Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

carlik
10. led 2012

@agnes88 no to máš pravdu s tím jídlem v porodnici...ikdyž nám slíbili, že když se zvedla cena na 100 za noc, tak se to projeví na lepším jídle 😀 No ale zase nevím, jestli mě budou brát jako cukrovkářku i po porodu a budu mít dietu 😠

bambulajda
10. led 2012

...no já od toho femigardu moc nečekám, ale třeba mi to pomůže na pravidelnou MS
@agnes88 teda jestli je to ještě hnusnější než kotryhel no tak nazdar teda 😖 ....tak ti nevím čím to je, jestli by to nechtělo psychouše 😅 ...
@carlik ..tak držím moc palečky, ať to hravě zvládnete 😉

cilkaa
10. led 2012

@bambulajda já jsem ho taky pila (zkusila jsem Kontryhel, Gynex i Femigard), bez výsledku. Každopádně sliznici mám malou a nepomohlo nic. Teď po tom Clostilu to bude bída podle mě... Dnes mám 3 DC a po krvi ani památky, mám ji tak 2 dny. První den hodně, druhý méně a třetí skoro nic. Takže zkusím to červený vínko...
Holky, když by se zjistila ten 10 DC na utz, že sliznice je nízká, dají mi i na IUI ten estrofem? Při minimálce vím, že to dávaj, ale takhle jen na IUI?

U nás chlapovi pomohyi vitamíny hodně, ale neotěhotněla jsem ani se supr spermiogramem (asi kvůli té viskozitě) a teďka už na to nereaguje, tělo už na to prdí... Jo a ten ACC long pil 3 týdny a nepomohlo to, tak jej pije dál, tak uvidíme teďka pa 7 týdnech, jestli se něco zlepší...

katem
10. led 2012

@carlik
MYSLIM NA TEBE!!! - HODNE STESTI!! _ DRZIM VSE CO MAM 🤐
nemam moc casu a tak si to doufam doctu vse o Vas...

katem
10. led 2012

Ahoj devcatka moje!! nemela jsem na vas moc casu, ale to je vzdy tak, silvestr byl narocny a o vikendu jsme byli na horach, tak mi nejka nezbyva cas...
Dnes jsem ale byla na UTZ a mimnka jsou podle normy - vse vypada OK 😎
Preji hodne zdravicka a stesticka vsem!!!

1miska
10. led 2012

@cilkaa ahojky, ja jsem brala estroferm i pri IUI, mam nizsi sliznici, takze ho beru uz dlohodobeji skoro trictvrte roku - delali mi pri tom UZ a normalne ovuluji, tak rikali, ze neni problem, at to beru dlouhodobe dal - ze na nekoho to působí protiovulacne, ale mám jen 2 mg 1 x denne, takze OK.

cilkaa
10. led 2012

@1miska tak to zní dobře, děkuji, to jsem zase klidnější..
@katem a fotečka nebudééé, to víš, my čekatelky rády okukujeme 😉 Jinak samozřejmě gratulace 🙂

katem
10. led 2012

@cilkaa dneska fotecka zadna neni.. Dr. me vzal rychle a tak zadne fotecky ani nedelal! 😕 - priste - snad.... 24.1. 😉 a co ty? jak se vede?

cilkaa
10. led 2012

@katem strašně se to táhne, teprve dnes mám první tabletku Clostilu. Odložili jsme minimálku kvůli výletu, co jsem dostala k vánocům a jdeme ještě jedno IUI (aby se neřeklo). Minimálka pak v únoru, už se moc těším!!! Teď je nějaké šťastné období, tak snad se zapojím 😀

agnes88
11. led 2012

@cilkaa ahoj, já to měla stejný, třetí den po ms ani památky, jo a na slizinici mě při iui nic nedali. Clostil sliznici snižuje, takže by ti měli něco dát, zkus se poptat. Já brala tamoxifen a sliznice jakštakš byla.
@katem tyjo, ty už seš 17tt, kdes to vzala ty týdny 🙂 chodíš na ko pořád k doubkovi, nebo on jen dělá screning a mají v RF jiné gynekology. Doufám že u mě to bude taky tak hladce probíhat. Teď ráno jsem měla celkem bolesti, tak snad je vše ok a nebudu muset ležet...
Zdravím všechny, Peti @safarikovap jak je? Pořád nevolno?

