Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

katem
5. říj 2011

@saminka no uz se mi to krati.. no opravdu jsem zvedava! 😉 mej se moc krasne!

saminka
5. říj 2011

@katem no to teda jo 😅 jinak ohledne klasiky a minimalky jsem ted cetla jednu diskuzi, ze se dokonce nekde po klasicke stimulce nechava vse zamrazit a zavadi se az dalsi cyklus aby si telo od tech hormonu odpocinulo, preci jen je to sileny sok vyprodukovat tolik vajuch a celou dobu brat tolik hormonu....no nevim, nam to ale s mrazenyma neslo tak na to budou asi hodne rozdilne nazory 😖

katem
5. říj 2011

@saminka jojo, no to se bude lisit od pripadu k pripadu jak uz to tak byva, clovek je proste unikatni a na vsechny vsechno nezabira... jinak treba Celine DIon si sla pro svoje mrazacky 😉 a fungovalo to.. no je to a bude to velice individualni! - tak jak rikas 😉

katem
5. říj 2011

Holky moje zlate!!! 😉 mam super zpravicku.. vsechny ctyri vajicka jsou zrala a oplodnena!! 😉!!! joupiiiiii

carlik
5. říj 2011

@katem hurááááá, mám radost jak malá 🙂 A kdy teda ti řekli, že bude ET? Nebo máš volat ještě zítra a pak rozhodnou? Já byla dneska na pojišťovně nechat si proplatit 1000 Kč za předpor. kurzy, aspoň něco musím z nich dostat, když už jsem celý roky všechno platila 😒
@safarikovap takže hned jdeš do dalšího pokusu jo?No s tvým přístupem budeš fakt brzo taky těhu. A myslím, že ty kratší stimulky mají lepší výsledky, sice míň vajuch, ale na co ti je po šílených dávkách hormonů 20 vajuch a pak ti zavedou 2 a kolikrát nezbude nic na zamražení 😒 Jo a Celine Dion to myslím vyšlo až na podesáty, tak hodně zkusila holčina 😒 A jsem ráda, že Tesco vede i u tebe. Já dneska vyrážím do většího dětskýho obchodu, tak snad tam taky něco pokoupím. Už jsem si vyhlídla i postýlku a vaničku.
Akorát teda slunko nikde ☹ Takže asi už je fakt podzim, já nechcííííííí

agnes88
5. říj 2011

@katem blahopřeju, takže budou čtyřčata 🙂

safarikovap
5. říj 2011

@saminka @meggar Čau matky 🙂 To jsem potřebovala - aby mě někdo vynadal hned po 5 min., co jsem tady 😀 Nene, dělám si srandu - jsem ráda, že vás mám, protože se dobře poslouchá "do zimy jseš těhotná" 🙂 Jste zlatíčka, fakt!!! 😵
@katem Ahoj 🙂 Ale je to zvláštní, že? To stejné jako u bublendule - když stimulovala klasickým protokolem, tak nula nula prd nebo nastejno, jako teď s minimálkou. Nemám s čím srovnávat, ale zaplať pánbůh, že u toho nehrozí žádnej hyperstimulák a není to taková zátěž. Tobě to klaplo na jedničku, to se musí nechat 😉

katem
5. říj 2011

@carlik diky moc!! no rekli mi v patek v 11:00. Byla jsem z te zpravicky tak vykolejena a stastna, ze jsem se zapomnela zeptat na to, jestli mam jeste volat zitra, v kolik bych mela byt v nemocnici atd! 😉 tak asi zavolam jeste zitra.. i manzel se me ptal, jestli budu volat abych se zeptala, jak se vyvijji!..
Celine Dion ja si moc vazim a mam ji velice rada, videla jsem ji na zivo v LV a byl to super zazitek!!! je senzacni!
Doufam, ze ti tu 1000Kc dali!! no a jakou postylku a vanicku jsi si vybrala? - take z TESCA?
Slunicka moc jiz nebude asi, proste zima se blizi a ty brrrr teploty!! - fuj fuj.. po tolika letech ziti v teple, toto bude pro me prvni zima po 12-ti letech!!... ha ha ha... no uvidime 😉 hlavne aby to vyhovovalo tem mym "malickym" v patek!!
@agnes88 diky moc, budu si muset dat asi frtana - nemohu tomu porad verit!! 😉 - no myslim, ze v Cechach je legalni jen dve na ET, jestli se nemylim?

