Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
12. črc 2011

@bellka Právě, že jsem si tak v duchu říkala "a co když se mně zeptá, kde jsem sehnala o Reprofitu tolik informací, tolik pozitivních věcí a doporučení? Co jí řeknu? No, od bellky, od olouska35, od mourinky29...však je paní doktorko znáte 😀
No jo, Šimonek...dobrej komik, když se tak dívám na vaše fotky a videa 😉 🙂

mourinka29
12. črc 2011

ahojte holkyyyyyyy 😵 😵 😵 ,
Tak mám zavedeny 2 hatchující blastocysty 😵 😵 ,a během pár dnu mi pošlou mail,jestli se bude zamrazovat,ještě tam byly nějaké blastocysty a morulky 😵 😵 ,tak já jdu odpočívat,jinak měla jse nějaké malého pana doktora,taového drobka,ale byl moc miloučký 🙂 ,takže zážitek krásný,jen doufám,že tomu neublížila ta naše dálnice 😠 😠 😠 😠

saminka
12. črc 2011

@safarikovap taky jsem rada, ze mas takovy super prvni dojem z te nasi kliniky 😝 😉 jinak ja taky mam PCOs nevim jestli na jednom nebo obou, taky jsem z toho byla vyjevena, protoze jsem mela vzdy pravidelny cyklus, nikdy zadne meskani nic, no ale z krve mi zjistili anovulaci, takze tak ale v zadnem pripade to nebyl problem pri snazeni, mela jsem Clostylbegyt a dobre jsem reagovala, takze zadne strachy 😉

@bellka Bellinka je fakt krasna, to uz je poradny pejsan 😉 budou se Simonkem partaci 😉
a i ovecky jsou krasne, my tady zijem taky mezi farmama, tak mame pastviny s kravama naproti i vedle domu 😀 a i ovecky tu mame, takze Mia vsechny zvirata zboznuje 😵

mourinka29
12. črc 2011

jo a ještě cena,tak cenu nechápu,ale jsme rádi,že je to tolik 😵 ,na faktuře mám napsáno minimálka 13 000 a ICSI 8000kč a žádná PK navíc tam není 😕 😵 😵 ,a vajiček bylo 10,ta nevím,jak to mají 🙂

safarikovap
12. črc 2011

@mourinka29 Ženo, tož se opatruj a hlavně KLÍÍÍÍDEK - teď se musíš šetřit 😉 No, je vidět, že zákrok asi nebyl zase tak strašnej, když sis stihla prohlídnout doktůrka 😉
@saminka Tak zrovna o Tobě jsem dneska říkala tomu mýmu chlapovi 🙂 Nechápal totiž, proč mají v Reprofitu brožurky nejen v češtině, ale i angličtině, němčině atd...že "přece jsem nikdo nejezdí z takové dálky". Tak jsem mu říkala, že to by se sakra divil, že zrovna vy jste cestovali takovou dálku 😉 PCO na levém vaječníku nemám potvrzené, ale jestli, tak to bude asi nějaká lehčí forma, protože cyklus ukázkový, ovulace pravidelná...čert to vem, folík byl vidět, krásně roste, sliznice taky, ovulka se blíží a až upadnu do depresí, tak se půjdu podívat do téhle diskuze a zase mně bude fajne 😀 Jsem ráda, že se mám holky koho zeptat, zatím jsem ze všeho hodně vyjevená, ale od vás tady mám toooooolik informací 🙂

mourinka29
12. črc 2011

@safarikovap néé to bylo uplně v poho,nic jsem necítila 😵 😵 😵

bellka
12. črc 2011

@safarikovap jj, to má po nás obou 😀
@mourinka29 gratulujúúú. to vypadá báječně, tak tfuj tfuj tfuj, to musí vyjít 🙂 a neboj se nic, když my jsme Šimonka nikde nevytřepali, tak vy taky né😉
@saminka jj, ten nebude vědět, které zvíře prožene dříve 😉

safarikovap
12. črc 2011

@mourinka29 To jsem nemyslela špatně 🙂 Spíš jsem uklidňovala sama sebe, že jestli se k tomu taky někdy dopracujeme, tak to určitě není žádnej strašnej zákrok a stihnu očíhnout i doktory 😀 Drž se 😉

katem
12. črc 2011

@saminka no tak to je super, ze jste tak dlouho spolu!! .. jinak Irsko ja mam hrozne rada... byli jsem tam na svatbe znamych a zustali tam o par dni dele a bylo to nadherne!
- no a s Ceskem uvidime, manzel si chtel chvili trosku od pocnout od toho shonu a tak jsme zalozili svoji firmu ted, tak uvidime, jak to pujde a jestli zustaneme
😉

saminka
12. črc 2011

@safarikovap no to ja jsem jeste blizko ve srovnani s pary co jezdi az z USA atd, hooodne Anglicanek, Irek, Francouzek ale vetsinou tam jezdi uz na IVF s darovanymi vajicky, protoze v CR je to anonymni a mnohem levnejsi. Ono to samotne Ivf se prodrazi kdyz si zenska musi zaplatit letenku plus ubytovani cca tyden no ale stale jezdi a stale si chvali prostredi a vsechno a vetsina ma zkusenosti ze svych rodnych zemi 😉 my meli vyhodu, ze mam rodice v Ostrave tak jsme zustavali u nich a cestovali do brna vlakem 😉

