Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

misha83
12. črc 2012

@jantarka No právě, hlavně nás i povzbudí, v minulém CAR mě prostě odepsali a když jsem chtěla nějaké vyšetření, tak cituji "no, ale to je zbytečné, když můžete mít jen dárkyni". On to Štelc říkal, že prostě někdo je "jednoduchý" případ, vidí je všeho všudy 3x a jsou těhotní a pak jsou ti ostatní, které vidí často ☹ .

jantarka
12. črc 2012

@misha83 neboj, musíš věřit, že už je to naposled. Pak už jen pojedeš pozdravit s pupíkem 🙂

cilkaa
12. črc 2012

@misha83 ahojky, půjdeš teďka také minimálku? Nějak mi uniklo v jaké seš fázi?
Já začínám stimulovat někdy kolem pondělí- Clostilbegyt a Puregon 🙂

drndapetka
12. črc 2012

@jantarka
@kcvrcekz Holky,tak výsledky až zítra,nejde jim v RF laboratoř,tak to někam posílají,tak musím ještě vydržet,ale jsem trpělivá,to už zvládnu 😉

jantarka
12. črc 2012

@drndapetka tak budeme čekat hromadně 😀 😵

haaappy
12. črc 2012

@drndapetka Ufuf, to jsou nervy 😀 Ale coooo, vlastne Ti akorát potvrdí, co my už dávno víme - že jsi TĚHOTNÁ!!! 😵

fretecka
12. črc 2012

Tak už mám po UZ,tak jsem 6ty+1 a krasně nam bilo srdíčko,neschopenku jsem si ani nemusela říkat stačilo říct co dělám. jinak v reprofitu na gynekologii budu chodit k Pospíšilové,neznáte ji někdo,no ale myslím že nic horšího než jsem měla nemůže být

jantarka
12. črc 2012

@fretecka gratulujuuu 😵 😵 😵

sikulik
12. črc 2012

@fretecka no to je nádherná zpráva, moooc gratuluju!!! Pospíšilovou neznám, chodím i na gyndu ke Štelclovi, ale v RF jsou všichni moc fajn, takže budeš určitě spokojená 🙂

atrix
12. črc 2012

@sikulik Ahojky, omlouvám se, že vám sem lezu, jen se tě chci zeptat - myslela jsem, že Štelcl dělá jen neplodnost a ne klasickou gynekologii. Jak ses prosím k němu dostala? Můžu se k němu ještě přihlásit?
Díky.

sikulik
12. črc 2012

@atrix ahojky, už nikoho nebere, má toho moc, já k němu chodím už asi 6 let, to ještě nepracoval ani v RF

fretecka
12. črc 2012

@jantarka děkuji

fretecka
12. črc 2012

@sikulik děkuji.zkoušela jsem to znovu u Kuřecové ale říkala,že má doopravdy přeplněno a doporučila mi ji 🙂

misha83
12. črc 2012

@jantarka jj, já vím, že musím věřit. 🙂
@cilkaa Já mám po ET (včera), měla jsem jen clostilbegyt. Tak uvidíme. Držím pěsti ať ti vyrostou krásní a silní folíci 🙂 .
@drndapetka Tak to se přidávám do zástupu netrpělivých čekatelek na tvoje výsledky 😀 .
@fretecka Moooc gratuluju, to je krásná zpráva, ulevilo se ti alespoň trochu? Ten strach úplně asi nezmizí, že. 😉

fretecka
12. črc 2012

@misha83 no ulevilo se mi,že to neni mimoděložní a normálně jsem se rozbrečela,tak strach bude ještě dost ,do 12tý musím být opatrná a pak ještě vyšetření které chci,aby dopadli dobře 🙂

haaappy
12. črc 2012

@fretecka Moooc gratuluju!! Další těhulka, to je bezva! Děvčata, jen tak dááál, ať můžem na jaře všechny společně kočárkovat 😀

fretecka
12. črc 2012

@haaappy děkuji,to doufám,že nás bude přibývat. Kuřecová skoro nevěřila,že se nám to povedlo hned po druhém cyklu

drndapetka
12. črc 2012

@fretecka parááááááda 😵 držím pěstičky dál, ať mimís roste a je v pořádku 😉

1miska
12. črc 2012

@cilkaa ahojky, ono asi neni 6 mm OK, protoze 6 je v dobe ovulky ale i pak treba 22 DC, proste vic pak nenaroste :( a posledni rok mam menses tak ze zaspinim na dve slipovy vlozky a to je vse - ale porad me "utesuje" ze dokud aspon spinim ze je to dobre 🙂 tak uvidime 🙂

1miska
12. črc 2012

tak dnes v noci se nam v praci narodila krasna reprofitacka dvojcatka - dva kluci oba meli pres dve kila - parada !!! 🙂 kdyz jsem si precetla anamnezu pani, tak jsem si rikala ze kdo to nevzda opravdu se docka - 14 let snaha o tehotenstvi - 9. cyklus IVF, z toho 3. cyklus s darovanymi vajicky - a to si nechala zavezt jen jedno, protoze ji uz bylo 40 let a rozdvojilo se a mela z toho tady ty krasny dva jednovajecny kluciny! 🙂 tak mi to jen prislo krasny priklad toho, kde se nevzda ten se docka 🙂 🙂

1miska
12. črc 2012

@mikula77 tak co dnesni kontrola? 🙂 jj, to mi taky vzdycky zdurazni - ze kdyz se chytne ve vejcovodu kde sliznice neni, tak se muze chytit i do me nizke - jenze vis jak, je to obcas na budku, kdyz rikaji porad jen cekat a cekat a cekat - a clovek tomu nemuze pomoci a proste jen ceka a ceka....

