Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

montysek
25. lis 2012

@kacatka Ty jo, tak to máš OHSS viď. Držím moc palce, aby se to lepšilo a voda se přestala tvořit...

kacatka
25. lis 2012

@montysek děkuji, dnes jsem byla na agolutinu a pro jistotu mě dělali ještě UZ, který dopadl dobře, tekutiny je tam málo, i když bolesti pořád mám. Ale snad to k něčemu bude a krev bude zítra pozitivní 😒

misha83
25. lis 2012

@kacatka Doufam, ze se budes brzy citit lip a moooc drzim pesti na krev.

kacatka
25. lis 2012

@misha83 🙂

kacatka
26. lis 2012

Tak holky, vracím se z reprofitu, dnes 13den po ET hcg 173,2, takže pozitivní a prý to odpovídá normálně prosperujícímu těhotenství 🙂 Sice jak jsem tady četla ty vaše hladiny, tak se mě udělalo trochu zle, ale i tak jsem ráda, že se zadařilo. Uvidíme jak to bude vypadat dál. Bohužel mě ale zase hrozí odsátí tekutiny z břicha ☹

ivcacig
26. lis 2012

@kacatka Ahojky, pročpak Ti odsávali tekutinu z bříška? Nikdy jsem to neslyšela tak se omlouvám že se tak ptám🙂

misha83
26. lis 2012

@kacatka A jak stare embryjko jsi mela? Kazdopadne gratuluji k pozitivni krvi a nic si z toho nedelej, kazdemu roste hcg jinou rychlosti.

kacatka
26. lis 2012

@misha83 5 denní embryjko mě zaváděli, myslela jsem, že to hcg nebude vůbec pozitivní, protože mé testy byly dosti divné. tak 5 dní jsem měla druhou čárku na testu úplně stejnou, byla jsem s toho na nervy, že mimi neroste, uvidíme dál.
A co ty? kdy budeš testovat?

adella1
26. lis 2012

@kacatka gratulace k hezkému HCG 🙂

misha83
26. lis 2012

@kacatka Jsem dnes 7. den po ET, ale jen 8 b. embryjka. Manzelovi jsem slibila, ze tentokrat budu testovat az v terminu, zatim me to ani nijak nechyta, ale tak uvidime.

kacatka
26. lis 2012

@misha83 Tak držím palečky ať to tentokrát vyjde 😉 A s tím testováním děláš dobře, akorát to člověka stresuje

jantarka
26. lis 2012

@kacatka gratulka k hcg ... mě tedy přijde nízké, ale je tam a to je důležité!!! Kdy půjdeš na ultrazvuk? 🙂
@misha83 držíme pěstičky 😵
@adella1 taky ti ty týdny hezky naskakují 😉

sikulik
26. lis 2012

@ivcacig ahojky, vůbec nemám čas dočítat a jsem tu jen proto, abych nakoukla, jak jsi to statečně zvládla. No vidím, že to bylo ale opravdu hustý, teď už máš to nejhorší za sebou, teď se z toho oklepeš jak po fyzické, tak po psyhické stránce a za nějakou dobu můžete vlítnout do dalšího a jsem přesvědčená, že tentokrát už úspěšného pokusu!!!
Drž se, holka, teď už vás čeká jen to dobré, nic jiného si nesmíš připustit 😉

sikulik
26. lis 2012

Všem holkám gratuluju k úspěchům a pokrokům, dočtu vás, jak budu mít některý den trochu času. Stále vám všem držím všechny pěsti, abyste se dočkaly 😉 !!!

montysek
26. lis 2012

@kacatka Držím palce i u nohou, aby to dobře dopadlo.... 🙂

montysek
26. lis 2012

@adella1 Ahoj, tak jak se máš? Jak se cítíš... ? Kdy budeš volat na výsledky té krve? Já zkusím zítra, jestli je už budou mít ale bojím se a pak jdu ještě k zubaři, takže "prima" den. 😝

lenajsek
26. lis 2012

@kacatka Ahoj Kači, moc gratuluji k hCG, já měla při prvním těhotenství zhruba v době, co jsi i Ty teď, 180, a vidíš, malej bude mít v pátek tři roky... 😉 Takže hlavu vzhůru, když říkali, že to odpovídá prosperujícímu těhotenství, tak jim věř, určitě je to na dobré cestě!!! 😉
Ta tekutina mě moc mrzí, snad Ti bude brzo líp!!!!

@misha83 Moc moc držím palce, aby vše tentokrát klaplo!!!! 😉

Holky, já se loučím, jdu si lehnout, poslední dny mi zase večer bývá divně... pááá, zdravím všechny, opatrujte se!!!!

lenajsek
26. lis 2012

@montysek Držím palce, aby byly výsledky krve v pořádku! A co Ti testovali, tripple testy? Já jdu taky zítra k zubařce, půjde i malej na preventivku, tak snad nebudou vrtat... 😝
A já jdu na krev ve čtvrtek, první v tomhle těhotenství a pak mi napíšou neschopenku, tak jsu ráda, že v práci nemusím dávat výpověď, když do ní nemůžu nastoupit kvůli malýmu...

