Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

meggar
2. pro 2011

@katem Takoví prcóšci maličcí. To snad ani není možný, že to, co mě tady nakopává do močáku a žeber bylo taky tak maličký 😀

agnes88
2. pro 2011

@katem to je krásný, panenky malilinkatý 🙂

agnes88
2. pro 2011

@bambulajda tak to v tom musí mít docela bordel, ne 🙂,ale je fakt že odepisuje hned.

agnes88
2. pro 2011

@katem jéé já čtu že to jsou holčičky, ne že nás jako holčičky zdravíš 🙂 už vidím dopředu 🙂 třebas to budou dvě frajárky 🙂 ale hlavně že jsou ok

saminka
2. pro 2011

@agnes88 ahojky ja taky po Opu i ET cestovala vlakem az do Ostravy a jednou autem do Melnika a zvladly jsme to tak si myslim ze to zvladnes i ty 😉

saminka
2. pro 2011

@katem - jednim slovem "nadhera" 😵 😵 😵 😵

katem
2. pro 2011

@bambulajda jo, jsou uzasny!! a malinke, ale pritom v porovnani co to byla, tak BOMBA!! - melou se opravdu jako blaznive 😉

katem
2. pro 2011

@meggar no vidis, vse je ralitivni, jsou to prcci malicky.. je to neuveritelne, co ta priroda dokaze 😉
no a ted ti kopou jako o zivot! - tak si to uzij 😉 uz ti zbyva jen chvilinka a budou ti kopat venku 🙂

katem
2. pro 2011

@agnes88 jsou to malicke fazolky.. mam z nich opravdu radost, jsou skoro stejne velci... a ja mam porad hlad, takze jsou dobre krmeni!

katem
2. pro 2011

@agnes88 no pohlavi ale jeste nevim, to snad priste 😉

katem
2. pro 2011

@saminka Dekuji mockrat... jsem moc a moc rada... dekuji
Jak se tobe a male dari? je hodnoucka?

carlik
2. pro 2011

@katem jé, ty jsou malinký, ale neboj, za chvilku uvidíš jak budou kopat o 106 🙂 Jako mě dneska, je to už docela fest k nevydržení....já na Ko taky dopadla dobře, čípek drží, za 10 dní KO a pak už hurá domluvit císaře do porodnice. No zhruba za měsíc se můžu těšit 😉 Doufám, že to vydržíme ještě 5 týdnů. Jo a od neděle jsem už z PN na mateřské, hurá, tak nebudu muset dodržovat vycházky, ale prej žádný brouzdání po městě ... No asi se mi v tom hnusným počasí nechce.
@agnes88 já taky vždycky cestovala po OPU i ET vlakem, a nic se nám nepřihodilo. Ani doprovod jsem nemívala a to jsem párkrát byla i na OPU bez narkózy 😉

saminka
2. pro 2011

@katem dekuji za optani,dari se dobre i kdyz pocituji unavu mnohem vice, rano se nemuzu vyhrabat z postele 😒 jinak holcicky jsou hodne a poslouchaji,dnes jsem zvladla i mensi nakup s obema bez manzi 😀 take jsme uz zacali s pecenim pernicku, at mame co dat na stromecek 😉 peceni nam jde ale to zdobeni je horsi 😝 a tvoje miminecka uz nejsou fazolky uz to jsou preci mini miminecka 😵 😵 😵
tady jsou nejnovejsi fota 😉

saminka
2. pro 2011

a tady Lilly ve trech a pul tydnech 😉

lenka27
2. pro 2011

@saminka krásný holčičky, Lili roste jako z vody. Kolik už váží?

saminka
2. pro 2011

@lenka27 diky moc Leni, no tento tyden nas zapomneli prijit zvazit a minule pondeli mela 3.80 takze po porodu zhubla pak to nabrala a ted uz bude jen nabirat doufam 😉 papa pekne, tak pocitam ze ted uz muze mit i pres 4 kg,cvalicek muj 😉

olousek35
3. pro 2011

Dobré skoropoledne. Přeji všem pohodový víkend. A opatrně na náledí, at si neublížíte 😀