misha83
11. led 2012

ahoj holky, rozhodli jsme se do toho znovu jít, ale chceme znát i vice názorů. Rozhodli jsme se pro Reprofit, doporučíte prosím lékaře? Moc děkuji

evulatko
11. led 2012

@misha83, ahojky, ja chodim ke Stelclovi a je fajn🙂 I Koudelka a Machac mi prijdou super🙂)))

cilkaa
11. led 2012

@agnes88 no já v minulým cyklu taky Tamoxifen a sliznice jakž takž, ale teďka si to musím pohlídat. Ale budu ráda, když nebude cysta (tu jsem už kdysi měla po jedné tabletě denně, teď beru dvě, tak uvidíme). Tak to vypadá, že jsem úplně podobné případy. Kéž by mi to taky vyšlo na poprvé...
No a kdy ty si hodíš ty těhu týdny, taky už to nebude k zahození to numero 😀

@misha83 já chodím také ke Štelclovi (takový mladý ucho, ale prosfk velkej, takže spokojenost obrovská) a holky si hodně chválí Machače. Z ženskejch pak Vitouškovou. Mrkni na jejich web na fotky, kdo by ti byl sympatický 🙂

vaculik
11. led 2012

Ahoj holky, mám úplně nový Gonal, kdyby někdo potřeboval. Cena za hubičku 🙂

bublenudle
11. led 2012

@vaculik Ahoooj,no že se ukážeš?? tak co??? povidej..napiš mi IP..

bublenudle
11. led 2012

@carlik Hodně štěstí,at je vše jak má být a rychle 😵 držím vše co máááám.... 😉 😉

vaculik
11. led 2012

Ahoj Bubli, tak nic. Opět. ☹

misha83
11. led 2012

@evulatko @cilkaa Holky moc děkuji. Zkusím tam zavolat a uvidíme. My teď chodíme do Unici. Jsme spokojení, ale tak nějak potřebujeme slyšet i jiné názory. Doufám, že tento rok pro nás bude šťastnější než ty minulé. Můžu se k vám tady sem tam přidat?

cilkaa
11. led 2012

@misha83 jasně, že jo... tak napiš něco o sobě... jak dlouho chodíte a co jste již podstoupili?

bublenudle
11. led 2012

@vaculik Jééé,tak to mě fakt mrzí..ja už se chystam na 6té kolo....už čekám jen na ms...tak snad už poslední ,tentokrát 😉 máš ještě nějaké mrazáčky???

misha83
11. led 2012

@cilkaa Snažíme se 3 roky, dva roky s doktory. První pokus byl stornován pro nereagující vaječníky. Druhý pokus se nepodařil, sice dokázali vydolovat 2 vajíčka, ale nic moc kvalita a embrya se neujala. Měla jsem maximální dávky a tak nám byla doporučena darovaná vajíčka. Vytoužené čárky na testu jsem našla, bohužel na konci osmého týdne mě manžel dovezl tzv. za 5 minut dvanáct do nemocnice s velkými bolestma. Bylo zjištěno masivní vnitřní krvácení, takže okamžitá operace. Jedno z dvojčat se zatoulalo až na vaječník a tam to prasklo. Prý se to nestává často, aby se dostalo tak daleko. Embryo v děloze jsem potratila, bohužel ne spontánně, takže následovala za pár dnů revize. To se stalo loni v květnu. Moje výsledky jsou zvláštní, nejsou tak hrozné na to, jak blbě vše funguje. Teď chceme prostě slyšet názor, zda znovu darované, nebo zkusit jiné léky...