safarikovap
5. říj 2011

@katem Jsem věděla, že jsem to v té rychlosti dokomolila a ET Tě teprve čeká - ale mít 4 prcky, to je bombaaaaaa!!!!!!! 😵 😵 😵
@carlik Já bych ráda hned další stimulku - uvidím v úterý 11.10., jestli mně doktorka povolí krátký protokol (mám strach, aby mě nenutili znovu do minimálky) a co pojišťovna. Začala pravá nákupní horečky, co? 😉 Když ono je toho všude tolik, že by člověk jen nakupoval nakupoval nakupoval. Tolik pěkných bodýček, tričánek, mikinek - jééééžiši, už se těším, až budu taky lítat po shopingech 😵
@agnes88 @bublenudle Haló - jaká při dnešku? Už se jen 2x vyspíte... 😉

agnes88
5. říj 2011

@katem jasan, že jen dvě, nebo možná tři, ale třeba se rozdvojíjou 🙂 ne dělám si srandu. Tak teď dvě a za tři roky šup pro sourozence 🙂 Pátek bude velkej, ty ET a já s @bublenudle testík.

agnes88
5. říj 2011

@safarikovap já se teda přiznám že sem to pomočila už dnes ráno ve 4 hodiny!!! a jen tak sem na to jukla a nic, hned letěl do koše. Ale furt se uklidnuju že mám dlouhý cykly, že mi řekli ať tetestuju dřív...ale dyť je to jen iui...tak si v pátek zavolám do RF a asi se objednám na konzultku

bublenudle
5. říj 2011

@katem Ahoj kocko,no jo,blizi se to..neni mi nic,akorat me obcas pichne tod vse 🙂 tak uvidime..nemecko ok,ale tesim se uz zase domu 😵

katem
5. říj 2011

@safarikovap no ja jsem take rada, ze mi ta stimulka pomohla a opravdu se to neda srovnavat.. ja mela davky od zacatku do konce ty nejvetsi, ktere se mohou davat!!! - opravdu!! no a ted vidim, ze RF ma opravdu "super" doktory, kteri ti poradi a reknou, co je pro tebe to nejlepsi! - u me rekli, ze moje telo proste nesnese vice a je to zbytecne se predavkovavat! -- proste logicky a jednoduse!
Tobe urcite poradi, aby jsi to mela co nejlepsi, jsou opravdu skvely v tom RF... ja mela kratky, dlouhy protokoly, no co slo 😉
ted se dudu soustredit na patek 😉.. mam jeste tolik prace na dodelani, abych potom aspon 3 dny si dala odpocinek!! - totalni 😉. To se akorat mineme, ty tam jdes v utery! - tak to bude fajn!! - na shopping si pujdes pred vanocemi a potom to bude o to krasnejsi!

katem
5. říj 2011

@agnes88 no rikala jsem si, ze tady se davaji jen dve 😉.. dve mi opravdu staci!!! budu rada kdyz se mi krasne "uhnizdi" no a ty budes mit s @bublenudle testicek!!! - to bude opravdu velke!! - ale to bude samozrejme jasnacka a potom uz se pripojite k ostatnim tehulkam OFICIALNE 😉 a zacnete hezky nakupovat!

bublenudle
5. říj 2011

@safarikovap Ahoj draha,no jo,uz jen 2x haji a je to tady 😉 😉 doufam,ze zpravy budou ok a ja hned vyrazit vykoupit nemecke obchody 😵 😵

bublenudle
5. říj 2011

@katem Gratulace velikaa,a zitra si zase zavolej!!!!!!!!! jak se maji miminka 😉

katem
5. říj 2011

@bublenudleno cau mamco, tak to je take dobre, ze je vse v klidu 😉 patek bude VELKY! 😉 tak se hezky drz a doufam, ze budes tedy brzy v CR 😉
Diky moc za gratulaci a diky - zitra zavolam jeste jednou, at mimca vi, ze mam zajem 😉