veera2
12. črc 2011

Ahoj holky, na doporučení Bellky, kterou znám z jiné diskuze, jsem zavítala i na vaše stránky o Reprofitu.
Od února tam jezdíme k MUDr. Machačovi, který je mimochodem úžasný, ale bohužel je tam teď už jen jeden den v týdnu a my jezdíme 150 km. Chtěla jsem se vás zeptat, jaké máte zkušenosti s jinýma doktorama, uvažujem o změně kvůli tomu , že se nemůžem zastihnout.
Taky se vás chci zeptat, jestli jste spokojené s objednáváním od těch paní na recepci. Mám pocit, že v tom mají zmatek, protože už nás po 2. objednali špatně, MUDr. tam vůbec nebyl.

Jinak mne je 35 a miminko si přeji už od 25ti let,ale buď mi do toho přicházely zdravotní problémy, nebo i ty životní. Nejdříve jsem jezdila do Pronatalu v Praze, tam jsem podstoupila 2 IVF a 1 KET a nyní jsem na doporučení ¨vyměnila Prahu za Brno a zatím jsem měla 1 minimálku a teď jsem po stimulaci 2. minimálky a čekám ve čtvrtek na utz a verdikt doktora.

Moc ráda bych se k vám připojila.

saminka
12. črc 2011

@veera2 vitej do klubu Reprofitacek 😉 ja take byla nejcasteji u dr. Machace a taky obrovska spokojenost 😉 to je teda skoda, ze v Brne byva uz jen jeden den, to je od kdy nevis? Vim, ze je par dnu v Olomouci...jinak co se tyce jinych doktoru tak muzu doporucit dr.Stelcla, take jsem se sesla s dr.Kurecovou ale od ostatnich holek jiste uslysis chvalu na veskery personal. I kdyz jsem byla v kontaktu prevazne s dr. Machacem, tak na kontroly jsme chodili k doktrorovi ktery mel zrovna sluzbu a vzdy to bylo ok. byla jsem tam na 1 IVF, 2 x FET a jedna minimalka 😉

veera2
13. črc 2011

@saminka Děkuji saminko. Štelcla jsem měla při OPU i ET a taky mi byl sympatický.
Machač je teď asi víc dnů v Olomouci a na recepci mi řekli, že to tak má už asi měsíc. Uvidím co mi odepíše na mail a jak se s ním zítra domluvíme.

Ještě dotaz na holky, které stimulovaly clostíkem. Měly jste po něm nízkou sliznici? ˇJá ji minule měla 6,5 a Štelcl právě řikal, že je to na hraně. Včera mi Kozumplík řekl, že to způsobuje právě clostík. Měly jste ještě nějakou jinou podporu na růst krom utrouše? Díky!

saminka
13. črc 2011

@veera2 ja mela clostyl ted u te minimalky a nastesti to bylo ok,ale z jinych diskuzi vim, ze je to po brani clostylu casty problem. Jinak pri klasickem ivf i ketu jsem bravala estrofem na sliznici tak jestli by ti taky nepomohl. Tak dr.Machac se asi vic soustreduje na reprofit v olomouci 😖
A v Brne maji nejspis zase nove doktory.

meggar
13. črc 2011

@safarikovap Jsem ráda, že jsi byla včera spokojená, však jsme ti to říkali. Držím palce, ať je výsledek spermiogramu dobrý a ať můžete co nejdřív začít 😉

@mourinka29 Gratulace veliká k blastičkám, vypadá to, že se ke mně někdo přidá s dvojčátky 😀
Jinak s tou fakturou jsme to měli podobně, platili jsme míň, než jsem měla spočítané a to jsem jim ještě připomínala, že tam něco nepřipočítali 😉 No, je vidět, že o peníze jim zas až tak nejde 😀 😀 😀

@veera2 Ahoj, vítej mezi Reprofiťačkama. Držím palce, ať vám tento pokus konečně vyjde 🙂

@saminka Týýýjo, tobě tam ty týdny naskakují, to je úplně paráda. Ještě chvilku a budeš mít miminko u sebe 😉

mourinka29
13. črc 2011

@meggar noo joo,tak budme rádi 😀 😀 😀 😀 ,jinak ET mi včera dělala nějaký Michal Kozumplík 😀 😀
@veera2 já měla sliznici ok i když jsem brala 2 clostyly denně ale já ještě připíchávala gonal,aten prý ji zase zvyšuje,tak proto to bylo ok,dva dny před OPU bylo 10mm,ale v minulém CARU byla sliznice jen 6,7 mm 😠 😠 😠

mourinka29
13. črc 2011

@meggar jejda ty čekáš dvojčátka?? 😵 😵 😵 😵 😵 ,ještě se mi tady pletet ,takže si nějak v začátku jestli to dobře chápu?? 😵 😵 ,tak to je krásnéé,no já nevím nevím,jak by to bylo u mě s dvojčátky,vážím 48 kilo 😀 😀 ,my oo dvou šli spíš z duvodu,že pár pokusu už máme za sebou 🙂 ,a nepředpokládáme,že by se ujali dvě 😀 ,my budem vděčni za jedno 🙂 ,ale tak uvidíme co si na nás ten nahoře přichystal 😀 😀 😀 a tys měla taky hatchující blastičky jo??? 😕

olousek35
13. črc 2011

@meggar ahoj meggar, jak je? Jak jsem minule psala, že líp, tak to měním. Už mě to fakt nebaví. Mám jen poslední krůček k tomu začít sledovat obsah žaludku. Já už fakt nechci.

