Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

mandre
15. únor 2011

Ahoj holky, chystám se do Brna...jaké jsou zde čekací/objednací lhůty a pak doba čekání v čekárně? Je nával???...díky moc.

olousek35
15. únor 2011

@mandre objednaci podle toho, ke komu jdes. Kdyz si nevybiras tak par dni. Vsichni jsou vyborni. A v cekarne jdu vzdy na cas, nebo i driv.

mandre
16. únor 2011

@olousek35 děkuju moc, jedeme zítra poprvé k Dr. Machačovi, docela se bojim, co mi řekne, uff.

1miska
16. únor 2011

ahojte, tak pečlivě pročítám všechny vaše diskuze, protože se do Reprofitu taky pomaličku chystám... a trochu se toho bojím, asi jako všichni 🙂 Pracuji jako porodni asistentka a i u nas v nemocnici jsem dostala na Reprofit ty nejlepsi reference, že dělají opravdovou medicínu a nejedou jen podle šablony - někteří lékaři z Reprofitu u nás občas slouží, takže je znám i osobně a vím že jsou skvělí 🙂

lilisa
16. únor 2011

ahoj holky, je v Reprofitu i urologie nebo spolupracují s urologií? 😖

saminka
16. únor 2011

ahojte holcinky

tak zitra jdu na Opu tak mi drzte palecky at mam aspon par kvalitnich vajuch, dr Stelcl me ale trochu vystrasil bo mi nasel i maly myom, no nevim, nejak jsem se nestihla zeptat jestli to neco znamena, a moc to nechci prozkoumavat bo budu uplne vynervovana 😒 zatim to vypada na 3-4 vajicka tak snad to vyjde a pekne se i oplodni 😵 😵

@mandre a chystas se do brna nebo olomouce? vubec nemej strach, dr machac je fakt pohodar a uplne super 😵
@lilisa tak to netusim liliso 😕

kornelka11
16. únor 2011

@saminka drzim palce na zajtra 🙂 Urcite vsetko dobre dopadne. Dokedy zostavas, uz mas aj spiatocnu letenku?

@lilisa tak isto netusim.. Myslim, ze skor nie.

@1miska to je vyhoda, ze pracujes v tejto oblasti. A tiez Reprofit vrelo doporucujem 🙂 Nemusis sa Reprofitu bat
🙂

@mandre tak dobre zajtra vsetko prekonzultujte, urcite sa na niecom dohodnete!

A kde mame Gabikri?

mandre
16. únor 2011

@saminka Jedu do Brna, 300km 😕 ...mně vyndali malý myom na podzim při laparce, když neroste, tak se nic neděje, řeší se to až tak kolem 4cm v průměru, já měla 2cm. Ale Dr. mi říkal, že vyndat, že by třeba v těhu mohl růst, to by se pak těhotenství komplikovalo, že by třeba vadil miminku anebo taky ne. A pak mi řekl, že kvůli šití na děloze 3-4 měsíce netěhotnět, to už uplynulo, tak hledám, kdo mi pomůže 😨 ...

@kornelka11 no vezu mu tam všechny poslední vyšetření, co mám, ale stejně mám strach, hlavně ať pomůžou...

kornelka11
16. únor 2011

@mandre pomozu 🙂 Treba im len doverovat...

gabikri
16. únor 2011

Ahoj, já nakukuju, ale nemám co psát, stále čekám na menzes 😖

@saminka : na zítra hodně štěstí 😵 😵 😵

1miska
16. únor 2011

ahojky, no ani nevim jestli je vyhoda v tom pracovat - člověk do toho pak možná až moc vidí, prošla jsem jak prací v IVF, tak prací na oddělením rizikového těhotenství. A od začátku co jsme se rozhodli, že chceme miminko jsem to hrozně řešila - když člověk pracuje bud s těmi kterým mimčo nejde nebo s těmi které pak bojují o to, aby se udrželo, tak ho to asi ovlivní. Když to pak nešlo nám, tak jsme prošli laparoskopii, hysteroskopii, mockrát UZ, hormonální profil atd.... závěr já i manžel jsme úplně v pořádku a dignoza jednodušše rečeno: prý to mám přes hlavu 🙂 🙂

olousek35
17. únor 2011

@gabikri určo se brzo dočkáš. Já už ji mám. Další bude HP a další pak už IVF. Už se těším. To už doufám rychle uteče

gabikri
17. únor 2011

Ahoj berunky, tak konečně!!!!!!!!! Dnes jsem začala, jupí!!!!!!! Vklad vychází na 7-8. 3. Prý si mám vybrat. 😉

mandre
18. únor 2011

Ahojte, tak jsem po 1.konzultaci, v březnu začínáme minimálkou, Dr. mě bude testovat 😲 , jak budu reagovat. Že si myslí, že to půjde...(jsem tak trochu exot mimo šablonu, uff) 😒

saminka
18. únor 2011

ahojky holcinky

@gabikri tak super ze uz mrska dosla, 7. je stastne cislo 🙂

@mandre tak moc diky ohledne toho myomu,ptala jsem se doktora a pri opu nic na UZ nevidel ze by neco bylo v ceste. ale pri transferu jestli neco zustane tak se jeste na to mrkne...

