Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

saraha2
26. črc 2012

@bobulinka74 právě ne ☹ se to nepovedlo...

misha83
26. črc 2012

@cilkaa Neboj se, neboj se, jsou to bojovníci, mají mít čtyři buňky mají a ti ostatní to můžou do zítřka dohnat 😉 .

sikulik
27. črc 2012

@cilkaa ahojky, já vůbec nestíhám, ani dočítat, ale jen tak jsem teď zrovna četla, jak jste se bavili o tom, komu říkáte a neříkáte, že jste těhu po IVF. My jsme to neřekli téměř nikomu. Já mám totiž v práci velkej babinec 🙂, a když se tam o tom někdy mluvilo, tak to byly názory typu, to jsem zvědavá jak se to dělá, to tam jako přijde chlap, sestřička se s ním zavře v pokoji a pak už toho má plnou skleničku, hahaha, strašně se tomu smáli a měli z toho legraci. Taky se mě furt ptali, kdy už teda bude nějaký mimi, a na co čekáme, atd. Vždy jsem odpovídala, až to bude tak to bude, a určitě to poznají. Takže jsem se zařekla, že je rozhodně nebudu bavit našema zážitkama, a že je to rozhodně jen a jen naše věc. Neví to ani naši sourozenci, ani manželovi rodiče. Ti by to vůbec nepochopili, první co by řekli, panebože, to jste za to dali tolik peněz? To by bylo jídla, vy jste se zbláznili, takhle vyhazovat......no a ještě by možná něco přidali. Takže to věděla jen moje mamka, která to vše s námi prožívala a moje nejlepší 4 kamarádky a nejlepší kamarád od manžela. A s tou těhuprůkajdou, mě se tenkrát Štelcl ptal, jestli do ní může napsat, je že to po 4. IVF, já jsem řekla, proč ne, klidně, a on mi řekl, že se pak na to přihlíží při porodu, že si tě víc hlídají, atd., že je to prostě výhodnější. No a když ji chtěli vidět v práci, řekla jsem, že ji nemám, že můj doktor je tak pokrokovej, že má všechno v PC a že průkazky už se u něj dneska nedávají. A bylo po zvědavosti 🙂.
Tak držím pěsti, ať ti to všechno už tentokrát vyjde!!! 😉

sikulik
27. črc 2012

@bobulinka74 ahojky, taky si myslím, že pregnyl už zmizel a teď už je to první vlaštovka, kéž by, držím vše co mám 😉 a znovu prskám těhu bacilkyyyyyyyyyyyyyyy 😉

cilkaa
27. črc 2012

@sikulik jééé, ty jsi zlato, děkuji. Tak to máme podobné. U nás to tedy neví nikdo, ani moje mamča, spíš by měla starosti a pořád by mě hlídala a tak. Myslí to s námi dobře, ale přehání občas...
Jinak s tou průkajdou mě napadá, že by ta informace, že jsem po IVF se tam napsala až ke konci... Holky si na ty průkajdy vzájemně koukají a prostě je jim jasný, že ji má každej... Ale to už by se nějak zakecalo kdyžtak (zapomenutí doma, ztráta atd.). Děkuji za info.

Teď jsem četla článek, jak po Karlu Svobodovi zbylo v CARu sperma. Normálka rozhovor s doktorem, který píše, že Svobodům dělal 2 IVF- embrya zavedená vždy 2 se nechytila a že 3. IVF bylo úspěšné a mají syna Jakuba. Po těchto cyklech tam zbylo sperma Karla Svobody - bulvár, klasika... Ale takhle to teda vyzradit po létech, to je nepříjemné 😠 Ten se musí v hrobě obracet...
dokonce jsem to ještě našla... http://www.super.cz/celebrity/karel-svoboda/134...

cilkaa
27. črc 2012

@bobulinka74 tak co????? čárka sílí? Držím palečky..

