Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

cilkaa
10. kvě 2012

@1miska ajooo, rozumím, prostě oni ti ji mechanicky odstranili a bohužel nedorůstá ☹ Rozumím...
Já myslela, že tělo neposlouchá, ale ono je to po zásahu... Tak to jsem zvědavá, co odpoví tady ten pan doktor...

sikulik
10. kvě 2012

@1miska ahojky, tak na jedné straně je dobře, že víte důvod, možná by bylo horší, kdyby sliznice nerostla bez příčiny. Tyhle stavy prý potřebují hlavně čas, třeba po půlroce, kdyby se to nechalo v klidu bez jakýchkoli hormonů apod. by se přirozeně sliznice "vzpamatovala" a obnovila. Ale vím, že čas trápí všechny a nikomu se čekat nechce, zvlášť když není jistý výsledek. Takže držím palce, ať zmíněný pan doktor najde řešení a ať jsi co nejdřív těhule!!!! 😉

sikulik
10. kvě 2012

@kcvrcekz gratulace k mražáčkům!!!! Neboj, to jedno už se v bříšku určitě zavrtalo a teď si tam dělá pelíšek 😀

kcvrcekz
10. kvě 2012

@sikulik No doufám v to pevně..🙂 a děkuji moc..🙂

lenka27
11. kvě 2012

@olousek35 tak v poradně výsledek 7kg a 69,5cm no podle mě nic moc, ale doktorka říkala, že je sice drobinek, ale má se čile k světu. Tak snad jo, je pravda, že to není nějaký velký jedlik. No aspoň netaham jak říkáš těžké mimi. A co Tomášek jak se mu daří, no já myslím, že dobře. Teď jste určitě s pesanama pořád venku😀

mautas11
11. kvě 2012

ahoj holky, můžu se zeptat jestli se může orgalutran píchat do břicha nebo musí jen do stehna? dnes si ho mám píchnout a podle příbal. je lepší do stehna a sestra mi neřekla kam,tak nevím, díky za info

bambulajda
11. kvě 2012

@mautas11 já jsem to dávala do břicha

mautas11
11. kvě 2012

@bambulajda díky takže to nevadí, tak jsem klidnější

meggar
11. kvě 2012

@lenka27 To máte teda drobínka. My máme podle domácího měření ve 4měs.(v necelých 3.korigovaně) 5,7kg a 60cm. Roste nám jak z vody. Aspoň tě ale nebolí záda. Manžel měl jako dítě v 5 měs. 9 kg!!, tak ještě, že máme holčičku, že jsou drobnější 😀

drndapetka
11. kvě 2012

Ahojky holky, poradíte mi prosím?
Vypadá to, že se mi konečně rozjíždí mrška, ale zatím je to spíš špinění ( hnědá krev), to vlastně ještě nemůžu počítat jako 1.den cyklu, že? Jde mi o to, abych poznala, kdy mám začít píchat injekce a začít zobat Clostík.
Já vždycky hned první den rovnou krvácím, ale teď je to jakési jiné, píchala jsem Agolutin na vyvolání, už celej den jen špiním, tak mám celkem strach, že se ani nerozkrváním a nebudu moci začít ☹
Napiště mi prosím kdo máte s tímto zkušenost....já jen vím, že musím krvácet, že špinění nestačí, a že když se rozkrvácícm do 20 hodiny večer, že se to počítá jako 1DC, ale když až potom, tak se jako 1DC počítá až den následující....Díky moc všem 🙂

agnes88
11. kvě 2012

@drndapetka ahoj, musí bejt čevená, uvidíš večer jestli se to rozjede. A myslím že nevadí esi to vezmeš druhý nebo třetí den. Já je jednou brala od 5-9 dne, 14 den jsem šla na folikulo....Takže den sem den tam neva. A taky jsem to mívala takový naprd, dva dny nahnědo a pak dva dny červená ale tak málo...no to už je jiná. Počítala jsem to ale od čevené. Kdosi říkal teplou sprchu nebo červený vínko na rozjetí

drndapetka
11. kvě 2012

@agnes88 jojo, díky moc 😉 jsi hodná, uklidnila jsi mě. Jsem z toho nějaká celá nervozní, tak možná proto se mi to nerozjelo hned a nejdřív jen to špinění....já začínám s Clostíkem píchat od 2DC cyklu injekce, takže až od červené, dobře 🙂 Dneska se proliju červeným vínem 😀

