Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

saminka
22. říj 2010

AHOJTE HOLKY,
dlouho jsem se tu neukazala....moc gratuluji k uspesnym kontrolam a ultrazvukum a drzim palecky at je vse v poradku.
u me se to nejak komplikuje,myslela jsem ze je v poradku mit ket osmnacty den ale dr mi odepsal ze je lepsi devatenacty, jen ja ten patek uz odlitam zpatky, ach jo,spatne jsem si to spocitala 🙄 🙄 no zitra jdu na ultrazvuk na sliznici a pak jim zase napisu a uvidim,jak to to dopadne,uz ted mam stres z cesty,nejsem uz zvykla tak cestovat sama 😖 😖 no ale zvladnout to musim,jen se modlim aby se tentokrat embryjka lip rozmrazila a teda aby to slo i v ten ctvrtek 😔 no ale jestli bych mela vyssi sanci o den pozdeji tak teda radeji pockam....tak to je vsechno asi.....

@gabikri tobe se to uz taky pekne blizi ze? darkyne ma opu v pondeli? a i ja se citim ted hrozne nafoukla,asi to fakt ma na starosti ten estrimax,jen driv jsem na sobe nic nepozorovala,ale ted se ani neprejidam nic a bricho jak v sestem mesici 😕

@veveram super ze mas prvni screening za sebou,urcite se ti moc ulevilo a ted si muzes tehotenstvi konecne uzivat, a zacit se divat po vybavicce 🙂

@rebeca_1 jak se mame kocicko? tobe to uz taky pekne utika co? ve kterem tydnu uz jsi? a budes cele tehu v Reprofitu teda?
@okcelok taky gratulka k uspesne kontrole,supr!!!! jsem se zasmala nad tim naznakem koncetin 😀 😀
moc zdravim vsechny ostatni, drzim palecky hanulinecce,na nedeli tfuj tfuj tfuj!!!!!!!!!!!!!!11

olousek35
23. říj 2010

Ahoj Saminko, to je fajn, že si se tady zase ukázala. Určo to s mudrama domluvíte dobře a vše vyjde.

Jinak já tam právě volala a máme opolodněné 4 vajucha, takže volat zase zítra. To je zatím super. Ufff

saminka
23. říj 2010

@olousek35 jee olousku na tebe jsem zapomnela 😅 tak super zpravicka, ze mas 4 bojovnicky,urco ti uz vydrzi 😵 😵

rebeca_1
23. říj 2010

@olousek35 pekne pokracujete, thuj-thuj-thuj )))

@saminka ano, zostavam u Vitulky. Dlhsie som teraz nebola na kontrole, cakam na termin a pojdeme si dat skontrolovat kvalitku...

rebeca_1
23. říj 2010

@gabikri stiskam palce na pondelok!!!! Thuj-thuj-thuj!!!!!
@hanulinecka ako dopadol testik? Nemala si dnes testovat?

hanulinecka
23. říj 2010

@rebeca_1 no chtěla jsme ,ale jsem srab tak to fakt nechám prostě na to oficiální pondělí 😝

mammut
23. říj 2010

Ahoj holky, chvíli jsem tu nebyla, ale už se zase vracím mezi vás a zahajuji další kolo oplodňování 🙂 MS přišla nečekaně o týden dřív než měla. Na jednu stranu je to dobře, nemusím tak dlouho čekat, ale na druhou 22 denní cyklus jsem nikdy neměla, tělo mi asi naznačuje, že bude chtít delší pauzu na odpočinek. Zítra tedy začínám s clostilem. Měla bych mít kontrolu 7.-8.DC, což jsem ale mimo Brno. Myslíte, že mi dají Bravelle dopředu a kontrola bude stačit až 9.DC?
Jinak gratuluji všem těhulkám, že vše klape tak, jak má a všem čekatelkám držím pěstičky, ať je jejich čekání úspěšné🙂

gabikri
23. říj 2010

@rebeca_1 : ahojík, no v pondělí spíš musím držet palečky dárkyni a manželovi, já budu doma 😝

@olousek35 : čtyři jsou super, to se může volat do laboratoře i v neděli? Držím palečky 😵 😵

@hanulinecka : ať to v pondělí vyjde, to jdeš na krev a nebo máš oficiálně testovat? 😉

@saminka : ty to taky nemáš jednoduché z takové dálky, co? 😉 Zrovna dneska jsem si říkala, že je to fakt daleko pro nás ( 200km tam a 200 zpátky) ale koukám, že to máme oproti Tobě za rohem 😀 Tak ať to vyjde! 😉

Koukala jsem teď na toho Koudelku v Sama doma, pěkně tam mluvil 😵 To jsem ani nevěděla, že zamrazování vajíček se dělá teprve dva roky, to máme štěstí, co 😉

Jo a taky jsem psala Štelclovi, co si myslí o tom lepidlu na embrya a napsal mi toto : "Lepidlo" na embrya bohužel zatím není k dispozici :o(. Zato červené víno
pomůže kdykoliv, nejen před transferem :o)).

