Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
15. lis 2010

@okcelok hahaha, docela bych si dala i blinkacích pár měsíců. Shodit nějakých 20 kg by mi rozhodně nazaškodilo, jelikž mi bříško přes ně rozhodně vidět nebude ani v devátým měsíci. Ale na druhou stranu šíleně nesnáším zvracení. To bych raději umřela, než zvracet. Tak co si vybrat. 😀
Tobě už to zvracení taky brzo přejde. Už si ve 2.trimestru, to se jen těhu užívá. 😉

gabikri
15. lis 2010
olousek35
15. lis 2010

@gabikri 😉

okcelok
15. lis 2010

@gabikri super 🙂

okcelok
15. lis 2010

@olousek35 to jsem zvědavá,jestli budeš stejně mluvit i za pár týdnů!!! 😀 😀
No zatím si ale neužívám! 😝

olousek35
15. lis 2010

@okcelok já se bojím, že pokud bude vše v pohodě, co se týče těhotenství, tak za pár týdnů skončím na udržovačkách v nemocnici a to mi vydrží až do císaře. Doktoři tottiž neví, co to se mnou udělá. Mám děložní stěnu samej myom, takže děloha může kdykoliv prasknout a já umřít. Hrozí mi těhu v nemocnici, což si nedokážu představit.

okcelok
15. lis 2010

@olousek35 ty jo,tak to teda přeji,ať máš to těhotenství co nejbezpečnější pro tebe i mimi!!!!To je teda síla,ani po tak komplikovaném otěhotnění není nic v klidu a jistotě.Moc držím palce.

olousek35
15. lis 2010

@okcelok dík. Beztak to bude tak jak má a já to určitě nijak neovlivním. Můžu být ráda, že jsem těhu a hned na poprvé. Za týden se ukáže, zda je vše v pořádku, nebo není. Ale i kdyby ne, tak jsem za tuto naději moc ráda.

@gabikri tak co krvička? Už se ti to blíží. Budeš tam ve tři volat sama? Moc ti fandím.

okcelok
15. lis 2010

@olousek35 vše dopadne dobře,musí!!! 🙂

maakovaa
15. lis 2010

@olousek35 Já se připojuji k přání Olouškovi, aby to všechno proběhlo dobře, tfuj tfuj tfuj. Sakra, občas si říkám, kde je spravedlnost, ale víte co, všechno se děje z nějakých důvodů a my si tímto procházíme, protože pak z nás budou ty nejlepší a hlavně nejvděčnější mámy 🙂 Oloušku, drž se!

olousek35
15. lis 2010

@maakovaa díky moc. Pokud už nebudu na mateřství moc stará a vyčerpaná. A hlavně moc starostlivá. Chudák prcek. ☹

@gabikri tak co? Hod sem obr číslo. 😉

gabikri
15. lis 2010

😵 😵 😵 😵 😵 261!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 Jsem z toho začla brečet!!!!!!!

olousek35
15. lis 2010

@gabikri tak to je super. Gratuluju. A tajně doufám, že mi to taky stoupá
Moc a moc si to zasloužíš a držím ti dál pěstičky mnohem víc než sobě.

ester32
15. lis 2010

@gabikri tak to je paráááááááááááááááááááááda mooooooooooooooooooc gratuluji a jen si maminko poplakej 😅

dorra
15. lis 2010

@gabikri super prima nálada, bude večírek! Drž plod, frajerko. Kdy jdeš na utz?

gabikri
15. lis 2010

Doktor mě pěkně mučí, prý mám jít ve čtvrtek na další krev, ale co 😝

olousek35
15. lis 2010

@gabikri rozjíždí se to nádherně. Fakt super. Hodíš mi sem tvůj ranní testík? Pro porovnání jaký máme, nebo nemáme rozdíl? Díky moc.

okcelok
15. lis 2010

@gabikri no to je krásné číslo,jen tak dál!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gabikri
15. lis 2010
olousek35
15. lis 2010

@gabikri to vypadá líp než u mě. Ale stejně budu doufat.

gabikri
15. lis 2010

@olousek35 : prosímtě ty máš dálnici jak D1, teď jsem na to koukala, máme to stejné, ne-li ty máš tlustší, ono záleží na světle a na foťáku 😉

saminka
15. lis 2010

@gabikri super zpravicka Gabi, snad to ted uz bude jen a jen lepsi 😉 ve ctvrtek jeste na posledni krev a pak uz ultrazvuk 😵
super, drzim palecky 😵

gabikri
15. lis 2010

@saminka : sami děkuju 😵 😵 😵

mourinka29
15. lis 2010

😵 @gabikri moc moc gratulujii ,holky moc vám fandím,prožívám stejné nervy jako vy ,jsem dneska 14 po ET tedtíky taky sílí,na krvi jsem ještě nebyla,to až v pátek,už ted mám lufta .a sem tam blbnu,kdy mě nic nebolí,tak jančím,že se dole nic neděje a když břicho zase cítím,jak popíchává a tahá a nevím jak to popsat,spíš jako by to byl močák,tak zase blbnu,že se něco děje,no cvok haus

gabikri
15. lis 2010

@mourinka29 : mourinko tak to je na dobré cestě, máš všechny předpoklady být těhule 😵 Držím palečky na krev 😉

olousek35
15. lis 2010

@mourinka29 tak to je super. Gratuluju. Pak nám sem hoď výsledek, ju?

mourinka29
15. lis 2010

holky děkují mysím,že to bude ok 😵 😵 😵 .testíky jsem měla pozitivní od 7 dne po ET bez PK,tak už snaaaaaad,mějte se hezky zatím,držím vše co mám

olousek35
15. lis 2010

Jinak od odpoledne zase špiním a bolí mě břicho. Tak jsem si změnila léčbu. Dám dnes 8 utroušů a začala jsem od teď polykat. Mám dojem, že mám výtok, takovej tvarohovej a do toho občas i hnědej. Tak to nebudu pokoušet a uvidíme ráno. Dokud nebude krev, tak do caru volat nebudu.

gabikri
15. lis 2010

@olousek35 : koukám, máme spotřebu utroušů jak sloni 😀 musím si sehnat další, pomalu mi dochází 😉 Ten tvarohový výtok máš z toho, že sis je zaváděla, ne? 😉 Já taky malinko špiním. Ale hlavní je, že HCG stouplo

rebecca_1
15. lis 2010

@gabikri parada, krasne ste sa za par dni posunuli.. Srdecne blahozelam tehulka nasa!!!!! )))))) Waw!!!!! Ale stale sa opatruj!!!!

@olousek35 hore nozky, vsetko bude urcite o.k.!!!!