no nakonec mame jen tri vajicka, po clostylbegytu jsem necekala zadne vetsi cislo ale teda doufam ze budou aspon kvalitni, to je pro me hlavni,jedno kvalitni embryjko na transfer 😉 budu si volat v 1 hodinu
moc zdravim

mandre
18. únor 2011

@saminka Jj, prosím tě, jak to řešíš ty s koordinací UZ, OPU, ET? Přiletíš do Brna na začátku cyklu, bydlíš tam a pak letíš po ET zase zpět? Nebo letíš až na OPU, a u Vás doma tě někdo kontroluje, co a jak, a dáváš info do RF. 😲 😲 a jsi v Brně přes OPU a ET...

gabikri
18. únor 2011

@saminka : držím palečky, aby byly aspoň dvě 😉

okcelok
18. únor 2011

@saminka moc držím palečky !!! 😉

saminka
18. únor 2011

@mandre ahojky, ja jsem priletela den pred kontrolou, u minimalky jim stacilo abych prisla ten desaty den na ultrazvuk, nektere holky to maji ale i driv,pak na opu a pak na transfer a zpet letime v utery, ultrazvuk si muzes klidne zaridit u sveho gynekologa a pak poslat maila doktorovi,tak to funguje i u nas.

@gabikri
@okcelok moc diky holky, uplne jsem zapomnela na ty nervy kdy mam volat jak se embryjka vyviji 😨 ale snad to bude dobre, tri vajicka byla zrala a pekne se oplodnila tak jeste zitra...u miusky jsme meli 5denni transfer ale verim kdyz je embryjko kvalitni ze i v brisku se mu bude libit uz o ty dva driv 😵

okcelok
18. únor 2011

@saminka to víš,že se vyvijí krásně a k radosti rodičů!! 🙂 To víš,že ano,kamarádka měla transfér po 3 dnecha ateď má dvojčátka!!!!!

mandre
18. únor 2011

@saminka díky, díky...ještě se chci zeptat, jestli OPU při minimálce je v narkóze a jestli když tak na to je potřeba předoperační vyšetření.
Ti tak závidím, že si jdeš pro mrňousky 😔 .

saminka
19. únor 2011

@okcelok no me bude uz stacit jen jeden mrnousek ale nechame si nejspis dve kdyz budou, s tim se musi pocitat 😀
@mandre i u trech vajicek jsem mela narkozu, je to ale fakt rychlovka, asi bych to pri vedomi nedala, i kdyz u trech vajicek to urco neni zadna hruza, a ani predoperacni jsem nepotrebovala

okcelok
19. únor 2011

@saminka přesně tak,taky bych si příště dala dvě,dát si jedno jsou podle mě vyhozené peníze!!!!Každopádně držím palečky na jakýkoliv počet!!!! 🙂 🙂

veveram
19. únor 2011

Ahojte holky,
tak nám to pěkně utíká,zase je o čem psát.Jo holky víte že tento rok je ROK MNOŽENÍ 🙂 🙂 🙂
@saminka :držím palečky na ET!!!Určitě si nech zavést dva.
My jsme se dali do malování,teda jěště že mám tak hodnou tchýní,která mi to všechno uklízí,já jenom maličkosti a služba v kuchyni 😀
Jinak jsem jak kulička,už se mi těžko hýbe a jěště 2 měsíce přede mnou 😀
Mějte se všechny pěkně,zdravíme i s prďolkou 😉

11112
19. únor 2011

ahoj holky potřebuji poradit,mám začít stimulaci a měla mě přijít do třech týdnu mrška,ale je to už 4 dny po a pořád nic.Injekce mě leží ve skříni a ted nevím jestli jet k Machačovi na vyvolání nebo stačí můj gynekolog a pak si začít pichat.Na druhou stranu pokud není spontální MS mám vůbec začít nebude vadit,že je MS vyvolané?Díky za radu už z toho blbnu. 😒

kvakuska
19. únor 2011

@11112 ahoj, tak napiš Machačovi email a zeptej se ho co máš dělat, určitě od něj budeš mít do zítřka odpověď 😉

11112
19. únor 2011

@kvakuska to jsem si říkala a pak mě napadlo,že třeba ani neodpoví tak já mu písnu. 😉

monulkab
19. únor 2011

Holky máte někdo email přímo na Mudr Vitouškovou???prosím pošlete mi ho do ip. nechci psát na ten obecný email RF.

kornelka11
20. únor 2011

@saminka thuj-thuj-thuj pre stastie 🙂

kornelka11
20. únor 2011

@11112 vyvolavacka nema ziaden vpliv na stimulaciu. A kludne bezkaj aj ku svojmu doktorovi.