Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

veveram
7. zář 2010

@olousek35 :zítra to z tebe všechno spadne,řeknou ti co a jak a pak už to bude pohodička.Ale je to naprosto normální,kdopak by se nebál. 😉 Hlavně je tady super si o tom popovídat,protože každý má nějakou zkušenost a ví o čem mluví,než aby jsi to rozebírala s někým,kdo o tom nemá ani páru.Takže se klidně na vše ptej.

olousek35
7. zář 2010

@veveram to je pravda a ráda tady tu diskuzi pročítám. Není to pak tak neznámé. Vzájemně se držíte a je to moc fajn.

luckap123
7. zář 2010

@olousek35 Tak já třeba ani se Štelclem horm.profil nekonzulotovala..byla jsem tam minulý týden,ale jelikož dneska před IUI nic neříkal,tak soudím,že to bylo o.k. ..tak držím palušky 😉
Tak jsem tatkovi nakonec objednala PROfertil tak uvidíme,jeslti se ty mrchy vzpamatujou 😀 ale děsně se mu líbila odběrová místnost,tu by prej chtěl mít doma..takže klidně tam příště půjde zase....no je toto normální 😀 😝

okcelok
7. zář 2010

@luckap123 Hele,můj manžel byl taky z té inkriminované místnosti úplně hotovej,prej,jestli může chodit každý měsíc!!!!! 😀 😀 😀 😝
Známej si taky musel vylepšit spermoušky,tak mám mu zítra zavolat a zeptat se ho,jak to dokázal?!

okcelok
7. zář 2010

@veveram a jak se cítíš ty naše těhulko?! 😉 😉 Ranní nevolnosti a nálady jsou? 😉 😝

luckap123
8. zář 2010

@okcelok jasně kočko zeptej se..díky 😎
no mužskej to říkal i Štelclovi,prej ty jo máte tady fakt super místnost,si takovou asi pořídím...no a doktůrek se jen tlemil 😀

veveram
8. zář 2010

@okcelok :děkuji za optání,zatím žádné příznaky,bolesti břicha občas,teď už ale moc né,nevolnosti žádné,vůbec si nepřipadám těhotná,kromě těch pár kileček navíc.No a ospalá jsem.A dneska v noci se mi někdo mstil,nemohla jsem usnout asi tak do dvou hodin.
Jinak všem přeji krásný den,u nás v Ostravě svítí sluníčko,tak snad to vydrží když mělo pršet. 🙂

gabikri
8. zář 2010

Ahojky, v krátkosti vás zdravím, letím do práce 😉

@luckap123 : to jsi mě potěšila s tou místností, mm má z odběru vždycky stres, v minulém caru jsme vozili materiál z domova, protože ta místnost tam...no děs! 😝 1 m x 1 m............. vedro asi 40 stupňů, lítaly tam dvě mouchy a na videu Josefina Mutzenbacher z roku 1980 😀 😀 😀 Tak snad to v RF bude lepší 😀

Holky nějak nestíhám číst, ale jak jste tady psaly o lepidlu na embrya, to fakt jako něco takového existuje? 😕

luckap123
8. zář 2010

@gabikri No tatka mi toho moc neřekl,ale tvářil se mooooc spokojeně 😀 právě,že jednou byl taky na odběru a tam byl jen hajzlík a umyvadlo a hned za zády recepce 😀
tady je prej kožená sedačka,dvd,časopisy,odhlučený dveře...a když je hotovo,strčí se zkumavka za okýnko,zazvoní se a odejde,takže ani žádný předávání setřičce ....stejně ty chlapi jsou na tom ve finále dobře narozdíl od nás 😝

okcelok
8. zář 2010

@veveram tak to je na tebe mimísek hodnej,že takhle moc nezlobí !!!! 😉
Tady v Brně je zataženo a zima!! 😠

okcelok
8. zář 2010

@luckap123 ahojky,tak tady je pár rad pro dobrý spermie : přestal kouřit,pít alkohol a kávu,začal zdravě jíst,cvičil(ne vyloženě v posilce,ale doma) a celkem brzy se dostavil výsledek.Samozřejmě pozitivní. Nejedl smažený věci a začal víc ovoce a zelenina.

okcelok
8. zář 2010

@veveram a chodíš do práce nebo jsi doma?

luckap123
8. zář 2010

@okcelok děkuju moc 😉 to je právě ono..tatka kouří,pije pivo,má sedavý zaměstnání,nervy,stres,řídí velkou firmu,jezdí motokros,a ovoci a zelenině moc nedá...ach jo..jenže to už ho moc nepředělám...ale je´mu se ten spermio asi takhle zhoršil za posledního půl roku..v březnu ho měl ještě tak nějak o.k. a vlastně máme i Natálku,ikdyž ta nám taky trvala..ale povedla se přirozeně...ono to nějak půjde..nám všem 😉

okcelok
8. zář 2010

@luckap123 jo tak ten stres tomu moc nepomáhá,to je pravda!!! 😒 Pokud ale nechce něco změnit ten chlap osobně,tak ty ho asi nedokopeš!!! Ale to víš,že nám to taky vyjde,jen musíme zdolat nějaké větší překážky!!! 😉

olousek35
8. zář 2010

Ahoj holky, tak já dnes konzultaci zvládla a začátkem října jdeme na to. Léky jsem zkusila bez doplatku, kdyžtak v dalším pokusu dám lepší. Tak šup šup s těhu vlnou i k nám.

