Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

zuzuza
10. zář 2012

Děkuji misko, no my máme spermio staré 4 roky asi takže to určitě udělají nový a nemá ho taky nic moc, jen mám strach, aby při té stimulce gonadotropinama neuzrálo víc folíků a nebylo pak víc miminek🙂

kacatka
10. zář 2012

@zuzuza Tak to neměj strach, moje kámoška měla 5 zralých folíků a mimi žádný, takže to tak hustý nebude. Stačí jedno a a zdravý 😉

drndapetka
10. zář 2012

@aidule můžu se prosím optat, když jsi v těhu píchala ten clexane, kam jsi ho píchala, když bříško rostlo? já ho mám píchat celé těhu+v šestinedělí warfarin a už teď mám bříško okolo pupku z injekcí ztvrdlé a dost to bolí - jde to moc ztuha, takže píchám víc a víc do boků, tam kde jde ještě udělat kožní řasa, ale mám strach,že za chvíli to už nepůjde ani do těch boků 😒 vím, že se pak dí píchat do stehna, ale tomu bych se ráda vyvarovala, tak mě to právě zajímá, jak jsi to dělala Ty. Díky moc za radu 🙂
@bobulinka74 zlato, já měla z RF ve zpávě od Vitouškové, že mám Utrouš a Estrimax brát do 11tt a pak mi Kuřecová napsala do 12tt. Moje gyndařka řekla, že celou dávku do ukončeného 12týdne tedy do 11+6 a pak postupně vysazovat - takže já teď postupně vysazuji s tím, že úplně doberu v 13+2 což končí 1.trimestr a doktorka říkala, že je to tak o.k. 😉 Kor po KETu se s tím vysazováním musí pomaleji , prý hrozí pořád do 12.týdne potrat. Ale všude píší, že od 12.týdne plně už frčáí placenta, která si všechny hormony vytváří už sama. Takže za mě určitě do 12.týdne, 11.týden je podle mě brzo. Tím nic nezkazíš, když to užívání protáhneš o týden dýl 😉 Injekce určitě dál píchej do výsledků, já píchám taky a budu celé těhu, mám trombofilii, sice žádnou závažnou, ale pro jistotu mi hematoložka řekla nevysazovat....miminku to neublíží, ba naopak, takže píchej dál 😉 A jak jinak je beruško 🙂 Kdy jdeš na screening ?

kcvrcekz
10. zář 2012

@montysek já dala na radu Peti @drndapetka🙂. A nakonec zrušit se to dá vždy...

sblanch
10. zář 2012

@kcvrcekz Ahojky, ja si taky myslela ze se musim objednat sama, tak jsem to udelala, ale dnes jsem to telefonicky v Prenatalu rusila, protoze me mezitim objednala moje gynek. Asi to ale kazdy doktor resi jinak - ta moje mi to vysetreni doporucila sama.

1miska
11. zář 2012

@zuzuza no uvidis, oni ti reknou 🙂 ja jednou mela pri clostiku 7 folikulu, tak mi rikal ze pri tomhle by mi IUI neudelali, ze je moc velke riziko trojcat. Asi co doktor to nazor, uvidis 🙂

bobulinka74
11. zář 2012

@drndapetka díky, Peťulko 🙂 Zítra si budu volat dr. a domluvím se s ním. Já na screening nejdu, nechci se stresovat. Vzhledem k mému věku by určitě nevyšel nejlíp a já bych na potrat stejně nešla. V tom máme doma oba jasno. Prostě co má být, to bude. Dr. mě do ničeho netlačil, má plno polských pacientek, které jsou věřící a vyšetření odmítají jedna za druhou. Akorát sestřičky skoro lapaly po dechu, když slyšely, že jsem odmítla. 😝
Půjdu až ve 20.tt na ultrazvuk srdíčka.
A co ty? Jak se cítíš? Nevolnosti už odezněly? Nechceš nám nafotit pár věciček, co jsi dostala, ať se pokocháme? 🙂 😵