bublenudle
5. říj 2011

@katem V nedeli jsem doma 😵 vlece se to jak sopel 😒 no,kdyz jsem mela to mimodelozni,tak jsem vubec nevedela ,ze jsem tehotna,az pak v 6 tydnu se zjistilo ,ze mam mimodelozni,a to se mi akorat udelalo spatne v letadle,tak doufam,ze je to ok,kdyz mi nic neni hihi 😉

katem
5. říj 2011

@bublenudle presne tak, ted to bude fajn!! a mimca budou tam kde maji byt!! 😵 vse bude OK! - vim, ze to zvladnes!!!! ted se jen v tom Nemecku opatruj.

safarikovap
5. říj 2011

@agnes88 Aaaaa, další taková, jako @bublenudle 😲 Doktorka řekla testovat v pátek, tak v pátek!!! Každopádně - bereš to "sportovně" jako já, takže - i kdyby nic, tak byl to teprve "rozjezd" 😉
@katem Takže budeš mít ještě i mrazáčky 🙂 Tak to je luxusní "výkon" na minimálku - tiše závidím 😉
@bublenudle No, být Tebou, už teď doma oznámím, že budeš potřebovat na ruku pár zelených papírků, páč nákupy nepočkají 😀

ivka3901
5. říj 2011

@safarikovap presne tak moja súhlasím s tebou necháme to tak a po nvom roku sa do toho vrhneme,ale inak aj kvoli tomu sme to nechali až po novom roku,lebo já by som išla na PN a to by som musela byť celé sviatky doma a práveže by sme chceli ísť niekde na silvestra na chatu
🙂

ivka3901
5. říj 2011

@katem súhlasím s tebou,ved uvidíme ako to bude posobiť na mňa a dochtor hovoril,že budeme aj mi niečo dopichovať ževraj memorial tak uvidím 🙂

katem
5. říj 2011

@safarikovap no uvidime, jak se bude vse vyvijet, do patku je jeste daleko 😉
Jinak bych byla rada, kdybych je mohla zamrazit... to je jasnacka! 😉 - vubec jsem to od minimalky necekala, prot rikam, ze i bez velkych davek se to da! Ja brala 450IU pri ctyrech IVF pokusech a vysledky byli 4 (z toho 2 se vyvinuly), 3 (2), 1(1), 1(0) .... no a ted 4 (4)!! - proste malinky zazrak 😉
Tobe to take ted vyjde!... nech to na doktorech v RF, ti tomu rozumi a dobre poradi!!

@ivka3901 jasne, on neni na kazdeho stejny lek!! ja dopichavala rovnez, ale opravdu malinko oproti tomu co znam 😉 - urcite ti to vujde, jen v klidu 😉

olousek35
5. říj 2011

@carlik to je fajn, že vyhlížíš. Já už mám koupenou cestovní postýlku z intersparu, byla v akci za 899,-, no nevem to. Budu ji mít u našich v Brně. Pak krásnej modrej spací pytel pro broučka. A od známých mám taky dost věcí. Vaničku máme modrou a lehátko jsem dokoupila fialové s myšičkama. Už mám i peřinky do postýlky a jedno žluté oslíkové povlečení. A zimní fusak s beránkem. Co můžu, sháním po známých. Jo a koupila jsem i použitej monitor dechu. Jsem srab, tak at je prcek hlídanej.

olousek35
5. říj 2011

@katem gratulace veliká ke zdárnému vývoji. A hodně štěstíčka v pátek při ET.
@meggar tak co prcci? Opravdu nevíš pohlaví druhého? Při dvojvaječných to bývá hodně často páreček. A co pohyby? Já mám v břichu teda pěknýho rebela. Kope o sto šest. Velkej ultrazvuk děláme na třikrát, protože se prcek prostě odmítá celej ukázat. Už i dr.mu nadává, že zlobí. Nevím zda bude fotbalista, nebo boxer. Zatím je to kombinace obojího. 😀DD