sblanch
11. led 2012

Ahoj všem snažilkám i těhulkám z reprofitu, možná se mezi vás brzo přidám - teda nejdřím mezi snažilky a snad i pak mezi těhu. O mimčo se snažíme cca už 3 roky, nejdřív na Obilňáku a 3. IVF pak v Unice. A zatím nic... Psychika dostává zabrat, však to některé znáte. Bohužel. V Unice nám po posledním pokusu navrhli dárcovství vajíček, na Obi se tomu embryoložky divily, že když jsem chodila k nim, tak tomu, že bych potřebovala darovaná vajíčka, nic nenasvědčovalo. Takže teď hledám nějaký další CAR, který by nezávisle posoudil, jestli darovaná potřebuju nebo ne a dostala jsem kontakt na reprofit, mudr. koudelku. Ono přece jenom vypláznout v našem případě 100 tis. není jen tak...
Jaké máte zkušenosti vy? Věnovali se vám - snaží se zjistit příčinu problému, nebo máte pocit, že jim jde o peníze jako v jiných carech? U nás je příčina jasná - spontálně nemůžu otěhotnět kvůli mým endokrinologickým problémům, nefunguje mě hypofíza, takže žádná MS, ovulace atd. atd. Vajíček mám při IVF vždycky dost, ale pak embrya dost odcházejí a nakonec se žádné neujme... Takže se bojím, jestli není problém ještě jinde. Na laparce jsem sice byla, vše ok, ale to ještě nic neznamená.
Budu všem vděčná za zkušenosti 🙂

olousek35
11. led 2012

@sblanch myslím, že u Mudr.Koudelky jsi v nejlepších rukou. Rozhodně nedělají nic pro peníze. Mně dokonce rozmlouval puregon, že fostimon má stejný účinek a že budu platit zbatečně víc. ICSI nám taky nenavrhovali, s dobrým spermiem. Kdyby jim šlo o peníze, tak měli možnost tahat a tahat. Zbytečně také nic nedělají a jednají na rovinu. Takže doporučuju vyzkoušet a uvidíš. Třeba bude stačit minimálka a mimi bude na světě, jak tady u hromady ostatních holčin 😉 Pak nám dej vědět a držím pěsti.

Holky, co carlík? Malá už je ode dnes na světě, že? Nepsala někomu?
A meggar? Několik dní se neozvala, tak si myslím, že dvojky už taky maminku pěkně buzerují ze světa. Ted byl úplněk a ten porody přitahuje. 😉

safarikovap
12. led 2012

Ahoj pipinky 🙂
Byla jsem teď dva dny v práci a jsem z toho tak K.O., že jsem to vzdala 🙄 Říďa mně naznačil, že stejně o všem ví, tak ať si vezmu noťas a pracuju z domu - takže minimálně do půlky února zůstávám doma 🙂
@bambulajda Dlouho ses tady neukázala - už jsem se o Tebe bála 😉 Už je půlka ledna, za chvilku únor...už se Ti to krátí 😉
@mihule111 No tak to mě vysvětly??????????????? My máme stejnou diagnózu - oligoastetoratozoospermii a Vitoušková řekla, že s tímto spermiogramem IUI absolutně nehrozí, ani ICSI, ale rovnou PICSI - tak já jsem z toho fakt jelen 😕 😕 😕
@olousek35 Říkala jsem si Oli, jestli nebudeš mít Ty info o @carlik nebo @meggar 😨 Holky dají určo brzo vědět 🙂 Co Ty, mamino - všechno sbaleno, nachystáno, vypráno?
@agnes88 Brouku, u mě beze změny - sice musím uznat, že to blinkání není tak častý, ale ty kozenky, bože...to je bolest... 😔 😅 A ta šílená únava 🙄 Už jen necelý 4 týdny a vysazuju Utroš 🙂 Co Ty s tím tlakem? Byla to jednorázovka nebo se Ti to teď stává často? V PO UTZ, co??????????? 😵 😵 😵 Já jdu zítra - nahlásit se s propouštěcí zprávou z Reprofitu ke své gyndařce - tak doufám, že mně udělá UTZ a navalí průkazku 🙂
@cilkaa Takže ještě jedno IUI - za to člověk nic nedá, když je to za pár kaček a když se "někdo" MUSÍ jet dovolenkovat, když ho manža tak překvapil 😀
@jana321969 Takže Jani jakej závěr? Minimálka nebo klasika? 😕
@katem Ženo - help me. Když si byla na UTZ a hlavně na krvi ve 12tt - musela si být na lačno????????? 😕 😕 😕 Vitoušková mně o tom nic neříkala a kamarádka jde teď na krev a prý musí být na lačno? Ptám se proto, že jsem objednaná na 7.2. až na 13h - to na lačno nedám 😔 😔 😔

