Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

mourinka29
27. črc 2011

holky tak čekáme jednoho prdolku 😵 😵 😵 😵 ,vše je prý ok,odpovídáme 5tému týdnu,ale trošku mě znepokojilo,že je uložeo níž prý,je to prý dobrý,ale byl by radši,kdyby to bylo výš to plodové vejce,tak mám se šetřit,nevíte o tom něco???

safarikovap
27. črc 2011

@mourinka29 😵 😵 😵 nááádhera 😉 😉 😉

meggar
27. črc 2011

@mourinka29 Tak o tom nižším uložení nic nevím. Moc gratuluju ke kontrole,když jsi tak hubená, jak jsi říkala, tak jseš nakonec ráda, že je jen jedno, že. Byla jsem ale fakt přesvědčená, že tam máš dvojčata 😉

mourinka29
27. črc 2011

@safarikovap
@meggar děkujii,jo,ulevilo se mi 😀 😀 😀 ,ale to druhé prý ještě muže vylézt 😀 😀 😀 ,ale už nepředpokládá 😀 😀

meggar
27. črc 2011

@mourinka29 Tak to u mě byly vidět hned kolem toho 4-5tt dvě dutinky. Leda, že bys z toho měla jednovaječný, ty se ukazujou až později 😀 😀 😀

mourinka29
27. črc 2011

@meggar 😀 😀 😀 😀 no uvidíme,ale spíš mě znepokojuje,že prý je uloženo trošku níž v děloze,ta snad to nic nebude 😔 😔 😔

veera2
28. črc 2011

@mourinka29 Gratuluji k prďolkovi🙂
Zítra budu testit, tak se rozhodne, budu 10. den.

lentilkal
28. črc 2011

@saminka mela jsi pravdu jsem 40dc po et jsem a po et jsem dnes 21 dni tak nevim ale prej je to moc pekne

meggar
28. črc 2011

Copak dělá OLOUSEK, už dlouho tady nebyla. Doufám, že je všechno v pořádku?

saminka
28. črc 2011

@mourinka29 taky moc gratuluji k prdolkovi, urco ted bude vse ok, zadne strachy 😉

@veera2 drzime vse co mame na zitra 😵 😵 😵 😵

@lentilkal tak to je super a kdy jdes na prvni ultrazvuk??

@meggar taky jsem si uz na ni myslela ze se nam tu pres tyden neukazala, snad jen nema cas a vse je ok 😉 a jak ty se citis, prvni trimestr uz mate skoro za sebou 😉 😉

lentilkal
28. črc 2011

pristi patek 5.8.

meggar
28. črc 2011

@saminka Ahoj, vůbec mě nepřijde, že to tak rychle utíká. Nevolnosti už jsou lepší, ale ty večerní mě ještě drží, tak uvidíme, jak dlouho to ještě bude trvat. Příští týden kontrola a ten další týden screenig, tak se jen modlit, aby bylo všechno O.K.

@veera2 Tfuj, tfuj, tfuj na zítřek 😉

veera2
29. črc 2011

Ahoj holky, tak test negativní ☹

safarikovap
29. črc 2011

@veera2 😢 😢 😢 drž se ☹

veera2
29. črc 2011
meggar
29. črc 2011

@veera2 ☹ ☹ ☹ To je škoda. Myslím na tebe. 😉

saminka
29. črc 2011

@veera2 to je mi lito, ale nevzdavej to,urco to jednou vyjde!!

gerdusha
29. črc 2011

ahojte baby, to som ja...ta levica gerdusha, co sa vam tu bola pred par dnami vyplakat, ze jej je vo svojej kozi tesno a ze na kazdych len steka a steka.... 🙂

dnes som bola na svojej 4. OPU a mam 4 zrele vajicka...tak dufam,ze zabojuju...

robila ma dr. kurecova, straaasne dobry pocit som z nej mala

mourinka29
30. črc 2011

@veera2 zlatíčko ☹ ☹ ☹ ☹ ,to mi je líto,uplně vím,co prožíváš,páč mám za sebou dva nevydařené pokusy ☹ ,vyplač se,to ti pomuže a začni bojovat znovu,ono to jednou vyjde,ale někomu napoprvé a někomu na počtvrté 😖 ,ale vyjde to,nevzdávej se,kruciš chybí mi tu objímací smajlík 😖 😖 😖
@gerdusha držím palečkyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 si měla minimálku nebo ivf?

