Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

carlik
9. lis 2011

@safarikovap no jo vlastně, dárky nakoupený, tak co budeš do konce roku dělat? Péct cukroví? V pekárně jsem si dneska vzpomněla na tebe, když jsem si koupila nějakou cereální buchtičku z Penamu 🙂
@bambulajda ty brďo 30 ampulí, to je bomba, to bude vajec 🙂
@veera2 špinění je ze začátku normální, zítra bude blikat srdíčko a budeš ještě šťastnější 😉
@katem zase jsem si dneska vzpomněla i na tebe, viděla jsem úžasný kočárek s dvojčátkama 🙂
Jo a já teda u dr neuroložky dopadla jak jsem to tušila,mám skříplý sedací nerv na pravé hýždi, dala mi pěkně zabrat, že jsem myslela, že se počůrám při tom masírování, nalepila mi na tu půlku tyrkysový velký oko a mělo by to do 3 dnů povolit. Mám ten zadek masírovat a nahřívat.

pingui
9. lis 2011

ahoj,omlouvám se že semka lezu. Jsem 6den po KET a byla jsem na krvi a HCG je méně jak 1,2
chci vysadit utroš,vadí mi ty hormony. Myslím že už nemá ani smysl.....byla jste některá taky dříve na krvi? A bylo tam někdy nějaké HCG?

bambulajda
9. lis 2011

@carlik ...jůůů masáž to bych si nechala líbit....no s těma vejcama nevím nevím, hormony ne homrmony já moc nereaguju - minule jsem měla 3 pera gonalu a nakonec jen 6 vajuch. ..a při vyšetření mi každý lékař říká, že mám velikou zásobu vajec , ale při odběru prd - nic tam není. ...a ani břicho mě nebolí a to mám po pregnylu - no nechám se překvapit. 😕

holino
9. lis 2011

Ahojky všechny moc zdravím
jdu se nahlásit že žiju ....včerejší kontrola nedopadla nijak ☹ ....takže IUI odsunuto na neurčito ☹ ☹ ....božínku my se snad ani nedočkáme ....a konec roku se blíží a co teprv slib o vánočním dárku ...no nic no s tím nějak nepočítám ...spíš se mi ted honí hlavou jiný věci ....jestli s manželem nechceme po životě moc ....jestli to všechno kolem není znamení že máme stát rovnýma nohama na zemi a nepokoušet osud ....(já DMO , manžel epilepsie ....i přesto jsme se rozhodli že rodinu chceme 🙂 asi nám není přáno genetické testy u mě zjištěno přenašečství spinální atrofie .....i přesto jsme to nevzdali .....nakonec azospermie u manžela ....no tak jsme se zakousli a jdeme dál s pomoci dárce a ted je tady to že s clostikem nemám foliky ....NO TAK NEVÍM NEVÍ FURT SE MI TO VŠECHNO NĚJAK HONÍ HLAVOU SAKRÝÝÝÝŠ ☹(

nICMÉNĚ VČERA ŽÁDEN FOLÍK ....SLIZNICE SLUŠNÁ , VAJÍČEK PRÝ DOST ALE FOLIK ŽÁDEN ☹
takže jsem dostala injekci na vyvolání MS aby jsme třeba nečekali x dnů či týdnů ...a šli co nejdřív do dalšího boje ....takže další clostilbegyt tentokrat 1-0-1 a k tomu METFORMIN .....holky od včera se mi to děsně rozleželo v hlavě a jak jsem věřila že lečba zabere tak ted se fakt bojím aby po tý dávce clostilbegytu tam něo bylo ☹ ....tak śnad jo ...ach jo kež by jsme do konce roku stihli aspon jedno IUI

carlik
9. lis 2011

@bambulajda no tu masáž mi nezáviď, to nebyla vůbec příjemná věc ☹ Tlačila prstama na ty bloklý místa a fuj to bylo... A s těma hormonama jsem na tom byla podobně. Po injekcích jsem vyprodukovala max. cystu a při Clostíku max 1 vajo 😒 Bohužel moje už byly pak k ničemu.
@pingui teda nevím, proč už 6. den jsi šla na krev, to je strašně brzo. Chodí se tak nejdřív 10. den po ET. Jedna rada, zkus napsat svýmu ošetřjícímu Dr a odpoví ti.

carlik
9. lis 2011

@holino já měla mega dávku Clostíku 2-2-2 a nanejvýš 1-2 vaja a neoplodnily se, ale už to bylo mým vyšším věkem. Je třeba být trpělivá a zkoušet to měcíc co měsíc. Akorát nechápu jak píšeš, vajíček dost a folík žádný??? Když tam není folík, tak nemůže být vajko přeci? Tak nezoufej a hlavu hore!

saminka
9. lis 2011

ahojky holky, uz jsme doma, poslu par fotecek 😉 😵 😵 😵 a jdeme se poprve koupat 😎 😉 zdravime a urco se vam brzy ozvu a popisu ten sileny porod 😕 😀 😀

saminka
9. lis 2011

a jak dopadla jana na opu????

agnes88
9. lis 2011

@saminka to je rychlost, jeden den rodíš a druhý tě pustí domů. Tady myslím musíš být 72 hodin po porodu, ne? Malá je nádherná a jak ji Mia pusinkuje 🙂 🙂 těším se na popis porodu, vynech to hnusný pro nás co se na porod těšíme 🙂

agnes88
9. lis 2011

@holino nezoufej, já měla taky po mega dávce clostilu jen jeden folík.