bellka
5. říj 2011

ahóóój všééém 🙂 🙂 🙂
@katem gratulace velikááá a dál držíme pěstičkýýý 😉 však to tu melu pořád dokola, že ZÁZRAKY SE DĚJÍ V REPROFITÚÚÚ 🙂 @meggar broučku, mně taky hodně tekla krev z nosu, tak doufám, že Tě to co nejdříve přejde, mě to drželo skoro do konce 😝
@olousek35 nějak mi uniklo, jestli máte už jméno, pro klučánka 🙂

bellka
5. říj 2011

@agnes88 si děláte legraci, děvčata, ale kamarádce zaváděl Machač 2 embrísky a čekala trojčátka, tak bacha na něj 😀 @katem můžou Ti zavést i 3, mně je zaváděli několikrát, ale né v Reprofitu😉

olousek35
5. říj 2011

@bellka nemáme jméno. Zatím jsem to s tatínkem neprobírala. Má za úkol projít kalendář. Já malýmu pracovně a tajně říkám Cyril 😀 Jsem praštěná. Jinak Šimonek je úžasnej. 😉

katem
5. říj 2011

@olousek35 diky, diky moc... ani jsem to necekala a mela jsem jen slzicky, kdyz jsem slysela tu zpravicku. Vubec jsem tomu nechtela verit a vubec jsem to necekala!
- tak si hezky zacutej s tim tvym fotbalistou!! "Cyrilem" 😀 - myslim, ze si s Vami hraje na schovavanou 😉. Gratulace k postylce, to se nedalo tam nechat! - super!
@bellka mas pravdu, je to takovy ZAZRAK to RF... jsou tam opravdu super!! opravdu neco, s cim se clovek malo setkava. Opravdu SUPER!!!... muzou zavest i 3?? no tak to se jeste poradim 😉
Jinak preji hodne zdravicka tobe a prckovi 😉 at roste jako z vody!

meggar
5. říj 2011

@olousek35 Tak skoro dva týdny, cítím pohyby, ale je to jen párkrát za den, takový načutnutí. Včera na velkým UTZ mě říkal doktor, že mám obě placenty na přední stěně, tak abych se neznepokojovala, že nebudu nijak intenzivně ty pohyby ještě nějakou dobu cítit. Ale já jsem to tušila, že ty placenty tak mám, protože kopance cítím jen na určitých místech. A taky jsem přesně uhodla polohu jednoho prcka(páč mě kope až nahoře, tak jsem myslela, že je hlavou dole).Hned při příchodu do ordinace jsme hlásili, že nechcem vědět pohlaví,ale ani kdybysme si oči vyčuměli, tak nic neuvidíme, páč mám plný břicho mávajících a kopajících rukou a nohou a sem tam se taky mrskly dvě hlavy 😀
@katem Nádhera, mám radost za tebe. Já jsem několikrát četla, že ženská, co má nic moc vaja po max. dávkách hormonů, pak paradoxně líp reaguje na malý dávky při minimálkách. To bude taky zřejmě případ tvůj a @bublenudle Držím pěsti vám oběma i dál. A samozřejmě i @agnes88
@bellka Ta krev není tak strašná. Ale v noci mě to dokáže naštvat 😉 Doktorka mě na to dávala Ascorutin, ale ten jsem ani nejedla. Nechce se mě cpát nějakýma práškama, když to není nijak moc.
@safarikovap Oni by ti nenutili minimálku. Maximálně by ti ji navrhli a kdybys nechtěla, tak ti napíšou normální protokol. Jinak jestli u tebe není problém, tak je jedno, který protokol máš. Pokud máš dlouhý, tak bys mohla mít kvalitnější vajucha. Krátký protokol se dává u ženských, který mají např. PCO, aby jim uzrálo míň vajíček a měli menší riziko OHSS. Já měla při prvních dvou pokusech dlouhý protokol, vajíček jsem měla 18 a 22. Z toho 16 a 18 zralých. A teď v RF při krátkém protokolu jsem měla 20 vajíček a z toho 20 zralých. Prý jsem dost nadprůměrný případ, páč když jich je tolik, tak většinou minimálně polovina bývá nezralá 😨 No alespoň jsem vyrovnávala ten podprůměrný spermiogram 😀 😀 😀