Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kcvrcekz
2. dub 2012

Ahojky holky sice moc nepíšu, ale dočítám vás...Jste všechny tak statečné...🙂 My si jdeme zítra pro injekce tak jsem zvědavá co na mě čeká a jak to bude probíhat...🙂 Přeji všem moc moc úspěchů..🙂

bublenudle
2. dub 2012

Ahoj kočenky,takže moje info....
čekam na ms,tj asi kolem 16.4 a frčím minimálku....už se moooc těšinkám...pisněte mi,kdo bojuje se mnou,at mám přehled....jinak jedu večer na služebku,tak se tady mějte všechny moooc pěkně...paa L 🙂

bambulajda
2. dub 2012

@bublenudle ahojky,já očekávám mršku okolo 14.4. a jdu na KETík 😉 ....je to můj poslední pokus ...protože TEĎ TO VYJDE 😀 😀 😀

sikulik
2. dub 2012

holky @kcvrcekz, @bublenudle, @bambulajda tak vy jdete do boje skoro zároveň, moc vám všem držím pěstičky, ať jste všechny úspěšné nastávající maminky, a ať můžete na vánoce pod stromečkem opusinkovávat a tulinkovat vaše Jezulátka 😀

lenka27
2. dub 2012

@olousek35 důležité je zdravé dítě a co bude dál to necháme osudu🙂 já jsem taky šťastná i za jedináčka.

kcvrcekz
2. dub 2012

@bublenudle Ahojky já jdu stimulovat od cca 20.4. ..🙂 Takže se hlásím a taky TFUJ TFUJ TFUJ..🙂 I @bambulajda hooodně štěstíčka
@sikulik Díííky mooooc

evikj33
2. dub 2012

@bublenudle Ahoj Leuško tak hrrrr na to a ja snad budu v závěsu 🙂 10.4.2012 jedem do Olmiku na kontrolu a dát žádost na pojištovnu na 2IVF, to budu 14DC a snad začátkem května jdem na to.Tak chci číst jen samééé dobré zprávy a budu vám všem držet pěsti,už to tu chce nějaké nové nastávající maminky 😀 😀 😀 Ty ostatní už pomalu rodí,tak at je má kdo následovat.

sikulik
2. dub 2012

@lenka27 ahojky, tak jak jste to nakonec zvládli s kojením?

sikulik
2. dub 2012

@bambulajda krásně jsi to napsala 😉 úspěch, myslím, zaručen!!!

lenka27
2. dub 2012

@sikulik ahoj jo nakonec pořád kojime, měla jsem nadstandart tak malý za mnou mohl kdykoliv a jinak jsem odstříkávala. Jsem za to ráda, protože ještě jsem nebyla ani já ani Adámek připraveni to utnout😀 odměnou je mi neskutečný pocit uspokojení po každém kojeni😀 Adámek je největší lék na všechno.

lenka27
2. dub 2012

@bambulajda určitě to vyjde😀

sikulik
2. dub 2012

@lenka27 jste největší Šikulky na světě, to je super, že jste to tak zvládli!!! Já jsem kojo taky pořád neutla, mám závisláka, kterýmu je 23 měsíců a ještě pořád aspoň jednou denně, před spaním, kojíme. Kdybych mu to utla, tak to by byl na něj "teroristický zločin" 😀 , no ale jednou to přijít musí 😀 . Tak se drž 😉

lenka27
2. dub 2012

@cilkaa zrovna včera jsem to říkala manželovi, že jsem tvor nevděčný. Že jsem říkala, že aspoň jedno dítě chci mít a pak se hroutim po mimoděložním a myšlence, že druhé třeba nebude. A přitom mám jedno báječné dítě, které se pořád jen usmívá a rozdává dobrou náladu, tak jsem teď pokornéjší🙂 a pokud to pak ještě vyjde budu ráda, ale už to nehrotím😉

kcvrcekz
2. dub 2012

Holky jak probíhá převzetí stimulace? Co vám tam všechno ukážou ?

1miska
2. dub 2012

@lenka27 jinak ja jsem ta, kdo ti v sobotu tahal tu hadicku z briska 🙂

drndapetka
2. dub 2012

@cilkaa ahojky, tak u mě duben nic ☹ musíme ještě počkat. To špinění je opravdu silné a nemá smysl začít stimulovat, když není tělo fit. Takže já stimuluji až v květnu ☹ Už to odkládáme po třetí 😝

bublenudle
2. dub 2012

@evikj33 Ahoooj zlatí, tak to je paráda, to budeme jen kousek od sebe 🙂 super.. Tak pak dej hned vědet co v Olmiku rozhodli.. Já teď už sedím na letišti v Praze a čekám na letadlo a frr na sluzebku.. Ale au ať jsem zase doma.. Aspoň mi to do stimulku uteče.. Měj se krasne a ozvi se !!!! Paa

lenka27
2. dub 2012

@1miska no já jsem si to myslela😉 ani to tak nebolelo😀 to předtím bylo horší. no klobouk dolů před vámi sestrami, takovou fušku bych nedala😲

evikj33
2. dub 2012

@bublenudle Tak štastný let a brzký návrat 😀

lenka27
2. dub 2012

@bublenudle tak šťastnou cestu a bezproblémový návrat domů pro mimiska.

