Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sikulik
7. bře 2012

@bambulajda jakýho chudáčka? 🙂 je to bojovník, když ho zamrazili 🙂, nám napřed řekli, že se na mražení nic nehodí (jako kdykoli předtím), a nakonec nám po nějaké době došlo oznámení, že máme zaplatit za jednoho mražáčka. Nevěřila jsem tomu, ptala jsem se Štelcla jak je to možné a on říkal, že se to tak někdy stává, že se embryjko vyvíjí pomalu a pak třeba čtvrtý nebo pátý den skok a začne valit a zrychlí vývoj. Tak snad je to velkej bojovník a podaří se nám to taky 🙂. Já jdu do KETu kvůli kojení úplně bez léků, akorát pak utroš, ten se prý může. Rozhodne, jestli mi naroste dostatečně sliznice, takže od holek tady vím, že kontryhel a červené vínko v malých dávkách se bude hodit 🙂, jinak taky pak minimálka

bambulajda
7. bře 2012

@sikulik ...taky jsem měla KET jen s utrošem ....určitě naroste 😉

kalipso
7. bře 2012

Ahoj holky, dnes jsem měla první konzultaci v Reprofitu a jsem nadšená 😵 Paní doktorka Vitoušková je super, milá a hlavně akční 😀 Mrkla na mě a že mám pěkný folikul, takže zítra ráno rovnou 1. IUI... jsem ji nestíhala 😅 😀 Jsem tam šla s tím, že v Repromedě nám řekli, že jedině ICSI a nic jiného nemá smysl a tady koukla na výsledky spermiogramu a řekla, že rozhodně prvně zkusit IUI, že je tam v našem případě velká šance, že by se mohlo povést. A HLAVNĚ, dumala nad tím proč má manžel spermio jaké má a čím to může být, v Repromedě jen řekli, že se s tím nedá nic dělat a nic na to nemá vliv, tak jsem z toho byla zdrblá ☹ a tady najednou to vypadá že to vlastně tak zlý nebude.

sikulik
7. bře 2012

@kalipso ahojky, to je bezva, úplně z tebe čiší optimismus, a to je, myslím, velikánský plus Reprofitu, že ti vždy nalijí plno optimismu do žil a už to je půl úspěchu! Takže držím pěsti, ať to klapne 😉

fidac
7. bře 2012

@bambulajda držím palce

jana321969
7. bře 2012

@bambulajda neboj chytně vždy se chytly všechny to víš a to je taky dobré znamení když přijdou v Praze co a jak bude to dobré!!!!

kcvrcekz
8. bře 2012

@kalipso No tak to je supeeer...🙂 Tak ať se to podaří..🙂 Reprofit je prostě super..🙂

kcvrcekz
8. bře 2012

Ahojky všem tak kontrola v RF uzpěšná. Cysta zmizela a od dubna začínáme se stimulací...🙂

kcvrcekz
8. bře 2012

@kcvrcekz Omlouvám se za chybu úspěch 😅 😅 😅 😅

sikulik
8. bře 2012

@kcvrcekz no to je nádherná zpráva, tak na duben ti budu moooc držet všechny pěsti co mám! 😉

kcvrcekz
8. bře 2012

@sikulik Děkuji moc..🙂 To budu asi hodně nervózní..🙂

bobulinka74
8. bře 2012

@kcvrcekz tak to je super, a už jste domluveni na stimulce, nebo tam musíš ještě jednou?

kcvrcekz
8. bře 2012

@bobulinka74 No jsme, ale..😀 Myslíš, že si to pamatuju? Říkala mi něco o léku na P...Ale fakt nevím...Prý to není nejdražší léčba, že si myslí, že nebudu reagovat nějak nadměrně...Takže si budu cosi píchat injekcema, ale ne těma v tom peru..Tak nevím..☹ 😅

sikulik
8. bře 2012

@kcvrcekz neboj, nervózní jsme všechny, ale to zvládneš, mě když tenkrát řekli poprvé, že si budu muset něco sama píchat do břicha, tak jsem si myslela, že to nezvládnu, ale pak jsem si řekla, chceš mimi, tak to nějak zvládnout musíš 🙂 , a když to zvládly ostatní holky, tak ty taky 😉 . Ono až nastane den D tak uvidíš, že když si to v klidu všechno projdeš a nachystáš, tak je to v poho a pak se už budeš těšit na každý další den, až si zase píchneš do bříška včeličku a budeš o to blíž svýmu vytouženýmu mimi 😉

kcvrcekz
8. bře 2012

@sikulik No budu jen doufat, že se to podaří na poprvé...🙂 Hrozně bych si to přála..🙂 a pořád tomu věřím..🙂 I když vím, že to bude spíš malej zázrak

bobulinka74
8. bře 2012

@sikulik svatá pravda... 🙂

sikulik
8. bře 2012

@kcvrcekz máš správnej přístup! 😉 je to někdy těžký, člověk by měl věřit, že když to podstupuje, že to teď vyjde, ale zase se na to tak neupínat, aby ho to potom "nesejmulo", když to náhodou nevyjde. Je těžký najít někde mezi tím tu zlatou cestu a nezlbáznit se z toho 😉 . Tobě to ale určitě vyjde napoprvé!!!