safarikovap
9. lis 2011

@saminka Jééé Deni, tak je krásná 😵 😵 😵 Má zvláštní očička. Je vidět, že ségra bude dobrá opatrovatelka 😉
@bambulajda Takže si nemusela nic doplácet za další várku Menopuru - no, taky dobrý 😉 Měla bych mít od 7DC jen dvě ampule, tož doufám, že dobře zareaguju a nebudu muset jet pořád dál ve 3 😒

safarikovap
9. lis 2011

@holino Ty trdýlko naše - tady není ani čas ani prostor na nějakej pesimismus. Žádný "asi nám není z hůry dáno" - nevyšlo to teď, vyjde to příště!!!!!!!!!!! Jasně jsme Ti s @saminka říkaly, že od Clostilu nemůžeš čekat žádný zázraky! Zkusily jste to a nic - aspoň doktoři budou vědět, že Clostil prostě není nic pro Tebe 😉 Tak nesmutni 😨

katapola
9. lis 2011

@saminka Moc gratuluji.

katapola
9. lis 2011

@pingui 6. den po trasferu mi to připadá extrémně brzy zjišťovat hcg. Nepíšeš, kolikabuněčné embryo to bylo. Tady posílám tabulku hcg. Ale nevím, jak se to počítá u KET. Asi právě podle toho, jak dlouhá byla předtím kultivace. http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

bambulajda
9. lis 2011

@safarikovap no já jsem taky zvědavá co se mnou ta dávka udělá - je dost možny že z folíků jsou nějaky cysty, to už se mi taky stalo, dokonce u clostíku ..no jsem zvědavá - podám hlášení
@holino jasně hlavu vzhůru, clostilem to jen začíná, dostaneš něco jiného a budou folíci. ...jsi obrovská bojovnice a nevzdáš to 😉
@saminka nádhera - ještě jednou gratulace!! - krásná, šťastná rodinka 😉

pingui
9. lis 2011

@katapola 5denní HB

katapola
9. lis 2011

@pingui Vydrž ještě, nevzdávej to. Držím pěsti.

nierika
9. lis 2011

@pingui néé..pokračuj!!!

safarikovap
10. lis 2011

@babmulajda Myslím na Tebe - všechno bude dneska O.K. a zvládneš to levou zadní 😉 Drž se!

carlik
10. lis 2011

@saminka ty jo, to je kus krásné ženské a ze sestřičky bude super náhradní mamča 🙂 Tak si spolu krásně užívejte rodinného štěstíčka!

jana321969
10. lis 2011

🙂 @saminka ahoj aohj moc moc gratuluji 2 holčičky

jana321969
10. lis 2011

@safarikovap ahoj ahoj holky promintě, že píšu až tedka, doma mě nešel pc a nemela jsem na nikoho z vás mobil, dneska jsem už v praci tak mám sem přístup, jinak jako holky díky za veškeré poskytnuté informace, včerejšek stručně jsem se šíleně ale šíleně bála, a šla jsem první taky jsme dojely první a byla to rychlé za 7 minut jsem pry byla zpet na pokoji delala me to moje dr. odebraly 9 vajicek dneska a kazdy den si mam volat co a jak snem ase deje to víte samy, ale jeste se dalo oplodnit 9 ks nebo co a jak budu teprv vedet poradne dneska, daly jsme si taky tu metodu PCSI. A ET vypada na pondelí, to že mě řekou postupne do telefonu. tak jsem dneska zvědavá co a jak snad tam jich aspon 6 dobrý kruci bude a budou se vyvyjet.

carlik
10. lis 2011

@jana321969 hurá, devítka je pěkný čísilko (mám narozky) a určo budou i pěkný kousky na zavádění 🙂

jana321969
10. lis 2011

@carlik ahoj ahoj díky, no uvidime odpol napisu co mě řekly jak to vypada zatím, snad budou kdyz jich nemam dvacet a vice moje dr. rikala ze stejne vic jak 10 nechtela nevim proc pry jsem mlada ze me nejak nechce zatezovat a zatim to funguje tak jak mela naplanovane tak se uvidi jako.Stejně se třebe než otěhotníme, pak se to podaří pak se třebem aby vyšel pozi. test, pak vysledky, pak aby celych 9 mesicu bylo ok takze my baby žijem furt v nervozitě.

agnes88
10. lis 2011

@jana321969 ahoj, tak devět kousků, to je super, pak podej další zprávičku, že se krásně vyvíjí 🙂

agnes88
10. lis 2011

@jana321969 a ty chodíš ke kuřecové nebo vitouškové? Je parádní že máš svoji doktorku při odběru. Mě pokud nevyjde OPU nebo ET na po nebo čt tak Machače nedostanu....vím že jsou všichni fajn, ale i tak bych ho chtěla

jana321969
10. lis 2011

@agnes88 joo kromě 1 UTZ kde jsem měla teho mladého štecla, tak jsem měla vše s KUŘECOVOU i včera byla na sále a udajně i ona mě to bude zavádět asi ( pokud snad bude co), uvidime snad šly oplodnit všechny když jsem jich tolik neměla. Nevím proč nechtěla at mam vic vajíček furt trvdí, že to stačí, že jsem mladá atd...

jana321969
10. lis 2011

jojo odpol. vám se pisnu co mě řekly,

safarikovap
10. lis 2011

@jana321969 Super brouku, máš to za sebou 😉 A počet vajuch krásnej, takže hlavu vzhůru!!!! A jak Ti je, jak se cítíš? Dá se to v práci přežít? Odpo se těšíme na zprávičky 😉

jana321969
10. lis 2011

ahoj ahoj jo da set o jako po tom zakroku jsem dostala neco na bolest a doma jsem si taky neco dala a dneska dobre dobre jako, holka čekala jsem to o dost horší takže se to vydržet da a nebylo to moc hrozné mazec jak človek rychle vytuhne nekdo si pamatuje, jak šel ze salu ja vubec ani nevim ze jsem slezla s teho stola ty neco si pamatujes?? jo jo odpol podam hlašeni