lenuleeee
2. dub 2012

@cilkaa hoj 🙂 Pokud jsi měla termín ovulky, určitě jsi ji mohla mít,..vždyť s vaječníkem vůbec nehýbali. Takže to by mělo zůstat zachované. 😉 Já se tam vážně už moc těším,..na další boj, který mne možná dovede až k cíli. 🙂

1miska
2. dub 2012

@lenka27 njn 🙂 mě to bylo takový hloupý se ptát 🙂 a taky tady v práci to nikdo neví, že válčím v Reprofitu, hned by měli plno rad a otázek... tak by se mě pak určitě ptaly odkud tě znám atd... tak snad to u nás bylo aspon trochu fajn🙂

lenka27
2. dub 2012

@1miska no já to chápu, myslela jsem si to, ale ani Olči nic říkat nebudu neboj. U nás v práci jsem o tom taky nemluvila. Jo bylo to fajn, jen ty bolesti bych si příště odpustila😀 ale na všechno se zapomene. Hlavní je, že jsem mohla udržet kojeni a mít malého nablízku. A tobě přeji ať to co nejdřív vyjde a jdeš si na vaše oddělení lehnout i s miminkem. To bude pak servis co?😉

sblanch
2. dub 2012

@bublenudle Hmmmmm... Tak to jsme na tom podobně. To mě mrzí. Já to teda mám jasný, bez hormonů nemám ani MS, ani ovulaci, takže CAR je jediná naše nadějě.
Tak hezkou zahraniční cestu 🙂 Můžu se zeptat, kam míříš? Abych věděla, co mám závidět 🙂

cilkaa
3. dub 2012

Ahoj holky,
pokud byla o víkendu ovulka, jak si myslím, tak mi to začne 16. dubna- ZAČÍNÁM TAKÉ STIMULOVAT!!!!!!
VYJDE TO V DUBNU VŠEM!!!

@drndapetka teda to je trápení, ale kdo si počká.... květen bude krásnej, to bude náladička 🙂

@sblanch a prosím tě, můžu se zeptat, dělali ti AMH? Vajíček je dost, nebo jakto, že kvalita není úplně dobra?

Holky, komu dělali AMH, jaké jste měly hodnoty? Děkuji....

safarikovap
3. dub 2012

Ahoj holky🙂 Moc už nestíhám do diskuze chodit, každopádně - všem stimulantkám a čekatelkám držím pěsti 😉

Přišla jsem, protože jsem chtěla některé z Vás, pokud budete potřebovat, nabídnout zdarma jedno balení Menopuru (nevyužila jsem a rok expirace je až 2013). Když tak pisněte IP a držte se 😉

@cilkaa @bublenudle @bambulajda Krasavice, držím palce 😉

bosorkajarka
3. dub 2012

ahoj holky jenom jsem se chtela zeptat chodim k dr Vitouškové, ale kdyz jsem byla posledne na IUI tak jsem vystridala na UVZ snad vsechny\ doktory a do noty mi hodne padla dr. kuřecová a tak jsme přemyšlela, že bych se na konzultaci objednala k ni myslite že je to blbý měnit doktora, když Vitoušková byla posledně taková divná a nic moc se mnou neřešila a to ja nemam ráda. Co myslite je to blbý?? Děkuji za radu.

meggar
3. dub 2012

@bosorkajarka Ahoj, myslím, že to blbý není. My jsme na konzultaci měli poprvé a podruhé doktorku Pospíšilovou a v před stimulací nám odešla na mateřskou. Říkala nám, že si nás pak někdo převezme. Byli jsme potom 2x u Kuřecové a 2x u Štelcla, takže si myslím, že se to tam u nich tak nehrotí a je jedno, ke komu se objednáš.

bosorkajarka
3. dub 2012

@meggar diky no ja prave bych chtela znat i jiny nazor protoze Vitouškova pořad dokola když to šlo jednou pujde to znovu, ale ja bych rada nejake konstruktivni reseni.

montysek
3. dub 2012

Ahoj holky, pomaloučku se hlásím do vašich řad - pokud můžu. 😅 V jiném centru nám nevyšlo IUI ani 1 IVF, takže pro další boj jsme se rozhodli pro Reprofit v Brně. 🙂 Momentálně čekáme na výsledky genetiky, které budeme mít cca v půlce května a tak se Vás chci zeptat, jestli bych už měla zavolat do RF,aby mě objednali nějak koncem května nebo jestli je na to čas a stačí tam zavolat třeba až v tom květnu? 🙂