Jinak holky, já má dnes 4 ks- 8buněčných, 1ks sedmibuňku a 1ks šestibuňku... Tak to opravdu jedno dohnalo k těm 8b 😀

sikulik
27. črc 2012

@cilkaa no to je bezva, že to jedno je taky dohnalo 🙂!!! No vidíš, nechala by sis to do průkajdy napsat až tak měsíc před porodem, to už na ni nikdo nebude zvědavej. Jo a neboj, ono když je embryjko "šikovné", tak všechno dožene v ten pravý čas. Už jsem to tu také psala. My jsme nikdy neměli nic na mražení, ani po posledním úspěšném pokusu. A najednou za dva měsíce přišla faktura, že máme platit mražení jednoho kusu 🙂. No a když jsem tam volala, že se spletli, tak prý že ne, že ten náš bojovník začal "makat" až šestý den, a byl tak rychlej, že to všechno za ten den dohnal a hned byl na mražení. No a teď ho mám 14.tý týden v bříšku a modlím se, aby tam zůstal až do toho 40.tého 🙂. Tak se drž!!! A hlavně věř! 😉

bobulinka74
27. črc 2012

@cilkaa děkuji a Tobě ať se i nadále krásně vyvíjejí 🙂
@sikulik díky, dýchám zhluboka, ať jich polapím co nejvíc 🙂 😀
dneska ráno to byly teda nervy, ve tři jsem šla na WC a pak už jsem nemohla usnout 😠 A když jsem pak dělala test ráno, třepaly se mi ruce a srdce bušilo o sto šest, myslela jsem, že dostanu infarkt. Zatím to vypadá pořád nadějně, ale strach mám obrovský...

bobulinka74
27. črc 2012
sblanch
27. črc 2012

Zdravím všechny, bohužel nemám moc čas pročítat novinky natož na ně reagovat... Já mám ale taky novinku - začala jsem trochu špinit a tak to vidím bledě... Už jsem to i obrečela. Test jsem si nedělala, uvidím, jestli se MS rozjede, ale na opak vůbec nevěřím... Chjo, kdy už budeme mít štěstí, dočkáme se vůbec někdy???

saraha2
28. črc 2012

@sblanch ahoj!!!moc na tebe myslím!!já včera taky špinila ☹ v noci nic,tak s hrůzou čekám,co bude dnes...drž se!!!!!!!!!!!!!!!test jsem taky nedělala,žádný doma nemám..

misha83
28. črc 2012

@cilkaa No vidíš, paráda!!!!
@bobulinka74 To je nádhera, to bych řekla, že to vypadá nadějně 😀 .
@sblanch @saraha2 Holky, špinění nemusí nic znamenat, ale ty pocity chápu. Moooc vám držím pěsti ať to opravdu nic špatného neznamená.

sblanch
28. črc 2012

@saraha2 Ahojky, fakt jsi taky špinila??? Já myslela, že je to konec, fakt jsem to obulela a radši si lepší variantu nepřipouštím. Ale ráno NIC!!! Nechápu to. Ale nechám to plavat. Test mám, ale jestli bude odvaha to nevím... Teď jedeme na týden na dovču na chalupu, signál asi nebude... Moc držím pěsti, musíme to vybojovat!!!

saraha2
28. črc 2012

@sblanch tak to je super,že už nic!!já ráno taky nic..ale už zas špiním ☹ já kdybych měla test,tak testnu..ať vím,co a jak....měj se krásně a doufám,že až se napojíš,tak jen s těma nej,nej zprávama!!!!!!!!!!!!!myslím na tebe!!!

kcvrcekz
28. črc 2012

Ahojky holky posílám tabulku a kdyby bylo třeba něco změnit písněte..🙂

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET..🙂 2.8. UTZ před KET
@lenajsek
♧Plánovaný KET –nevyšel a držíme pěsti do dalšího pokusu…
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš.
minimálka bude v září 2012
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-CO KDYBYCH TĚ UŽ ŠOUPLA K TĚHULKÁM?
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET. Držím moc pěsti..🙂 KDY BUDEŠ TESTOVAT?
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále se snažte doma?

