tak po první punkci a ET jsem fungovala normálně - doma i v práci - a neklaplo to. Tak holt to teď vezmu opačně - měsíc nebudu dělat vůbec nic 😀 V práci jsem se nikoho neptala - prostě jsem jim řekla, že buď budu pracovat z domu a oni na to přistoupí nebo si prostě beru neschopenku, dovolenku, to je jedno - ale nehnu (co se týče pracovních věcí) ani prstem. Vybrali si první možnost, takže...pár dní při stimulce budu chodit do práce (abych to zbytečně "nekouskovala", protože bych měla začít už někdy v listopadu) a od 1. 12. - 31.12. budu prostě doma, hotovo.
S Menopurem nevím - nikdy jsem ho neměla. Vitoušková řekla, že já jsem ready, tak nemá význam mně dávat něco extra, tak uvidíme.
A co Ty, matko? Už si to trošičku vstřebala? 🙂 A kdy to řeknete rodičům - že by první vánoční dárek? 😵 😵 😵

katem
21. říj 2011

@bellka dekuji, takze ted 14dni nemam delat nic 😉a domluvit si schuzku za 14 dni u RF? - je to tak? a potom se tedy presunu k nejakemu mistnimu 😉
@safarikovap no to je super... to bude fajn, pracovat budes a ten stress tam mit nebudes, protoze budes doma, takze mozek ti bude pracovat a budes v klidu!! 🙂 - takze nadhera... urcite ti menopur zabere, to bude foliklu 😉!!!
no a rodicum nevim, kdy to mam rici 😉 bojim se a tak nevim, kdy to mam rici 😉 cetla jsem, ze je to na kazdem, jak se rozhodne... a tak opravdu nevim!

carlik
21. říj 2011

@katem tak Evka je taky milá, no vlastně jsem se nesetkala s žádným špatným přístupem,prostě všechno s úsměvem 🙂 A jak píše @bellka, jdeš na UTZ za 14 dní, bude blikat srdíčko a předají tě dál....ale myslím že i v Brně existuje varianta B (když můžu já v OL), že tam budeš chodit dál do poradny, Dr. Doubek je prý dobrý genetik. Zkus se pozeptat Kouďase, že nemáš gynekologa a ať poradí.

carlik
21. říj 2011

@katem jo a já bych ještě v pondělí zašla do RF ráno na krev, aby zjistili hodnotu Hcg

safarikovap
21. říj 2011

@katem Na Vánoce už bude dáááávno srdíčko - byl by to krásnej dárek a vhodná příležitost 🙂 Dřív určo ne a u Tebe ani nemám pocit, že by ses do toho nějak hrnula - Ty spíš později než dřív že? 🙂

bellka
21. říj 2011

@katem jj, přesně tak. Sedni, vlastně asi sedíš, k PC a pošli Mudr. mail, že testík je pozitivní a on Ti odepíše, ať se objednáš🙂 na krev můžeš a nemusíš, já jsem si nechala zjistit HCG sama, protože jsem musela hned nechat zjistit hodnoty štítné žlázy, aby mi mohli navýšit léky 😉 krev po nás nechtěli, prý stačí testík a pak je důležitý UTZ🙂

vaculik
21. říj 2011

safarikovap@ 🙂 tak snad se tam i ve trojce potkáme a budeme si držet palečky 🙂
Bublenudle naposledy jsme sse viděli i s miminkem Ginem-tak se jmenuje ten tvůj pejsek, myslím a s obálkou výsledků 🙂 a anoo bylo to tam 🙂 neuvěřitelné že, co vše se může stát
bellka 🙂 ahoj

Děvčátka děkuji moc za přivítání a milé přijetí, člověku pomáhá už jen to, že ví, že není tak sám.

vaculik
21. říj 2011

katem určo tam zavolej, já mám na protokolu ihned po výsledku volat a dát vědět. 😉 Pozvou si tě na krvičku a taky budeš vědět co a jak. Co vím já, tak si tě nechají v péči do vidění srdíčka a pak tě přebere gynekol. Ale taky to může být i jinak 🙂

bellka
21. říj 2011

@vaculik tady a sám???To nehrozííí 😀 😀 😀

bublenudle
21. říj 2011

@vaculik Jéééžiš, 😅 no teda,ano ano vím....no,to teda koukám...a co ty??? takže listopad???? vítám tě mezi námi a doufám,že se ti brzo splní tvuj sen 😵 😵 😵 hodně štěstí....