sikulik
8. bře 2012

@bobulinka74 😉 díky 😉

kcvrcekz
8. bře 2012

@sikulik No mě blbnutí stačilo v tom roce snažení...Teď už to prostě je na tom jak se bude emnryjdku u mě líbit..🙂 A když jsem říkala Dr., že bychom si nechali zavést jen jedno tak mě pochválila, že je to dobrej nápad...Jako Kuřecová je faaaakt naprosto úžasná doktorka..🙂. Děkuji moc za pěkný slova..🙂 Jsi mooooc hodná☼☼

kalipso
8. bře 2012

@sikulik @kcvrcekz Ahoj holky, děkuju za podporu, IUI mám za sebou a uvidíme. Ale bohužel je šance mizivá, nějak se manželovi spermio ještě trochu zhoršilo ☹ Nechápu to, při minulém odběru byl trochu nemocný a dopadlo to lépe. 😒 Tak jsem myslela, spíš doufala že to aspoň bude nastejno, nebo spíš lepší, ale ono ne 😠 No nic, aspoň se ale něco děje a ty mršky malý plavací, i když jich je málo, jsou nejblíž vajíčku co kdy byly. Tak třeba je tam nějaký šampion mezi nima 🙂
kcvrcekz držím pěsti na duben ať se podaří hned na poprvné 😵

kcvrcekz
8. bře 2012

@kalipso Jéé v kolik jste tam dneska byli? Mooooc držím pěsti moooooc ať to výjde a nějaký borec se tam mezi nimi najde a zdárně dokončí cestu tam kam má..🙂 Určitě hned informuj..🙂 😉 A děkuji za pěsti budeme je asi potřebovat...🙂 Tak ještě jednou moooooc držím všechny pěsti co zvládnu ♥☼ ať tam kluci mrštní doplavou.

kalipso
8. bře 2012

@kcvrcekz byly jsme tam od 7:30 do 8 a já pak sama od 9:30 do 10:30. Tys tam byla kdy?

kcvrcekz
8. bře 2012

@kalipso ty jo tak to jsme se pěkně minuli..😀 Já tam byla od 8:55 a odcházela jsem kolem 9:30..🙂

sikulik
12. bře 2012

@bambulajda ahojky, tak na tebe myslím, doufám, že dnes zjistí příčinu, proč se druhá čárka ztrácela a bude to "jen nějaká banalita", která se lehce odstraní, a v dubnu už budeš moci očekávat dvě čárky, které budou jen a jen sílit!!! Drž se a dej vědět, jak jsi dopadla 😉

katem
12. bře 2012

@kcvrcekz diky..

katem
12. bře 2012

Utery - 6.3. - kontrola - vse ok.. mimca rostou - jedno 630g druhe 628g 😉

sikulik
12. bře 2012

@katem Veliká gratulace, jen tak dál 😉

cilkaa
12. bře 2012

Ahoj holky,
musím Vám sem napsat svoji jobovku. Koukám diskuse malinko upadá, tak Vás rozptýlím a třeba přidáte některé své zkušenosti.
V den, kdy jsem si byla vyfasovat ten Puregon mi Marcel nabral HCG, chtěl vědět, že stopro žádné není. MS a píchat jsem měla hned v tomto cyklu, takže mi nabrali krev 10 DP ET (já dělala test 9 DP ET a byl negativní) a představte si, HCG tam bylo, konkrétně 12 jednotek. Pak jsem měla přijít za 2 dny a HCG vzrostlo na 38, pak jsem byla mimo Brno a šla dnes zase na HCG, bo jsem to nedostala a dnes (20 dní DP ET) bylo 750 jednotek!!!!
Marcel říkal, že je to asi neprosperující těhu a měla bych odkrvácet, ale zatím se nic neděje a dnes už říkal, že je možnost, že se to ještě sebere 😲

Jsem z toho docela na nervy, je to prostě nejisté a nemůžu mít vůbec žádnou radost, spíše se bojím kyretáže (potratu), to bych si pak mohla nechat o snažení 3-6 měsíců jen zdát 🙄

Tak se modlím, buďto, ať se to sebere, nebo prostě ať už to odkrvácí, tohle je na palici !!!! 😠

Co jsem četla, tak to většinou holky s takovým pomalým rozjezdem odkrvácely, nebo musely na kyretáž, páč dutinka byla prázdná nebo se neobjevilo srdíčko, nebo bilo strašně nepravidelně.... Takže naději si moc nedávám...

Máte některá zkušenost????

nierika
12. bře 2012

já měla po něčem podobném bohužel mimoděložní... ☹

sikulik
12. bře 2012

@cilkaa je to těžké radit, samozřejmě by bylo nejlepší, kdyby ses zabývala nějakou intenzivní činností, která by ti nedovolila na to myslet, protože psychika je velkej prevít, ale vím, že to není možné. Já mám trochu jinou zkušenost, objevila jsem dvě čárky, doktor mi pak řekl, že na utz nic nevidí, HCG bylo 1200 jednotek, a že je to asi moc malé a moc tomu nedává, za 14 dní tam najednou bylo srdíčko a vše v poho a za 20 dní na kontrole, kdy jsem měla dostat už těhu průkajdu a objednat se na NT sreening se zjistilo, že srdíčko nebije a plod byl moc malý a zastavil se vývoj v cca 8 týdnu