Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

katem
3. únor 2012

@meggar diky moc... no mame tak priblizne stejnou vzdalenost do toho Brna... no jsem rada, ze jsi byla spokojena.
Je to dobra pripominka, aby tam byla detska JIp atd.. no proberu to uz trosku s tim Dr. toho 14/2.. co si mysli atd.
Jsem rada, ze s Vami je vse v poradku a ze se mate tak krasne!! Uzivejte si jedna druhe 😵

katem
3. únor 2012

@katapola po transferu vino muzes, me rekl Dr., at si klidne jednu sklednicku denne dam.. at se neomezuji 😉

carlik
3. únor 2012

@katem no jsem ráda, že jste v pohodě. To u nás jsme začaly trochu zlobinkat, už malá nespinká od kojení ke kojení. Ale zrovna teš jimám na stole v náruči a né a né zabrat natrvrdo 😒 V noci to je to samé,zase pláče, že má hlad, a přitom jsem ji hodinu kojila, tak nevím, jestli jí to mlíčko tačí nebo to na mě zkouší, ať ji pochovám a pak zůstane u mě v posteli.

lenka27
3. únor 2012

@carlik no jak jsem ti říkala, je to spurt ve 3 týdnech, musí se to vydržet a pak bude zase dobře, to nespaní je s tím spojené, ale s tím spaním jsme to měli stejně prve pořád spinkal po každém kojení a potom to spaní trochu řídlo, někdy mě přišlo, že by nemusel spát vůbec, ale i to se spravilo

katem
3. únor 2012

@carlik no tak to je hezoucke 😉
No myslim si, ze to mozna zkousi... ale tezko rici... mazel vzdy rika, bud je pocurany, nebo vetry, nebo ma hlad... no a kdyz to je ok, tak potom to zkousi 😉.. v nejhorsim pripade je nemocny, ale to rikal, ze to je ojedinele.. jeho maminka totiz hlidala miminka.. takze jich tam bylo u nich doma vic 😉
Tak se hezky raduj z malinke.. ona si zvykne na nejaky rezim a bude fajn!

safarikovap
3. únor 2012

@carlik Tak ženo, tu poslední větu, co Ti teď napsala @katem si někam schov a pisni jí ji za nějakých 21tt až jí budou mimoušci vřískat v pokojíčku 😀 😀 😀
@katem Ten 20tt Ti Katy závidím - už bych to taky brala 🙂

veera2
3. únor 2012

@safarikovap Taky ti to letí a neboj, testy dopadnou určitě dobře🙂

carlik
4. únor 2012

Děkuju holky,mám teď chvilku než začneme zase kojit. Přes den je hodná, ale co vyváděla včera od 18 hodin 😒 Bylo mi toho drobečka tak líto, že jsem brečela s ní... No snad to vydržíme obě...
Tak si užívejte těch svých pupíků dokud můžete,páč až porodíte, už si neodpočinete 😀

saminka
4. únor 2012

ahojky holky,prisla jsem vas zase pozdravit, vitam vsechny nove snazilky Reprofitacky a preji vam at jsou z vas brzy tehulky!!!

@carlik mala ma asi prdiky co? my meli ten prvni mesic taky perny, hlavne vecer ji to chytlo a plakala a plakala, myslim si ze to je hlavne kvuli tomu ze si spatne odrihava, nestaci jen jednou, nekdy si riha i hodku po jidle, nekdy si ublinkne a to ji pak nedela dobre, ty prvni tri mesice se jim porad dovyviji strivka a cele zazivani tak i kdyz si myslis ze si pekne riha a prdi tak i presto muze plakat,my nekdy pouzivali i infacol nebo dentinox a to ji ulevilo. Ted je neklidna jen obcas. taky muze zalezet co zrovna ten den jis, to se muze taky dostat do mlicka a pak ji boli brisko vic, cerstve pecivo nam nedela dobre ☹ ale neboj, urco se i vam to bude lepsit, jinak koupani a cviceni nam super pomaha na uklidneni a usinani, nekdy jsem koupala i denne kdyz byla neklidna a ubrecena!!!!
@safarikovap moc gratuluji ke svatbe, budete mit urco moc krasny den 😉

@katem teda tobe to ale utika,uz jses v pulce 😉 moc doufam ze bude u vas porad vse v poradku a budete si to jen uzivat 🙂

zdravim tehulky , maminky i snazilky!!!

olousek35
4. únor 2012

tak zkusim pridat dnesni fotku

agnes88
4. únor 2012

@olousek35 kuk na krásnýho chlapa. Moc blahopřeji!!!

lenka27
5. únor 2012

@olousek35 gratuluji ke krásnému synáčkovi🙂

saminka
5. únor 2012

@olousek35
je moc hezoucky Oli pekne si to uzivejte 🙂

perrolina
5. únor 2012

@olousek35 gratuluji krásné miminko a přeji hodně zdráví ať Vám dělá jen radost..

