Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

mihule111
24. led 2012

@bublenudle tak superrrrr 🙂 Uvidíš, že brzy budeš mít jako ostatní holky Reprofiťácký mimčo 🙂

jana321969
24. led 2012

@safarikovap NE NE JA TAKY VÍNKO NEPIJU A JSEM Z MORAVY RADEJI TAKY TEN ČAJ, JA JSEM MELA SLIZNICI 9MM TAK NEVÍM JESLTI JE TO AKORAT NEBO MALO.

bublenudle
24. led 2012

@mihule111 No s tím počítám brouku 😎 Zitra podám hlášení . Měj se krásně

holino
24. led 2012

Hezký odpoledne ....klaska nějak nestíhám začíná to bejt u mě pravdlem 😀 😀
ale jnak jsem fakt naprosto v pohodě až jsem z toho sama překvapená 😀 😀
ale proč píšu .......hurá hurá hurá je to tady .....ráno proběhla první stmulka jupííí je to dvný zvláštní ....ale už dneska se těším na zítřejší ranní píchaneček :-d :-d v uterý UTZ kontrola 🙂

1miska
24. led 2012

@cilkaa my jsme taky nejvic bojovali se sliznici, pul roku estrofermu, kontryhel, vinko, sarapis - nevim co pomohlo, ale neco jo, mivala jsem tak 4 mm v době ovulace, ted jsem mela 7 mm opakovane, tak pry uplne dobry 🙂

evikj33
24. led 2012

@bublenudle Tak to je paráda,doufám že zítra dobré zprávičky pokračují 🙂 Budu ti v patách,tak potřebuji číst pozitivní zprávičky at jsem natěšená.

evikj33
24. led 2012

@holino Tak to se v Olmiku o den minem.Ja mam dnes 2pichanec a na kontrolu jedem v pondělí 😎

holino
24. led 2012
cilkaa
24. led 2012

@1miska tak to je super tedy, že se to tak zlepšilo. Mně řekli 6,5mm taky v poho. Uvidíme, jak dopadnu po 4 tabletách clostilu. Ale jestli ten estrofem pomáhá, tak to je super. Vínko bych si dala 🙂 Nepila jsem ani nepamatuju.

aidule
24. led 2012

@bublenudle No, jo, no.... 6 vajuch, pak červené...no to jsou mi teda vyhlídky, to je krize???????, 😀 😀 😀 ...ale ne, dělám si legraci, krize a negativ sis už užila dost, teď je na řadě to pozitivní, takže se skleničkou čaje 😀 v ruce Ti připíjím, ať se bojovníčci hezky dělí a dělí a pak šup do maminčina hnízdečka 😉 !!!

olousek35
24. led 2012

@meggar maličká je nádherná. Normálně ti ji závidím 😉 Pořád je hodňoučká?

bublenudle
24. led 2012

@evikj33 zitra dám vědět,berem jen Ty dobré zprávičky 😀 😀

bublenudle
24. led 2012

@aidule Díky zlati....já byla nervozní dnes jak blázen v RF...a Marcel mi v klidu hlásí,,No proč jste nervozní?? vždyt už to přece znáte..hahaha..no klasik... 😎 cítím se nějak jinak,už od začatku...tak snad to i jinak dopadne...musíííííí 😉 😉

mihule111
24. led 2012

@bublenudle Bodejť by ses necítila jinak 🙂 🙂 Protože teď už to musííííí vyjít 🙂
Tak všichni se těšíme na dobré zprávičky 🙂

bublenudle
24. led 2012

@mihule111 Jste zlatíčka.....ja už se zase nemužu dočkat,at už je zitra a já volám,kolik miláčku máme.... 🙂 🙂 🙂

lenka27
24. led 2012

@meggar ta je nádherná, kolik vážila a měřila? je to taky takový drobek, tak přeji Ať Vám vše vynahradí a dělá Vám jen samou radost

lenka27
24. led 2012

@bublenudle tak to je dobré znamení, já se taky cítila jinak než pi prvním a vyšlo to 😉

meggar
24. led 2012

@lenka27
@olousek35 Vážila 2240gr a měřila 45cm. V porodnici těch 200gr zhubla, ale domů už jsme odcházeli s porodní váhou, a teď po týdnu doma už má 2400gr. Budí se po zhruba po 3hod. na jídlo a jen to vyzunkne, tak už je zas v limbu. Je to zlato.

olousek35
24. led 2012

@meggar 😉 tak to je super. Pohlaď ji za mě, jo? Jinak nevím, jestli jsem to tu psala, ale jdem na svět 2.2.

