Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

11112
12. kvě 2011

@saminka ahojky mám testovat,až zítra ale nevydržela jsem a testla už v pondělí 11den a nic tam nebylo zase jen jedna.Myslím,že už nemám naději že už by se čárečka ukázala.A co ty jak se cítíš? 🙂

petrita83
12. kvě 2011

@okcelok jen jí koukej ještě chvilku ponosit 😀 třeba tak do 26.05. 😀

okcelok
12. kvě 2011

@petrita83 no to si musíte domluvit spolu!!!! 🙂 Já jí to teda vyřídím,ale jelikož mám poslíčky každý den,tak nevím,nevím! 😝

petrita83
12. kvě 2011

@okcelok nekeee??? 🙂 to je supeeer!!!jen doufám, že jí nepopoháníš 🙂 no já se s ní domluvila už před 9měsíci..tak nevim 😅 je to už přeci jen nějáká doba..asi zapoměla 🙂 ale ty nezapoměň hlásit...tak teď jsem napnutá jak kšandy...

okcelok
12. kvě 2011

@petrita83 já bych asi ještě byla v klidu,páč poslíčci můžou být klidně i měsíc dopředu!! 😝 A možná to ani poslíčci nejsou,začnou mě chvíli bolet záda a podbřišek jako na menses a po pár vteřinách to přejde,tak se zítra zeptám doktora.

lenka_21
13. kvě 2011

Ahojte kocky, odbehla som sem zo slovenskeho fora a mam na Vas jednu otazocku 🙂 S manzelom sa chystame do Brna a koli mojim zdravotnym komplikaciam sme zvazovali vyskusat IVF Nativ. Je tu niektora z Vas ktora to skusila a vyslo Vam to??? Na Slovenskom fore nie je nikto ☹ Dakujeeem...

olousek35
13. kvě 2011

holky, tak hlásím, že mrcha přišla o pár dní dřív, ode dnes píchám puregon a doufám, že to vyjde a že bude vajuch jako much. Tak posílejte těhu bacily a myslete na mě. 😉

bobulinka74
13. kvě 2011

Ahoj holky, tady je to už tak rozjeté, každá ví, o čem mluví a já vám tady s ničím zatím neporadím 😕. Jsem ze všeho ještě vyplašená a trochu se bojím, ale když čtu, co tady máte vy za sebou, tak si říkám, že jsem hysterka. Zítra začínám stimulovat clostilbegytem, tak jsem trochu nervozní, jak budu reagovat..Ale konečně se to rozjíždí, jupííííííííííí!!! 🙂
@11112 jak jsi dopadla?

meggar
13. kvě 2011

@olousek35 Tak já zas hlásím, že jsem měla zpoždění a píchám až od neděle, takže budem bojovat spolu skoro na den.
Takže myslete i na mě a těhulky mě můžou taky poplivat🙂)

olousek35
13. kvě 2011

@bobulinka74 co tě čeká? Minimálka, nebo IUI? Neboj, vše neznámé člověka stresuje, to je normální reakce. Brzo se přidáš k těhulkám a bude ti hej. 😉
@meggar tak to je super. Já měla původně píchat až od pondělí. Jak to, že od neděle? Víš jistě, že to dostaneš zítra? Nebo nemáš krátký protokol? Moc otázek, ale já píchám od 2.dne cyklu, tak proto se ptám. ☹

saminka
13. kvě 2011

@olousek35
@meggar holky moc vam drzim palecky pri prvnich pichancich 😉 a plivu hodne tehu bacilku.ttttttttttttttttttttttttttt 😀

@bobulinka74 niceho se neboj, rady ti tady pomuzem 😉

@lenka_21 ja tedy taky o nikom nevim kdo byl na nativu, vetsina jde na minimalku 😉 hodne stesti ale preji

vsechny zdravim 😉

olousek35
13. kvě 2011

@saminka díky a chytám všechny plivance, co do čr dolétnou 😀 😀 😀

saminka
13. kvě 2011

@11112 to je mi lito ze se druha neobjevila ☹ no ale nevzdavej to, urco to musi jednou vyjit 😉 a jsi v dobrych rukou Reprofitu 😵 drzim palecky

meggar
13. kvě 2011

@olousek35 Ne, já píchám taky od prvního dne, ale sestra mě poučovala, že když to dostanu po čtvrté hodině odpoledne, tak se jako první den počítá až ten následující den. No a já to dostala až teď večer a ještě zatím slabě, takže zítra budu vlastně 1. den a od neděle píchám. Trochu složitý, že? 🙂 A krátký protokol mám. 😉

@saminka Díky za plivance, doufám, že se konečně nakazím 😀 😀 😀

olousek35
13. kvě 2011

@meggar aha, tak to mě tentokrát nikdo nepoučoval, ale minule mi říkali, že at to dostanu kdykoliv, tak je to 1.den. Dostala jsem to silně včera večer, tak jsem píchla dnes ráno a neřešila to. Tak uvidíme.