Takže to si mám dát sklenku, než pojedu na ET? Co když to ze mě bude táhnout, co si pomyslí? 😀

olousek35
24. říj 2010

@gabikri hahaha, tak to mě teda pobavilo. Už kupuju vínko a bude ze mě alkoholik. No a k té laboratoři. Mám volat prý i v něděli, tak jsem zvědavá, co mi poví. Momentálně dnes lítám se psem na zkouškách po lese, takže myšlenky jsou trošku jinde, a to je nejspíš moc dobře.

okcelok
24. říj 2010

@veveram jéé,tak to je vynikající zpráva a můžu se zeptat,jak to probíhá???

okcelok
24. říj 2010

@hanulinecka no tak to už se zítřku nemůžu dočkat,až uvidíme ty dálnice,moc držím palečky! 🙂

okcelok
24. říj 2010

@saminka tak snad se s doktorem nějak domluvíte,ať to vyjde pro tebe co nejlíp

okcelok
24. říj 2010

@olousek35 a zítra by jsi už šla na transfér?

veveram
24. říj 2010

@okcelok :jen mi dělal UZ 4D,pak to hodil do počítače s výsledkama krve a bylo to.Taky už nejsem nejmladší a s mou diagnozou měl strach že zas něco nebude v pořádku.Ale je to prý v pořádku a nemusím na plodovku.

@hanulinecka :ty nás teda napínáš 🙂 držím palce
.....a kde se nám vytratila marcelka?

olousek35
24. říj 2010

@okcelok tak se drzi vsechny ctyri. Transfer bude ve stredu.

gabikri
24. říj 2010

@olousek35 : jůůů...............super.........zbude i na mrazáčky 😵 😵 😵

okcelok
24. říj 2010

@olousek35 teda,vy máte ale silné dětičky,úžasný!!!! 🙂

okcelok
24. říj 2010

@veveram to je dobře,jsi šikula! 😉

okcelok
24. říj 2010

@veveram hele a už máš těhu průkazku?? 😕 😅

hanulinecka
24. říj 2010

Ahojte nechci vás napínat dneska jsme to zkusila a nic 😔 i když jsme to zkusila i 12 den po et a čárka tam byla sice slabá,ale viditelná dneska nic zítra jdu na krev tak vám pak napíšu co a jak,ale tak nějak sjme se stím vnitřně smířila 😔

monulkab
24. říj 2010

gabikri to s tím červeným vínem jsem taky slyšela, od Koudyho, mluvil ale jen o 2deckách. Dneska jsem byla na transferu, byla tam nějaká Dr. pPospíšilová, asi je tam nová, byla celkem fajn, ale trochu nervozní mi připadla, což mi samozřejmě na víře nepřidá....

gabikri
24. říj 2010

@hanulinecka : ach jo, tak třeba se stane zázrak a zítra krev bude pozitivní...............držím pěsti 😉

@monulkab : a dvě decky před transferem, nebo po? Jinak přeju ať za 14 dní najdeš // 😉 Kolik sis jich dala zavést ? 😉

hanulinecka
24. říj 2010

@gabikri ano ano zázraky se dějí,ale tak nějak mimo mě 😀 😀 takže já nejsem ta vyvolená 😵

okcelok
24. říj 2010

@hanulinecka třeba to dopadne ještě dobře,už několikrát jsem tady psala,že kamoška měla TT negativníé,ale těhotná byla,ukázala jí to krev,tak zkus ještě věřit,držím palce!

okcelok
24. říj 2010

@monulkab jednou jsem u ní taky byla a neboj se,je šikovná!!

olousek35
24. říj 2010

@monulkab jj, Pospíšilová tam byla celej víkend. Ona je hodně příjemná, tak jako všichni tam, ale mně osobně na ní vadí to, že se lidem nepodívá do očí. Měla jsem takového partnera kdysi a tak možná proto. Já raději vše na rovinu a úpřímně.

olousek35
24. říj 2010

@hanulinecka vyčkej na tu krev. Dopadne to určitě dobře. Duch tam už byl, tak se tam zjeví třeba znovu. 😉

gerdusha
25. říj 2010

ahojte baby,
chcem sa spytat, co je dobre zobrat si na ET. Dlhe tricko alebo staci sukna?

olousek35
25. říj 2010

holky, prosím o radu. Když chci z reprofitu neschopenku, mám si skočit na recepci, jak chodíme vždy? Myslíte, že mi ji napíšou? Díky za odpověď.

@gerdusha to zatím nevím, jdu asi až ve středu

gabikri
25. říj 2010

Ahojky berušky 😀 😀

Tak právě volal manžel, že opouští Brno a úkol splněn 😉 To byl teda fofr, ještě že jsem nejela s ním........nemám evidentně dobrý vliv na jeho psychiku 😀 Dostal recept na léky a odpolko si mám volat / mailovat, kolik bylo vajíček 😵
Jinak transfer budu mít v pátek. Dal mi na ucho Štelcla a ten mi dal vybrat, že čtvrtek a sobota tam on není, tak že jedině v pátek nebo v sobotu od někoho jiného. Vybrala jsem si ten pátek...............nerada si zvykám na nové tváře 😀
Jinak to je mi divné, dárkyně ještě neměla OPU............a oni už vědí, že se bude kultivace čtyři dny...............no asi vědí, co dělají 😉

@olousek35 : já si o neschopenku napsala Štelclovi po mailu, napsal že není problém, že mi ji vystaví ode dne transferu 😉