drndapetka
11. zář 2012

@bobulinka74 ty jo, tak to máš můj obdiv, to já jsem teda přemýšlela jestli jít na tripple testy, protože vychází falešně, ale NT+creening jsem chtěla jít určitě- i když to neproplácí pojišťovna. Ale nejsi jediná, co odmítla, vím o víc holkách, já bych se s postiženým mimčem třeba nevyrovnala, takže i proto. Jsem hokt jiná povaha 😖 Kdybych byla starší , možná bych uvažovala jinak, takže Tě zcela chápu 😉 A kdy máš další poradnu?
Mě nevolnosti už přecházejí, jen po mléčných výrobcích pálí žáha 😝 Ve čtvrtek začínám 2.trimestr 😵 Dnes mi je děsně, asi tlak, motá se mi hlava, tak ležím, málem jsem nedošla na záchod a mrskla sebou na zem...bylo to tak tak 😲 blbý je, že jsem až do pátku sama doma,manžel je služebně pryč, tak musím být opatrná, aby se něco nestalo...raději nemyslet 🤐
Věcičky vyfotím, přidám do albíka, ať se můžete tety pokochat 😀

ivcacig
11. zář 2012

Ahojte holky. Mám 6. den po KET a dnes mně píchá v podbříšku, jakoby malé křeče. Víte copak to je?

bobulinka74
11. zář 2012

@drndapetka no jasně, každý je jiný a já zas chápu holky, co na to jdou. Je to každého věc, jak se rozhodne. Já můžu chodit na kontroly jak chci, klidně i co dva týdny, tak asi příští týden se objednám. Vždycky jsem tak týden po kontrole v klidu a pak už začínám mít zase bobky 😅 . Dávej na sebe pozor, to počasí taky dělá své, už aby se ochladilo. Toto letí, druhý trimestr, teď se začneš hezky zakulacovat 🙂. Opatruj se, zlatíčko 🙂
@ivcacig tak snad dobré znamení, nee? 😉

ivcacig
11. zář 2012

@bobulinka74 to já právě vůbec netuším co to je☹ obě dvě strany mě zlobí a opravdu jsem tento pocit nikdy neměla takže jsem trošku ve strachu jestli se neděje něco špatného☹ Beru ráno i večer utrogestan a tak nevím zda to dělají třeba ty pilulky...áchjo

bobulinka74
11. zář 2012

@ivcacig Když chceš být klidnější, zavolej si do centra a nebo zajdi k doktorovi. Jsou to moc silné bolesti? Křeče jako při mens a sem tam pobolívání či píchnutí ve vaječníku jsou normální. Prostě se tam něco děje... Kolik ti zavedli?

ivcacig
11. zář 2012

Ne, nejsou to silné bolesti, spíše jak sem tam pobolívání či píchání na vaječníkách..Zavedli mi jen jedno embryjko, více nebylo. Odpověděla jsem správně? 🙂 musím se zeptat, všechny už toho máte mnoho za sebou a když pročítám vaše příspěvky tak někdy ani nevím o čem píšete🙂))) Moc odborných názvů🙂))) Blahopřeji Ti k čekání, duben 2013, to datum vypadá velmi krásně🙂))

bobulinka74
11. zář 2012

@ivcacig děkuji 🙂
Jj, odpověděla jsi správně 😉 Neboj, nic závažného to nebude. Určo se jen mimísek zavrtává 🙂 Kdy budeš testovat?

montysek
11. zář 2012

@ivcacig Mě bolelo břicho od 3 dne po ET a taky to někdy bylo silné píchání na vaječníku.Psala jsem to i doktorce a ona mi odepsala, že to může způsobovat i Utrogestan.Určitě to bude dobré.... 😉

kcvrcekz
11. zář 2012

@bobulinka74 jé člověče já až teď koukám, že jsi o 3 týdny dřív...🙂

kcvrcekz
12. zář 2012

Tabulka 🙂

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET.. ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme ♡ Jupííííííí 🙂
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma- časovaný styk, když to nevýjde tak asi minimálka na podzim
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš 😉.
minimálka bude v září 2012
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma..🙂 Tak hooodně štěstí..🙂
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, krvácení už 8 den po ET, 2 IVF naplánovaný na přelom září - říjen 2012

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013.:-) a ještě jednou mooooc gratuluju mamino -Dneska screening DRŽÍM VŠECHNO CO MÁM!!!!!!
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..🙂

ivcacig
12. zář 2012

@bobulinka74 Ahoj, mám si dělat test 19.9. Podle kalendáře mám dostat menses tento víkend, tak se bojí že jsou to křeče před blížící menstruací...ale snad to bude dobré, dnes ráno jsem v pohodě. Kolikrát jsi byla na IVF?