safarikovap
25. led 2012

@cilkaa Já jsem měla při minimálce Clostil 1-1-1- (3-7DC), první UTZ 8DC. A protože folíky nic moc, připíchla jsem 2x Merional. Ano - po Clostilu jsem automaticky nasadila Estrofem - a brala jsem ho až do ET, tuším. Určitě samo o sobě pomohlo, že se vysadil Clostil a sliznice narostla, stejně tak nasazení Estrofemu, ale díky návštěvám u gyndařky (před léčbou v RF) vím, že jak vínko, tak kontryhel mně na sliznici zabírá, protože k ní jsem chodila na UTZ pravidelě.
@mihule Jseš borec, že to tak zvládáš 😉
@meggar Malá je fakt nádherná 😵 😵 😵
@mihule111 Ahoj Míšo 🙂

lenka27
25. led 2012

@meggar jé tak to byla prcek, malý měřil jen o cm víc, ale vážil o 700gr víc 🙂 no jinak jsem to měla stejně jenom jedl a spinkal, ale samozřejmě to bylo jen nějakou dobu, tak si užívej dokud to je a nabírej síly 😀 pak si to většinou natáhnou v noci na delší interval než tři hodiny a přes den trochu uberou, ale mě to nevadilo, byl moc hodňoučkej tak jsem aspoň měla prostor ho muckat 😀 tak si říkám jestli na tom Reprofitu něco nemíchaji, protože máme všechny tak hodný děti 😉

lenka27
25. led 2012

@olousek35 krásné datum, no tak to už je opravdu za pár 😉

lenka27
25. led 2012

Holky moje koníkové, no jinak Vám přidám úsměvný zážitek z dnešního rána, vzala jsem si bobiška ráno na dospání k sobě do postele když táta odešel do práce (většinou ho vzbudí budíkem) no a po hodině spánku slyším silné mlaskání, otevřu oči a Adámek s upřeným pohledem na můj dekolt neskutečně mlaská 😀 podívám se na něj a on mi v ruce podává dudlík jakoby říkal vyměním maminko 😀 no řehtala jsem se jak blázen. Už je s ním fakt sranda

11112
25. led 2012

Ahojte holky zdravím po delší době... 🙂 safarikovap...gratuluji k svatbě 🙂 a co jinak ještě máš nevolnosti nebo je to už lepší?Já se začínám cítit líp už se po ránu můžu najíst a neskončí to v míse 🙂 meggar malinká je krásná takovej malinkej drobeček moc gratuluji.Holky píšete tady,že nemáte razítka v průkazce od například od zubaře to vám ani gyn nic neřekl?Já myslela,že je to povinné,hlavně ten zubař i když si ted neumím představit,že půjdu na prohlídku,když mě dělá zle i kartáček u čištění ☹ ?

11112
25. led 2012

@carlik Ahojky tak vidím,že kila jdou pěkně dolů 🙂 Pít kojící čaje to ani nevím,že dnes existuje.Pořád si neumím představit,že mě budou řezat a já nebudu u toho spát...zvláštní pocit.Jaký to je?Kdy jsi pak začala ty dolní končetiny cítit?Jinak za mě pohlad tu tvoji princeznu...... 😉

olousek35
25. led 2012

@11112 nene, povinné to není. Máš na to jen nárok. Můžeš bez následků odmítnout jakékoliv vyšetření. Tak mi to na gyndě řekli a já ji m věřím. 😀 No a asi budu mít razítka všechny. Zubaře mám, protože mě bolel zub, obvodačku a internu jdu v úterý na předoperační vyš. Takže bojkot nebude. A já tak ráda vše sabotuju a dělám vše přesně naopak než druzí 😀 Jinak už mám domluvenou i tu dětskou mudru. Prý: jééé, konečně někdo došel ještě před porodem. Ale vypadá moc fajně a sestřička taky. 😉
@safarikovap Samozřejmě ti taky přeji super svatbu a gratuluju.
@lenka27 já chci taky hodné dítě, ale bojím se, že budeme ta vyjímka potvrzujcí pravidlo 😀 😀 😀
Zdravím i ostatní.

carlik
25. led 2012

@11112 proto já šla k zubařce později, až myslím v 5.měsíci a tu další v prosinci jsem musela zrušit pro angínu. Ale doufám, že mi za půl roku nic nenajde...
@safarikovap tak svatba bude a pak přiletí čáp princezno jo? Budeš to mít aspoň dřív jak moje kolegyně, ta se brala myslím 14 dní před porodem 😀
@meggar malá je miminečko malinký, ale nádherná. Jako asi ta moje, ale my jsme o kilo větší 🙂
Včera nás doktorka pochválila jak jsme šikovný a vážíme 3550 g s bavlněnou plenkou, takže jsme přibraly asi půl kila, což teda při tom její cumlání mých prsou jsem nevěřila 😉 Takže za 14 dní další KO.

carlik
25. led 2012

@11112 no jo, dneska je tolik vymožeností pro maminy i mimina, né jak před 30 rokama 😀 A z té spinální narkózy nemusíš mít fakt strach.Nic necítíš, jenom takový tlaky v břiše. A ty nohy s břichem mě začaly po pár hodinách oživovat, ale dávali mi něco od bolesti, takže žádná hrůza se nekonala. Nekoukáš na Sama doma na ČT 1 ve 12.30 h.? Je tam tento týden o porodech, miminkách atd. Dneska myslím bude řeč o monitorech dechu.

11112
25. led 2012

@carlik Koukám co jiného zatím doma na výbavičku se ještě nechystám mám strach tak chci ještě aspon měsíc počkat 😉

11112
25. led 2012

@olousek35 A co injekce na umrtvení u zubaře myslíte,že ji můžete dostat?