1miska
11. kvě 2012

@evulatko tak mi pan z poradny uz poradil, napsal ze mame zkusit Tamoxifen - ze je to antiestrogen - ktery pusobi uplne opacne nez estrofem - coz je pry paradoxni, ale nekdy to zabira... tak jak půjdu priste na UZ tak se na to poptam 🙂 ale taky rikal, ze nekdy je lepsi nedelat nic a cekat - a to prave delam, ac me to trochu depta, preci jen kdyz clovek polyka nejaky tabletecky, tak ma pocit, ze neco pro to aktivne dela 🙂 tak hezky vikend 🙂

cilkaa
11. kvě 2012

@drndapetka tak já treba jsem typ, který moc nekrvaci, moje ms je dost hnědá, ale neni to spineni, je to hodne tmavé krve. Štelcl mi rikal, že první den je, kdyz se mrcha objeví do 23:59.
A že ty první dny jsou nejdůležitější. Nevim, jak je to tvé spinení silné...?
Já jsem pichala hned od 2.dne toho tmavého krvácení. (ms byla jen 2 dny a slabá, červená se ani poradně neobjevila). Ale já to tak mívám. Tak ted si veber :-@

sikulik
11. kvě 2012

ahojky holky, všechny vás moc zdravím a hlásím, že mi dnes odpoledne byla zavedena do bříška naše jediná zmrzlinka 😀 , držte nám pěsti, ať se uchytí a všechno dobře dopadne. Doufám, že všechny maminky s embryjky v bříškách se mají jak nejlépe to jde a že je nic netrápí 😉 . Držte se holky, myslíme na vás!!!! 😉

kcvrcekz
11. kvě 2012

@sikulik držte se😉 určo se zavrtá🙂

dancaa
11. kvě 2012

@bublenudle ahojky, tak jak se vede co mrňouskové už něco víš. Myslím na Tebe a držím pěstičky 🙂

drndapetka
11. kvě 2012

@cilkaa no ja normalne vzdy krvacim od prvniho dne,menim vlozky co 3 hodiny,tohle spineni co mam zvladne brave jeste ta silnejsi intimni vlozka.Chvilkama to dnes Bylo hneda krev ale Ted zas nic,tak proste nevim,asi pockam do zitrka a kdyztak zavolam-da se volat o vikendu na nejake cisli o radu?Ze ja nemuzu mit nic absent😢

sikulik
11. kvě 2012

@kcvrcekz děkuju 😉

sikulik
11. kvě 2012

@drndapetka promiň, že se vám pletu do diskuze, ale já to mívám také stejně, hned od prvního dne vodopád červené a když se mi loni stalo to co popisuješ, 4 dny jsem měnila vložky jen s hnědou krví, zjistila jsem, že jsem těhotná, sice to pak nedopadlo, ale to je jiná. Nemůžeš být náhodou tento případ? 🙂 .