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013.:-) a ještě jednou mooooc gratuluju mamino

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011

Všem co čekají na test moc držím pěsti..🙂

agnes88
28. črc 2012

@drndapetka juu, co to vidím, dlouho sem nekoukám a hle, srdíčko. Moc moc blahopřeji. A teď už bude jen pohoda, žádný starosti.

fretecka
28. črc 2012

Ahoj holky,nezlobte se,že tady tak budu vypisovat,ale popravdě,nemám se kde vypovídat. Myslíte,že stres může ublížit mému mimiskovi. Ja jsem asi 10 dní v permanentním stresu, neustále bulim,říkam si,že budu myslet jen a jen na miminko,ale nejde to. příčinou je přítel.Všude vykládá jak se na toho našeho červíka těší,ale doma se chová,jako by měl jinou.Dokonce i lhal,neustále je pryč, my ho asi nezajímáme.Hrozně to bolí,miluji ho a nechápu proč mi to dělá.Začala jsem už i uvažovat,že odejdu.Mimisek byl plánovaný,ale co ted dělá,nechápu ☹

sblanch
28. črc 2012

@fretecka Neboj, je to určitě těžká situace, ale vysvětlí se to. Přece kdyby neměl zájem s tebou být a zakládat rodinu, tak nepůjde do CARu a nepodstoupí všechny ty pro chlapy ponižující odběry a vyšetření!!! Takže hlavu vzhůru, třeba ho trápí něco jiného - práce nebo tak něco - a vysvětlí se to. Chce si to promluvit, co ti vadí, že potřebuješ podporu a ne aby byl pořád pryč. Hlavně v klidu, já vím, hormony pracují... Jako na houpačce, po ET to mám taky. Hodně štěstí 😉

fretecka
28. črc 2012

@sblanch Snažím se s ním mluvit,místo toho se zbalí a odejde do hospody. Už jsem asi paranoidní,myslím že jezdí za jinou,ovšem neudržím jazyk za zuby a vypustim to,tak se začne vztekat,že jsem žárlivá a zakázané ovoce nejvíc chutná. On ani netuší jak mi ubližuje. Včera jsem mu říkala,,že ho potřebuji vedle sebe,vědět že je tu někdo o koho se můžu opřít a on se ráno zbalil,že jede na slezinu,najednou. Takže má hlava je opět plná černých myšlenek.kam jel,jestli říkal pravdu atd. Asi si za to trochu mohu i já,jsem ted jak sud. Během braní hormonů jsem nabrala skoro 15kg a ted v těhu opět naberu. Kdysi mi říkal,že s tlustou babou by nemohl být a já budu mít zachvilu metrák. Tak nevim jestli i to je má vina.Asi si vše beru

1miska
28. črc 2012

@fretecka no to je vec, ktere se taky trochu bojim - ze priberu po hormonech a prestanu byt pro manzela atraktivni - ja vim, ze clovek pro miminko obetuje mnohe.... jenze obcas kdyz komentuje nejakou tlustou zenskou, tak mu rikam, ze treba taky tak jednou dopadnu, ze me musi mit rad i tak - vzdycky mi da pusu a usmeje se a rekne, ze to ne, ze tak prece nedopadnu, ze to by bylo hrozny....

fretecka
28. črc 2012

@1miska on mi taky vždy říkal,když jsem mu řikala,co když přiberu (mám k tomu tendenci,už jednou jsem měla 125kg a dokázala shodit na 65,když jsme se poznali,jsem měla něco přes 70kg )no a ted nabrala.Sama jsem z toho nervozní,i když si říkám,že ten drobeček mi za to stojí.Říká že to po porodu shodim,ale když pak vidim jak slintá nad těma v mini a má hlášky na silné (kterým se ted už podobám) je mi do breku.