kacatka
26. lis 2012

@lenajsek Děkuji moc, to povzbuzení mi fakt pomohlo. Měla jsem totiž dneska jakési deprese, do toho mě bolí to břicho, no děsné. To Hcg je prý opravdu normál, každý má jinou hladinu, prostě všichni jsme jedineční. já se budu teď jen modlit, aby to lezlo nahoru. Tobě přeji hezké těhulkování a běž odpočívat, hold je to náročný stav 😀

@montysek děkuji mooooooc 🙂

adella1
27. lis 2012

@montysek Ahoj,tak já jsem byla včera na UZ,vše je v pořádku.Jen je tam zvýšené riziko z té krve,ale vše je prý ovlivněno,hormonama,že jsou to dvojčata.Ty hormony se prý drží v těle dlouho,tak mě chtěl vidět ještě za 5týdnů,ale to vychází zrovna na štědrý den 🙂 tak to by asi nešlo 🙂 Tak jedu za 3týdny,krev už brát nebudou jen podrobnější UZ.Z plodovky mám strach,ale pokud bude zase vše ok tak na ni nejdu. ☹

Jinak potvrzeno,čekáme holčičku a chlapečka.Pindíka jsem teď hezky viděla 😀
Jinak mě včera dost bolelo po stranách,pak se k tomu přidaly kříže.Sice slabě,ale připomínalo to ms.Víc bolela pravá strana,tak jsem hned studovala příznaky slepáku,ale je to určitě roztahování postranních vazů. (doufám)
Držím pěstičky ať je krev ok i zubař 😀 naštěstí mám první kontrolu zubaře za sebou a v lednu čeká druhá 😖
@lenajsek taky mi pak bývalo k večeru blbě a te´d už je to dobré,vydrž 🙂 držím pěstičky, ať krvečka dopadne dobře 🙂

jantarka
27. lis 2012

@adella1 Ahoj mamčo. Moc gratuluju k párečku....já čekala taky. Z testů si vůbec nic nedělej. U mnohočetného těhotenství to tak většinou vychází. Jednak je to tím, že jsi po ivf a pak hormonama. Byla jsem tehdy taky na screeningu i ve 20tt na ultrazvuku a vše bylo ok i přes ty blbé výsledky. Na plodovku mě nehnali...prý nebyla zapotřebí. Takže ti moc držím palce a věřím, že to máš úplně stejně 😉
@lenajsek brr já jdu příští týden k zubařce 😝

montysek
27. lis 2012

@adella1
@lenajsek Ahojky, tak jsem celá rozklepaná volala na gynekologii a sestra mi řekla, že genetické výsledky na vady vyšly v pořádku - ufff . 🙂 Tak teď jdu na kontrolu 12.12. a to se prý pak domluvíme i na ten velkej genetickej ultrazvuk, tak to budou zase nervy ale tak snad... Mě taky někdy bolí po stranách a jde mi to až do zad.A taky jsem jednou plašila, jestli to neni slepák ale pak to přešlo. 😀 Říkala jsem to i doktorovi a on taky povídal, že se napínají ty vazy... My jdeme na kontrolu k zubaři s dcerou ve 13h, tak si až po ní konečně dneska už oddechnu... 🙄 🙂

adella1
27. lis 2012

@montysek Tak to je super,neboj to bude dobré.Musíme myslet pozitivně,nic jiného nám taky nezbývá 🙂 já jdu ke svému Dr.11.12 a na ten UZ 17.12. No a dneska už mě to skoro nebolí,jen občas zabolí.
@jantarka Ahoj mamino,taky budete mít páreček 🙂 super. Budeš mít ochránce a pomocníka 😀 Hlavně, ať to zdárně dotáhneme všechny do konce a radujeme se se zdravých miminek.Moc to přeju všem . 🙂
Právě mi říkají,že se nemám děsit,že to bývá zkreslené.Tak jak říkáš,ale pohlídat si mě musí...za což jsem ráda.

jantarka
27. lis 2012

@adella1 ne ne já čekala miminka, ale bohužel 😔 Nyní čekáme jen jednu holčičku 😉

1miska
27. lis 2012

tak dnes prisel menses, prvni po laznich, takze trocha zklamani, trochu slzicek.... vsem jsem rikala, ze moc neverim, ze lazne pomuzou, ze to byla spis dovolena nez dovca, ale nekde uvnitr jsem tomu hodne verila... no nic uzijeme si vanoce a po novem roku se v RF domluvime co a jak dal 🙂

adella1
27. lis 2012

@jantarka jj já vím,já to myslela tak,že velký bratr bude mít sestřičku a budeš mít pomocníka pro holčičku 🙂 🙂

misha83
27. lis 2012

@1miska Mrzi me, ze jsi zklamana, posilam hodne sil do dalsiho boje.

jantarka
27. lis 2012

@adella1 jj bude velký brácha 😵 Pořád povídá o tom jak jí bude půjčovat hačky 😀 a nahlídá na pupík 😀
@1miska to mě mrzí, ale půjdeš do Repra a teď po lázních budeš hezky nachystaná 😉

lenka27
27. lis 2012

@1miska neztracej naději, třeba bude vánoční zázrak 🙂 já jdu zítra na konzUltací a nevím proč z toho mám takové smíšené pocity