evulatko
11. kvě 2012

@1miska, drzim moc palce, at se to brzy samo vyresi a nebo s pomoci toho Tamoxifenu🙂

drndapetka
11. kvě 2012

@sikulik no mohla bych, ale včerejší test negativní, v tom hnědém špinění trocha krve je, tak nevím :-/ Ně se tohle opravdu nestává. Při těhu ( byla jsem už 3x) jsem taky vždy špinila ( i při mimoděložku), a vždy to dopadlo špatně jako u Tebe ( potratila jsem), tak jesti fakt těhu jsem, tak tomu nedávám moc naděje. Navíc jsem zkoušela čípek a zdá se mi nějaký tvrdý a vysoko, nemělo by to náhodou před MS být naopak ( má být nízko a měkký)? Nezdá se mi, že bych byla těhu, nemám žádný příznaky a sex byl před 2ma dny a předtím před 12ti dny, tak to by bylo pozdě na to implatační špinění, nebo jak se tomu říká :-O Každopídně je to divné, protože to tak nemám, ale zas si říkám-měsíčky byly uměle vyvolané-píchala jsem před týdnem dvojitou dávku Agolutinu, aby přišly.
Myslíte, že mám začít teda stimulovat nebo raději počklat do pondělka? Myslím, že o víkemdu se mi nikdo neozve ☹

lenka27
11. kvě 2012

@meggar jo záda mě nebolí, zaťukávám a docela si začínám užívat, že je furt takový bobeček, no už to neřeším, protože jsem zjistila, že já měla v roce 8kg, tak to má po mě 🙂 výhoda je, že už 3 měsíce nosíme jednu velikost a jsou nám i letní věci co měl synovec v půl roce a já se bála, že už je nevyužijem. Tak Markétka to takhle pěkně dohání 😀

lenka27
11. kvě 2012

@1miska no uvidíš, že to všechno dobře dopadne. Něco určo zabere 😉

fidac
11. kvě 2012

@drndapetka ahoj mě manžel píchal Agolutin 2 roky a pokaždé jsem jenom jakoby špinila a to jenom 3 dny, krvácení jsem zažila jenom při potratu a teď při porodu. Clostil jsem brala rok a půl a pokaždé jsem počítala 1 DC už hned při špinění, takže je dost možné, že je to po tom Agolutinu...mj. není pravda, že by Clostil neúčinkoval anebo sis ho nemohla vzít, když pořádně nekrvácíš...

olousek35
11. kvě 2012

@lenka27 závidím vám vaši normální váhu 😉 ono se těžké mimi fakt fest pronese. Nevím co budu dělat až bude mít v půl roce 10 kg. Se z toho asi po.... 😀 Ale ne, je to brouček a zlatíčko moje. A televizní maniak - viz.fotka. Ani bryndák jsem nestihla sundat, protože byla nějaká úžasná reklama. 😀

drndapetka
11. kvě 2012

@fidac já vždy po Agolutinu právě krvácela, sice málo ale krev to byla, tak je mi to divné :-/ Navíc mi po Agolutinu chodí ms vždy na 5-6.tý den po injekci a dneska je to už týden. Kdybych mi třeba bylo špatně, tak bych si fakt myslela, že jsem těhu, ale takhle ne...

drndapetka
11. kvě 2012

@fidac navíc na stránkách RF se píše, že špinění se nepočítá jako menstruace a jako první den měsíčků se počítá až krvácení....

lenka27
11. kvě 2012

@olousek35 možná už přestane tak moc přibírat, nikdy nevíš😀 mě taky Adámek krásně do půl roku přibíral. No Adámek je taky maniak, hlavně znělka Sama doma😀 je jeho oblíbená.

1miska
12. kvě 2012

@drndapetka ono s tim agolutinem je to asi ruzny :( ja jsem ho mela poprve pred dvema mesice - nikdy jsem s menses nemela problem, az jsme vysadila hormony na sliznici, tak si telo asi tak na ne zvyklo, ze bez nich nechce mensturovat :( dostala jsem dvojtou davku agolutinu a menses (nebo jestli se tomu da tak rikat) dosel az za 10 dni a bylo to jen spineni, ktere trvalo tri dny - ani naznak cervene, mela jsem jen slipovky. Tak jsem naklusala do RF a MUDr. mi rekl, ze je to OK, ze to tak staci... asi je to hrozne idividualni