Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
26. kvě 2011

@gabikri dornovu metodu doporučuju, sama jsem masérka a mám záda totálně v háji a jedině Dornovou m.se mi uleví. Jinak mi na záda nemůže nikdo máknout.

Jinak dnes 6 čtyřbuněčných, jedno tří a jedno dvoubuněčný embryjko. Vyvíjí se to slibně.

Všechny zdravím. A spolubojovnice, jak jste na tom vy s embrýskama?

meggar
26. kvě 2011

@olousek35 Já jsem měla všech 20 vajuch zralých. Do dnešního dne máme 15 embryek, tak doufám, že už to nebude moc klesat a budou se vyvíjet, jak mají. Mohlo by zůstat i něco na zamražení, ale to už moc sním 😝

olousek35
26. kvě 2011

@meggar při tom množství určitě zůstane. Oplodnovali jste klasicky, nebo ICSI? My klasicky. Přítel má super spermio.

bobulinka74
26. kvě 2011

Ahojky, holky tak my máme dvě čtyřbuněčná a zítra máme transfér. Držím všem pěstičky, at' to vyjde, jak si to přejete!!!!!! 🙂 @kornelka11 děkuji 🙂

olousek35
26. kvě 2011

@bobulinka74 tak to je super. Budou dvojčáátka.

meggar
26. kvě 2011

@olousek35 My jsme teď oplodňovali dokonce PICSI, vývoj embryí nám vždycky ztroskotá na spermiu, takže asi tak.
@bobulinka74 Tak to gratuluju, taky držím pěsti. Budem všechny 3 testovat téměř současně. 😉

olousek35
26. kvě 2011

@meggar tý jo, to se pěkně prodraží, co? To fakt nezávidím. Ale oni vám za to dětičky ukáží, zač je toho loket. Počkej, až se vám bude první páreček honit po kuchyni atd. 😉

meggar
26. kvě 2011

@olousek35 No, zadarmo to fakt není a to už máme 3. pokus! Zase ale oproti Repromedě za to ICSI ušetříme cca 12 tis., takže ty 3 tis navíc za PICSI už není taková pálka. Sice už jsme za ty doplatky mohli mít třeba nový auto, ale co by člověk pro ty prcky neudělal. 😉 😝

gabikri
26. kvě 2011

@bellka
@olousek35 : holky díky, já jsem už taky masérka 😀 V pátek jsem složila úspěšně zkoušky na sportovní a rekondičního maséra, takže dornovku znám, zrovna přemýšlím, že se přihlásím na další kurz zrovna na tu dornovku, ale do té doby si někam určitě zajdu, mám to v plánu 😉

@olousek35 : obrovská gratulace k super úrodičce 😵

kornelka11
26. kvě 2011

@gabikri zlaticko vek neries, to je blbost! Psychika to ano, aj zo mna je hotova psychicka troska 🙂 Vsetky tie IVFka su jedna velka loteria ☹ No a ta chrbtica alebo krize /neviem co to presne je ta pater/, na to si teraz odbornik ty, no nie? 🙂 A Gabi aj tak verim ze ti tie injekcie pomozu, co budes pichat? Uz vies?

Babulky stimulantky super ste to zvladli 🙂

gabikri
26. kvě 2011

@kornelka11 : ten miniheparin, 😉

okcelok
27. kvě 2011

@bellka no dnes máme termín,ale zatím nic! Ale nechval dne před večerem! 🙂

okcelok
27. kvě 2011

koukám,že to mám tady pěkně posunuté,začínám 41tt až v neděli! 😀

petrita83
27. kvě 2011

@okcelok to jsou teda fígle..tak hlavně rychle a bezbolestně 😀 jsem pořád na příjmu a jako na trní 🙂 🙂 🙂

olousek35
27. kvě 2011

@gabikri vítej mezi maséry 😀 Ale záda si masážema, které budeš provádět ty, zničíš úplně, tak hodně opatrně.

@okcelok neboj, mimís vykoukne ani nebudeš vědět jak, prostě musí přijít na porod čas. Koukni kdy je úplněk a ten už uvidí z postýlky.

olousek35
27. kvě 2011

Jinak zdravím všechny spolobojovnice a těším se na dnešní výsledky embrýsek.