1miska
12. črc 2012

@borufkam dekuji, gynex jsem zkousela 🙂 uz asi neni nic co jsme nezkousela 🙂 radeji ani nepocitat kolik vsechny ty ruzny bylinky, tabletky a "zazraky z lekarny" 🙂 staly :(

mikula77
12. črc 2012

@1miska Díky za optání,dost jsem se obávala,ale vypadá to "v poho",jsem 16 den cyklu a sliznice je 8mm,takže dvakrát odkrvácet a začátkem září pro mražulky.Máš pravdu,je to na bednu,člověk si ani nějaký potrat nechce připustit,ale přiznávám že když už se tak stalo,tak mě vůbec nenapadlo žeby po revizi mohl být nějakej problém,no a byl.Tak su fakt ráda že je to tam dobrý,dost mě to vylekalo.Teď zase ještě ten boj aby se co nejdřív zadařilo.Já ale nebyla v RF,jen u své mudr,no a ptala sem se jí co si myslí o nějakých všemožných preparátech,myslím tu kašičku a čaje a vitamíny atd,no a její názor-že je to zbytečný,pokud beru estrogen ve formě léků tak to bohatě stačí,a místo nějakých těchto hokuspokusů užívat neustále těhotná netěhotná Femibion,naprosto skvělý a dostačující.Tak budem čekat spolu a pak budem taky čekat spoluale to už bude čekání s velkým očekáváním,jo 😀 😀 😀 😀 😀

mikula77
12. črc 2012

@1miska Můžu se Tě optat,píšeš u nás v práci-Ty jsi ve zdravotnictví přimo u miminek??

1miska
12. črc 2012

@mikula77 njn, kdyz me prave ten estrofem vůbec nezabral, brala jsem ho vic jak pul roku a ani tuk - tak pak clovek zkousi co ho napadne a je mi uplne jasny, ze doktori na to maji asi nic moc nazor 🙂 🙂

kcvrcekz
12. črc 2012

@drndapetka Ahojky ty jo no tak to jsem napnutá jako prase..🙂 Ale my víme, že jsi tak to bude jen potvrzení...🙂
JInak holky moje dnešní práce..🙂 Nic moc, ale tak snad se to do budoucna vylepší..🙂

a holky kdyby bylo třeba něco doplnit v tabulce písněte mi..🙂

mikula77
12. črc 2012

@jantarka Holka já když čtu co píšeš,tak je až neskutečný že je to pocit jako bych mluvila sama,ůplně stejný názor na Helios i mudr Texla,a taky naprosto stejný dojem s mudr Koudelky,moc jsem za něho ráda že ho tam máme-tím neříkám že ostatní nejsou skvělí,ale on je prostě supr,hrozně moc si přeju i kvůli jeho "ůspěchu"abych se otěhulila a dopadlo to dobře a moc moc mu přeju ať je o něm v budoucnu hodně slyšet-v dobrém slova smyslu.Není to jen o lěčení,ale především o té empatii,a ta tam prostě je.My už se taky známe léta letoucí,no prostě na chlup stejný případ jako Ty 😀

mikula77
12. črc 2012

@fidac Dovolím se připojit s mojí čerstvou zkušeností.Mně vzali krev na mutace až nedávno,po tolika letech a neůspěších,a dvou abortech.No a jasně že pozitvní MTHFR-heterozygot.Ono se prý taková vyšetření pokud to není dědičné nedělají dřív než po několika potratech.Takže mudr v RF řekl že tato mutace způsobuje potraty a pro příště každopádně nasadit heparin.No a když jsem to řekla mojí ošetřující mudr,tak se velmi podivila proč,že tato mutace není nijak škodlivá oproti Leidnovi,a že kdyby mě s tím poslala na hematologii ona,tak to rozhodně nijak řešit nebudou,natož heparinem. Tak babo raď 😝 😝

fidac
12. črc 2012

@mikula77 někteří doktoři jsou opravdu neskuteční....mě stačilo jak se tvářila moje mudr když jsem ji řekla, že vůbec jezdím do Reprofitu.....vždyť ona preferuje Repromedu - někdy lepší radši nic neříkat.... 😒

jantarka
12. črc 2012

@mikula77 že by jsme byly dvojčata? 😀