okcelok
8. zář 2010

@olousek35 tfuj,tfuj,tfuj,tak hodně štěstí a vlnu pošleme hned,jak se zadaří!!!!!!!!!! 🙂

veveram
9. zář 2010

@78marcela :držíme všechny pěsti,určitě se to podaří!!!!!!

veveram
9. zář 2010

@okcelok :ahoj,do práce nechodím,mám PN,dělám na operačním sále,nechci riskovat.Uvidím co mi řekne Dr.,možná bych po těch prvních třech měsících i šla,ale už se mnou nepočítají,musí za mě někoho vzít a stejně bych pak zase šla na mateřskou.Jak to máš v plánu ty?

veveram
9. zář 2010

@okcelok :promiň na tebe jsem zapoměla,taky držím palečky,teď jak jsem doma,tak nevím pořádně jaký je datum a plete se mi to. 🙂

dorra
9. zář 2010

@gabikri lepidlo na embrya se tu v nějaké diskusi probíralo, můžeš to zkusit vyhledat. Podle mě je to ptákovina. Embryo se přilepí, ale co Ti zaručí, že se bude dál vyvíjet? Lepší je decentně prokrvit sliznici červeným vínkem.

dorra
9. zář 2010

@gabikri Na odběr můžeš jít klidně s ním. Vůbec se to tam nijak neřeší. A můžete tam být jak dlouho chcete. Je to pro chlapa možná příjemnější, než když se tam zavře a snaží se (nevím proč!, ale chlapi takoví prostě jsou), aby zazvonil co nejdřív.

luckap123
9. zář 2010

@dorra tak mě se teda nezeptali,jestli chci jít s manžou..sestra pro něj přišla a jen řekla tak pojdte pane P. ..no my počítali s tím,že tam půjdu taky...no ale nakonec byl tatka rád,že tam byl sám a prej se mu odtamtud nechtělo..takže nebyl z těch co chtějí zvonit co nejdřív 😀 😀 😀

78marcela
9. zář 2010

@luckap123 Nás se ptali, jestli chci jít s ním na odběr, přítel mě tam chtěl, tak jsem šla, ale pro mě to byl takovej horor, myslím i pro něj, že podruhé jsem si postavila hlavu a nikam jsem nešla., Šel sám...

78marcela
9. zář 2010

@okcelok Asi si někde hýčkáš to svoje miminko, viď. Tak jak budeš mít chvilku, dej vědět, kdo ti to dělal a zda jsi v poho. Myslím na tebe celej den.

maja3.s
9. zář 2010

Ahoj holky...tak vás po delší době všechny moc zdravím...tééééda, to snad ani nikdy nedočtu 😉 Nějak nestíhám, jsem pořád v práci nebo mám nějaké aktivity....Jinak teď stimuluju na další minimálku...v neděli jedu na kontrolní UZ, tak jsem zvědavá, jestli nějaké folíky rostou. Až budu mít chvilku, písnu víc a snad vás dočtu.
Všem přeju hodně štěstí...a držím palečky 😉

mammut
9. zář 2010

Ahoj holky, jsem v Reprofitu nová a stimuluju na minimálku. Už jsem prošla třema IVF na Obilňáku, takže se v problematice docela orientuju. Teď mě jen zarazilo, že mi v Reprofitu nedělali žádné předoperační vyšetření před OPU. Je to běžné nebo jen zapomněli?

veveram
9. zář 2010

@mammut :ahoj,nemusíš mít obavy,nezapoměli,takhle to funguje,jelikož ví,že už jsi to absolvovala,před OPU vypíšeš jen dotazník.

kachen
9. zář 2010

Cau devcata, jsem tu taky nova. Dneska jsem nafasovala v Reprofitu krabice Puregonu a az to prijde, zacinam pichat. Tak bych se k vam rada pridala. Pa

olousek35
9. zář 2010

Vítej mezi námi. Holky tu jsou moc fajn, určitě se ti tu bude líbit.

saminka
9. zář 2010

ahojky holky tak zdravim vsechny uz opet z Irska, vcera jsme se vratili snad i s mimiskem v brisku,cesta nebyla prilis dlouha 😉 jinak od pristiho tydne zacinam skolu,kurz na pc a podnikani a je to kazdy den tak me rejdeni a brouzdani po netu konci timto tydnem, no zmena uz byla treba, ten cely rocek jsem si s miuskou krasne uzila a ted bude hlidat tatinek a taky do jestlicek pujde na par dnu, to ji jen prospeje si myslim,ma deticky totiz hrozne rada 🙂 take tady neni zadna rodicovska dovolena tak ani na vyber moc nemam, budu se vzdelavat a jeste dostanu podporu 😵

zkravim okceloka,jak dopadl Ketik??? kdo ti ho delal a jak to dopadlo???
drzim palce 78 Marcele na zitrejsi ketik......