olousek35
30. črc 2011

ahojda spolubojovnice. Já se vrátila z dovolené, tak proto jsem tu nebyla. Nechtěla jsem to předem psát, bo mám neschopenku. Domluvila jsem se s mudrem a riskla jsem odjet. Měla jsem takovou psí aktivní dovolenou s pobíháním po lese, ponocováním atd, ale přešly mě nevolnosti a je mi suprově. Tak snad je mimi v pohodě. Utrouš jsem si snížila na 2-0-2 a začala jsem ho polykat. 😀

@veera2 nevzdávej to, určo to příště vyjde. Tělo bude víc nastimulované a těhotenství o to víc pohodové.
@lentilkal gratuluju k pozitivnímu výsledku

Všechny ostatní moooc zdravím a těším se na nové informace. 😉

meggar
30. črc 2011

@gerdusha Držíme s miminkama palce na ET a pak na 14ti denní čekání na test. Plivu spoustu těhu bacilů pro štěstí.
@olousek35 To je dobře, že je všechno v pořádku, už tady po tobě byla sháňka 😉 Já mám od minulého týdne snížený Utrouš na 2-2-2, ze začátku tu byla pohoda, ale teď už jsem zas unavená, jako předtím, tak se už těším, až se ho zbavím. Aby mě pak ještě nechyběl 😀 😀 😀 Ve středu jdu na kontrolu a další týden na screening, tak doufám, že bude všechno v pohodě. Nevolnosti odchází, ale večer je mě ještě blbě. Hlavně, když se nenajím.
@mourinka29 Zdarec válec, jak je, už máš nevolnosti?

zlatanka30
30. črc 2011

babulky nevie niekto kolko stoja v reprofite darovane embya?

gabikri
30. črc 2011

@zlatanka30 : něco okolo 20 tisíc CZK 😉

zlatanka30
30. črc 2011

@gabikri dakujem robim si taky prieskum,lebo mi uz len toto ☹

gabikri
30. črc 2011

@zlatanka30 : není zač, ptala se tam nedávno na to kamarádka, tak proto to vím 😉

gerdusha
31. črc 2011

@mourinka29
@meggar ,
dakujem za palce a poplutie pre stastie...mala som soft ivf...z tych 4 sa 2 oplodnili...dnes budem znova volat, vzdy je to strasny stres...dufam, ze to nevzdavaju a pekne aj ti dvaja bojovnici bojuju...
@gabikri, to vazne darovane embrya stoja 20 tis CZK? ja som mala pocit, ze okolo 93000 CZK... 😨

gabikri
31. črc 2011

@gerdusha : je velký rozdíl darovaná vajíčka a darovaná embrya 😉 Na darovaná vajíčka Ti musí sehnat dárkyni, do které cpou léky a která ty vajíčka stimuluje pouze pro Tebe. Ty se pak oplodní manželovým spermatem. Takže dítko je z 1/2 manželovo. Můžeš si dát do dotazníku požadavky na dárkyni ( věk, výška, barva očí, vlasů atd...) Darované embrya se používají od párů, které byli sami na IVF a rozhodli se zbylá embrya věnovat jiným párům ( na to musí dát písemný souhlas) Touto cestou si nemůžeš vybírat, co to dají, to ti dají. Dítě nemá geneticky nic ani z Tebe, ani z manžela. Proto ten velký rozdíl v ceně 😉

gerdusha
31. črc 2011

@gabikri ,

ahaaaaa...teraz mi to je uz jasne...diky 🙂

zlatanka30
31. črc 2011

@gabikri pekne si to vysvetlila 🙂

1miska
1. srp 2011

ahojte holky, nevite jak se Reprofit stavi k laznim? Napadlo me to jako volba pred IVF tam odjet, zkusit co se da, i kdyby meli pomoci jen malinkato, ale je mi blbe se v RF ptat 🙂 diky 🙂