agnes88
3. pro 2011

ahoj všichni, děkuji za rady jak po OPU. Já sem chtěla jít do práce, protože máme oslavu narozenin, tak sem si říkala že mi prospěje myslet na něco jinýho. Ale uvidím jak mi bude. Odvoz mít nebudu, manžel prostě musí zpět do práce a tak nějak se mi to nechce nikomu říkat. Pokud by ale nebylo zbytí mám v záloze kamošku. Ještě sem se jí teda neptala, ale snad mi nedá košem. A po ET je normál jít sama? To budu absolvovat taky bez něj, nevytřepu je, že ne 🙂 🙂 to už ale pojedu dom, hnízdit 🙂
Pěkný večer všem, dělám předvánoční úklid, chtěla jsem umývat okna, ale je tam kosa, tak asi zatáhnu žaluzky 🙂

sune
3. pro 2011

ahoj holky, po delší době se ozývám ,stále bojuji a pořád bez úspěchu. Všimla jsem si, že Olousek je těhu, to srdečně a mooc gratuluji!! To je supr zpráva a moc to přeji! Nemám bohužel čas pročítat vše zpětně, ale zajímalo by mě, jak se zadařilo,jestli nevadí, že se ptám a jak se cítíš? Všem držím pěsti, at jim to těhu taky vyjde. Holky, píšu hlavně kvůli informaci, že užívám zelené potraviny (mladý ječmen a chlorela). Je to poslední možnost, jak pomoci tělu ,aby si poradilo se všema problémama. Dohledala jsem si k tomu informace na netu a pak se ptala své praktické doktorky,která se snaží maximálně,abych otěhotněla- z ní vylezlo, že by mně to určitě moc doporučila, že většina ženských po tom otěhotněla, protože to vyčistí tělo a nahodí hormony do normálu. Toto je plně přírodní a ví od pacientů, že jim to dost pomáhá a určitě to nikomu neškodí,spíš naopak. Tak jsem si vzpomněla, že by to mohlo pomoci i nám, co snažíme. Mně to upravilo po týdnu zažívání suprově. Teď ještě můžu mít cenu za balení, jedno balení toho ječmenu nebo chlorelly stojí oficiálně 1100K (a vydrží to 2-3 měsíce) a já to teď můžu koupit po 1000Kč. Tak kdybyste o to měly taky zájem, dejte mi vědět. Budu ráda, když to někomu taky pomůže. Přeji všem hezký večer a splněný sen //
🙂

bambulajda
3. pro 2011

@agnes88 😀 těžko říct, ale hlavně, že nám poradí ...i když je pravda, že se do mailu nikdy moc nerozepisuje - většinou napíše probereme na kontrole

olousek35
3. pro 2011

@sune jj, podařilo se po 2.IVF. Čekáme kluka a celkem to jde. I když občas tady taky plaším. TO bych nebyla já.

jana321969
4. pro 2011

@agnes88 JA BYLA DOMA CELY DEN JEN PO ODBERU A DRUHY DEN UIZ NO PRACE.

safarikovap
4. pro 2011

Ahoj holky!
Transfer mám za sebou - jedna časná blastocysta a jedná už už skoro blastocysta 🙂 Každopádně - jako na povel - chřipka jako prase...pardon 😠 😠 😠 Ke zmražení nic nezbylo a ačkoliv jsme měli PICSI, tak cena bez pár kaček 16.500,- Kč...nechápu... 😨
Testit mám 16.12. 😔 Opatrujte se mně všechny tady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

olousek35
4. pro 2011

@safarikovap držím pěsti a odpočívej. A neboj, já od začátku těhu, tj. od ET, mám pšikavou a malej se udržel. 😉

agnes88
4. pro 2011

@safarikovap zdarec, tak ženo teď drž plod!! 🙂 za 8 dní tě následuju

carlik
4. pro 2011

@safarikovap hurá, tak budeme držet všechno co máme a určitě pod stromečkem vás bude víc 😉 Na chřipku zkus Oscilo a citrony, čajíčky, vitamínky a ležet v posteli!!!!

meggar
4. pro 2011

@safarikovap Taky držíme všichni tři všechno, co máme, aby se embryjka udržely. A plivu těhu bacily pro štěstí. Tfůůůůůůůůůůůůůj 😉

saminka
4. pro 2011

@safarikovap take drzime vse co mame!!!!!!!!!!!!!!!!111 pekne drz plodiky 😵 😵

bublenudle
4. pro 2011

@safarikovap Beruško,moooc na Tebe myslim.....a za 14 dni budeš hlásit // 😵

lenka27
4. pro 2011

@safarikovap držíme palečky a věříme na vánoční zázraky 🙂