mihule111
5. únor 2012

@olousek35 Oli, taky moc a moc gratuluji ... 🙂 Přeji hodně zdraví a radosti ..... 🙂

cilkaa
5. únor 2012

@olousek35 Olí, přeji moc zdravíčka. Krásnej klučina 🙂

carlik
5. únor 2012

@olousek35 no to je chlapisko a v jaké pěkné zavinovačce 😉
@saminka no budeme muset zkoušet všechno, ale dneska byla hodná, teď spinká a co 3 hodiny ji kojím. Včera před kupáním mě i "ohodila" prdíkem, takže ty nám fungují dobře 😀 S tím odříhnutím to je fakt někdy na půl hodiny, pak ji položím a dostane škytavku na 15 minut.
No nic, jdupověsit prádlo a dát si meltu s kokinem, ať mám výživný mlíčko 😉

11112
5. únor 2012

@olousek35 Ahojte holky tobě gratuluji moc k Tomáškovi je to krásnej chlapeček!

safarikovap
6. únor 2012

Ahoj holky. Zítra jdu na screening v 1. trimestru - vadí, že jsem nachlazená (jdu jak na UTZ, tak krev)? Nebo nachlazení zkresluje hodnoty jen při tripplech? Díkec 😉

bambulajda
6. únor 2012

@olousek35 ...tak ještě jednou gratuluju - je nádhernej 😀
@safarikovap ...na zítřek držím palečky 😉

lenka27
6. únor 2012

@safarikovap no někdy to může zkreslit výsledky, ale poraď se s lékařem a uvidíš

safarikovap
6. únor 2012

@bambulajda Nápodobně brouku - čtvrtek se blíží 😉
@lenka27 Do kelu 😠 Díkec, Leni 😉

mourinka29
6. únor 2012

@olousek35 ahojte holkyy,přišla jsme se podívat na miminkoo 😵 😵 😵 😵 ,krásný chlapeček 😵 ,závidííííím 😵 ,já se budu modlit,abych vdržela co nejdele,do 41 to asi nebude 😀 😀 😀 😀 😀

ted mám trošku nervíky 🙄 🙄 🙄 🙄 ,začala jsem krapet špinit a trošičku i do ružova,večer jdu na gyn,tak jsem zvědaváá 🙄 ,snad se náš maličký nedere na svět 🙄

jinak kpoukám,že tu je ted hoodně těhulek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

safarikovap
6. únor 2012

@mourinka29 34tt??? 😕 😕 😕 "Nedávno" si psala, kolik máš mega vajíček po minimálce...nějak to letí 😀 😀 😀 Držím večer palce - určitě to bude dobrý 😨 😉

mourinka29
6. únor 2012

@safarikovap 😀 😀 😀 😀 😀 😀 noo ani nemluv,uteklo to strašně 😵 😵 😵 😵 ,však počkej,nejvíc se to táhne tak do toho 12 týdne,screeningu a pak to frčííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀

cilkaa
6. únor 2012

Ahoj holky, zdravím všechny 🙂
@safarikovap zítra budu držet, určitě to bude dobré 😉 To, že jsi nachlazená jim řekneš a oni k tomu kdyžtak přihlédnou si myslím. Pokud se jim to nebude zdát, tak tě pošlou domů, nic horšího se stát nemůže.
@agness88 - no a ty jde kdy na testíky? A kdy bude fotka dvojek?
Valím na minimálku, tak snad Vás budu následovat 🙂

@bambulajda jupík, tak tentokrát už půjdou vajíčka k Tobě, budu držet

@bublenudle Tak jak se máš holka? Myslím na tebe, už jsi 7 dní po ET, tak tfuj tfuj na testíka 😉

@mihule111 a @1miska co vy holky, jak válčíte, co nového?

Holky, tak dnes jsem začala krvácet... takže od zítra Clostil 2-0-2. Marcel říkal, že mi může být zle, motání hlavy atd. Jak jste se prosím cítily, co jste měly tyhle dávky?????
Pak jsem Vás chtěla poprosit- rozhodla jsem se vrhnut na babské rady- tedy kontryhel, červený vínko atd. Chci pro to udělat tenhle cyklus maximum- tak prosím pište osvědčené rady.
Děkují všem 🙂

agnes88
6. únor 2012

@cilkaa ahoj, já jdu na NT příští pondělí. Fotku přidám pak, snad mi nějakou dají. Jinak mám jednu od gyndařky a oba mimískové měli minulý pondělí 3 cm 🙂
A takový dávky clostilu sem tak měla, žádný motáky ani nic takový sem nepociťovala. Jen sem měla nafouklý pupík, že sem málem nedopla gatě 🙂 A kontryhelem a červeným vínkem nic nepokazíš. Já teda to víno nepodcenila, každý večer dvě deci, i více 🙂 Hlavně pohoda, žádný stres, pozorování se a takový věci.

veromira
6. únor 2012

Ahoj,chtěla jsem se vás všech zeptat jestli ty dětičky co čekáte nebo už máte tak jestli jsou z IVF a z reprofitu?

mourinka29
6. únor 2012

@veromira anoo já ano,nikde jinde se nedařilo a tm to byl holý zázrak 😀 😀 😀 😀 😀 ,už co se počtu vajíček týče 😲

veromira
6. únor 2012

@mourinka29 a byla jsi i na obilnáku,nebo v unice?