saraha2
28. črc 2012

@sblanch tak nakonec máš signalizaci??jak jsi na tom???

kcvrcekz
28. črc 2012

@fretecka a nemůže mít přítel jen strach? Oni to ti chlapi někdy dávají najevo hooodně zajímavě... Je mi to líto, každopádně takto se chovat to je děs☹.

fretecka
28. črc 2012

@kcvrcekz asi má a velký ,ale to ho neomlouvá,že nemluví a utíká.

kacatka
28. črc 2012

@fretecka hele, chlapi jsou chlapi, to nezměníme. Chovají se jak magoři a to zvláště ve chvílích, kdy potřebuješ aby byli vedle Tebe! Ale neboj, všechno se srovná, začne Ti růst bříško a pak změkne, neboj 😉 Držím palec a hlavně buď v klidu ať nemáš malýho hysterička, přece jen ten človíček v Tobě všechno cítí 🙂 Sedni k Olympiádě, hlaď bříško, nebo mu zpívej, to to malý uklidní a bude to ok. Nadruhou stranu vím, co to je, když se chlapi tak chovají. O mimčo se snažíme už 3 rokem, vzdali jsme domácí snažení. 1 IVF katastrofa ☹ , teď jdem do druhého. Ty hormony ve mě taky pracují, jsem podrážděná, chlapa chci mít pořád u sebe, ale hlavně bych o tom pořád mluvila a on nic, buď nic neříká nebo se cítí ukřivděně, jako by to byla jeho chyba. Já už se několikrát sbalila a odešla při hádce, ale nakonec se vše uklidnilo, takže si pamatuj, nic není tak horké jak se uvaří, tak hlavu vzhůru 🙂

fretecka
28. črc 2012

Mooooc vám všem děkuji,trochu jsem se uklidnila,jste taková dobrá opora.

evikj33
28. črc 2012

@fretecka Holka nesmutni a nestresuj.Chlapi už jsou tací,mimi chtěl,ale ted je to real tak se stím potřebuje srovnat,ještě není slyšet pořádně oněm neví,jen je mu jasné že se vaše životy dost změní.Dej tomu trochu čas a pokud mužeš odjed třeba na víkend k rodičum,nebo dobré kámošce at nejsi pořád zavřená doma sama s černejma myšlenkama.PN se dá přechodně přehlásit.Určo ti to prospěje a neřeš pořád váhu,musíš se ted mit s miminkem ráda a né se nesnášet za každé kilo.Já jsem na tom s vahou podobně a to čekám dvojky 😉 Po narozeni je hned několik kilo dole a kojením taky něco.Samo že se nepřejídám ale nevážím se každé ráno od stimulky mám dole něco přez 5kg,ale ono se to brzo otočí jen až mně přestane být zle,k těhu to prostě patří.Budeš určo krásná mamika a s usměvem ta nejkrásnější.Bež třeba něco hezkého koupit sobě nebo miminku,jen drobnost pro radost at to maličké ví že ho máš rada a těšíš se z něj a hned bude lépe 🙂

fretecka
28. črc 2012

@evikj33 31.mám poradnu a pak hned pojedu na 5 dní k rodičům. Těším se na něj strašně moc a je to moje zlatíčko 🙂 jak jsem říkala mooc děkuji babulky 🙂

borufkam
28. črc 2012

@fretecka Ahoj, chalpi, jsou jiní a řeší to fakt po svým. Třeba má jen strach, že už nebude číslo jedna.... Jak píšou holky udělej si radost 🙂

sblanch
29. črc 2012

@saraha2 Ahojky, vcera jsem byla u mamky, kde maji net. Ted jsme na chalupe kde litam po zahrade a lovim carky 😉 Zatim krve kazdy den par kalek a bricho furt boli jako pri MS... Co ty?
Hezkou nedeli vsem 🙂