@mourinka29 Držím pěstičky at se chytne alespon jedno. Kdy se cyhstáš testovat?

@veera2 vítám tě mezi náma. Je jedno ke komu půjdeš, protože tě vezme stejně akorát ten, který má ten den na daném pracovišti službu. Jsou fajn všichni. 😉 A hlavně ted budeš těhu, tak je už dál potřebovat nebudeš 😉

meggar
13. črc 2011

@mourinka29 Jo měli jsme 2 hatchující, ale už v poledne, když nám je ukazovaly na monitoru byla ta jedna už expandovaná.My jsme tak jaksi s dvojčatama počítali, ani nevím proč 😀 Dneska bych měla být 8+6tt a příští týden jdu na kontrolu, tak doufám, že bude všechno v pořádku. Jinak já mám téměř o 20 kilo víc, než ty, takže u mě to nebude takovej problém.

@olousek35 Mě je už 3tí den líp, akorát večer nic moc, ale už to není tak hrozný. Já mám celkově dost silnej žaludek a téměř nic mě nepoloží, takže si myslím, že je to tím. Držím palce, ať tě to rychle přejde.

mourinka29
13. črc 2011

@meggar tak t já nevím,jaké byly ty moje blastičky 😀 😀 .mám v papírech 2xXBgr.I 😀 😀 co tam máš ty 😀
@olousek35 noo tot otázka 😀 😀 😀 😀 😀 ,normálně jdou vidět // už 10 11 DPO,což je za 4, 5 dní 😀 😀 😀 😀

olousek35
13. črc 2011

@mourinka29 já ted testovala odpo 6.den po ET, ale nečekala jsem, že něco uvidím. Každopádně uvidíš jak dlouho vydržíš. Budu držet pěsti a pak šup hned test sem. 😉

mourinka29
13. črc 2011

@olousek35 tak 6tý den to už je čára jako blááááázen 😵 😵 😵 😵 ,tak možná i 4,5tý bys tam něco měla 😀 😀 a tobě zavedli coo???

meggar
13. črc 2011

@mourinka29 já jsem měla taky v papírech 2xXBgr.I a 7.den odpoledne jsem měla druhou čárku takovou jako olousek ten 6. den

mourinka29
13. črc 2011

@meggar hmm,tak to máme stejně 😲 😲 😀 😀 😀 😀 no já minule u těhu měla 7mý den dušíka a to jse měla 3 denní kultivaci a 4buněčné embryo 😵 😵 ,ale byl to sotva viditelný dušik 😀 😀 😀

ivka3901
13. črc 2011

ahojte baby no konečne som dneska volala do centra a objednali nás na 31,8 augusta vtedy mám aj celozávodnú v robote tak si spravíme taký malý výletík ku vám a objednala som sa u toho dochtora štecla je dobrý máte niektorá s ním skúsenosti,lebo mi to odporučila morinka a ona je s ním spokojná

katem
13. črc 2011

Holky, vy to mate vse tak super uz v pohode!! vsem se tak dobre dari... to jsem rada, ze to tak dobre jde... Hodne uspechu vsem... vim, kolik clovek stesti potrebuje! 😉

meggar
13. črc 2011

@ivka3901 Měla jsem Štelcla u ET a je super. Je s ním sranda, určitě s ním budeš spokojená 😉 😉

olousek35
13. črc 2011

@mourinka29 jednu expandovanou blastocystu mi zaváděli. Čárka byla moc pěkná, lepší než následující dva dny. 😀
4., 5.den bych tam asi nic neměla. Hcg se vylučuje až od cca 5.dne po uhnízdění a uhnízduje se před tím taky 5.dní. Tj. blastocysty se uhnízdí do druhého dne po zavedení a za dalších nejdřív 5 dní začnou produkovat hcg. Pokud je čárka dřív, tak je to něčím jiným. Určitě ne pozitivitou. Nejdřív to může být zjistitelné 11.dní od oplodnění. Většinou ale později.
@ivka3901 Štelcl je fajn mladý chlap, který nosí všem štěstí. Je moc šikovnej. Nepřetvařuje se a je s ním legrace. 😉

ivka3901
13. črc 2011

@meggar díky ti dám vedieť ako to dopadlo. 🙂

mourinka29
13. črc 2011

holky no jsou to nervy jako prase 🙄 🙄 🙄 🙄 a už mi to vlastně dochází,že zapár dni to budu vědet 🙄 a moc se bojííím 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