@bobulinka74 ty se, holka drž dnes na transferru, at je vše tak jak má. A za pár dní hlas // 😉

okcelok
27. kvě 2011

@petrita83 no vzhledem k tomu,že mě to po tom středečním vyšetření dole pořád bolí a špiním,tak do toho nepůjdu a počkám,až když by ho chtěli vyvolat práškama. Já už ti ani nepíšu,aby jsi neměla falešné naděje! 🙂

okcelok
27. kvě 2011

@olousek35 no jsem na to zvědavámzítra jdeme zase do porodnice na kontrolu. Juknu na úplněk 😉

olousek35
27. kvě 2011

@meggar tak jak si na tom dnes? My máme jedno 10.buněčné, pět 8.buněčných a dvě 7.buněčné. Jdem na ET v neděli ráno.

meggar
27. kvě 2011

@olousek35 My máme čtyři 4.buněčný, myslím, že pět nebo šest 3.buněčných a čtyři 2.buněčný, ale nevím to jistě. Já si taky prd pamatuju 😀
Ale ty 4 čtyřbuněčný si pamatuju určitě. ET v pondělí.
Gratuluju k vývoji, bude se vám to vyvíjet líp, než nám, vzhledem ke spermiu.

olousek35
27. kvě 2011

@meggar pěkné, gratuluju. Pak, že nic nezůstane. Pěkně bojují. Držím pěsti

bobulinka74
27. kvě 2011

@olousek35 Ahojky, tak jsme to zvládli a máme tu dvě osmibuněčná embryjka 😵. Ted' jen doufat a modlit se. Koukám, že máš jedno 10.buněčné 😕 a to já myslela, že už to nemůže lepší být, než ty naše 8....No ale dostaly jedničku a prý je vše jak má být, to vaše bude asi velký bojovníček 🙂 Hodně štěstí v neděli, drž se a uvidíš, že to tentokrát vyjde! 😵 😵 @meggar, tobě taky hodně štěstí a holky, kolik si jich necháte vložit?

@okcelok už aby to bylo, držím pěsti a ufff, prožívám s tebou
@kornelka 🙂 🙂
zdravím všechny 🙂 🙂

okcelok
27. kvě 2011

@bobulinka74 díky moc 😉 😉 😉 a taky blahopřeji k mimískům a držím palečky! 🙂

olousek35
27. kvě 2011

@bobulinka74 tak ted odpočívej a užívej si to. Budem testit podobně a dvě čárky stopro budou. Se těším. To jedno embrýsko se nám nějak vývojově zrychlilo, tak uvidíme, co na to řeknou. Za to ty další dvě jsou lichý, což je asi špatně. Ale i tak vše dobře bojuje. Ale jaká kvalita fakt nevím.

meggar
27. kvě 2011

@bobulinka74 Budu držet palce a doufat, že naše embrya budou zítra taky na 1.
My si necháme vložit 2 určitě, nikdy jsme nad tím ani nepřemýšleli. Vzhledem k tomu, že plánujem3 - 4 děti musíme postupovat rychle 😀 😀 😀
Kolikátého máš testovat?

bobulinka74
27. kvě 2011

@meggar testovat mám 10.6., dlouháááá doba.. doufám, že mi bude už předtím hodně zle no a vám samo taky 🙂 😉

meggar
29. kvě 2011

Ahoj holky, nějak to tady umrzlo, nebo co? 😉
Chtěla jsem se zeptat, když jste užívaly, nebo užíváte Utrogestat, taky vám po něm bylo tak zle? Já ráno vstávám snad na 3x a sotva se doploužím do kuchyně a už si musím zas sednout, jinak by to se mnou seklo. Večer jsem taky unavená. Navíc ani od žaludku nic moc. Ptám se proto, že předtím jsem Utrogestan neměla, tak to nemůžu posoudit. No, ale co bysme pro prcky nevydržely, že? 😝

meggar
29. kvě 2011

@olousek35 A co ty, už máš bublinky u sebe?

gerdusha
29. kvě 2011

ahojte kolegyne reprofitacky,

prepacte,ze vam sem leziem...ale chcem sa spytat bab, ktore podstupuju ivf...najma by ma zaujimalo soft ivf...ake dlhe pauzy ste mali medzi jednotlivymi stimulaciami? isli ste do dalsej stimulacie po nevydarenom softe? ak ano, aka bola kvalita vajiciek? pripadne, oslabilo to pocet?

vytvorila som si aj diskusiu na tuto temu, ale zostava ignorovana...preto sa skusam popytat vo vytvorenych diskusiach o ivf

saminka
29. kvě 2011

@meggar ahojky a ty utrogestan zavadis nebo polykas? unavu urco zpusobovat muze, ale snad si zvyknes 😉 me po nem nastesti nic nebylo jen teda ta malatnost ale nic hrozneho to nebylo 😉 a kolik jich beres denne? a jak se vam vyviji embryjka? bude i neco na zmrazeni?

@olousek35 urco uz mas bobisky u sebe a urco vydrzi tech 8,5 mesicu 😉 drzim palecky 🙂