safarikovap
21. říj 2011

@vaculik Uvidíme, co řekne @agnes88 (kdy ona cca začne) a když tak nás listopadové stimulantky ještě "rozhodím" 😀 Tak...palce si budeme držet i tak, néééé? To je samozřejmost - nic jiného se tady neakceptuje 🙄 😀

A dámy - laskavě si zaktualizujte tu naši tabulečku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 A nové kočeny - vy se dopište 😉

vaculik
21. říj 2011

bublenudle no co na to říct 🙂) prostě slíbili, ale nedodrželi, takže nechci čekat a pořád se koukat na jiné, navíc na mě tlačí i manžel, máme špatný spg a já PCOS. A chci mít na stimulku klid, takže asi tak. Navíc se snažíme už dlouho, tak jsme se konečně hecli a jdeme bojovat.

katem
21. říj 2011

@carlik jo jo.. byla opravdu mila a Dr. Koudelka rovnez - je to velice prijemny clovek a ja tam mam vsechny v tom RF rada! - zvlaste ted 😉 hi hi hi
napisi mu emailik a treba mi rekne at prijedu v pondeli, nebo utery, kdyz uz je dnes tak pozde😉 apotom se domluvime, jak a co dal se mnou!
@safarikovap - no byl by to super darek!! to mas pravdu 😉 jeee.... jo jo, ja jsem takova tutovak zenska! rada se raduji a vim, ze mamci by to udelalo velkou radost, ikdyz moje svagrova je jiz v 5-tem mesici ted, tak to nebude takove "vzruso" 😉
@belka - dekuji, provedu! uvidim, co mi Dr. Koudelka poradi!

vaculik
21. říj 2011

držím palečky i na nohou nám všem, ať máme krásné vánoce 🙂))

bublenudle
21. říj 2011

@vaculik Tak to je dobře,že nečekáš....tady ti určo pomužou...sice mi nevyšla ted minimálka,ale jsem max spokojena...v Repromedě jsem pichala 300ui Gonalu denně a měla z 5 jen 1 oplodněné vajičko a to druhy den umřelo...takže jsem platila 38tis a nedošlo ani k ET..no a ted na minimálce ni řekli,že to zkusí uplně jinak,měla jsem jen clostík,a 2x dopichla merional a měla 3 vajička,všechny se oplodnili,a 2 zustali 8bb nej kvality..sice se nechytli,ale to už je něco jineho..ted vím,že kvalitnějši a dobré mám i s minimum hormonu...takže ted jsem vynechala cyklus ( a jsem velmi rada,jelikož mi umřel nej kamarad) takže by z tohoi stejně nic nebylo a v listopadu frrrrrrr na 6 pokus 😉 😉

safarikovap
21. říj 2011

@katem V tom případě už se přede mnou nemusíš cítit "trapně", páč máš první dárek 😵 😵 😵 A daleko lepší, než moje všechny dohromady 😉

katem
21. říj 2011

@safarikovap jeee... ty jsi hodnaaaa.. dekuji.. no ty to budes mit jen o mesic pozdeji 😉!!

safarikovap
21. říj 2011

@ 😕 😕 😕 No jó, vlastně 😕 😕 😕 😀

saminka
21. říj 2011

@olousek35 no to jsem vedela ze cekate klucika 😉 ale neslo mi do hlavy proc pises "ruzovy panther" ale ted mi doslo ze se asi tak jmenuje znacka kociku 😀 😀 😀

lenka27
21. říj 2011

@katem nádhera 🙂, u mě je to rok co jsem začala stimulovat a 11.11.2010 jsem našla takhle krásné 2 čárky, úplně jsi mi připoměla ten nádherný pocit. Taky jsi stále v takovém příjemném třesu? Moc gratuluji a držíme s Adámkem všechny palečky ať vše krásně probíhá