A samozřejmě zdravím nově příchozí: @sblanch, @misha83 a.... @vaculik a @evulatko přece známe 😉 Držím holky palce 😉

agnes88
12. led 2012

@safarikovap čauky, sem si právě říkala jak ti je, že ses odmlčela. Je super, že můžeš dělat z domu, že nemusíš hned na PN. Pokud teda se dá práce z domu zvládat. Tlak dobrý, nevolnosti žádný, akorát včera mě píchalo a měla sem křeče. Snad je vše OK, snažím se šetřit, ale někdy to v práci nejde.
@sblanch taky myslím že Koudelka je nejlepší volba. A o peníze jim nejde. Přesně jak píše @olousek35
@misha83 objednala bych se k machačovi nebo koudelkovi, oni ti určo pomůžou
@cilkaa V po jdu na UTZ, tak pak sem hodím i v jakým sem týdnu, zatím furt maturuju jak se to počítá 😀

misha83
12. led 2012

Ahoj holky, tak jsme objednaní a uvidíme.

safarikovap
12. led 2012

@agnes88 Jojo, práce z domu v pohodě. Nejsem závislá na sezení v kanclu, protože stejně veškerý podklady dostávám mailem, takže pěkně doma z obýváčku je to pohodlnější. Píchání a křeče mám Bety taky - hlavně teda to píchání 😒 Do pondělí už to vydržíš a pak budou slyšet dvě srdíčka 😵

1miska
12. led 2012

@mihule111 no ono je to mozna s tema spermiograma takhle, nebo si to myslim 🙂 my jsem meli posledni pred rokem a ted jsem se rozhodli pro prvni IUI. Rikali nam, ze za rok muze byt vsechno jinak - ale rekli jsme ze jasne, ze kdyz uz jsem nastimulovana a chlap da vzorek, at IUI udelaji, at je tam cokoliv - takze bychom si nechali udelat IUI i s blbym spermiogramem - kdyz uz jsme tam, ja nastimulovana, ovulace nachystana, chlap volno z prace, sperma odevzdano.... tak i kdyz by nadeje byla malilinkata, tak to uz podle me stoji za pokus, kdyz jste tam nachystani... Tak jsme si to s nima vysvetlili my, tak to tak mozna delaji u vsech - ze kdyz je nejaky spermiogram dobry a pak pred samotnym IUI vyjde spatny, tak to i tak zkusi

katem
12. led 2012

@safarikovap no cau, uz jsem si rikala kde jsi 😉 jsem rada, ze te sef nechal doma! Tak to budes mit fajn.
ja na krev nemusela na lacno... to bych nezvladla.. porad se musim necim cpat 😀 a do obeda bych urcite omdlela!
Takze NE.
Mozna, ze ta tvoje kamaradka musi jit i na nejake dalsi krevni testy, ktere vyzaduji na lacno 😉, ale doposud jsem na lacno jit nemusela a to vim, ze ten 12tt ti vezmou ctyri ampulky!!

mihule111
12. led 2012

@1miska Jo, jo, asi máš pravdu ... někde to tak berou, že malá šance je i tak šance .... jen jsem si říkala,
jestli se pak s takovým spermiogramem hnát znovu na IUI ??? Jestli není lepší počkat jestli za 3 měsíce budou výsledky lepší, nebo jít do něčeho, kde je větší šance.