ivcacig
12. zář 2012

@montysek Děkuji, už při minulém neúspěšném pokusu jsem říkala doktorce že bych ty hormony nejraděj nebrala, pač já nikdy neměla problém otěhotnět, jen se to neudrželo protože bylo špatné semínko. Ale řekla mi že musím...

bobulinka74
12. zář 2012

@ivcacig mysli pozitivně. Pohlaď bříško, odreaguj se a snaž se být v klidu. Vím, že se to lehce říká, ale pokus se o to. Skoro všechny těhulky měly křeče jako na mens a lítaly pořád na wc, jestli už se náhodou nerozjela.
Já mám za sebou dvě minimálky a jedno klasické ivf, viz. tabulka.
Hodně štěstí, budu držet pěsti a testnout už můžeš i o trochu dřív, pokud by tě to zbytečně nestresovalo... 🙂 😉

ivcacig
12. zář 2012

@bobulinka74 🙂 zatím se držím a děkuji za povzbuzení. Jsem doma takže relaxuji, včera už jsem z toho ležení u televize byla celá přeležená že jsem zas v noci nemohla spát:D Jasně že to zkusím testnout dříve, bych si pusu ukousala napětím🙂)) Přeji Ti pěkný den

drndapetka
12. zář 2012

@ivcacig ahojky, nebuj, bolest bříška je po ET v pořádku. Já byla na IVF 4x a pokaždé mě bříško bolelo, někdy míň , někdy víc. Taky tomu bohužel přispívají ty hormony, děloha je hodně překrvená a pracuje, ale neboj, přes hormony menses nedostaneš, to bys je musela vysadit. Hormony Ti pomáhají tělo pořádně připravit na uhnízděné vajíčko a podpořit těhotenství, takže pěkně odpočívej, hlaď bříško, dělej věci co máš ráda, rozmazluj se, a věř, že to bolení bříška je to "pravé" bolení bříška a ozývá se prcek 😉 V Reprofitu umí zázraky, umí krásně dělat miminka 🙂

jantarka
12. zář 2012

@ivcacig a nechceš zkusit testík? 😅 Je to pokušeníčko, ale pak krásné překvapení 😉

jantarka
12. zář 2012

@drndapetka já když nebyla těhu, tak to dostala vždycky 😕 😔

lenajsek
12. zář 2012

Holky ahoj, zdravím po návratu z Jeseníku, bylo tam opravdu nádherně, že jsem ani nebyla moc smutná, že MS dorazila... 😖 Dorazila těsně před odjezdem, v plné síle, podle mě tam muselo už něco být, jinak by to nebylo tak silné...
A testovala jsem v to pondělí hned ráno, to ještě MS nebyla, byla tam úplně skoro neviditelná druhá čárečka, to bylo 17dpo, to by už měla být docela viditelná... takže to fakt nevyšlo.
Ale co, od včera zobu Clostilbegyt na minimálku, tak držte palce, aby to už konečně klaplo... 😉 Díky, a těhulky, prosím hoodně bacilů, jestli můžete poslat... 😉 😉 😉 Budu moc ráda.

Zítra jedem do Brna, s malým na logopedii a večer máme s MM domluvenou restauraci a večeři, mamka bude hlídat, tak po hrozně dlouhé době jdeme sami večer, už se moc těším... máme 10let chození spolu. Jen škoda, že jsem mu nemohla dát dáreček v podobě pozitivního těhotenského testu... tak snad se to uskuteční příští měsíc.

Mějte fajn večer, nemám čas dočítat... pááá a díky!!!

montysek
12. zář 2012

@drndapetka Já taky při Utrogestanu dřív normálně dostala menses.

montysek
12. zář 2012

@lenajsek Je mi to líto ☹ ale máš před sebou minimálku a tak věř.... 😵

drndapetka
12. zář 2012

@jantarka no tak to je divný 😨 já byla na IVF 4x a nikdy to nepřišlo bez vysazení hormonů....ale je teda pravda, že 2x jsem neměla Utrogestan, ale Agolutin...tak nevím...to jsi asi vyjímka, spíš to holky nedostanou, dokud hormony nevysadí 😉

fretecka
12. zář 2012

@lenajsek tak to je mi líto,zrovna jsem se chtěla zeptat zda jsi testovala,ale předběhla si mě.Věřila jsem že se zadaří.tak třeba teď už.

fretecka
12. zář 2012

Holky kdyby jste některá chtěla mám dvě balení clostíku ráda je pošlu 🙂