bobulinka74
13. kvě 2011

Jé, děkuji, holky 🙂. Mě čeká minimálka. První pokus byl v nativu, ale bylo už po ovulaci při OPU. Ted' budu stimulovat jen clostilbegytem. Můžete mi, prosím, někdo napsat to tel.číslo, kam se volá při případných problémech? Prý se tam dá na někoho, kdo má službu, dovolat 24 h denně.

okcelok
13. kvě 2011

@olousek35 no tak to držím palečky,ať jsi pořádná slípka!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

okcelok
13. kvě 2011

@meggar tak tfuj tfuj tfuj!!!! 🙂

okcelok
13. kvě 2011

@bobulinka74 číslo je : 774 11 77 66

meggar
14. kvě 2011

@olousek35 Mě se to pořád s tím počítáním dnů zdálo nějaký divný, když to přece dostaneš, tak je to první den. Vzhledem k tomu, že mě to večer zesílilo v regulérní menstruaci, tak jsem si dnes taky pichla dávku a hotovo.Takže jsme jen den od sebe. V pondělí se budu objednávat na utz.

olousek35
14. kvě 2011

@meggar super, tak to se možná pak potkáme i na OPU. Mně rostou klasicky poomaleji vajucha, tak počítám s nějakým zpožděním. Já vím, že se to na koníkovi loni řešilo, že když je ms večer po 18.hod, tak že to holky nemají počítat jako regulerní den. Tak jsem se na to v reprofitu ptala a bylo mi řečeno, že i kdyby začla v 11 v noci, tak je to 1.den. Tak jsem se ted neptala a rovnou píchala. 😀

kornelka11
14. kvě 2011

@lenule123 rozhodli ste sa spravne, leto je velmi energicke a mozno prave v lete to klapne a prinesiete si z dovolenky krasny suvenir. Pozeram ze mas za sebou vela vysetreni. Mat dobreho gynekologa je asi zaklad. Nie kazdy sa takto super postara o svoje pacientky 🙂 🙂

@meggar ja som prednison dostala v RF preventivne. Skus si zavolat, za zavolanie nic nedas 🙂 🙂 ale ako pisala myslim Saminka, nechala by som to nich. Ked ti ho nenapisali urcite vedia preco 🙂 Drzim palce pri stimulke 🙂 🙂

@olousek35 tak uz to prislo? Konecne, vsak? Tak thuj, thuj, thuj!!!! Nech mas same super spravicky pri UZ 🙂 🙂 🙂

@1miska dnes dvojicky ficia, kedysi nebolo tolko dvojiciek ako dnes. Ale je to krasne, akurat tie starosti krat 2 🙂 🙂

@mandre no vida 🙂 🙂 srdecne blahozelam 🙂 🙂 🙂 Kedy ides na krv a UZ? S tym testikom nestresuj! Zosilnie az po dvoch dnoch, urcite je vsetko v poriadku 🙂 🙂

kornelka11
14. kvě 2011

@11112 a viac si neskusila len ten 11 den po ET? Ty si tusim nemala PK, vsak? Mozno by sa oplatilo este to nevzdat ale kazda z nas to nejako citi, kedy to treba zabalit. Tak drzim palceky do dalsieho boja 🙂 🙂 Co planujes dalej?

@lenka_21 ani tu asi nikto nebude. Vacsinou vsetky tu podstupujeme minimalky.

@bobulinka74 takisto drzim palce na stimulku 🙂 🙂

Pozdravujem Vas vsetky 🙂 🙂 🙂

lenka_21
15. kvě 2011

@kornelka11
@saminka
Ahojte kocky, dakujem za odpoved. V utorok ideme prvy krat do Reprofitu a tak uvidime co nam povedia. S manzelom mame toho kopec za sebou a ja viem, ze pre mna je mozne IVF iba s minimalnou stimulaciou a tak som uvazovala, ze skusime prv ten Native a potom mozno Soft .... no uvidime 🙂

Drzim Vam vsetkym palceky 🙂 🙂

mandre
16. kvě 2011

Ahojte děvčátka, tak u nás špatné. Radost se proměnila ve smutek. Po špinění přišlo včera krvácení, tak jsem si udělala ještě ten reprofiťáckej test, co mi zbyl...a tam už jen duch. ☹
Takže naše miminko to po týdnu vzdalo. 😢 😢

11112
16. kvě 2011

@bobulinka74 Ahojky tak bohužel zázrak se nekoná žádné 2 čárky tam nejsou 😒

okcelok
16. kvě 2011

@11112
@mandre holky,je mi to líto,ale nesmutněte,RF to dokáže!

11112
16. kvě 2011

@kornelka11 půjdu do dalšího pokusu ale nevím jestli by nebylo lepší použít dárkyni vajíček mám pocit,že ty moje jsou už nekvalitní 😉

11112
16. kvě 2011

@okcelok díky za povzbuzení snad máš pravdu... ☹

okcelok
16. kvě 2011

@11112 určitě. Je strašný,když čtu,že nemá některá z vás vajíčka a já vždy při stimulaci jich měla přes 10 a nemůžu Vám pomoct!! Už jsem si i před několika lety volala,že bych chtěla darovat a když zjistili,že sama musím na ivf,tak řekli ne. A já bych tak ráda pomáhala holkám,který s tím mají problém!